SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Google Analytics Kursu

Verileri Okumayı Öğrenin, Dijital Stratejilerinizin Ayakları Yere Bassın!

Hem Kendinizi Hem De Rakiplerinizi Analiz Edin, Daima Bir Adım Önde Olun! – Google Analytics Uzmanlığı Kursu SEO Akademi

İnternet sitenizde ilk içeriklerinizi yayınladınız ve sonuçlar istediğiniz gibi değil mi? Google aramalarında size ait sayfaları görmek için epey gerilere gitmek zorunda kalıyor, sorunun nerede olduğunu bulmakta zorlanıyor musunuz?

Dijital dünyada hiçbir şey için deneme yanılma yapmak zorunda değilsiniz! Google Analytics kursu ile web sitenizi analiz edin, sayfa yükleme hızlarınızı, hedef anahtar kelimelerinizi, ziyaretçilerinizin davranışlarını öğrenin, bir sonraki içerikleriniz ve sitenizin performansı için yeni stratejilerinizi belirlerken hangi konulara odaklanmanız gerektiğini bilin!

Çevrimiçi rekabette sağlam adımlarla yükselmek isteyenler için hazırladığımız Google Analytics eğitimi ile oyunu kurallarına göre oynamayı öğrenin!

Google Analytics kullanarak sitenizin verilerini gerçek zamanlı bir şekilde kullanabilir, olası sorunlara ve iyileştirme yapmanız gereken noktalara hemen müdahale edebilirsiniz.

google analytics kursu

Google Analytics kursu hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
12 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Google Analytics Kursu SEO Akademi – Dijital Dünyada Rekabetçi Kalın!

İnternet sitenizin neye ihtiyacı olduğunu öğrenmek ve Google’da fark edilir olmak istiyorsanız siz de Türkiye’nin en güncel Google Analytics kursu programları ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan Google Analytics eğitimleri alın, web sayfalarınızı Google algoritmalarına göre optimize edin!

google analytics kursu eğitmeni

Ünlü Google Analytics Eğitmenleri

Her biri dijitalde ünlü, Google Analytics çalışmaları ile onlarca markanın büyümesine destek olmuş uzmanlardan Google Analytics eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
google analytics kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Google Analytics kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı google analytics kursu

MEB Onaylı Sertifika

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi özgeçmişinize ekleyebileceğiniz MEB onaylı Google Analytics kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında Google Analytics kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların Google Analytics eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden Google Analytics dersi alarak suça ortak olmayın!

google analytics uzmanlığı kursu

SEO Stratejinizi Belirleyin!

Organik yollarla Google arama sonuçlarında daha fazla görünürlük elde etmek istiyorsanız Google Analytics eğitimi tam size göre!

Google algoritmalarına uygun web sayfaları ve içerikler için Google Analytics eğitimi ile verileri takip etmeyi öğrenin, sitenizin arama motoru optimizasyonu açısından zayıf olduğu konuları vakit kaybetmeden belirleyin, yeni ve çok daha etkili SEO stratejinizi hayata geçirerek hedeflediğiniz ziyaretçi sayılarına ulaşın!

Başarılı bir SEO projesinin ilk adımı; Google Analytics kullanarak mevcut sayfalarınızın eksiklerini tespit etmekten geçer!

Ziyaretçi Davranışlarını Analiz Edin!

Sitenizi ziyaret eden kullanıcıların hangi butonlara tıkladığını, hangi sayfalarda daha fazla zaman geçirdiğini öğrenmek istemez misiniz?

Google aramalarını kullanarak sitenize gelen ziyaretçilerin davranışlarını ve alışkanlıklarını Google Analytics kursları ile analiz etmeyi öğrenebilir, mobil ve masaüstü cihazlar için web sitenizi optimize edebilir, kullanıcıların hemen terk ettiği veya anlamlı etkileşim oranının düşük kaldığı sayfalarda iyileştirmelere gidebilirsiniz.

Google Analytics eğitimleri ile internet sitenizi daha kullanıcı ve arama motoru dostu bir hale getirmeye başlayacaksınız!

google analytics uzmanlığı kursları
google analytics eğitimi

Reklam Kampanyalarınızı Takip Edin!

Google reklamlarınızın internet siteniz ve satışlarınız için ne kadar kazançlı olduğunu analiz etmek mi istiyorsunuz?

