SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

SEO Kursu

Yeni Nesil Çözümlerle Daha Fazla İnsana Ulaşın!

Arama Motoru Algoritmalarını Öğrenin, Web Siteniz İlk Sayfada Yer Alsın! – SEO Uzmanlığı Kursu SEO Akademi

Artık büyümenin yolu dijitalden geçiyor! Siz de çevrimiçi avantajları fırsata çevirmek için SEO kursu almaya ne dersiniz?

Markanızı daha fazla insana ulaştırmak için dijital dünyada görünürlüğünüzü arttırmak mı istiyorsunuz? Yoksa kariyer planınızı SEO uzmanı olarak farklı sektörlerde kolayca iş bulabilmek ve firmalara SEO danışmanlığı vermek üzerine mi kurdunuz? SEO kursu ile Google ve diğer arama motorlarının algoritmalarını öğrenin, ilk sayfada kalıcı web siteleri ve içerikler oluşturmaya başlayın!

SEO eğitimi ile rekabetçi dijital pazarda güçlü kalmayı öğrenecek, kişisel veya kurumsal markanızı hedef kitlenizle buluşturacaksınız!

İstatistiklere göre Google’da arama yapanların üçte ikisi yalnızca ilk sayfada yer alan sonuçları inceliyor ve geri kalan içeriklerle ilgilenmiyor.

seo kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
12 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu SEO Akademi - Dijital Dünyada Güncel Kalın!

Arama motorlarının dilinden konuşmaya başlayarak markanızı çok daha düşük pazarlama bütçeleriyle insanlara duyurmak, kariyer hedeflerinize kısa sürede ulaşmak istemez misiniz? Türkiye’nin en güncel SEO kursu programları ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan SEO eğitimleri alın, hızla değişen yeni nesil dünyaya adapte olun!

seo eğitmenleri

Alanında Ünlü SEO Eğitmenleri

Her biri dijitalde ünlü, SEO çalışmaları ile onlarca markanın büyümesine destek olmuş uzmanlardan SEO eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
seo kursları

%100 Öğrenme Garantisi

SEO kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı seo kursu

MEB Onaylı Sertifika

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi özgeçmişinize ekleyebileceğiniz MEB onaylı SEO kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında SEO kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların SEO eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden SEO dersi alarak suça ortak olmayın!

seo uzmanlığı kursu

Dijitalde Görünür Olmanın Sırlarını Öğrenin!

Geleneksel reklam ve tanıtım yöntemleriyle müşteri kitlenizi daha fazla büyütemiyor musunuz? Rakipleriniz iş hacmini hızla büyütürken geride kaldığınızı hissetmeye mi başladınız? SEO kursu size destek oluyor...

Sektörünüzün en başarılı firmalarından biri olmanıza rağmen hedef kitlenizin giderek daraldığını mı düşünüyorsunuz? Belki de artık markanızı dijitale taşımanın vakti gelmiş de geçiyor olabilir! SEO uzmanlığı kursu ile geleneksel yöntemlerin yanına dijitalin gücünü ekleyerek daha fazla insanın sizden haberdar olmasını sağlamaya ne dersiniz?

SEO kursları ile başta Google olmak üzere tüm arama motorlarının işleyişini kavrayacak, hizmet ve ürünlerinizi çok daha hızlı bir şekilde potansiyel müşterilerinizle buluşturmaya başlayacaksınız.

SEO Uzmanı Olun!

Kariyerinizi geleceğin mesleklerinden biri üzerine planlayarak her sektörün aranan isimlerinden biri haline gelmek istemez misiniz?

SEO desteğine sektör fark etmeksizin tüm firmaların ihtiyacı var! Siz de daha fazla vakit kaybetmeden SEO kursu alarak arama motorlarının algoritmalarını öğrenmeye başlayın, bir markanın dijital rekabette güçlü kalabilmesi için uygulayabileceği SEO stratejilerine dair deneyiminizi arttırın, sektöre sağlam adımlarla giriş yapın!

SEO uzmanlığı kursu ile dijital pazarlama dünyasının başarılı SEO uzmanları arasına adınızı yazdırmaya hazırlanın!

seo uzmanlığı kursları
seo eğitimi

Markanızı İlk Sıraya Taşıyın!

