SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya Kursu

Potansiyel Müşterilerinizin Sizi Bulmasını Beklemeyin!

Hedef Kitlenizle Yeni Nesil Yollardan İletişim Kurun, Markanızı Fenomen Haline Getirin! – Sosyal Medya Uzmanlığı Kursu SEO Akademi

Yaşayan bir marka yaratmak için potansiyel müşterilerinizle sosyal medya üzerinden etkileşime geçmek istemez misiniz?

İster dijital pazarlama sektöründe kariyer yapmak için sosyal medya uzmanı olmayı isterseniz de markanızın iletişimine yeni bir boyut katmak için yeni nesil araçlardan yararlanmayı hedefliyor olun, sosyal medya kursu ile dijital medyanın en çok kullanılan noktalarında aktif olmayı başaracak, insanların sizi fark etmesini sağlayacaksınız!

Çevrimiçi dünyanın fırsatlarından yararlanmak için sosyal medya eğitimi ile müşteri etkileşiminin, tanıtım ve reklam stratejilerinin yeni nesil yollarını öğrenmeye başlayın!

Alışveriş öncesi karar verme süreçlerinde tüketicilerin %77’si sosyal medya üzerinden marka hakkında fikir edinmeye çalışıyor.

sosyal medya kursu

Sosyal medya kursu hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
12 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya Kursu SEO Akademi – İnternet Çağına Ayak Uydurun!

Doğru ve stratejik hedeflemelerle aktif müşteri sayınızı arttırarak iş hacminizi büyütmek, markanıza değer katmak ve kariyer hedeflerinizi kısa sürede gerçekleştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz! Türkiye’nin en güncel sosyal medya kursu programları ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan sosyal medya eğitimleri alın, hızla değişen yeni nesil dünyaya adapte olun!

sosyal medya eğitmenleri

Ünlü Sosyal Medya Eğitmenleri

Her biri dijitalde ünlü, sosyal medya çalışmaları ile onlarca markanın büyümesine destek olmuş uzmanlardan sosyal medya eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
sosyal medya kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Sosyal medya kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı sosyal medya kursu

MEB Onaylı Sertifika

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi özgeçmişinize ekleyebileceğiniz MEB onaylı sosyal medya kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında sosyal medya kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların sosyal medya eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden sosyal medya dersi alarak suça ortak olmayın!

sosyal medya uzmanlığı kursu

Markanızı Geleceğe Taşıyın!

Artık geleneksel pazarlama ve reklam stratejileri ile markanızın büyümesini sağlayamıyor, firmanıza yeni müşteriler kazandıramıyor musunuz? Sosyal medya kursu tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak...

O halde potansiyel müşterileriniz neredeyse sizin de orada olmanızın zamanı geldi! İstatistikler internet kullanımının büyük bir bölümünün sosyal medyada gerçekleştiğini gösteriyor. Siz de sosyal medya uzmanlığı kursu ile markanızı sosyal medyaya nasıl taşıyabileceğinizi öğrenin, kısa sürede istediğiniz büyüme rakamlarına ulaşın!

Sosyal medya kursları ile dijital dünyada güçlü kalabilmek için dev bütçelere ihtiyacınız olmayacak! Doğru hedeflemeleri nasıl yapacağınızı öğrenerek hedef kitlenize çok daha kolay ulaşacaksınız!

Kurumsal Sosyal Medya Kullanımını Öğrenin!

Sosyal medyada vakit geçirmeyi sevenlerden misiniz? Kendi sosyal medya kanallarınızı görünür kılmak için yaptıklarınızı kurumsal boyuta taşımaya ne dersiniz?

Facebook’tan Instagram’a, Twitter’dan Linkedin’e tüm sosyal medya platformlarını kapsayan sosyal medya eğitimi ile dijital okur yazarlığınızı geliştirin, sosyal medyada başarılı reklam kampanyalarının ve içeriklerin altında yatan stratejileri öğrenin, başarılı bir sosyal medya uzmanı olarak yeni bir kariyere merhaba deyin!

Mesleki uzmanlık kazanacağınız sosyal medya eğitimleri ile sektörün aranan isimlerinden biri haline geleceksiniz! Sosyal medya kursu size yeni bir kariyer kazandıracak...

sosyal medya uzmanlığı kursları
sosyal medya eğitimi

Marka Farkındalığını Arttırın!

İster müşterilerinizi fiziksel mağazanıza çekin isterseniz de sosyal medya üzerinden satışlar yapmaya başlayın!

