SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İletişim

SEO Akademi
Bakırköy/İstanbul
Kartaltepe Mah. Alpay İzer Sok. No: 4B/1 - Bakırköy/İstanbul

Eğitim Planınızı Danışmanlarımızla Yapın!

Sıkça Sorulan Sorular

SEO Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Hangi kurs programını seçtiğinize bağlı olarak programı başarıyla tamamladığınız takdirde kurum veya MEB onaylı sertifikanızı alabilirsiniz. Sertifika programlarımız ve MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi edinmek için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. SEO Akademi olarak tüm kurs programlarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

SEO Akademi olarak tüm kurs programlarımızda kontenjanlarımızın minimum 7, maksimum 12 kişi olmasına hassasiyet gösteriyoruz. Ayrıca eğitmenlerimizden birebir eğitim almak isteyen öğrencilerimize özel SEO, dijital pazarlama, e-ticaret ve sosyal medya kursları sunmaktayız.

SEO Akademi eğitmen kadromuz; SEO ve dijital pazarlama sektöründe, sosyal medya pazarlamacılığında ve internet reklamcılığında başarıları ile öne çıkmış, danışmanlık ve eğitim desteğiyle onlarca markanın dijital dünyada rekabetçi kalmasını sağlayan uzmanlardan oluşmaktadır. Türkiye’nin en başarılı SEO, dijital pazarlama ve internet reklamcılığı uzmanlarını ekibimizde bir araya getirmekteyiz.

Eğitim Danışmanınıza Sorun!

seo akademi iletişim