Günümüzde tüketiciler, fiziksel bir mağazadan alışveriş yapmaya karar vermeden önce bile ürünü ve mağazayı internet üzerinden araştırıyor! Bunu öğrenmenizi sağlayacak şey SEO kursu...

Siz de SEO dersleri ile Google’da markanızın, ürün ve hizmetlerinizin ilk sırada çıkmasını sağlayın, müşteri yolculuğunun tüm aşamalarında göz önünde olmayı başarın, potansiyel müşterilerinizi dijital veya fiziksel mağazanıza çekmek için yeni çözümler yaratın! Girişiminizi SEO uzmanlığı kursu ile güçlendirin!

SEO eğitimi alarak markanızı hem müşterileriniz hem de arama motorları için daha cazip hale getirmeyi öğreneceksiniz!

SEO Akademi’den SEO Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

SEO eğitimi ile dijitalde kalıcı başarılar elde etmenin yollarını öğrenerek yurt içi ve yurt dışında başarılı projelere imza atmış kurumsal partnerlerimize göz atın, ülkemizin en köklü firmalarına verdiğimiz SEO kursları hakkında bilgi edinin! SEO uzmanlığı kursu sayesinde siz de hem kariyeriniz hem firmanız için kendinize değer katın...

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Arama motorlarında ilk sırayı hedefliyor ya da başarılı bir SEO uzmanı olmak istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun SEO kursu programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir SEO eğitimi ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ile dijital rekabete hazır olmanızı sağlayalım!

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun SEO kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, SEO becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ihtiyaç, beklenti ve hedeflerinize göre bireysel ve kurumsal SEO kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

SEO eğitimi programımızı istekleriniz, SEO birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen sizin ve markanızın ihtiyaçlarına odaklanıyoruz.

seo eğitimleri

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla SEO eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi SEO dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Geleceğin başarılı SEO uzmanları arasına adını yazdırmak veya markasını zirveye taşımak isteyen öğrencilerimize SEO eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

SEO eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Dijitale Ayak Uydurmak İçin Daha Fazla Vakit Kaybetmeyin! İlk Adımı SEO Akademi SEO Kursu ile Atın!

Web sitenizin hedef kitlesine ulaşmasını sağlayacak bir SEO eğitimi almak ya da mesleki bilgi ve deneyim kazanmayı amaçlıyorsanız doğru adrestesiniz! Türkiye’nin en çok tercih edilen SEO kursu SEO Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Kurumsal ve bireysel SEO kursu programımızı inceleyin, size özel bir SEO eğitimi planlayalım!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel SEO eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi seo kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik SEO eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, dijital dünyada rekabetçi olmayı hemen öğrenmeye başlayın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
seo kursları

Optimizasyonu Öğrenin!

Dijital içerikleri Google ve diğer arama motorları için nasıl daha cazip hale getirebileceğinizi öğrenin, başarılı bir SEO uzmanı olmak için SEO uzmanlığı kursu alın!

Kayıt Ol »

Markanızı Dijitale Taşıyın!

Geleneksel pazarlama ve reklam metotları ile yetinmeyerek markanızı dijitale taşıyın, SEO kursları ile etkili stratejiler geliştirmeye başlayın, iş hacminizi ve satış oranlarınızı arttırın!

meb ruhsatlı seo kursu

MEB Ruhsatlı SEO Kursu

SEO Akademi SEO eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir SEO kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir SEO kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden SEO eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlar ve hedefler doğrultusunda planlanan SEO eğitimi süreci ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için site içi ve site dışı SEO uygulamaları gerçekleştirmekte, kazanımların pekiştirilmesini sağlamaktayız.

SEO kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte kursiyerlerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaların, öğrenemedikleri konuların ve kaçırdıkları derslerin telafisine imkan tanımaktayız.

Uygulamalı SEO Eğitimi

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız SEO kursları ile karmaşık SEO terim ve uygulamalarını pratiğe aktararak daha hızlı ve kalıcı bir öğrenme süreci sağlamaktayız.

Arama motorlarında organik SEO stratejileri ile görünürlük kazanmak için gerçekleştirilmesi gereken uygulamaları, site analiz araçlarının kullanımını SEO eğitimleri ile uygulamalı bir şekilde görüyor, örnek içerikler ve web sayfaları ile SEO performansını arttırmaya yönelik ipuçları aktarıyor, ödevler vererek SEO derslerinde öğrendiklerini pekiştirme fırsatı sunuyoruz.

