SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Google Ads Kursu

Google Reklamları ile Marka Farkındalığı Yaratın!

Hedef Kitlenizin Sizden ve Ürünlerinizden Haberdar Olmasını Sağlayın! – Google Ads Uzmanlığı Kursu SEO Akademi

Günümüzün gerçek ana akım medyası Google’ı markanızın bilinirliğini arttırmak için kullanmak istemez misiniz?

İyi planlanmış bir hedefleme ve doğru reklam stratejileri ile insanların ürünlerinizden, hizmetlerinizden ve firmanızdan haberdar olmasını sağlayın, Google Ads eğitimi ile Google reklamcılığına sağlam adımlarla giriş yapın, ister web sitenize daha fazla ziyaretçi çekin isterseniz de insanları fiziksel mağazanıza yönlendirin!

Eğer siz de bu defa Google’dan arama yapmak için değil, bulunmak için yararlanmak istiyorsanız Google Ads kursu tam size göre!

İstatistiklere göre internet deneyiminin %93’ü Google aramaları ile başlıyor! Siz de Google reklamları ile markanızın görünürlüğünü arttırmak istemez misiniz?

google ads kursu

Google Ads kursu hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
12 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Google Ads Kursu SEO Akademi – Girişiminizi Büyütmek İçin Google’dan Yararlanın!

Fark edilmenin en iyi yolu Google’da görünür olmaktan geçiyor! Siz de Türkiye’nin en güncel Google Ads kursu programları ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan Google Ads eğitimleri alın, dijital dünyanın avantajlarını nasıl fırsata çevirebileceğinizi öğrenmeye başlayın!

google ads eğitmeni

Ünlü Google Ads Eğitmenleri

Her biri dijitalde ünlü, Google Ads çalışmaları ile onlarca markanın büyümesine destek olmuş uzmanlardan Google Ads eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
google ads kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Google Ads kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı google ads kursu

MEB Onaylı Sertifika

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi özgeçmişinize ekleyebileceğiniz MEB onaylı Google Ads kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında Google Ads kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların Google Ads eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden Google Ads dersi alarak suça ortak olmayın!

google ads uzmanlığı kursu

Google Ads’in Nasıl Çalıştığını Kavrayın!

Artık Google aramaları ile kıyaslandığında geleneksel reklam araçlarının etki alanı girişiminizi hızla büyütmeniz için yeterli değil!

Siz de geleneksel reklam araçlarının yerine yeni nesil pazarlamacılığın sınırsız imkanlarını koymak ve hedef kitlenizi internet üzerinden bulmak istiyorsanız Google Ads kursu ile dijital reklamcılığa giriş yapabilir, Google’dan firmanızın görünürlüğünü ve popülerliğini arttırmak için yararlanmaya başlayabilirsiniz!

Dijital rekabetin en yoğun olduğu Google’da zirvede olmanızı sağlayacak Google Ads kursları ile tanışmaya hazır mısınız?

Bütçenizi Doğru Kullanın!

Ürün ve hizmetlerinizin türüne bağlı olarak Google’da farklı türden reklam stratejileri oluşturabileceğinizi biliyor muydunuz?

Google Ads eğitimi ile Google reklamcılığının tüm metotlarını deneyimleyecek, reklam bütçenizi en verimli ve hedefe yönelik şekilde kullanmak için metne dayalı reklamlardan görsel reklam stratejilerine, mobilden YouTube video reklamlarına kadar Google ağının ulaştığı tüm pazarlama aşamalarını öğreneceksiniz!

İşini büyütmek veya yeni bir kariyere yelken açmak isteyenler için Google Ads kursu aradıkları fırsatı vadediyor!

google ads uzmanlığı kursları
google ads eğitimi

Doğru Stratejiyi Bulun!

İnsanların ürün veya hizmetlerinize ihtiyaç duyduklarını fark ettirmek için Google’dan yararlanmayı Google Ads kursu ile öğrenin!

Dikkatleri çekecek bir reklam spotu veya görsel ile markanızın ayrıcalıklarını vurgulayın, Google Ads dersleri ile yüksek dönüşüm oranlarına sahip Google reklamlarının nasıl oluşturulduğunu öğrenin, markanızın ve hizmetlerinizin tanıtımını çok daha düşük ve kontrol edilebilir bir bütçeyle yapmaya başlayın!

