SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Instagram ve Facebook’ta Mağaza Açma

Satışlarınızı Arttırmanın En Basit Yoluyla Tanışmak İster Misiniz?

Sosyal Medya Platformlarının Cazibesine Alışverişin Büyüsünü De Ekleyin!

Takipçilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin alışveriş tutkularını körükleyen çevrimiçi mağaza sistemlerini en yalın anlatımlarla öğrenin!

Potansiyel müşterilerinizi yormadan, kolay yöntemlerle satışlarınızı gerçekleştirmek ve işlerinizi büyütmek için Instagram ve Facebook’ta mağaza açma workshop programlarına katılabilir, muhteşem bir deneyimin farkına varabilirsiniz! Sosyal medya hesaplarından ayrılmadan ürününüze ve ardından ödeme ekranına kolayca ulaşabilen müşterilerin gözde markası olmak istiyorsanız hemen şimdi çevrimiçi mağazalarınızı kurun ve satış yapmaya başlayın!

İster bireysel anlamda kendini geliştirmek isteyen satıcılar, isterlerse firmalarının cirosuna katkı sağlamak isteyen profesyoneller Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimleri alabilirler.

Araştırmalara göre Türkiye’deki internet kullanıcılarının yaklaşık yüzde 32’si internetten alışveriş yapıyor. Bu oranın içerisinde yer alan kullanıcıların neredeyse tamamının popüler sosyal medya platformlarında hesapları bulunuyor. Bu da sosyal medya platformları üzerinden alışveriş olasılığını büyük ölçüde arttırıyor!

instagram ve facebookta mağaza açma eğitimi

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi hakkında detaylı almak için bize ulaşabilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
12 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Instagram ve Facebook’ta Mağaza Açma Kursu SEO Akademi Workshop Programı

En popüler sosyal medya platformları olan Instagram ve Facebook’ta markanızı duyurmak ve satışlarınızı pratik yöntemlerle geliştirmek istiyorsanız Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu katılımınızı bekliyor! Türkiye’nin en güncel Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu workshop programı ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre gelişmenizi destekleyecek eğitimi alın, e-ticarete farklı bir boyut kazandıran sisteme dahil olun!

instagram ve facebookta mağaza açma eğitimleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri dijitalde ünlü, sosyal medya çalışmaları ile onlarca hesabın büyümesine destek olmuş uzmanlardan sosyal medya görsel tasarım dersi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
instagram ve facebookta mağaza açma kursu

%100 Öğrenme Garantisi

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı instagram ve facebookta mağaza açma kursu

Katılım Sertifikası

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma alanında kurs eğitimi aldığınızı belgeleyen, bilgi birikiminizi ve uzmanlığınızı ortaya koyan, kurum onaylı katılım sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların Instagram ve Facebook’ta mağaza açma dersleri vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden Instagram ve Facebook’ta mağaza açma dersi alarak suça ortak olmayın!

instagram ve facebookta mağaza açma kursları

Müşterilerinizle Yakın Olun

Potansiyel ve daimi müşterilerinizin her ihtiyaçlarında yanıbaşlarında olan marka sizinki olsun istemez misiniz? O halde çevrimiçi mağazalarınızı açın!

Kendiniz için yepyeni bir deneyim kazanırken müşterilerinizin beklentilerini de karşılayabilir, her platform üzerinden ulaşılır olmayı başarabilirsiniz. Hedef kitlenizin sizi nerede beklediğini bilmiyor olabilirsiniz, o halde her yerde bulunmalı, en küçük ihtimali bile değerlendirmelisiniz. Sürekli görünür olmak ve her platformda bulunmak rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayabilir.

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi ile müşterilerinizin yanında olur, satışlarınızın geleceği platformları belirleyebilirsiniz.

Çevrimiçi Araçları Öğrenin

Kolay şablonlarla ve yönlendiren butonlarla kendi mağazanızı kolayca açabileceğinizi, karışık gibi görünen bir süreci yürütebileceğinizi biliyor muydunuz?

Çalışan ya da yöneticiyseniz çalıştığınız şirketin, kendi işinizin sahibi olmak istiyorsanız şahsi hesabınızın mağazalarını açın ve kolayca yönetmeye başlayın! Üstelik istediğiniz mağaza şablonunu kullanın, ürünlerinizi dilediğiniz gibi yükleyin. Tabii bunun için önce Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu ile tanışmalısınız.

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimleri ile çevrimiçi mağaza açmanın tüm detaylarını hızlıca öğrenebilirsiniz.

instagram ve facebookta mağaza açma workshop
instagram ve facebookta mağaza açma dersi

Her Ortamdan Satış Yapın

Çalışanlarınızın Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi almasını sağlayarak markanızın güçlenmesine destek olun!