Bir SEO çalışmasında var olan tüm aşamalarda deneyim kazanmaları için öğrencilerimizle birlikte site analizleri gerçekleştiriyor, hedef kitle araştırması yapıyor, içerik stratejisi geliştirerek başarılı bir SEO projesinin detaylarını öğreniyoruz.

SEO kursu sırasında ve sonrasında kursiyerlerimize destek olmayı sürdürüyor, kariyer danışmanlığı ile mesleklerinde uzmanlaşmalarını sağlıyor, kurumsal SEO eğitimleri ile firmaların dijital reklam stratejileri için ekiplerini güçlendirmelerine yardım ediyoruz!

seo dersi
seo dersleri

Uluslararası SEO Eğitimi Standardı

SEO ve dijital pazarlama alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel SEO eğitimi programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 2500’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan SEO kursu ile öğrenme hızınıza, dijital pazarlama deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

SEO eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, SEO dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Google ve diğer arama motorlarının algoritma güncellemelerini, başarıları ile dünya çapında üne kavuşmuş SEO uzmanlarının yenilikçi uygulamalarını yakından takip ediyor, SEO uzmanlığı kursu boyunca öğrencilerimize ufuk açıcı ve güncel bilgiler aktarıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

SEO kursu ile öğrencilerimizin mesleki gelişimlerine önem veriyor, dijital pazarlama sektöründe çalışmak isteyen kursiyerlerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği sunuyoruz.

SEO eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin mesleki gelişimlerini, bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini doğru yönlendirmelerini sağlıyor, dijital pazarlama sektöründe başarılı bir SEO uzmanı olarak yer almaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Yetiştirdiğimiz öğrencilerle Türkiye’nin en iyi SEO uzmanlarını geleceğe hazırlıyor, kariyer yolculuklarında sağlam adımlarla ilerlemelerine destek oluyor, firmaların başarılı dijital pazarlama ekipleri kurmasında rol alıyoruz!

seo uzmanlığı eğitimi
seo uzmanlığı eğitimleri

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak dijital dünyada görünürlüğünü arttırmaya hevesli olan tüm öğrencilerimizin SEO eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Dijital pazarlama sektöründe çalışmalarını sürdüren, SEO uzmanı olarak dijital dünyaya adım atan öğrencilerimizle web sitelerini arama motorlarında ilk sıralarda görmek ve satışlarını katlamak isteyen firmalara SEO eğitimi sonrasında da destek oluyor, akıllarına takılan soruları yanıtlayarak karşılaştıkları sorunları çözmelerine yardımcı oluyor, uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Dijital dünyanın yeni uzmanlarını yetiştiriyor, SEO kursu dışında dijital pazarlamanın diğer alanlarında sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyoruz. Kurumsal partnerlerimizin SEO danışmanı olarak yollarını aydınlatıyoruz…

SEO Kursu Yorumları

Görünür Olmak Mı İstiyorsunuz?

Dijital içeriklerinizin daha fazla insana ulaşmasını sağlamak için yeni bir çözüme mi ihtiyacınız var?

SEO Eğitimi Alın!

SEO uzmanlığı kursu ile arama motorlarını yakından tanıyın, neler yapabileceğinizi öğrenin!

İlk Sayfada Yerinizi Alın!

Doğru planlanmış SEO stratejileri ile sayfalarınızı optimize edin, rakiplerinizin bir adım önüne geçin!

seo kursu mezunları

2500+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin başarılı girişimcilerine, iş insanlarına, SEO meraklılarına, geleceğin dijital pazarlama ve SEO uzmanlarına SEO eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel ve en iyi SEO kursu programları ile 400’den fazla kurumsal, 2100’den fazla bireysel SEO eğitimi vererek öğrencilerimizle arama motorlarında görünür olmanın yöntemlerini paylaştık.

Mezunlarımızın her biri SEO hedeflerine kısa sürede ulaştılar, arama motoru optimizasyonunda ülkemizin başarılı uzmanları arasında yer aldılar. Kurumsal SEO eğitimlerimizden yararlanan firmalar web sitelerini daha çok kişiye ulaştırarak sektörlerinin liderleri haline geldiler.