Google Analytics uzmanlığı kursu ile Google reklamlarını Analytics üzerinden takip etmeyi öğrenin, yeni reklam kampanyalarınızda hangi konulara odaklanmanız, hangi uygulamalardan vazgeçmeniz gerektiğine dair fikir edinin, reklam ve pazarlama bütçenizi gelecekte çok daha efektif bir şekilde kullanın!

Ücretsiz bir servis olan Google Analytics’i en iyi şekilde kullanarak dijital dünyadaki varlığınızı güçlendirmek istiyorsanız Google Analytics eğitimi almanızın tam zamanı!

SEO Akademi’den Google Analytics Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

Google Analytics eğitimi ile dijital dünyada çok daha başarılı stratejiler geliştirerek yurt içi ve yurt dışında iş hacmini kısa sürede büyütmeyi başaran kurumsal partnerlerimize göz atın, ülkemizin en köklü firmalarına verdiğimiz Google Analytics kursları hakkında bilgi edinin!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Çevrimiçi olanakların avantajlarını verimli bir şekilde kullandığınızdan emin olmak istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun Google Analytics kursu programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir Google Analytics eğitimi ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ile internetin gücünden yararlanarak büyüyün!

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Google Analytics kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, dijital becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ihtiyaç, beklenti ve hedeflerinize göre bireysel ve kurumsal Google Analytics kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Google Analytics eğitimi programımızı istekleriniz, birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen sizin ve markanızın ihtiyaçlarına odaklanıyoruz.

google analytics kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla Google Analytics eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Google Analytics dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Başarılı dijital pazarlama uzmanları arasına adını yazdırmak veya markasını zirveye taşımak isteyen öğrencilerimize Google Analytics eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Google Analytics eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmaya devam ediyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Verileri Başarıya Dönüştürmeye Başlamak İçin SEO Akademi Google Analytics Kursu ile Tanışın!

İnternetin rekabetçi ve bol seçenekli dünyasında kaybolmamak, girişiminiz veya şirketiniz için en etkili stratejileri hayata geçirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz! Türkiye’nin en çok tercih edilen Google Analytics kursu SEO Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Kurumsal ve bireysel Google Analytics kursu programımızı inceleyin, size özel bir Google Analytics eğitimi planlayalım!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel Google Analytics eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi google analytics kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Google Analytics eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, kişisel ve kurumsal hedeflerinizi gerçekleştirmeye başlayın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
google analytics kursları

Google Araçlarını Keşfedin!

Google’da görünürlüğünüzü arttırmak ve Google algoritmalarına uygun bir web sitesi oluşturmak için Google Analytics eğitimi alın, boşa kürek çekmediğinizden emin olun!

Kayıt Ol »

Dijitalde Güçlü Olun!

İster dijital pazarlama uzmanı olarak markalara destek verin isterseniz girişiminizin zirvede olması için projeler geliştirin, Google Analytics eğitimi ile dijital rekabetteki gücünüzü arttırın!

meb ruhsatlı google analytics kursu

MEB Ruhsatlı Google Analytics Kursu

SEO Akademi Google Analytics eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir Google Analytics kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Google Analytics kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden Google Analytics eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlar ve hedefler doğrultusunda planlanan Google Analytics eğitimi süreci ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için Google Analytics etkileşim ve dönüşüm analizleri, hedefleme uygulamaları ve site performans izlemeleri gerçekleştirmekte, kazanımların pekiştirilmesini sağlamaktayız.

Google Analytics kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte kursiyerlerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaların, öğrenemedikleri konuların ve kaçırdıkları derslerin telafisine imkan tanımaktayız.

Uygulamalı Google Analytics Eğitimi

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız Google Analytics kursları ile Google dinamiklerini ve internet kullanıcılarının alışkanlıklarına dair uygulamaları pratiğe aktararak daha hızlı ve kalıcı bir öğrenme süreci sağlamaktayız.

Dijital dünyada daha etkili stratejilerle görünürlük kazanmak için gerçekleştirilmesi gereken uygulamaları, Google Analytics analiz ve hedefleme araçlarının kullanımını Google Analytics eğitimleri ile uygulamalı bir şekilde görüyor, örnek internet siteleri ve web sayfaları ile Google Analytics ölçümlerine yönelik ipuçları aktarıyor, ödevler vererek Google Analytics derslerinde öğrendiklerini pekiştirme fırsatı sunuyoruz.