Sadece kendi internet sitenizden veya fiziksel mağazanızdan değil, online platformlarda açacağınız mağazalarla da müşterilerinize ulaşmanız mümkün. Bunu istiyor, mağazaları nasıl yönetmeniz gerektiği konusunda desteğe ihtiyaç duyuyorsanız SEO Akademi’nin Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursları ile tanışmalı, çalışanlarınızı ve kendinizi bu konuda geliştirmelisiniz.

Gelirinizin katlanarak büyümesini istiyorsanız farklı yerlerde de bulunmalı, ürünlerinizi kolayca satmaya başlamalısınız!

SEO Akademi’den Instagram ve Facebook’ta Mağaza Açma Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursları ile hedef kitlelerine erişmenin ve hizmet etmenin en kolay yollarını öğrenen, yurt içi ve yurt dışı projeleriyle adlarından söz ettiren kurumsal iş ortaklarımızı inceleyin, verdiğimiz Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimlerinin köklü firmalara yaptığı katkıları fark edin!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Güncel Derslerin Adresi!

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma workshop programları ile yeni bilgiler öğrenmek istiyor, öğrendikleriniz doğrultusunda online mağazalarınızı kurmayı hızlandırma çabasındaysanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun Instagram ve Facebook’ta mağaza açma dersi programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi ile destek sağlayalım!

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz, tasarım bilginizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ihtiyaç, beklenti ve hedeflerinize yönelik bireysel ve kurumsal Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi programımızı isteklerinize, sosyal medya birikiminize ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

instagram ve facebookta mağaza açma dersleri

Takip ve Rehberlik

Eğitmenlerimizle Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi mağaza açma dersleri ile öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Geleceğin en profesyonel uzmanları arasına girmek veya talepleri karşılamak isteyen öğrencilerimize Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi sonrası yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

SEO Akademi’nin Verdiği Instagram ve Facebook’ta Mağaza Açma Kursu İle Çevrimiçi Mağazanızı Yönetin!

Web sitenize ve satış platformlarınıza ek olarak Instagram ve Facebook mağazalarıyla satışlarınızı arttırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Mağazalarınızı ve satışlarınızı arttıracak çözümlerle en çok tercih edilen Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu için SEO Akademi’yi ziyaret edin, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı detaylı olarak görün. Dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı ve eğitmenlerimizi tanıyın. Kurumsal ve bireysel Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu programımızı inceleyin, size özel bir eğitim planlayalım!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi instagram ve facebookta mağaza açma eğitimi

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, çevrimiçi mağaza deneyimini yaşamaya başlayın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
instagram ve facebookta mağaza açma eğitimleri

Mağaza Açın!

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimleri ile işin tüm teknik detaylarını öğrenerek en işlek online mağazayı siz açın, müşterileriniz için her yerden ulaşılabilir olmanın tadını çıkarın!

Kayıt Ol »

Satışlarınızı Arttırın!

Aldığınız Instagram ve Facebook’ta mağaza açma workshop dersleri sonrasında doğru stratejilerle mağazanızı dijitale taşıyarak satışlarınızı arttırın, kar elde etmenin güzelliklerinden yararlanın!

meb ruhsatlı instagram ve facebookta mağaza açma kursu

MEB Ruhsatlı Instagram ve Facebook’ta Mağaza Açma Kursu

SEO Akademi dijital pazarlama ve SEO eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Kurumsal ya da bireysel ihtiyaçlar ve hedefler doğrultusunda planlanan Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi süreci ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için Instagram ve Facebook’ta mağaza açma uygulamaları gerçekleştirerek kazanımların pekiştirilmesini sağlıyoruz.

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte kursiyerlerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaların, öğrenemedikleri konuların ve kaçırdıkları derslerin telafisine imkan tanıyoruz.

Uygulamalı Instagram ve Facebook’ta Mağaza Açma Workshop Eğitimi

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursları ile karmaşık çevrimiçi mağaza terim ve uygulamalarını pratiğe aktararak daha hızlı ve kalıcı bir öğrenme süreci sağlıyoruz.

Sosyal medya platformları üzerinden ürün veya hizmet pazarlayabileceğiniz çevrimiçi mağazalarla ilgili uygulamalı Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimleri veriyor, örnek içerikler ve mağazalar ile mağaza açma sürecine yönelik detaylı ipuçları aktarıyor, ödevler ve pratikler vererek Instagram ve Facebook’ta mağaza açma derslerinde öğrenilenleri pekiştirme fırsatı sunuyoruz.