Müşteri etkileşimine yeni bir pencereden bakmanızı sağlayacak sosyal medya kursları ile dijital dünyada marka farkındalığı yaratmanın yeni yollarını öğrenecek, iyi planlanmış içerikler ve reklam stratejileri ile müşteri yolculuğunu yönetmeye başlayacak, satış oranlarınızı arttırarak iş hacminizin kısa sürede büyüdüğüne tanıklık edeceksiniz!

Dijital dünyanın avantajlarını fırsata çevirmek için daha fazla beklemeyin, sosyal medya kursu ile markanızın değerini yükseltin!

SEO Akademi’den Sosyal Medya Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

Sosyal medya eğitimi ile hedef kitlesine ulaşmayı başaran, sadık bir takipçi ve müşteri kitlesi edinerek yurt içi ve yurt dışında başarılarına yenilerini ekleyen kurumsal partnerlerimize göz atın, ülkemizin en köklü firmalarına verdiğimiz sosyal medya kursları hakkında bilgi edinin!

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Demode bir reklam ve tanıtım stratejisine sahip olduğunuzu düşünüyor, markanızı geleceğe taşımak için yeni yollar arıyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun sosyal medya kursu programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir sosyal medya eğitimi ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ile dijital dünyada ben de varım deyin!

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun sosyal medya kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, sosyal medya becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ihtiyaç, beklenti ve hedeflerinize göre bireysel ve kurumsal sosyal medya kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Sosyal medya eğitimi programımızı istekleriniz, birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen sizin ve markanızın ihtiyaçlarına odaklanıyoruz.

sosyal medya eğitimleri

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla sosyal medya eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi sosyal medya dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Başarılı sosyal medya uzmanları arasına adını yazdırmak veya markasını zirveye taşımak isteyen öğrencilerimize sosyal medya eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Sosyal medya eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmaya devam ediyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Markanızın Gerçek Potansiyelini Açığa Çıkarmak İstiyorsanız İlk Adımı SEO Akademi Sosyal Medya Kursu ile Atın!

Kişisel veya kurumsal hedeflerinize yönelik sosyal medya kursu ile yeni nesil müşteri yolculuğunun en önemli durağını daha etkili kullanmayı öğrenmek istemez misiniz? Türkiye’nin en çok tercih edilen sosyal medya kursu SEO Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Kurumsal ve bireysel sosyal medya kursu programımızı inceleyin, size özel bir sosyal medya eğitimi planlayalım!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel sosyal medya eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi sosyal medya kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik sosyal medya eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, sosyal medyada görünürlüğünüzü arttırın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
sosyal medya kursları

Hedef Kitlenizi Analiz Edin!

Sosyal medya araçlarını kullanmayı öğreneceğiniz sosyal medya dersleri ile hedef kitlenizin alışkanlıklarını anlamlı etkileşimlerine dönüştürmeye başlayın!

Kayıt Ol »

Daha Fazla İnsana Ulaşın!

Takipçileriniz için yalnızca ürün veya hizmet satın aldıkları bir firmadan daha fazlası olmayı sosyal medya kursu ile öğrenin, markanızın fenomen haline gelmesini sağlayın!

meb ruhsatlı sosyal medya kursu

MEB Ruhsatlı Sosyal Medya Kursu

SEO Akademi sosyal medya eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir sosyal medya kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir sosyal medya kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden sosyal medya eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlar ve hedefler doğrultusunda planlanan sosyal medya eğitimi süreci ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için sosyal medya reklam ve içerik stratejileri ve müşteri etkileşimi simülasyonları gerçekleştirmekte, kazanımların pekiştirilmesini sağlamaktayız.

Sosyal medya kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte kursiyerlerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaların, öğrenemedikleri konuların ve kaçırdıkları derslerin telafisine imkan tanımaktayız.

Uygulamalı Sosyal Medya Eğitimi

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız sosyal medya kursları ile sosyal medya dinamiklerini ve kullanıcı alışkanlıklarını pratiğe aktararak daha hızlı ve kalıcı bir öğrenme süreci sağlamaktayız.

Sosyal medyada daha etkili ve organik stratejilerle görünürlük kazanmak için gerçekleştirilmesi gereken uygulamaları, sosyal medya analiz araçlarının kullanımını sosyal medya eğitimleri ile uygulamalı bir şekilde görüyor, örnek içerikler ve reklam kampanyaları ile sosyal medya performansını arttırmaya yönelik ipuçları aktarıyor, ödevler vererek sosyal medya derslerinde öğrendiklerini pekiştirme fırsatı sunuyoruz.

