SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

E-Ticaret Kursu

İnternetten Satış Yapmaya Başlayın, Dünyanın Her Yerinde Müşterileriniz Olsun!

Dijital Mağazanızı Oluşturarak İş Hacminizi Büyütmek İstemez Misiniz? – E-Ticaret Uzmanlığı Kursu SEO Akademi

İnternetin sonsuz olanaklarını kullanarak satış rakamlarınızı arttırmaya, geleneksel yöntemlerin ötesine e-ticaret eğitimi ile geçmeye ne dersiniz?

Yeni nesil satış ve pazarlama sanatının inceliklerini öğreneceğiniz e-ticaret kursu ile girişiminizi dijitale taşımaya başlayın, fiziksel bir mağaza yerine çok daha düşük bütçe ve minimum riskle çevrimiçi mağazanızı hayata geçirin, hem işletme maliyetleriniz azalsın hem de dünyanın her tarafında müşterileriniz olsun!

İnternet üzerinden alışverişin hızlı yükselişini firmanız için avantaja çevirin, kişisel ve kurumsal hedeflerinizi kısa sürede gerçekleştirin!

Pandemi süreciyle birlikte 2020 yılından bu yana insanların dörtte üçü alışveriş işlemlerini fiziksel mağazalardan değil, internet üzerinden yapmaya başladı.

e ticaret kursu

E-ticaret kursu hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
12 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen E-Ticaret Kursu SEO Akademi – Çevrimiçi Yollarla Yeni Müşteriler Edinin!

Daha düşük bütçelerle yüksek dönüşüm yakalayarak satış başarınızı katlamak ve işletmenize değer katmak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Türkiye’nin en güncel ve en iyi e-ticaret kursu programları ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan e-ticaret eğitimleri alın, mağazanızı dijitale taşıyın!

e ticaret eğitmenleri

Ünlü E-Ticaret Eğitmenleri

Her biri dijital pazarlamada ünlü, e-ticaret projeleri ile onlarca markanın büyümesine destek olmuş uzmanlardan e-ticaret eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
e ticaret uzmanlığı kursu

%100 Öğrenme Garantisi

E-ticaret kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı e ticaret kursu

MEB Onaylı Sertifika

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi özgeçmişinize ekleyebileceğiniz MEB onaylı e-ticaret kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında e-ticaret kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların e-ticaret eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden e-ticaret dersi alarak suça ortak olmayın!

e ticaret uzmanlığı kursu

Çevrimiçi Mağazacılığı Keşfedin!

Fiziksel mağazanıza bağlı kaldığınız sürece yalnızca lokasyon olarak size yakın müşterilerinize hitap edebilirsiniz! E-ticaret kursu ile mümkün...

Eğer işletmenizi ülke çapında gerçek bir sektör devine dönüştürmek istiyorsanız her noktaya fiziksel şubeler açmak yerine dijital mağazanızı hayata geçirin, e-ticaret uzmanlığı kursu ile insanların tercih edeceği bir çevrimiçi mağaza kurmanın yollarını öğrenin, vakit kaybetmeden geleceğe yatırım yapmaya başlayın!

İster e-ticaret uzmanı olarak büyümek isteyen firmalara danışmanlık verin isterseniz de kendi girişiminizle sektörünüzün liderlerine meydan okuyun!

Büyüme Hızınızı Arttırın!

Müşteri ve tüketici analizleri ile dijital mağazanız için doğru hedeflemeler yapın, potansiyel takipçilerinize ulaştığınızdan olun! E-ticaret kursu markanızı büyütecek...

E-ticaret kursları ile dijital mağaza ve sosyal medya analiz araçlarını okumayı öğrenin, hedef kitlenizin özelliklerine ve kullanıcı alışkanlıklarına yönelik stratejiler oluşturun, yeni müşterilere ulaşmak için neler yapabileceğinize dair yenilikçi fikirlerle girişiminizin büyüme hızını arttırın, işletmenizin gerçek potansiyelini açığa çıkarın!

Sizin ve firmanızın ihtiyaçlarına yanıt veren bir e-ticaret eğitimi ile dijital rekabette güçlü kaldığınızdan emin olun!

e ticaret uzmanlığı kursları
e ticaret eğitimi

Satış Rakamlarınızla Fark Yaratın!

Fiziksel bir mağazanın yarattığı dezavantajlardan kurtularak bilgisayar başından girişiminizi yönetmeye başlayın!

Ürünlerinizin depolanması ve mağazanızda sergilenmesi için ayırmanız gereken masraflardan ve personel maliyetlerinden kurtulun, geleneksel reklamcılığın hantal ve dar etki alanının ötesine geçin, e-ticaret eğitimleri ile müşteri hacminizi arttıracak dinamik reklam stratejileri ve kampanya süreçlerini keşfedin!

Potansiyel müşterilerinizin tercih edeceği bir dijital mağaza yaratmak için e-ticaret kursu alın, satışlarınız beklentilerinizi de aşsın!