Bir Google Analytics çalışmasında var olan tüm aşamalarda deneyim kazanmaları için öğrencilerimizle birlikte kampanya ve dönüşüm analizleri gerçekleştiriyor, hedef kitle ve anahtar kelime araştırması yapıyor, başarılı bir Google Analytics yönetiminin detaylarını öğreniyoruz.

Google Analytics eğitimi sırasında ve sonrasında kursiyerlerimize destek olmayı sürdürüyor, kariyer danışmanlığı ile mesleklerinde uzmanlaşmalarını sağlıyor, kurumsal Google Analytics eğitimleri ile firmaların dijital reklam stratejileri için ekiplerini güçlendirmelerine yardım ediyoruz!

google analytics eğitimi
google analytics eğitimleri

Uluslararası Google Analytics Eğitimi Standardı

Google Analytics alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel Google Analytics eğitimi programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 1500’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan Google Analytics kurslarımızda öğrenme hızınıza, Google Analytics deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Google Analytics eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, Google Analytics dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Google Analytics ve Google algoritmalarına yönelik güncellemeleri, sektördeki yeni fırsatları, başarıları ile dünya çapında üne kavuşmuş dijital pazarlama uzmanlarının yenilikçi uygulamalarını yakından takip ediyor, Google Analytics uzmanlığı kursu boyunca öğrencilerimize ufuk açıcı ve güncel bilgiler aktarıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Google Analytics kursu ile öğrencilerimizin mesleki gelişimlerine önem veriyor, internet reklamcılığı ve dijital pazarlama sektöründe çalışmak isteyen kursiyerlerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Google Analytics eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin mesleki gelişimlerini, bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini doğru yönlendirmelerini sağlıyor, sektörün başarılı dijital pazarlama uzmanlarından biri olmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Yetiştirdiğimiz öğrencilerle Türkiye’nin en iyi dijital pazarlama uzmanlarını geleceğe hazırlıyor, kariyer yolculuklarında sağlam adımlarla ilerlemelerine destek oluyor, firmaların başarılı dijital pazarlama ekipleri kurmasında rol alıyoruz!

google analytics dersleri
google analytics dersi

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak dijital dünyada görünürlüğünü arttırmaya hevesli olan tüm öğrencilerimizin Google Analytics eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Dijital pazarlama ve içerik sektöründe çalışmalarını sürdüren, dijital pazarlama uzmanı olarak çevrimiçi dünyaya adım atan öğrencilerimizle görünürlüklerini arttırmak ve satışlarını katlamak isteyen firmalara Google Analytics eğitimi sonrasında da destek oluyor, akıllarına takılan soruları yanıtlayarak karşılaştıkları sorunları çözmelerine yardımcı oluyor, uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Dijital dünyanın yeni uzmanlarını yetiştiriyor, Google Analytics kurslarının yanı sıra SEO ve dijital dünyadaki diğer alanlara dair sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyoruz. Kurumsal partnerlerimizin dijital pazarlama danışmanı olarak yollarını aydınlatıyoruz…

Google Analytics Kursu Yorumları

Web Siteniz İlk Sayfada Çıkmıyor Mu?

İnternet siteniz için ciddi bir mesai ve emek harcamanıza rağmen istediğiniz sonuçları alamıyor musunuz?

Google Analytics Eğitimi Alın!

Web sitenizin performansını objektif bir şekilde ölçebilmek için Google Analytics eğitimi alın, sorunun nerede olduğunu bulun!

İyileştirmelere Hemen Başlayın!

Google Analytics kursu ile sitenizin görünürlüğünü arttıracak hedefe yönelik çözümleri hayata geçirin, ziyaretçi sayınızı arttırın!

google analytics kursu mezunları

1500+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin başarılı girişimcilerine, iş insanlarına, internet reklamcılığı meraklılarına ve geleceğin dijital pazarlama uzmanlarına Google Analytics eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Google Analytics kursu programları ile 500’den fazla kurumsal, 1000’den fazla bireysel Google Analytics eğitimi vererek öğrencilerimizle efektif Google Analytics kullanımına dair birikimlerimizi paylaştık.

