SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya İçin Temel Fotoğrafçılık Eğitimi

Takipçi ve Etkileşim Sayınızı Arttırmak İçin Görsellerin Gücünden Yararlanın!

Etkileyici Karelerle Sosyal Erişiminizi Arttırın! – Sosyal Medya Fotoğrafçılığı Kursu SEO Akademi

İster akıllı telefonunuzdan ister fotoğraf makinenizin kadrajından çekeceğiniz harika fotoğraflarla sosyal medya profilinizi zenginleştirmek istemez misiniz?

Eğer yanıtınız evetse sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi tam size göre! Başta Instagram olmak üzere farklı sosyal medya platformlarının formatına, dinamiklerine ve kullanıcı alışkanlıklarına hitap eden karelerle profilinizin kısa sürede öne çıkmasını sağlayacak, sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu ile yükselen bir fenomen haline geleceksiniz!

Dev prodüksiyonlara ihtiyaç duymadan harika fotoğraflar çekerek hedef kitlenize ulaşmak istiyorsanız sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi ile tanışın!

Genel ortalamaya bakıldığında sosyal medya kullanıcıları bir içeriği incelemek için çoğu zaman bir dakika bile ayırmıyor! Böyle bir durumda uzun videolar veya metinler yerine fotoğraflarla takipçilerinize ulaşmayı denemek çok daha iyi bir fikir olabilir!

sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
12 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya İçin Temel Fotoğrafçılık Eğitimi SEO Akademi – Takipçi Sayılarınız Hızla Artsın!

Sosyal medya içerikleriniz daha dolu ve güzel gözükmesini istiyor, hedef kitlenize hitap eden fotoğraflarla profilinizi desteklemeyi düşünüyorsanız doğru adrestesiniz! Türkiye’nin en güncel sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan sosyal medya fotoğrafçılığı eğitimleri alın, hobinizi daha fazla takipçiyle paylaşın!

sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitmeni

Ünlü Fotoğraf Eğitmenleri

Her biri alanında ünlü, Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları ve başarılı akademisyenlerinden sosyal medya için fotoğrafçılık eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimleri

%100 Öğrenme Garantisi

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb ruhsatlı sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi

Katılım Sertifikası

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi özgeçmişinize ekleyebileceğiniz kurum onaylı sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden sosyal medya için temel fotoğrafçılık dersi alarak suça ortak olmayın!

sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu

Fotoğraf Tekniğinizi Geliştirin!

Fotoğrafçılık becerilerinizi uzman eğitmenlerimizin önerileri ile geliştirerek çektiğiniz karelerle fark yaratmak istemez misiniz?

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu ile ilk olarak aydınlatmadan alan derinliğine, farklı ışık kaynakları ve oranları altında çekim yapmanın püf noktalarından akıllı telefon ve profesyonel fotoğraf makineleri ile etkileyici kompozisyonlar oluşturmaya kadar pek çok alanda eğitim alacak, fotoğrafçılık deneyiminizi arttıracaksınız.

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimleri ile hem sosyal medya hem de fotoğrafçılık becerilerinize yatırım yapacaksınız!

Fotoğraflarınızı Düzenlemeyi Öğrenin!

Çekim sürecinin ardından fotoğraflarınızı yayına hazırlamak için fotoğraflar üzerinde düzenleme yapmayı da bilmelisiniz!

Akıllı telefonlarınızda ve bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz Adobe Photoshop başta olmak üzere Snapseed, Picsart, Beautyplus, Adobe Lightroom gibi programları kullanmayı sosyal medya için temel fotoğrafçılık dersleri ile öğrenecek, fotoğraflarınızı filtrelerle daha güzel gösterecek, kolajlar hazırlayacak, küçük kusurları rahatça ortadan kaldıracaksınız.

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursları; yeni nesil medyada hızla yükselmeniz için aradığınız fırsat!

sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursları
sosyal medya için temel fotoğrafçılık dersi

Sosyal Medya Dinamiklerine Ayak Uydurun!

Kusursuz fotoğraflarınızın düşük etkileşimlerle profilinizin bir köşesinde kalmasına göz yummak zorunda değilsiniz!

Sosyal medya algoritmalarını, takipçi ve etkileşim arttırma yollarını öğreneceğiniz sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursları ile fotoğraflarınızı hedef kitlenizle paylaşabilecek, doğru bir hashtag kullanımı ve hedefleme ile daha fazla takipçiye sahip olarak kısa sürede bir sosyal medya fenomenine dönüşeceksiniz!