20+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Kursu

SEO eğitimi dışında dijital dünyanın farklı alanlarına ilgi duyan kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

SEO kursları ile birlikte dijital pazarlamanın diğer alanlarını merak eden öğrencilerimiz için sosyal medyadan e-ticarete, web tasarımdan Google reklamcılığına, bilişim ve marka hukukundan içerik editörlüğüne kadar farklı alanlarda eğitimlerimiz var! Siz de mesleki becerilerinizi veya markanızı internet çağına adapte etmek istiyorsanız SEO kursu SEO Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

SEO uzmanlığı kursu sonrası dijital dünyada rekabetçi kalmak için merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın!

seo uzmanlığı dersi
sosyal etkinlikler seo kursu

Sosyal Etkinlikler

SEO Akademi SEO kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

SEO kursları ile öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi SEO kursu olarak öğrencilerimizin SEO ve dijital pazarlamanın püf noktalarını öğrenirken bir yandan da güzel vakit geçirmelerini sağlıyor, ayrıca sektörün en iyileriyle tanışabilecekleri keyifli network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Mesleki birikiminizi arttırırken her anından keyif alacağınız ve SEO dünyasının ustaları ile tanışacağınız en iyi SEO kursu programını hazırladık! Gelin, siz de SEO Akademi ayrıcalıklarından yararlanın.

Sanat Cafe

SEO eğitimi aralarında ve sonrasında sosyalleşebileceğiniz, keyifli sohbetlere ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece SEO kursu aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni insanlarla tanışabilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak SEO ve dijital pazarlama hakkında fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla dijital pazarlama ve SEO alanında başarıları ile ülkemizin en iyileri arasına adını yazdırmış SEO uzmanları ile buluşuyor, başarılarının sırlarını kendilerinden dinliyoruz.

SEO Akademi SEO kursları ile mesleki uzmanlığınızı rahat edebileceğiniz bir atmosferde geliştirmeniz için her şey düşünüldü!

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

SEO kursu programlarımızdan en keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinliklerimizi görmek ve yeniliklerimizden haberdar olmak için bizi Instagram’dan takip edin!

SEO Kursu Programı

Arama motoru hakimiyetinizi geliştirerek sektörün başarılı SEO uzmanlarından biri olmak veya markanızın dijital görünürlüğünü arttırarak iş hacminizi büyütmek mi istiyorsunuz? Detaylı SEO kursu programımızı inceleyin, kapsamlı bir SEO eğitimi alın, dijital dünyada fark yaratın!

SEO kursu programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • SEO uzmanı olmak isteyenler,
 • İnternet sitesinin daha görünür olmasını hedefleyenler,
 • Kişisel bloğuna ziyaretçi çekmeyi isteyenler,
 • Kurumsal internet sitesinin ziyaretçi sayısını arttırmayı isteyenler,
 • Dijitalden satış yapmayı düşünenler,
 • E-ticaret sitesi açmayı planlayanlar,
 • Kendi markalarını yaratmak veya dijitale taşımak isteyenler,
 • Site trafiğini arttırmanın yollarını öğrenmek isteyenler,
 • SEO araçlarını daha etkili kullanabilmeyi öğrenmeyi düşünenler,
 • SEO bilgisini güncellemeye ihtiyaç duyanlar.

SEO kursu almanız için nedenler;
 • İnternet sitenizin ziyaretçi trafiği düşükse,
 • İçerikleriniz Google’da üst sıralarda yer almıyorsa,
 • Rakiplerinizin gerisinde kalıyorsanız,
 • Dijital rekabet gücünüz zayıfsa,
 • Site içi ve site dışı optimizasyon için nereden başlamanız gerektiğine dair karar veremiyorsanız,
 • Hedef kitlenizin sınırlı olduğunu düşünüyorsanız,
 • Büyüme oranlarınız umduğunuzdan düşükse,
 • Deneme yanılmayla kaybedecek zamanınız yoksa SEO uzmanlığı kursu almayı kesinlikle düşünmelisiniz.