Mezunlarımızın her biri hedeflerine kısa sürede ulaştılar, ülkemizin başarılı dijital pazarlama ve SEO uzmanları arasında yer aldılar. Kurumsal Google Analytics eğitimlerimizden yararlanan firmalar markalarına dair farkındalığı arttırarak sektörlerinin liderleri haline geldiler.

20+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Kursu

Google Analytics eğitimi dışında çevrimiçi dünyanın farklı alanlarına ilgi duyan kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

Google Analytics kursları ile birlikte çevrimiçi fırsatlara dair daha fazla bilgi edinmek isteyen öğrencilerimiz için SEO’dan e-ticarete, web tasarımdan sosyal medyaya, bilişim ve marka hukukundan içerik editörlüğüne kadar farklı alanlarda eğitimlerimiz var! Siz de mesleki becerilerinizi veya markanızı internet çağına adapte etmek istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

Google Analytics uzmanlığı kursu sonrası çevrimiçi dünyada rekabetçi kalmak için merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın!

google analytics uzmanlığı dersi
sosyal etkinlikler google analytics kursu

Sosyal Etkinlikler

SEO Akademi Google Analytics kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Google Analytics kursları ile öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi Google Analytics kursu olarak öğrencilerimizin dijital pazarlamanın püf noktalarını öğrenirken bir yandan da güzel vakit geçirmelerini sağlıyor, ayrıca sektörün en iyileriyle tanışabilecekleri keyifli network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Mesleki birikiminizi arttırırken her anından keyif alacağınız ve dijital dünyanın ustaları ile tanışacağınız bir Google Analytics kursu hazırladık! Gelin, siz de SEO Akademi ayrıcalıklarından yararlanın.

Sanat Cafe

Google Analytics eğitimi aralarında ve sonrasında sosyalleşebileceğiniz, keyifli sohbetlere ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece Google Analytics eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni insanlarla tanışabilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak yeni nesil satış ve Google Analytics hakkında fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla dijital pazarlama ve SEO alanında başarıları ile ülkemizin en iyileri arasına adını yazdırmış dijital pazarlama uzmanları ile buluşuyor, başarılarının sırlarını kendilerinden dinliyoruz.

SEO Akademi Google Analytics kursları ile mesleki uzmanlığınızı rahat edebileceğiniz bir atmosferde geliştirmeniz için her şey düşünüldü!

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Google Analytics kursu programlarımızdan en keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinliklerimizi görmek ve yeniliklerimizden haberdar olmak için bizi Instagram’dan takip edin!

Google Analytics Kursu Programı

Dijital pazarlama ve SEO alanında kariyer yapmayı düşünüyor veya markanızı dijitale taşırken karşınıza çıkan sorunları çözmek için etkili stratejiler üretebilmek istiyorsanız Google Analytics kursu tam size göre! Hemen Google Analytics eğitimi programımıza göz atın, hedef kitlenize ulaşmak için Google araçlarından yararlanmaya başlayın!

Google Analytics kursu programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • SEO ve dijital pazarlama uzmanı olmak isteyenler,
 • İçerik üreticiliğine meraklı olanlar,
 • İnternet sitesi sahipleri,
 • Markasını dijitale taşımayı düşünenler,
 • Google aramalarında ön sıralarda olmak isteyenler,
 • İş hacmini büyütmeyi hedefleyenler,
 • Dijital dünyada rekabetçi kalmak isteyenler,
 • İnternet sitelerinin daha fazla görüntüleme almasını arzu edenler,
 • E-ticaret sitesi kurmayı planlayanlar.

Google Analytics eğitimi almanız için nedenler;
 • Yeni bir kariyere adım atmak istiyorsanız,
 • Google aramalarında görünür olmayı hedefliyorsanız,
 • Web sitenizdeki sorunlara çözüm üretebilmek istiyorsanız,
 • Daha fazla görüntüleme ve ziyaretçiye ihtiyacınız varsa,
 • Sayfalarınız arama sonuçlarında çıkmıyorsa,
 • Reklam stratejileriniz yeterince etkili değilse,
 • Hedef kitlenize ulaşamadığınızı düşünüyorsanız,
 • Sektörünüzde rekabet güçlüyse,
 • Satış oranlarınız yeterince iyi değilse,
 • Deneme yanılma için harcayacak vaktiniz yoksa Google Analytics eğitimi programlarımızdan kesinlikle yararlanmalısınız.