Kendi markanızı yaratmak ve fotoğraflarınızla adınızdan söz ettirmek için sosyal medya fotoğrafçılığı kursu programımıza hemen göz atın!

SEO Akademi’den Sosyal Medya İçin Temel Fotoğrafçılık Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi ile markasını dijitale renkli ve dinamik çalışmalarla taşıyarak müşteri kitlesini hızla büyüten kurumsal partnerlerimize göz atın, ülkemizin en köklü firmalarına verdiğimiz sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimleri hakkında bilgi edinin!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Hedef kitlenize etkileyici görsellerle ulaşmak, sosyal medya profilinizi kendi eseriniz olan göz alıcı fotoğraflarla zenginleştirmek istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi ve eğitim sonrası danışmanlık desteği ile yeteneklerinizi sosyal medyada sergilemeye başlayın!

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi, çekim becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ihtiyaç, beklenti ve hedeflerinize göre bireysel ve kurumsal sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi programımızı istekleriniz, teknolojiye yatkınlığınız ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, sizin ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla sosyal medya fotoğrafçılığı eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Geleceğin başarılı içerik üreticileri arasına adını yazdırmak ve markasını zirveye taşımak isteyenlere sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Göz Alıcı Fotoğraflarla Adınızdan Söz Ettirmek İstiyorsanız SEO Akademi Sosyal Medya İçin Temel Fotoğrafçılık Eğitimi ile Tanışın!

Sosyal medya hesabınızı hem takipçiler hem de platformun algoritmaları açısından daha cazip hale getirmek, zengin bir içerik portföyüyle etkileşim oranlarınızı kısa sürede arttırmak ve kendi fotoğrafçılık markanızı yaratmak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Türkiye’nin en çok tercih edilen sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu SEO Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Kurumsal ve bireysel sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu programımızı inceleyin, size özel bir eğitim planlayalım!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, etkili görsel içeriklerin en pratik yöntemlerini öğrenmeye başlayın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimleri

İçeriklerinizi Zenginleştirin!

Takviminizi belirleyin, sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimleri ile etkileyici görseller hazırlayın, potansiyel takipçileriniz sayfanıza girdiğinde size hayran kalsın!

Kayıt Ol »

Dev Bütçelere İhtiyaç Yok!

Akıllı telefonunuz veya kameranızla çekimlerinizi yapmak, mobil cihazınız veya bilgisayarınızla fotoğraflarınızı düzenlemek için sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi alın, büyük prodüksiyonlar olmadan da harika içerikler oluşturun!

meb ruhsatlı sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu

MEB Ruhsatlı Sosyal Medya İçin Temel Fotoğrafçılık Kursu

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi workshop programlarımızı düzenlediğimiz SEO Akademi; MEB onaylı ve ruhsatlı bir eğitim merkezidir.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurs merkezi olarak sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu programlarımızı gerçekleştirdiğimiz derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlar ve hedefler doğrultusunda planlanan sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için sosyal medya reklam ve içerik stratejileri oluşturmakta ve formata uygun fotoğraf çekimleri ve düzenlemeleri gerçekleştirmekte, kazanımların pekiştirilmesini sağlamaktayız.

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte kursiyerlerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaların, öğrenemedikleri konuların ve kaçırdıkları derslerin telafisine imkan tanımaktayız.

Uygulamalı Sosyal Medya İçin Temel Fotoğrafçılık Eğitimi

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu ile çekim sırasında gerekli uygulamaları ve kullanımlarını, sosyal medya formatlarını ve algoritmalarını pratiğe aktararak daha hızlı ve kalıcı bir öğrenme süreci sağlamaktayız.

Sosyal medyada daha etkili ve organik stratejilerle görünürlük kazanmak için gerçekleştirilmesi gerekenleri, fotoğraf çekim ve düzenleme sürecinde kullanılması gereken mobil ve masaüstü uygulamaları sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimleri ile yaparak öğrenmenizi sağlıyor, örnek içeriklerle sosyal medya etkileşimlerini arttırmaya yönelik ipuçları aktarıyor, ödevler vererek sosyal medya için temel fotoğrafçılık derslerinde öğrendiklerini pekiştirme fırsatı sunuyoruz.

Sosyal medya fotoğrafçılığına dair becerilerini geliştirmek, paylaşım ve hedef kitle etkileşiminde deneyim kazanmaları için öğrencilerimizle birlikte çekim ve düzenlemelerle birlikte profil analizleri gerçekleştiriyor, hedef kitle araştırması yapıyor, içerik ve paylaşım stratejilerini inceliyor, yayın ve etkileşimlerin analizi gibi süreçlerin detaylarını öğreniyoruz.