Google Ads kursu sonrasında başarılı bir reklam kampanyası için dev bütçelere ihtiyacınız kalmayacak!

SEO Akademi’den Google Ads Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

Google Ads eğitimi ile internet reklamcılığının avantajlarından yararlanarak yurt içi ve yurt dışında iş hacmini kısa sürede büyütmeyi başaran kurumsal partnerlerimize göz atın, ülkemizin en köklü firmalarına verdiğimiz Google Ads kursları hakkında bilgi edinin!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Dijital dünyada fark edilir olmak, internet sitenizi, mağazanızı, markanızı ve ürünlerinizi hedef kitlenize ulaştırmak istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun Google Ads kursu programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir Google Ads eğitimi ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ile internetin gücünden yararlanarak büyüyün!

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Google Ads kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, Google Ads becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ihtiyaç, beklenti ve hedeflerinize göre bireysel ve kurumsal Google Ads kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Google Ads eğitimi programımızı istekleriniz, birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen sizin ve markanızın ihtiyaçlarına odaklanıyoruz.

google ads kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla Google Ads eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Google Ads dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Başarılı Google Ads uzmanları arasına adını yazdırmak veya markasını zirveye taşımak isteyen öğrencilerimize Google Ads eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Google Ads eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmaya devam ediyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Rakiplerinizden Daima Önde Olmak İstiyorsanız İlk Adımı SEO Akademi Google Ads Kursu ile Atın!

Markanızın demode ve hantal pazarlama stratejileri nedeniyle rakiplerinizden geri kalmasını istemiyor, yeni çözümler arıyorsanız doğru adrestesiniz! Türkiye’nin en çok tercih edilen Google Ads kursu SEO Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Kurumsal ve bireysel Google Ads kursu programımızı inceleyin, size özel bir Google Ads eğitimi planlayalım!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel Google Ads eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi google ads kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Google Ads eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, kişisel ve kurumsal hedeflerinizi gerçekleştirmeye başlayın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
google ads kursları

Google Reklamcılığını Keşfedin!

Yeni nesil reklamcılığın avantajlarından yararlanmak için Google Ads kursları alın, kişisel ve kurumsal hedeflerinize Google araçlarının yardımıyla ulaşın!

Kayıt Ol »

Potansiyel Müşterilerinize Ulaşın!

Ürün ve hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize tanıtabileceğiniz reklam kampanyaları oluşturmayı öğrenmek için Google Ads eğitimi alın, iş hacminizin kısa sürede büyüdüğüne tanıklık edin!

meb ruhsatlı google ads kursu

MEB Ruhsatlı Google Ads Kursu

SEO Akademi Google Ads eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir Google Ads kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Google Ads kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden Google Ads eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlar ve hedefler doğrultusunda planlanan Google Ads eğitimi süreci ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için Google Ads reklam ve içerik stratejileri, etkileşim ve dönüşüm analizleri gerçekleştirmekte, kazanımların pekiştirilmesini sağlamaktayız.

Google Ads kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte kursiyerlerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaların, öğrenemedikleri konuların ve kaçırdıkları derslerin telafisine imkan tanımaktayız.

Uygulamalı Google Ads Eğitimi

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız Google Ads kursları ile internet reklamcılığının dinamiklerini ve müşteri yolculuğunun tüm aşamalarını pratiğe aktararak daha hızlı ve kalıcı bir öğrenme süreci sağlamaktayız.

Dijital dünyada daha etkili stratejilerle görünürlük kazanmak için gerçekleştirilmesi gereken uygulamaları, Google Ads analiz ve hedefleme araçlarının kullanımını Google Ads eğitimleri ile uygulamalı bir şekilde görüyor, örnek içerikler ve reklam kampanyaları ile Google Ads performansını arttırmaya yönelik ipuçları aktarıyor, ödevler vererek Google Ads kursu ile öğrendiklerini pekiştirme fırsatı sunuyoruz.