SEO Akademi’den E-Ticaret Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

En iyi e-ticaret kursu ile yeni nesil pazarlamacılığın püf noktalarını kazanımları arasına ekleyerek başarılı e-ticaret ekipleri kuran kurumsal partnerlerimize göz atın, ülkemizin en köklü firmalarına verdiğimiz e-ticaret kursları hakkında bilgi edinin!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Demode bir reklam ve tanıtım stratejisine sahip olduğunuzu düşünüyor, markanızı geleceğe taşımak için yeni yollar arıyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun e-ticaret kursu programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir SEO eğitimi ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ile dijital dünyada ben de varım deyin!

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun e-ticaret kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, e-ticaret becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ihtiyaç, beklenti ve hedeflerinize göre bireysel ve kurumsal e-ticaret kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

E-ticaret eğitimi programımızı istekleriniz, birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen sizin ve markanızın ihtiyaçlarına odaklanıyoruz.

e ticaret kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla e-ticaret eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi e-ticaret dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Başarılı e-ticaret uzmanları arasına adını yazdırmak veya markasını zirveye taşımak isteyen öğrencilerimize e-ticaret eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

E-ticaret eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmaya devam ediyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Mağazanızı Dijitale Taşımak İstiyorsanız İlk Adımı SEO Akademi E-Ticaret Kursu ile Atın!

Ürünlerinizi internet üzerinden satışa sunarak geleneksel yöntemlerin kısıtlayıcı uygulamalarının ötesine geçmek ve işinizi hızla büyütmek istemez misiniz? Türkiye’nin en çok tercih edilen e-ticaret kursu SEO Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Kurumsal ve bireysel e-ticaret kursu programımızı inceleyin, size özel bir e-ticaret eğitimi planlayalım!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel e-ticaret eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi e ticaret kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik e-ticaret eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, ürünlerinizi çevrimiçi mağazanızdan satmaya başlayın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
e ticaret kursları

Yeni Bir Kariyere Adım Atın!

E-ticaret uzmanlığı kursu ile kariyer yolculuğunuzda yeni bir seçenek yaratın, kendi girişiminizi hayata geçirin veya firmalara e-ticaret danışmanlığı ile destek olun!

Kayıt Ol »

Potansiyel Müşterilerinize Ulaşın!

Dijital pazaryerleri ve e-ticaret sitelerinin kullanımını e-ticaret kursu ile öğrenin, hedef kitlenizin mağazanızı tercih edeceğinden her zaman emin olun!

meb ruhsatlı e ticaret kursu

MEB Ruhsatlı E-Ticaret Kursu

SEO Akademi e-ticaret eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir e-ticaret kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir e-ticaret kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden e-ticaret eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlar ve hedefler doğrultusunda planlanan e-ticaret eğitimi süreci ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için e-ticaret reklam ve içerik stratejileri, etkileşim ve dönüşüm analizleri gerçekleştirmekte, kazanımların pekiştirilmesini sağlamaktayız.

E-ticaret kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte kursiyerlerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaların, öğrenemedikleri konuların ve kaçırdıkları derslerin telafisine imkan tanımaktayız.

Uygulamalı E-Ticaret Eğitimi

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız e-ticaret kursları ile e-ticaret sektörünün dinamiklerini ve müşteri yolculuğunun tüm aşamalarını pratiğe aktararak daha hızlı ve kalıcı bir öğrenme süreci sağlamaktayız.

Dijital pazarlama dünyasında daha etkili, organik stratejiler ve reklam kampanyaları ile görünürlük kazanmak için gerçekleştirilmesi gereken uygulamaları, e-ticaret analiz araçlarının kullanımını e-ticaret eğitimleri ile uygulamalı bir şekilde görüyor, çevrimiçi mağaza ve dijital pazaryeri örnekleri ile e-ticaret performansını arttırmaya yönelik ipuçları aktarıyor, ödevler vererek e-ticaret derslerinde öğrendiklerini pekiştirme fırsatı sunuyoruz.

Bir e-ticaret çalışmasında var olan tüm aşamalarda deneyim kazanmaları için öğrencilerimizle birlikte kampanya ve satış analizleri gerçekleştiriyor, hedef kitle araştırması yapıyor, farklı ürün ve hizmet pazarlama yöntemlerini inceliyor, başarılı bir e-ticaret yönetiminin detaylarını öğreniyoruz.

E-ticaret eğitimi sırasında ve sonrasında kursiyerlerimize destek olmayı sürdürüyor, kariyer danışmanlığı ile mesleklerinde uzmanlaşmalarını sağlıyor, kurumsal e-ticaret eğitimleri ile firmaların dijital reklam stratejileri için ekiplerini güçlendirmelerine yardım ediyoruz! E-ticaret kursu herkes için avantajlı!

e ticaret dersleri
e ticaret dersi

Uluslararası E-ticaret Eğitimi Standardı

E-ticaret alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel e-ticaret eğitimi programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 2000’in üzerinde öğrenci mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan e-ticaret kursu ile öğrenme hızınıza, e-ticaret deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

E-ticaret eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, e-ticaret dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

E-ticaret sektörü ve dijital pazaryerlerine yönelik güncellemeleri, sektördeki yeni fırsatları, başarıları ile dünya çapında üne kavuşmuş e-ticaret uzmanlarının yenilikçi uygulamalarını yakından takip ediyor, e-ticaret uzmanlığı kursu boyunca öğrencilerimize ufuk açıcı ve güncel bilgiler aktarıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

E-ticaret kursu ile öğrencilerimizin mesleki gelişimlerine önem veriyor, e-ticaret sektöründe çalışmak isteyen kursiyerlerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği sunuyoruz.