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi sırasında ve sonrasında destek olmayı sürdürüyor, kariyer danışmanlığı ve sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimleri ile dijital reklam stratejileriniz için kendinizi ve ekibinizi güçlendirmenize yardım ediyoruz!

sosyal medya için temel fotoğrafçılık dersi
sosyal medya fotoğrafçılığı kursu

Uluslararası Sosyal Medya İçin Temel Fotoğrafçılık Eğitimi Standardı

Sosyal medya ve dijital pazarlama alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 800’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan sosyal medya için temel fotoğrafçılık kurslarımızda öğrenme hızınıza, deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, sosyal medya için temel fotoğrafçılık dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Sosyal medya için fotoğraf çekme, düzenleme ve yayın sürecinde yardımcınız olacak güncel uygulamalar ve özelliklerini, sosyal medya platformlarına yönelik algoritma ve analiz aracı güncellemelerini yakından takip ediyor, sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu boyunca öğrencilerimize ufuk açıcı ve güncel bilgiler aktarıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu ile öğrencilerimizin mesleki gelişimlerine önem veriyor, girişimlerini etkili görsel içeriklerle güçlendirmek isteyen kursiyerlerimize eğitim danışmanlığı desteği sunarak becerileri arasına yenilerini eklemelerine olanak tanıyoruz.

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin gelişimlerini, bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planlama hizmeti vererek yeteneklerini doğru yönlendirmelerini sağlıyor, dijital pazarlama sektöründe başarılı bir içerik üreticisi olarak yer almaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Yetiştirdiğimiz öğrencilerle Türkiye’nin en başarılı içerik üreticilerini geleceğe hazırlıyor, kariyer yolculuklarında sağlam adımlarla ilerlemelerine destek oluyor, firmaların başarılı dijital pazarlama ve sosyal medya ekipleri kurmasında rol alıyoruz!

sosyal medya fotoğrafçılığı kursları
sosyal medya için temel fotoğrafçılık dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak dijital dünyada görünürlüğünü arttırmaya hevesli olan tüm öğrencilerimizin, sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Dijital pazarlama sektöründe çalışmalarını sürdüren, dijital dünyadaki varlığını görsel içerik stratejileri ile güçlendiren öğrencilerimize, sosyal medyada görünürlüklerini arttırmak ve satışlarını katlamak isteyen firmalara sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi sonrasında da destek oluyor, akıllarına takılan soruları yanıtlayarak karşılaştıkları sorunları çözmelerine yardımcı oluyor, uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı öğrencilerimize destek oluyor, sosyal medya için temel fotoğrafçılık kurslarının yanı sıra dijital pazarlamanın diğer alanlarında sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyoruz. Kurumsal partnerlerimizin sosyal medya danışmanı olarak dijital dünyada güçlü kalmalarına yardımcı oluyoruz.

Sosyal Medya İçin Temel Fotoğrafçılık Kursu Yorumları

Sosyal Medya Profiliniz Yeterince Etkileyici Değil Mi?

Paylaştığınız içerikler dar bir alanda kaldığı için yeterince insana ulaşamadığınızı mı düşünüyorsunuz?

Sosyal Medya Fotoğrafçılığının Püf Noktalarını Öğrenin!

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi ile içerik stratejinize yeni bir boyut ekleyin!

Takipçilerinizi ve Etkileşimlerinizi Arttırın!

Görsellerin gücünden yararlanarak profilinizi zenginleştirin, sosyal medyada gözlerin size dönmesini sağlayın!

sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi mezunları

800+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin başarılı içerik üreticilerine, girişimcilerine, sosyal medya uzmanlarına ve iş insanlarına sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu ile 800’den fazla öğrenciye sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi vererek öğrencilerimizle sosyal medya platformlarının formatlarına uygun içerikler hazırlamanın püf noktalarını paylaştık!

Mezunlarımızın her biri hedeflerine kısa sürede ulaştılar, işlerini kısa sürede büyüterek ülkemizin başarılı içerik üreticileri arasında yer aldılar. Sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimlerimizden yararlanan firmalar markalarına dair farkındalığı arttırarak sektörlerinin liderleri haline geldiler.