Bir Google Ads çalışmasında var olan tüm aşamalarda deneyim kazanmaları için öğrencilerimizle birlikte kampanya ve dönüşüm analizleri gerçekleştiriyor, hedef kitle araştırması yapıyor, farklı ürün ve hizmet pazarlama yöntemlerini inceliyor, başarılı bir Google Ads yönetiminin detaylarını öğreniyoruz.

Google Ads eğitimi sırasında ve sonrasında kursiyerlerimize destek olmayı sürdürüyor, kariyer danışmanlığı ile mesleklerinde uzmanlaşmalarını sağlıyor, kurumsal Google Ads eğitimleri ile firmaların dijital reklam stratejileri için ekiplerini güçlendirmelerine yardım ediyoruz!

google ads dersleri
google ads eğitileri

Uluslararası Google Ads Eğitimi Standardı

Eğitim alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel Google Ads eğitimi programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 1600’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %97 katılımcı memnuniyeti sağlayan Google Ads kurslarımızda öğrenme hızınıza, Google Ads deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Google Ads eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, Google Ads dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Google Ads ve Google algoritmalarına yönelik güncellemeleri, sektördeki yeni fırsatları, başarıları ile dünya çapında üne kavuşmuş Google Ads uzmanlarının yenilikçi uygulamalarını yakından takip ediyor, Google Ads kursu boyunca öğrencilerimize ufuk açıcı ve güncel bilgiler aktarıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Google Ads kursu ile öğrencilerimizin mesleki gelişimlerine önem veriyor, dijital pazarlama sektöründe çalışmak isteyen kursiyerlerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Google Ads eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin mesleki gelişimlerini, bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini doğru yönlendirmelerini sağlıyor, dijital pazarlama sektöründe başarılı bir Google Ads uzmanı olarak yer almaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Yetiştirdiğimiz öğrencilerle Türkiye’nin en iyi Google Ads uzmanlarını geleceğe hazırlıyor, kariyer yolculuklarında sağlam adımlarla ilerlemelerine destek oluyor, firmaların başarılı dijital pazarlama ekipleri kurmasında rol alıyoruz!

google ads uzmanlığı eğitimi
google ads dersi

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak dijital dünyada görünürlüğünü arttırmaya hevesli olan tüm öğrencilerimizin Google Ads eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

İnternet reklamcılığı alanında çalışmalarını sürdüren, Google Ads uzmanı olarak dijital dünyaya adım atan öğrencilerimizle görünürlüklerini arttırmak ve satışlarını katlamak isteyen firmalara Google Ads eğitimi sonrasında da destek oluyor, akıllarına takılan soruları yanıtlayarak karşılaştıkları sorunları çözmelerine yardımcı oluyor, uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Dijital dünyanın yeni uzmanlarını yetiştiriyor, Google Ads kursu yanı sıra SEO ve dijital dünyadaki diğer alanlara dair sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyoruz. Kurumsal partnerlerimizin Google Ads danışmanı olarak yollarını aydınlatıyoruz…

Google Ads Kursu Yorumları

Daha Fazla İnsana Ulaşmak Mı İstiyorsunuz?

İş hacminizi düşük maliyetlerle büyütmek, müşteri ağınızı kısa sürede genişletmek için yeni yollar mı arıyorsunuz?

Google Reklamcılığını Keşfedin!

Hedef kitlenizi mağazanıza veya internet sitenize yönlendirmek için Google Ads reklamlarından yararlanmayı öğrenin!

Pazarlama Stratejinizi Güncelleyin!

Geleneksel reklamcılığın kısıtlayıcı olanaklarından Google Ads eğitimi ile sıyrılın, yeni nesil pazarlamacılığa adım atın!

google ads kursu mezunları

1600+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin başarılı girişimcilerine, iş insanlarına, internet reklamcılığı meraklılarına ve geleceğin Google Ads uzmanlarına Google Ads eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Google Ads kursu programları ile 500’den fazla kurumsal, 1100’den fazla bireysel Google Ads eğitimi vererek öğrencilerimizle arama motoru reklamcılığının en yeni yöntemlerini paylaştık.

Mezunlarımızın her biri hedeflerine kısa sürede ulaştılar, ülkemizin başarılı Google Ads uzmanları arasında yer aldılar. Kurumsal Google Ads eğitimlerimizden yararlanan firmalar markalarına dair farkındalığı arttırarak sektörlerinin liderleri haline geldiler.