Bir sosyal medya çalışmasında var olan tüm aşamalarda deneyim kazanmaları için öğrencilerimizle birlikte profil analizleri gerçekleştiriyor, hedef kitle araştırması yapıyor, içerik ve paylaşım stratejilerini inceliyor, başarılı bir sosyal medya yönetiminin detaylarını öğreniyoruz.

Sosyal medya eğitimi sırasında ve sonrasında kursiyerlerimize destek olmayı sürdürüyor, kariyer danışmanlığı ile mesleklerinde uzmanlaşmalarını sağlıyor, kurumsal sosyal medya eğitimleri ile firmaların dijital reklam stratejileri için ekiplerini güçlendirmelerine yardım ediyoruz! Sosyal medya kursu sayesinde markaların büyümesini sağlıyoruz.

sosyal medya dersi
sosyal medya dersleri

Uluslararası Sosyal Medya Eğitimi Standardı

Sosyal medya ve dijital pazarlama alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve en iyi sosyal medya eğitimi programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 2200’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan sosyal medya kursu programımızla öğrenme hızınıza, dijital pazarlama deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Sosyal medya eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, sosyal medya dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Sosyal medya platformlarına yönelik algoritma ve analiz aracı güncellemelerini, başarıları ile dünya çapında üne kavuşmuş sosyal medya uzmanlarının yenilikçi uygulamalarını yakından takip ediyor, sosyal medya uzmanlığı kursu boyunca öğrencilerimize ufuk açıcı ve güncel bilgiler aktarıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Sosyal medya kursu ile öğrencilerimizin mesleki gelişimlerine önem veriyor, dijital pazarlama sektöründe çalışmak isteyen kursiyerlerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Sosyal medya eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin gelişimlerini, bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini doğru yönlendirmelerini sağlıyor, dijital pazarlama sektöründe başarılı bir sosyal medya uzmanı olarak yer almaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Yetiştirdiğimiz öğrencilerle Türkiye’nin en iyi sosyal medya uzmanlarını geleceğe hazırlıyor, kariyer yolculuklarında sağlam adımlarla ilerlemelerine destek oluyor, firmaların başarılı dijital pazarlama ekipleri kurmasında rol alıyoruz!

sosyal medya uzmanlığı eğitimi
sosyal medya uzmanlığı eğitimleri

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak dijital dünyada görünürlüğünü arttırmaya hevesli olan tüm öğrencilerimizin sosyal medya eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Dijital pazarlama sektöründe çalışmalarını sürdüren, sosyal medya uzmanı olarak dijital dünyaya adım atan öğrencilerimizle sosyal medyada görünürlüklerini arttırmak ve satışlarını katlamak isteyen firmalara sosyal medya eğitimi sonrasında da destek oluyor, akıllarına takılan soruları yanıtlayarak karşılaştıkları sorunları çözmelerine yardımcı oluyor, uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Dijital dünyanın yeni uzmanlarını yetiştiriyor, sosyal medya kursları yanı sıra dijital pazarlamanın diğer alanlarında sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyoruz. Kurumsal partnerlerimizin sosyal medya danışmanı olarak sosyal medyada rekabetçi kalmalarına yardımcı oluyoruz. Sosyal medya kursu ile dijital dünyanın nabzını tutuyoruz.

Sosyal Medya Kursu Yorumları

Yeni Müşteriler Kazanmak Mı İstiyorsunuz?

İş hacminizi büyütmenin artık zamanı geldiğine inanıyor, daha fazla insana ulaşmayı mı hedefliyorsunuz?

Sosyal Medya Eğitimi Alın!

Dijital dünyanın fırsatlarını değerlendirmek için sosyal medya eğitimi alın, müşteri iletişiminize yeni bir boyut katın!

Satışlarınızı Kısa Sürede Katlayın!

Sosyal medya analiz ve reklam araçlarını kullanmayı sosyal medya kursu ile öğrenin, satış rakamlarınız hızla yükselsin!

sosyal medya kursu mezunları

2200+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin başarılı girişimcilerine, iş insanlarına, sosyal medya meraklılarına ve geleceğin sosyal medya uzmanlarına sosyal medya eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel sosyal medya kursu programları ile 300’den fazla kurumsal, 1900’den fazla bireysel sosyal medya eğitimi vererek öğrencilerimizle sosyal medyada müşteri etkileşiminin yöntemlerini paylaştık.