Bir Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi sürecinde deneyim kazanmaları için öğrencilerimizle birlikte sosyal online mağaza incelemeleri gerçekleştiriyor, hedef kitlenin izleme ve satın alma alışkanlıklarını analiz ediyor başarılı bir Instagram ve Facebook’ta mağaza açma projesinin detaylarını öğreniyoruz.

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi sırasında ve sonrasında kursiyerlerimize destek olmayı sürdürüyor, öğrendiklerini hayata geçirmelerini sağlıyoruz.

instagram ve facebookta mağaza açma dersi
instagram ve facebookta mağaza açma dersleri

Uluslararası Instagram ve Facebook’ta Mağaza Açma Eğitimi Standardı

SEO ve dijital pazarlama alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi programını sunuyoruz.

Bugüne kadar 1320’nin üzerinde öğrenci mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan Instagram’da mağaza açma ve Facebook’ta mağaza açma kurslarımızda öğrenme hızınıza, sosyal medya platformları deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, Instagram ve Facebook’ta mağaza açma dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma ile ilgili en güncel bilgileri, başarılı yeni medya girişimcilerinin ve uzmanlarının yenilikçi uygulamalarını yakından takip ediyor, Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi boyunca öğrencilerimize ufuk açıcı aktarımlar yapıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu ile öğrencilerimizin gelişimlerine önem veriyor, profesyonel çalışmalarla sosyal medya ve dijital işletme deneyimini arttırmak isteyen kursiyerlerimize eğitim danışmanlığı sunarak becerileri arasına yenilerini eklemelerine olanak tanıyoruz.

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin gelişimlerini, bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planlama hizmeti vererek yeteneklerini doğru yönlendirmelerini sağlıyor, dijital pazarlama sektöründe başarılı bir girişimci veya çalışan olarak yer almaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Yetiştirdiğimiz öğrencilerle Türkiye’nin en iyi sosyal medya yöneticilerini geleceğe hazırlıyor, firmaların başarılı dijital pazarlama ekipleri kurmasında rol alıyoruz!

facebookta mağaza açma
instagramda mağaza açma

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve çevrimiçi mağazaları etkili kullanmaya hevesli olan tüm öğrencilerimizin Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Dijital pazarlama sektöründe çalışmalarını sürdüren, sosyal medya uzmanı olarak dijital dünyaya adım atan öğrencilerimize, dijital mağazalarını açarak hedef kitlesine detaylı bir hizmet sunmak isteyen firmalara Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi sonrasında da destek oluyor, akıllarına takılan soruları yanıtlayarak karşılaştıkları sorunları çözmelerine yardımcı oluyor, uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Dijital dünyanın yeni uzmanlarını yetiştiriyor, Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kurslarının yanı sıra dijital pazarlamanın diğer alanlarında sunduğumuz eğitimlerle öğrencilerimizin yanlarında olmayı sürdürüyoruz. Kurumsal partnerlerimizin dijital pazarlama danışmanı olarak yollarını aydınlatıyoruz…

Instagram ve Facebook’ta Mağaza Açma Kursu Yorumları

Öğrenme İsteğinizi Körükleyin!

Yeni bilgiler edinerek kendinizi geliştirmenin keyfini Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursları ile yaşayın!

Instagram ve Facebook Özelliklerini Tanıyın!

Eskiden sadece iletişimde kalmak için kullandığımız sosyal platformları işinize entegre etmeyi öğrenin!

Kariyerinizde Dönüm Noktasına Ulaşın!

Başarılı çalışmalarla kendi satışlarınızı arttırın ya da çalıştığınız firmanın başarılarını ve cirosunu yükseltin!

instagram ve facebookta mağaza açma eğitimi mezunları

1320+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin başarılı girişimcilerine, iş insanlarına, sosyal medya meraklılarına ve uzmanlarına Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu programları ile 520’den fazla kurumsal, 800’den fazla bireysel Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi vererek öğrencilerimizle sosyal platformlar üzerinde başarılı bir şekilde görünür olmanın yöntemlerini paylaştık.

Mezunlarımızın her biri Instagram ve Facebook’ta mağaza açma hedeflerine kısa sürede ulaştılar, çevrimiçi mağaza yönetme alanında başarılı uzmanlar arasında yer aldılar. Kurumsal Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimlerimizden yararlanan firmalar yaptıkları online satışlarla cirolarını arttırdılar, daha fazla müşteriye ulaştılar ve sektörlerinin öncüsü konumuna yükseldiler.