10+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Atölyesi

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi dışında dijital dünyanın farklı alanlarına ilgi duyan kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursları ile birlikte dijital pazarlamanın diğer alanlarını merak eden öğrencilerimiz için SEO’dan e-ticarete, tasarımdan mobil video çekimine, sosyal medya pazarlamacılığından internet üzerinden gelir kazanmaya kadar farklı alanlarda eğitimlerimiz var! Siz de mesleki becerilerinizi veya markanızı internet çağına adapte etmek istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu sonrası dijital dünyada rekabetçi kalmak için merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın!

sosyal medya fotoğrafçılığı eğitimi
sosyal etkinlikler sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi

Sosyal Etkinlikler

SEO Akademi sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursları ile öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu olarak öğrencilerimizin sosyal medya ve pratik video çekimlerinin püf noktalarını öğrenirken bir yandan da güzel vakit geçirmelerini sağlıyor, ayrıca sektörün en iyileriyle tanışabilecekleri keyifli network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Mesleki birikiminizi arttırırken her anından keyif alacağınız ve dijital pazarlama ve sosyal medya dünyasının ustaları ile tanışacağınız bir sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi hazırladık! Gelin, siz de SEO Akademi ayrıcalıklarından yararlanın.

Sanat Cafe

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi aralarında ve sonrasında sosyalleşebileceğiniz, keyifli sohbetlere ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni insanlarla tanışabilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak sosyal medya ve dijital pazarlama hakkında fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla dijital pazarlama ve sosyal medya alanında başarıları ile ülkemizin en iyileri arasına adını yazdırmış sosyal medya uzmanları ile buluşuyor, başarılarının sırlarını kendilerinden dinliyoruz.

SEO Akademi sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursları ile mesleki uzmanlığınızı rahat edebileceğiniz bir atmosferde geliştirmeniz için her şey düşünüldü!

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimlerimizden en keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinliklerimizi görmek ve yeniliklerimizden haberdar olmak için bizi Instagram’dan takip edin!

Sosyal Medya İçin Temel Fotoğrafçılık Eğitimi Programı

Takipçilerinizle paylaşabileceğiniz kaliteli bir görsel içerik havuzu oluşturmak ve etkileyici fotoğraflarla sosyal erişim ve etki alanınızı büyütmek istiyorsanız sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi programımıza göz atın, dijital dünyadaki varlığınızı pratik çözümlerle güçlendirmek için daha fazla vakit kaybetmeyin!

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Fotoğraf çekmeyi sevenler,
 • Fotoğraflarını takipçileriyle paylaşmak isteyenler,
 • Sosyal medyada daha fazla insana ulaşmak isteyenler,
 • Sosyal medya üzerinden satış yapmayı düşünenler,
 • Markasını dijitale taşımayı planlayan işletme sahipleri,
 • E-ticaret sitesine ziyaretçi çekmeyi hedefleyenler,
 • Satışlarını arttırmak isteyenler.

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi neden almalısınız;
 • Fotoğraflarınız istediğiniz etkileyicilikte değilse,
 • Sosyal medya platformlarının format ve algoritmalarını bilmiyorsanız,
 • Sosyal medya dinamiklerine hakim değilseniz,
 • Fotoğraf düzenlemede eksikleriniz varsa,
 • Görsel paylaşımlarınızın etkileşim oranları düşükse,
 • Markanızı dijitale taşımayı düşünüyorsanız,
 • Rakiplerinizle rekabet etmekte zorlanıyorsanız,
 • İçerik stratejinizi nasıl belirleyeceğinizden emin değilseniz,
 • Deneme yanılmayla kaybedecek zamanınız yoksa sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi almalısınız.

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi bana ne katacak diyorsanız;
 • Fotoğrafçılık becerilerinizi geliştireceksiniz,
 • Etkileyici kompozisyonlar yaratacaksınız,
 • Fotoğraflarınızı pratik bir şekilde düzenlemeyi öğreneceksiniz,
 • Sosyal medya dinamiklerini öğreneceksiniz,
 • Takipçi sayınız artacak,
 • Hedef kitlenize ulaşacaksınız,
 • Satışlarınızı arttıracaksınız,
 • İçerik üreticisi veya sosyal medya fotoğrafçısı olarak yeni bir kariyere adım atacaksınız.

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi programında göreceğiniz içerikler;
 • Temel Fotoğrafçılığa Giriş,
 • Işık ve Aydınlatma,
 • Alan Derinliği,
 • Düşük Işıkta Çekim,
 • Tripod Kullanımı,
 • Akıllı Telefonlarla Çekim,
 • Işık ve Kadraj Düzenlemesi,
 • Etkili Kompozisyon Oluşturma,
 • Styling,
 • Pozlandırma,
 • Drive Modları,
 • Işık ve Kompozisyon,
 • Fotoğrafta Renk,
 • Flaş Çekim Modları,
 • Fotoğraf Düzenleme,
 • Mobil ve Masaüstü Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları,
  • Adobe Photoshop,
  • Adobe Lightroom,
  • Snapseed,
  • Picsart,
  • VSCO,
  • Instagram,
  • Beautyplus,
  • Superimpose.
 • Rötuş,
 • Filtreleme ve Kolaj Hazırlama.