20+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Kursu

Google Ads eğitimi dışında çevrimiçi dünyanın farklı alanlarına ilgi duyan kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

Google Ads kursları ile birlikte çevrimiçi fırsatlara dair daha fazla bilgi edinmek isteyen öğrencilerimiz için SEO’dan e-ticarete, web tasarımdan sosyal medyaya, bilişim ve marka hukukundan içerik editörlüğüne kadar farklı alanlarda eğitimlerimiz var! Siz de mesleki becerilerinizi veya markanızı internet çağına adapte etmek istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

Google Ads uzmanlığı kursu sonrası çevrimiçi dünyada rekabetçi kalmak için merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın!

google ads uzmanlığı eğitimi
sosyal etkinlikler google ads kursu

Sosyal Etkinlikler

SEO Akademi Google Ads kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Google Ads kursları ile öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi Google Ads kursu olarak öğrencilerimizin dijital pazarlamanın püf noktalarını öğrenirken bir yandan da güzel vakit geçirmelerini sağlıyor, ayrıca sektörün en iyileriyle tanışabilecekleri keyifli network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Mesleki birikiminizi arttırırken her anından keyif alacağınız ve internet reklamcılığı dünyasının ustaları ile tanışacağınız bir Google Ads kursu hazırladık! Gelin, siz de SEO Akademi ayrıcalıklarından yararlanın.

Sanat Cafe

Google Ads eğitimi aralarında ve sonrasında sosyalleşebileceğiniz, keyifli sohbetlere ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece Google Ads eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni insanlarla tanışabilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak yeni nesil satış ve Google Ads hakkında fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla internet reklamcılığı alanında başarıları ile ülkemizin en iyileri arasına adını yazdırmış Google Ads uzmanları ile buluşuyor, başarılarının sırlarını kendilerinden dinliyoruz.

SEO Akademi Google Ads kursu ile mesleki uzmanlığınızı rahat edebileceğiniz bir atmosferde geliştirmeniz için her şey düşünüldü!

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Google Ads kursu programlarımızdan en keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinliklerimizi görmek ve yeniliklerimizden haberdar olmak için bizi Instagram’dan takip edin!

Google Ads Kursu Programı

Kariyeriniz için yeni seçenekler yaratmak istiyor, girişiminizin kısa zamanda büyük işler başarmasını hedefliyor, demode reklam stratejilerinden kurtularak yeni nesil reklamcılığa adım atmayı düşünüyorsanız Google Ads kursu tam size göre! Hemen Google Ads eğitimi programımıza göz atın, hedef kitlenize ulaşmak için Google’dan yararlanmaya başlayın!

Google Ads kursu programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Google Ads uzmanı olmak isteyenler,
 • İnternet reklamcılığına meraklı olanlar,
 • Ürün ve hizmetlerini müşterilerine tanıtmak isteyenler,
 • İş hacmini büyütmeyi planlayanlar,
 • Bütçesini verimli kullanmak isteyenler,
 • Geleneksel reklamcılığın ötesine geçmeyi düşünenler,
 • Mağazasına müşteri çekmek isteyenler,
 • Web sayfalarında daha fazla ziyaretçiye ihtiyaç duyanlar,
 • Müşteri dönüşüm oranını arttırmak isteyenler.

Google Ads eğitimi almanız için nedenler;
 • Yeni bir kariyere adım atmak istiyorsanız,
 • Girişiminizi düşük maliyetle insanlara duyurmayı hedefliyorsanız,
 • Markanızı dijitale taşımayı düşünüyorsanız,
 • Fiziksel mağazanızın daha fazla müşteriye ihtiyacı varsa,
 • İnternet siteniz yeterince tıklama ve görüntülenme almıyorsa,
 • Etkili Google Ads reklamları için nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız,
 • Daha yüksek satış oranlarına ihtiyacınız varsa,
 • Hedef kitlenize ulaşmakta zorluk çekiyorsanız,
 • Organik içerikleriniz yeterince üst sıralarda çıkmıyorsa,
 • Sektörünüzde güçlü bir dijital rekabet varsa,
 • Deneme yanılmaya ayıracak zamanınız yoksa Google Ads eğitimi programlarımızdan kesinlikle yararlanmalısınız.