10+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Atölyesi

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi dışında dijital dünyanın farklı alanlarında deneyim kazanmak isteyen kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursları ile birlikte dijital pazarlamanın diğer alanlarını merak eden öğrencilerimiz için e-ticaretten SEO çalışmalarına, web tasarımdan Google reklamcılığına, bilişim ve marka hukukundan SEO içerik editörlüğüne kadar farklı alanlarda eğitimlerimiz var! Siz de mesleki becerilerinizi veya markanızı internet çağına adapte etmek istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma dersi sonrası dijital dünyada rekabetçi kalmak için merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın!

instagram ve facebookta mağaza açma dersi
sosyal etkinlikler instagram ve facebookta mağaza açma kursu

Sosyal Etkinlikler

SEO Akademi Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursları ile öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu olarak öğrencilerimize sosyal platformlardaki online mağazaları üzerinden satış yapmanın detaylarını öğretirken bir yandan da güzel vakit geçirmelerini sağlıyor, ayrıca dijital pazarlama sektörünün en iyileriyle tanışabilecekleri keyifli network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Mesleki birikiminizi arttırırken her anından keyif alacağınız ve sosyal medya platformlarının ustaları ile tanışacağınız bir Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu hazırladık! Gelin, siz de SEO Akademi ayrıcalıklarından yararlanın.

Sanat Cafe

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma workshop ders aralarında ve sonrasında sosyalleşebileceğiniz, keyifli sohbetlere ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni insanlarla tanışabilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak sosyal platformlar hakkında fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla başarıları ile ülkemizin en iyileri arasına adını yazdırmış dijital pazarlama ve sosyal medya uzmanları ile buluşuyor, başarılarının sırlarını kendilerinden dinliyoruz.

SEO Akademi Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursları ile mesleki uzmanlığınızı rahat edebileceğiniz bir atmosferde geliştirmeniz için her şey düşünüldü!

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

SEO Akademi ailesi olarak düzenlediğimiz etkinlikleri, çalışmaları görmek, Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu esnasında sınıf ortamlarımızdaki eğlenceli anları birlikte hissetmek ve yeniliklerimizden haberdar olmak için bizi Instagram’dan takip edin!

Instagram ve Facebook’ta Mağaza Açma Kursu Programı

Kendinize ya da firmanıza ait sosyal platformlar üzerinden ürün satışlarınızı gerçekleştirmek ve kazancınızı arttırmak için Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi almak istemez misiniz? Sosyal platformlar üzerindeki deneyiminizi çoğaltmak, mağaza açmanın detaylarını öğrenmek ve kendinizi bu alanda sınırsızca geliştirmek için Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu programımızı inceleyin, eğitiminizi alın ve satışlarınızı yapmaya başlayın!

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Sosyal platformlarda satış yapmak isteyenler,
 • Dijital pazarlamayla ilgili olanlar,
 • Müşterileriyle sosyal medya üzerinden iletişim kuranlar,
 • Küçük işletmeler,
 • Kendi işini evden çalışma prensibiyle serbest zamanlı olarak sürdürenler,
 • E-ticaret sitesi yöneticileri ve çalışanları,
 • Ek gelir elde etmek isteyenler,
 • Dijital reklam ve pazarlama ajanslarında çalışanlar.

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu almanız için nedenler;
 • Satışlarınızı arttırmayı planlıyorsanız,
 • E-ticaret siteniz varsa,
 • Müşterilerinizle sosyal medya platformları üzerinden iletişim kuruyorsanız,
 • Mobil cihazların masaüstü cihazlara göre daha fazla kullanıldığının farkındaysanız,
 • Ürün veya hizmetlerinize daha kolay ulaşılmasını istiyorsanız,
 • Potansiyel hedef kitlenize erişmek istiyorsanız,
 • Dünyanın her yerinden insana satış yapmak istiyorsanız,
 • Her platformda bir mağazanız olsun istiyorsanız,
 • Kendinizi geliştirmek için yeni eğitimlere ihtiyaç duyuyorsanız Instagram ve Facebook’ta mağaza açma workshoplarına katılabilirsiniz.

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Facebook ve Instagram hedef kitlenize yönelik çalışmalar gerçekleştirebileceksiniz,
 • Dijital mağaza açmayı öğreneceksiniz,
 • Satış yapabileceksiniz,
 • Reklam kampanyalarınızı yönetebileceksiniz,
 • Markanızın büyümesine destek olacaksınız,
 • Dijital iletişim becerilerinizi geliştirebileceksiniz,
 • Müşterilerinize anında dönüş yaparak satış kapatma yöntemi uygulayabileceksiniz,
 • Her platform üzerinden ulaşılabilir olmayı öğreneceksiniz.

