SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

BP Temel Fotoğrafçılık Eğitimi

BP Çalışanlarına Uygulamalı Fotoğrafçılık Eğitimi Verdik!

Dünyanın her köşesinde olduğu gibi Türkiye’de de hizmetlerini sürdüren BP çalışanları için keyifli bir Temel Fotoğrafçılık Eğitimi sunduk!

Uzman fotoğrafçılık eğitmeni ekibimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz temel fotoğrafçılık eğitimi programımızda BP çalışanlarına temel fotoğrafçılık tekniklerini aktarırken ekipman kullanımı, ışık ve kompozisyon, yaratıcı styling uygulamaları, bilgisayar ortamında fotoğraf düzenleme gibi konularda bilgi verdik.

5 hafta boyunca çok sayıda uygulamayla desteklediğimiz temel fotoğrafçılık eğitimi ile BP katılımcılarının içlerindeki fotoğraf tutkusunu açığa çıkardık!

BP çalışanlarının ve yöneticilerinin fotoğrafçılık eğitimi için hevesli olmaları, ilgileri ve çabaları bizleri mutlu etti. 5 haftalık keyifli bir fotoğraf eğitiminin ardından katılımcılara sertifikalarını vererek programımızı tamamladık.

bp temel fotoğrafçılık eğitimi

Tarih
2015
Düzenleyen
SEO Akademi
Konu
Fotoğrafçılık Eğitimi
Katılımcı
15+

Kurumsal Fotoğrafçılık Eğitimleri ile Firmalara Destek Olmayı Sürdürüyoruz!

Ülkemizin başarılı firmalarının görselliğin gücünden yararlanarak dijital pazarlama sektöründe ve sosyal medyada dinamik bir pazarlama stratejisi geliştirmelerine destek oluyor, kurumsal fotoğrafçılık eğitimleri ile fotoğrafçılığın temellerini aktarıyoruz.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!