Sosyal Medya İçin Temel Fotoğrafçılık Eğitimi Programı – 800’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Sosyal medya hesaplarınızı aktif bir şekilde kullanılarak takip edilen bir içerik üreticisi haline gelmek ve kişisel markanızı yaratmak veya ürünlerinize dikkat çekmek istiyorsanız sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi tam size göre! Siz de sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursundan yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Sosyal Medya İçin Temel Fotoğrafçılık Eğitimi Programı

Sosyal Medya İçin Temel Fotoğrafçılık Eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Sosyal Medya İçin Temel Fotoğrafçılık Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Görsel içerikler markanızın öyküsünü betimlemenize imkan tanıyarak müşteri ilişkinizi yalnızca tüketici-satıcı boyutundan ileri taşımanıza ve marka sadakati oluşturmanıza yardımcı olur.

sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimleri

Sosyal Medya İçin Temel Fotoğrafçılık Eğitimi Sıkça Sorulan Sorular

SEO Akademi olarak Sosyal Medya İçin Temel Fotoğrafçılık Eğitimi sonunda Katılım Onaylı Sertifika veriyoruz. Katılım Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Sosyal Medya İçin Temel Fotoğrafçılık Eğitimi için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu eğitmen kadromuz; sosyal medya ve dijital pazarlama sektöründe başarıları ile öne çıkmış, fotoğraf, tasarım, sosyal medya danışmanlık ve eğitim desteğiyle onlarca markanın dijital dünyada rekabetçi kalmasını sağlayan uzmanlardan oluşmaktadır. Türkiye’nin en başarılı fotoğrafçıları ile sosyal medya, dijital pazarlama ve internet reklamcılığı uzmanlarını ekibimizde bir araya getirmekteyiz.

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Sosyal medya için temel fotoğrafçılık fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Sosyal medya için temel fotoğrafçılık Florya, sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi Bahçelievler, sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi Ataköy, sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi Yeşilköy, sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi Zeytinburnu, sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi Avcılar olarak hizmet veren sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi; öğrencilerimizin sosyal medyada takipçileri ile paylaşabilecekleri kaliteli görselleri hızlı bir şekilde oluşturabilmesini sağlamak üzere çekim ve düzenleme süreçlerine odaklı bir kurstur. Sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu dışında sosyal medyada daha aktif olmak için Instagram Reels Teknikleri, Profesyonel Sosyal Medya Görsel Tasarım, Mobilden Video Çekme ve Kurgulama, Girişimcilere Instagram Etkin Kullanımı, Instagram ve Facebook’ta Mağaza Açma, Sosyal Medyada Ek Gelir Oluşturma gibi workshop programlarımızdan yararlanabilir veya daha uzun süreli bir eğitim için Sosyal Medya, Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, YouTube kurslarımıza göz atabilirsiniz.

Kesinlikle! Sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu ile satışını yapacağınız ürünlerin tanıtımına yönelik çok dinamik ve hızlı içerik stratejileri geliştirebilir, takipçi ve etkileşim sayılarınızı arttırarak satış oranlarınıza yansımasını sağlayabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu fiyatları

Sosyal Medya İçin Temel Fotoğrafçılık Eğitimi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Sosyal Medya İçin Temel Fotoğrafçılık Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi ile hobilerini takipçileriyle paylaşarak sosyal medyadaki gücünü ve etki alanını hızla genişleten kursiyerlerimiz SEO Akademi ayrıcalığıyla becerileri arasına yenilerini eklemeye devam ediyor! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu dışında en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, gelişiminize SEO Akademi ile devam edin!

Sosyal Medya İçin Temel Fotoğrafçılık Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitim programlarımızdan keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinlikleri ve workshopları görmek için video ve fotoğraflarımıza göz atın, SEO Akademi’de sizi nelerin beklediğini öğrenin!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı SEO ve dijital pazarlama kursu ailesini yakından tanıyın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Sosyal medya için temel fotoğrafçılık eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi Sosyal medya için temel fotoğrafçılık kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

Sosyal medya fotoğrafçılığı kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

800+

Mezun Öğrenci

Sosyal medya fotoğrafçılığı eğitimi ile hızlı ve kaliteli içerikler üreten yüzlerce başarılı kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

213

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 1.065 kişi satın aldı.