Mezunlarımızın her biri sosyal medya hedeflerine kısa sürede ulaştılar, ülkemizin başarılı sosyal medya uzmanları arasında yer aldılar. Kurumsal sosyal medya eğitimlerimizden yararlanan firmalar markalarına dair farkındalığı arttırarak sektörlerinin liderleri haline geldiler.

20+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Kursu

Sosyal medya eğitimi dışında dijital dünyanın farklı alanlarına ilgi duyan kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

Sosyal medya kursları ile birlikte dijital pazarlamanın diğer alanlarını merak eden öğrencilerimiz için SEO’dan e-ticarete, web tasarımdan Google reklamcılığına, bilişim ve marka hukukundan içerik editörlüğüne kadar farklı alanlarda eğitimlerimiz var! Siz de mesleki becerilerinizi veya markanızı internet çağına adapte etmek istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

Sosyal medya uzmanlığı kursu sonrası dijital dünyada rekabetçi kalmak için merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın!

sosyal medya uzmanlığı dersi
sosyal etkinlikler sosyal medya kursu

Sosyal Etkinlikler

SEO Akademi sosyal medya kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Sosyal medya kursları ile öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi sosyal medya kursu olarak öğrencilerimizin sosyal medya ve dijital pazarlamanın püf noktalarını öğrenirken bir yandan da güzel vakit geçirmelerini sağlıyor, ayrıca sektörün en iyileriyle tanışabilecekleri keyifli network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Mesleki birikiminizi arttırırken her anından keyif alacağınız ve dijital pazarlama dünyasının ustaları ile tanışacağınız bir sosyal medya kursu hazırladık! Gelin, siz de SEO Akademi ayrıcalıklarından yararlanın.

Sanat Cafe

Sosyal medya eğitimi aralarında ve sonrasında sosyalleşebileceğiniz, keyifli sohbetlere ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece sosyal medya eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni insanlarla tanışabilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak sosyal medya ve dijital pazarlama hakkında fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla dijital pazarlama ve sosyal medya alanında başarıları ile ülkemizin en iyileri arasına adını yazdırmış sosyal medya uzmanları ile buluşuyor, başarılarının sırlarını kendilerinden dinliyoruz.

SEO Akademi sosyal medya kursları ile mesleki uzmanlığınızı rahat edebileceğiniz bir atmosferde geliştirmeniz için her şey düşünüldü! Sosyal medya kursu sandığınızdan eğlenceli...

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Sosyal medya kursu programlarımızdan en keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinliklerimizi görmek ve yeniliklerimizden haberdar olmak için bizi Instagram’dan takip edin!

Sosyal Medya Kursu Programı

Hedef kitlenizi doğru analiz ederek müşteri sayınızı arttırmak, yaşayan bir marka yaratarak mevcut müşterilerinizin firmanıza bağlılığını sağlamak ve müşteri iletişimine yeni bir boyut katmak istiyorsanız sosyal medya eğitimi programımıza göz atın, sosyal medya ruhuna uygun stratejilerle dijital varlığınıza güç katın!

Sosyal medya kursu programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Sosyal medya uzmanı olmak isteyenler,
 • Potansiyel müşterilerine ulaşmayı hedefleyenler,
 • İş hacmini büyütmeyi planlayanlar,
 • Markasını dijitale taşımak isteyenler,
 • Müşteri etkileşimine yeni bir boyut katmayı düşünenler,
 • Takipçi sayısını arttırmak isteyenler,
 • Sosyal medya üzerinden satış yapmayı düşünenler,
 • Sosyal medya analiz araçlarını daha iyi kullanmak isteyenler,
 • Sosyal medyada etkili reklam stratejileri geliştirmeyi isteyenler,
 • Aldığı etkileşimi satış başarısına dönüştürmeyi hedefleyenler.

Sosyal medya eğitimi almanız için nedenler;
 • Sosyal medyada hedeflediğiniz takipçi sayılarına ulaşamıyorsanız,
 • Paylaşımlarınız istediğiniz kadar etkileşim alamıyorsa,
 • Sosyal medyada rakiplerinizin gerisinde kaldıysanız,
 • Daha etkili bir sosyal medya stratejisi için nereden başlamanız gerektiğini bilmiyorsanız,
 • Sosyal medya reklamcılığında deneyiminiz yeterli değilse,
 • Reklam ve tanıtım bütçenizi verimli kullanmak istiyorsanız,
 • İş hacminizi büyütmek için yeni çözümlere ihtiyaç duyuyorsanız,
 • Deneme yanılma yaparak zaman kaybetmek istemiyorsanız kesinlikle sosyal medya kursu almalısınız!