SEO kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Google ve diğer arama motorlarının çalışma mantığını öğreneceksiniz,
 • Site içi ve site dışı optimizasyonda deneyim kazanacaksınız,
 • Dijital görünürlüğünüzü arttırmak için stratejiler geliştirmeyi öğreneceksiniz,
 • Hedef kitlenize ulaşacaksınız,
 • Sitenizin ziyaretçi sayıları artacak,
 • E-ticaret sitenizin satışları yükselecek,
 • SEO uzmanı olabilecek yeterliliğe kavuşacaksınız,
 • Pazarlama bütçenizi daha verimli kullanacaksınız,
 • Kişisel veya kurumsal markanıza değer katacaksınız.

SEO Kursu Programı – 2500’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Geleceğin başarılı SEO uzmanları arasında olmak isteyen SEO meraklıları, markasını dijitale yüksek rekabet gücüyle taşımak isteyen girişimciler ve iş insanları SEO uzmanlığı eğitimi ile kişisel ve kurumsal hedeflerini gerçeğe dönüştürdü! Siz de dijital pazarda fark yaratmanızı sağlayacak bir SEO eğitimi almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – SEO Kursu Programı

SEO Kursu programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurum ve kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan en iyi SEO Kursu, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

İnternette gezinme deneyiminin %93’ü arama motorlarında yapılan aramalarla başlıyor. Bu da internet kullanıcılarına ulaşmanın en etkili yolunun SEO çalışmalarından geçtiğini gösteriyor.

en iyi seo kursu

SEO Kursu Sıkça Sorulan Sorular

En iyi SEO kursu SEO Akademi olarak SEO Kursu sonunda MEB Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. SEO Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

SEO kursu eğitmen kadromuz; SEO ve dijital pazarlama sektöründe başarıları ile öne çıkmış, SEO danışmanlık ve eğitim desteğiyle onlarca markanın dijital dünyada rekabetçi kalmasını sağlayan SEO uzmanlarından oluşmaktadır. Türkiye’nin en başarılı SEO, dijital pazarlama ve internet reklamcılığı uzmanlarını ekibimizde bir araya getirmekteyiz.

SEO kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. SEO kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. SEO kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun SEO kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. SEO kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi SEO eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. SEO kursu Florya, SEO kursu Bahçelievler, SEO kursu Ataköy, SEO kursu Yeşilköy, SEO kursu Zeytinburnu, SEO kursu Avcılar olarak hizmet veren SEO kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

SEO uzmanlığı kursu ile SEO uzmanı olmak için gerekli bilgi ve kazanımları edinmiş olacaksınız. Bu doğrultuda SEO kursu sonunda internet reklamcılığı, dijital pazarlama gibi alanlarda hizmet veren reklam ajanslarında, sektör fark etmeksizin dijital pazarlama departmanı bulunan şirketlerde SEO uzmanı olarak çalışabileceğiniz gibi kendi kişisel markanızı oluşturarak freelance bir şekilde farklı firmalara SEO danışmanlığı desteği de verebilirsiniz.

SEO kursu dışında dijital pazarlama kursu, sosyal medya kursu, e-ticaret kursu, Google Ads kursu, Google Analytics kursu, Google Search Console kursu, Mobil Pazarlama kursu, SEO içerik editörlüğü kursu, web tasarım ve web yazılım gibi kursu gibi alanlarda eğitim alarak rekabet gücünüzü arttırabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
seo kursu fiyatları

SEO Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

SEO Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Dijital dünyada güçlü kalmayı SEO uzmanlığı kursu ile öğrenmeye başlayan kursiyerlerimiz SEO Akademi ayrıcalığıyla becerileri arasına yenilerini eklemeye devam etti! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin SEO kursu dışında en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, mesleki gelişiminize SEO Akademi ile devam edin!

SEO Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

SEO kurslarımızdan keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinlikleri ve workshopları görmek için video ve fotoğraflarımıza göz atın, en iyi SEO kursu SEO Akademi’de sizi nelerin beklediğini öğrenin!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

SEO kursu merkezimizi, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı SEO ve dijital pazarlama kursu ailesini yakından tanıyın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

SEO eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi SEO kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

SEO kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

2500+

Mezun Öğrenci

Bireysel ve kurumsal SEO eğitimi almış yüzlerce başarılı kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

410

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 2.050 kişi satın aldı.