Instagram ve Facebook'ta mağaza açma eğitimi programında karşılaşacağınız içerikleri inceleyerek katılım sağlayabilirsiniz. Instagram ve Facebook'ta Mağaza Açma Eğitimi Programı:
 • Uygun olduğunuzu onaylama
 • İşletme hesabına geçiş yapma
 • Facebook sayfanızı bağlama
 • Ürün kataloğu yükleme
 • Hesap değerlendirmesini tamamlama
 • Alışveriş özelliğini açma
 • İçerikleri eyleme geçirilebilir hale getirme
 • Koleksiyonlar oluşturma
 • Mağazayı özelleştirme
 • Gönderilerde alışveriş etiketleri nasıl kullanılır?
 • Hikayalerde alışveriş çıkartması nasıl kullanılır?

Instagram ve Facebook’ta Mağaza Açma Workshop Programı – 1320’nin Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Satışlarıyla bir dünya markası haline gelmenin hayalini kuran girişimciler, e-ticaret uzmanları, kendi işlerinin patronları, iş insanları Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi ile kişisel ve kurumsal anlamda başarıyı yakaladı! Siz de Instagram ve Facebook’ta mağazanızı açarak satışlarınızı katlamak için Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi alabilirsiniz ve bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Instagram ve Facebook’ta Mağaza Açma Kursu Programı

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma workshop programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve gelecek hedeflerine göre oluşturuyoruz.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurum ve kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimleri, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit ediyor, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştiriyor.

Çevrimiçi mağaza uygulamalarının detaylarını öğrenebileceğiniz Instagram ve Facebook’ta mağaza açma dersleri ile satışlarınızı iki katı oranında arttırabilir, her çağdan insana erişebilirsiniz.

instagram ve facebookta mağaza açma dersi

Instagram ve Facebook’ta Mağaza Açma Kursu Sıkça Sorulan Sorular

SEO Akademi olarak Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu sonunda MEB Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi eğitmen kadromuz; dijital pazarlama sektöründe başarıları ile öne çıkmış, dijital pazarlama danışmanlık ve eğitim desteğiyle onlarca markanın dijital dünyada rekabetçi kalmasını sağlayan sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanlarından oluşmaktadır. Türkiye’nin en başarılı uzmanlarını ekibimizde bir araya getirmekteyiz.

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu Florya, Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu Bahçelievler, Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu Ataköy, Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu Yeşilköy, Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu Zeytinburnu, Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu Avcılar olarak hizmet veren Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Çevrimiçi mağazanızı açmak ve yönetmek istiyorsanız SEO Akademi’den alacağınız Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimleri ile bir mağaza açmanın getirisini öğrenecek, avantajlardan emin olacaksınız. Mağaza açmanın teknik detaylarına hakim olarak bir an önce satışlarınızı arttırmayı öğreneceksiniz. Panel kullanımlarını, ürün kataloğu eklemeyi, ürün bilgilerinizi nasıl SEO’ya uygun hale getireceğinizi, ödeme sistemlerinin nasıl çalışacağını bilecek, tüm detaylarla birlikte online mağazalarınızı hayata geçireceksiniz.

İster şahsi şirketinizin ister çalıştığınız şirketin mağazalarını yönetin, edindiğiniz bilgilerle satışların artmasına katkı sağlayacaksınız. Her platform üzerinden müşteri çekmenin inceliklerine hakim olduğunuzda otomatik olarak satışlarınız artacak ve cironuz yükselecek.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
instagram ve facebookta mağaza açma kursu fiyatları

Instagram ve Facebook’ta Mağaza Açma Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Instagram ve Facebook’ta Mağaza Açma Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Kendini geliştirmek ve sosyal medyayı tüm detaylarıyla öğrenip satış süreçlerini sosyal medya üzerinden yürütmek isteyen, Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi almak için SEO Akademi’yi tercih eden binlerce öğrencimizden olun! Instagram ve Facebook’ta mağaza açma dersi sonrasında kazanımlarınızı arttırmayı ve gelişmeyi sürdürmek için yeni bir eğitim arayışındaysanız, diğer öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kursları inceleyebilirsiniz.

Instagram ve Facebook’ta Mağaza Açma Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kurslarımızdan keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinlikleri ve workshopları görmek için video ve fotoğraflarımıza göz atın, SEO Akademi’de sizi nelerin beklediğini öğrenin!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu merkezimizi, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya görsel tasarım kursu ailesini yakından tanıyın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

Instagram ve Facebook’ta mağaza açma kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

1320+

Mezun Öğrenci

Bireysel ve kurumsal Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi almış yüzlerce başarılı kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

217

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 1.085 kişi satın aldı.