Sosyal medya kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Instagram, Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube gibi sosyal medya platformlarını yakından tanıyacaksınız,
 • Sosyal medya analiz ve reklam araçlarını kullanmayı öğreneceksiniz,
 • Sosyal medyada etkili bir içerik stratejisi geliştirmeye başlayacaksınız,
 • Sosyal medya ruhuna uygun paylaşımlarla takipçi sayınızı arttıracaksınız,
 • Paylaşımlarınız daha fazla etkileşim almaya başlayacak,
 • Markanızın potansiyel müşterileri ile buluşmasını sağlayacaksınız,
 • Satış oranlarınızı arttırmaya başlayacaksınız,
 • Bütçenizi daha verimli kullanacaksınız,
 • Sosyal medya uzmanı olarak yeni bir kariyere başlayabileceksiniz.

Sosyal Medya Kursu Programı – 2200’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Etkili ve hedefe yönelik reklam ve içerik stratejileri ile sosyal medyada görünür olmak ve potansiyel müşterilerinize ulaşmak istiyor, kariyerinizi sosyal medya uzmanı olarak şekillendirmeyi hedefliyorsanız sosyal medya eğitimi programımız tam size göre! Siz de sosyal medya kursundan yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Sosyal Medya Kursu Programı

Sosyal Medya Eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Sosyal Medya Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

İstatistiklere göre ülkemizin %70.8’i sosyal medya kullanıyor ve bu kullanıcıların yarısı bir markayı araştırmak istediğinde önce sosyal medya profillerine göz atıyor!

sosyal medya kursu istanbul

Sosyal Medya Kursu Sıkça Sorulan Sorular

En iyi sosyal medya kursu SEO Akademi olarak Sosyal Medya Kursu sonunda MEB Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Sosyal Medya Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Sosyal medya kursu eğitmen kadromuz; sosyal medya ve dijital pazarlama sektöründe başarıları ile öne çıkmış, sosyal medya danışmanlık ve eğitim desteğiyle onlarca markanın dijital dünyada rekabetçi kalmasını sağlayan sosyal medya uzmanlarından oluşmaktadır. Türkiye’nin en başarılı sosyal medya, dijital pazarlama ve internet reklamcılığı uzmanlarını ekibimizde bir araya getirmekteyiz.

Sosyal medya kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Sosyal medya kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Sosyal medya kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun sosyal medya kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Sosyal medya kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi sosyal medya eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Sosyal medya kursu Florya, sosyal medya kursu Bahçelievler, sosyal medya kursu Ataköy, sosyal medya kursu Yeşilköy, sosyal medya kursu Zeytinburnu, sosyal medya kursu Avcılar olarak hizmet veren sosyal medya kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Elbette. Ekibinizin sosyal medya analiz ve reklam araçlarının kullanımında gelişmesini, daha etkili reklam ve kampanya stratejileri ile müşteri kitlenizi büyütmesini sağlamak için kurumsal sosyal medya eğitimi programlarımızdan yararlanabilirsiniz. Hemen eğitim danışmanlarımızla iletişime geçerek kurumsal sosyal medya kurslarımız hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Sosyal medya eğitimi dışında dijital pazarlama kanallarını daha aktif kullanabilmek için Instagram, Facebook, Twitter ve Linkedin eğitimlerimizden yararlanabilir, SEO kursları ile arama motorlarında görünür olmanın yeni yollarını öğrenebilir, Google Ads ve Google Analytics eğitimleri ile Google reklamcılığına giriş yapabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
sosyal medya kursu fiyatları

Sosyal Medya Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Sosyal Medya Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Sosyal medya uzmanlığı kursu ile kullanıcı alışkanlıklarını analiz ederek daha etkili içerik ve reklam stratejileri geliştirmeyi öğrenen kursiyerlerimiz SEO Akademi ayrıcalığıyla becerileri arasına yenilerini eklemeye devam etti! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin sosyal medya kursu dışında en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, mesleki gelişiminize SEO Akademi ile devam edin!

Sosyal Medya Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Sosyal medya kurslarımızdan keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinlikleri ve workshopları görmek için video ve fotoğraflarımıza göz atın, SEO Akademi’de sizi nelerin beklediğini öğrenin!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Sosyal medya kursumuzu, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı SEO ve dijital pazarlama kursu ailesini yakından tanıyın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Sosyal medya eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi sosyal medya kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Sosyal medya kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

2200+

Mezun Öğrenci

Bireysel ve kurumsal sosyal medya eğitimi almış yüzlerce başarılı kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

592

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 2.960 kişi satın aldı.