Google Ads kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Google Ads uzmanı olmak için gerekli becerileri edineceksiniz,
 • Google Ads analiz verilerini okumayı öğreneceksiniz,
 • Doğru hedeflemeler yapacaksınız,
 • Reklam bütçenizi daha sağlıklı belirleyeceksiniz,
 • Google üzerinden reklam kampanyaları oluşturabileceksiniz,
 • Kampanya sürecini daha iyi yöneteceksiniz,
 • Markanızın popülerliğini arttıracaksınız,
 • Web siteniz daha fazla ziyaretçi çekecek,
 • Satış oranlarınız artacak.

Google Ads Kursu Programı – 1600’ün Üzerinde Mezun %97 Katılımcı Memnuniyeti

Google Ads platformunu etkili bir şekilde kullanarak daha fazla insana ulaşmak, müşteri ağınızı büyütmek ve işletmenizi tercih edilen gerçek anlamda bir marka haline dönüştürmek istemez misiniz? O halde Google Ads kursu programında aradığınızı bulacaksınız! Siz de Google Ads kursundan yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Google Ads Kursu Programı

Google Ads Eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Google Ads Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Geleneksel reklam kampanyaları ile kıyaslandığında Google Ads reklamlarının geri dönüşüm oranı %63 daha yüksektir!

google ads uzmanlığı dersi

Google Ads Kursu Sıkça Sorulan Sorular

SEO Akademi olarak Google Ads Kursu sonunda MEB Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Google Ads Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Google Ads kursu eğitmen kadromuz; sektörde başarıları ile öne çıkmış, dijital pazarlama danışmanlık ve eğitim desteğiyle onlarca markanın çevrimiçi dünyada rekabetçi kalmasını sağlayan Google Ads uzmanlarından oluşmaktadır. Türkiye’nin en başarılı internet reklamcılığı, dijital pazarlama ve SEO uzmanlarını ekibimizde bir araya getirmekteyiz.

Google Ads kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Google Ads kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Google Ads kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun Google Ads kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Google Ads kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi Google Ads eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Google Ads kursu Florya, Google Ads kursu Bahçelievler, Google Ads kursu Ataköy, Google Ads kursu Yeşilköy, Google Ads kursu Zeytinburnu, Google Ads kursu Avcılar olarak hizmet veren Google Ads kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Hayır. Google Ads uzmanlığı kursu programlarımızda öğrencilerimizde bir ön bilgi şartı aramıyoruz. Ancak Google Ads eğitimi yolculuğumuza başlarken daha verimli bir program planlayabilmek için öğrencilerimizin bilgi ve seviyelerini analiz ediyor, böylelikle kendi seviyelerinde bir eğitim almalarını sağlıyoruz.

Elbette. SEO Akademi olarak kurumsal Google Ads kursu için kurumunuzun ihtiyaç ve hedefleri doğrultusunda eğitim programımızı yeniden düzenliyoruz. Ayrıca dileyen kurumsal öğrencilerimiz için kurum sitesi ve Google Ads hesabı üzerinden uygulamalar gerçekleştiriyor, hemen pratiğe dökebilecekleri bilgiler edinmelerini sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
google ads kursu fiyatları

Google Ads Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Google Ads Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Google Ads kursu ile internet reklamcılığının püf noktalarını öğrenen kursiyerlerimiz SEO Akademi ayrıcalığıyla becerileri arasına yenilerini eklemeye devam ediyor! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin Google Ads kursu dışında en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, mesleki gelişiminize SEO Akademi ile devam edin!

Google Ads Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Google Ads kurslarımızdan keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinlikleri ve workshopları görmek için video ve fotoğraflarımıza göz atın, SEO Akademi’de sizi nelerin beklediğini öğrenin!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Google Ads kursumuzu, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı SEO ve dijital pazarlama kursu ailesini yakından tanıyın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Google Ads eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi Google Ads kursu şubeleri.

%97

Öğrenci Memnuniyeti

Google Ads kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

1600+

Mezun Öğrenci

Bireysel ve kurumsal Google Ads eğitimi almış yüzlerce başarılı kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

327

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 1.635 kişi satın aldı.