Google Analytics kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • SEO ve dijital pazarlama uzmanı olmak için yeni beceriler edineceksiniz,
 • Google Analytics verilerini okumayı öğreneceksiniz,
 • Web sayfalarınızın eksiklerini göreceksiniz,
 • İnternet sitenizin görünürlüğünü arttıracaksınız,
 • Organik SEO stratejileriniz daha başarılı olacak,
 • Google reklamları için daha az maliyet harcayacaksınız,
 • Hedef kitlenize ulaşacaksınız,
 • Web siteniz daha fazla ziyaretçi çekecek,
 • Satış oranlarınız artacak.

Google Analytics Kursu Programı – 1500’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Google botlarını ve potansiyel müşterilerinizi memnun edecek bir site performansı için Google Analytics eğitimi ile güçlü ve zayıf yanlarınızı analiz etmek ve web sitenizi hemen iyileştirmeye başlamak istemez misiniz? O halde Google Analytics kursu programında aradığınızı bulacaksınız! Siz de Google Analytics kursundan yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Google Analytics Kursu Programı

Google Analytics Eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Google Analytics Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Google Analytics eğitimi ile ziyaretçilerinizin internet sitenizdeki etkileşimlerini analiz etmeyi öğrenebilir, bir sonraki reklam kampanyanızı hedef kitlenizin davranışlarına göre şekillendirebilirsiniz.

google analytics eğitimi

Google Analytics Kursu Sıkça Sorulan Sorular

SEO Akademi olarak Google Analytics Kursu sonunda MEB Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Google Analytics Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Google Analytics kursu eğitmen kadromuz; sektörde başarıları ile öne çıkmış, dijital pazarlama ve SEO alanlarında danışmanlık ve eğitim desteğiyle onlarca markanın çevrimiçi dünyada rekabetçi kalmasını sağlayan uzmanlardan oluşmaktadır. Türkiye’nin en başarılı internet reklamcılığı, dijital pazarlama ve SEO uzmanlarını ekibimizde bir araya getirmekteyiz.

Google Analytics kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Google Analytics kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Google Analytics kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun Google Analytics kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Google Analytics kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi Google Analytics eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Google Analytics kursu Florya, Google Analytics kursu Bahçelievler, Google Analytics kursu Ataköy, Google Analytics kursu Yeşilköy, Google Analytics kursu Zeytinburnu, Google Analytics kursu Avcılar olarak hizmet veren Google Analytics kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Hayır. Google Analytics uzmanlığı kursu programlarımızda öğrencilerimizde bir ön bilgi şartı aramıyoruz. Ancak Google Analytics eğitimi yolculuğumuza başlarken daha verimli bir program planlayabilmek için öğrencilerimizin bilgi ve seviyelerini analiz ediyor, böylelikle kendi seviyelerinde bir eğitim almalarını sağlıyoruz.

Google Analytics eğitimi web sitenizin görünürlüğünü arttırmak için hangi noktalarda iyileştirme yapmanız gerektiğine dair verileri analiz etmeyi öğrenmenizi sağlar. İyileştirme aşamasında daha etkili projeler ortaya çıkarmak için Google Analytics kursu dışında SEO kursu, SEO içerik editörlüğü kursu, dijital pazarlama kursu, e-ticaret kursu, mobil pazarlama gibi programlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
google analytics kursu fiyatları

Google Analytics Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Google Analytics Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Google Analytics kursu ile kullanıcı alışkanlıklarını ve site performansını analiz etmeyi öğrenen kursiyerlerimiz SEO Akademi ayrıcalığıyla becerileri arasına yenilerini eklemeye devam ediyor! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin Google Analytics kursu dışında en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, mesleki gelişiminize SEO Akademi ile devam edin!

Google Analytics Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Google Analytics kurslarımızdan keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinlikleri ve workshopları görmek için video ve fotoğraflarımıza göz atın, SEO Akademi’de sizi nelerin beklediğini öğrenin!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Google Analytics kursumuzu, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı SEO ve dijital pazarlama kursu ailesini yakından tanıyın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Google Analytics eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi Google Analytics kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Google Analytics kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

1500+

Mezun Öğrenci

Bireysel ve kurumsal Google Analytics eğitimi almış yüzlerce başarılı kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

325

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 1.625 kişi satın aldı.