E-ticaret eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin mesleki gelişimlerini, bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini doğru yönlendirmelerini sağlıyor, e-ticaret sektöründe başarılı bir e-ticaret uzmanı olarak yer almaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Yetiştirdiğimiz öğrencilerle Türkiye’nin en iyi e-ticaret uzmanlarını geleceğe hazırlıyor, kariyer yolculuklarında sağlam adımlarla ilerlemelerine destek oluyor, firmaların başarılı e-ticaret ekipleri kurmasında rol alıyoruz!

e ticaret eğitimleri
e ticaret uzmanlığı eğitimi

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak dijital dünyada görünürlüğünü arttırmaya hevesli olan tüm öğrencilerimizin e-ticaret eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

E-ticaret kursu sonrası sektörde çalışmalarını sürdüren, e-ticaret uzmanı olarak dijital dünyaya adım atan öğrencilerimizle görünürlüklerini arttırmak ve satışlarını katlamak isteyen firmalara e-ticaret eğitimi sonrasında da destek oluyor, akıllarına takılan soruları yanıtlayarak karşılaştıkları sorunları çözmelerine yardımcı oluyor, uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Dijital dünyanın yeni uzmanlarını yetiştiriyor, e-ticaret kurslarının yanı sıra SEO ve dijital dünyadaki diğer alanlara dair sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyoruz. Kurumsal partnerlerimizin e-ticaret danışmanı olarak yollarını aydınlatıyoruz…

E-Ticaret Kursu Yorumları

Mağazanızı Dijitale Taşımak Mı İstiyorsunuz?

Fiziksel mağazanızla yetinmek istemiyor, yeni nesil pazarlamacılığın avantajlarından yararlanmayı mı hedefliyorsunuz?

E-Ticaret Eğitimi Alın!

E-ticaret kursu ile ister kendinizi isterseniz de ekibinizi geliştirin, dijital rekabette mağazanızın fark edilmesini sağlayın!

Müşterilerinize Yenilerini Ekleyin!

Müşteri ağınızı büyütmenin püf noktalarını e-ticaret eğitimleri ile öğrenin, sektörünüzün ilk akla gelen markası olun!

e ticaret kursu mezunları

2000+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin başarılı girişimcilerine, iş insanlarına, e-ticaret meraklılarına ve geleceğin e-ticaret uzmanlarına e-ticaret eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel e-ticaret kursu programları ile 300’den fazla kurumsal, 1700’den fazla bireysel e-ticaret eğitimi vererek öğrencilerimizle dijital pazarlamacılığın en yeni yöntemlerini paylaştık.

Mezunlarımızın her biri satış hedeflerine kısa sürede ulaştılar, ülkemizin başarılı e-ticaret uzmanları arasında yer aldılar. Kurumsal e-ticaret eğitimlerimizden yararlanan firmalar markalarına dair farkındalığı arttırarak sektörlerinin liderleri haline geldiler.

20+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Kursu

E-ticaret eğitimi dışında çevrimiçi dünyanın farklı alanlarına ilgi duyan kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

E-ticaret kursları ile birlikte çevrimiçi fırsatlara dair daha fazla bilgi edinmek isteyen öğrencilerimiz için SEO’dan sosyal medyaya, web tasarımdan Google reklamcılığına, bilişim ve marka hukukundan içerik editörlüğüne kadar farklı alanlarda eğitimlerimiz var! Siz de mesleki becerilerinizi veya markanızı internet çağına adapte etmek istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

E-ticaret uzmanlığı kursu sonrası çevrimiçi dünyada rekabetçi kalmak için merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın!

e ticaret uzmanlığı dersi
sosyal etkinlikler e ticaret kursu

Sosyal Etkinlikler

SEO Akademi e-ticaret kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

E-ticaret kursları ile öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi e-ticaret kursu olarak öğrencilerimizin dijital pazarlamanın püf noktalarını öğrenirken bir yandan da güzel vakit geçirmelerini sağlıyor, ayrıca sektörün en iyileriyle tanışabilecekleri keyifli network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Mesleki birikiminizi arttırırken her anından keyif alacağınız ve e-ticaret dünyasının ustaları ile tanışacağınız bir e-ticaret kursu hazırladık! Gelin, siz de SEO Akademi ayrıcalıklarından yararlanın.

Sanat Cafe

E-ticaret eğitimi aralarında ve sonrasında sosyalleşebileceğiniz, keyifli sohbetlere ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece e-ticaret eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni insanlarla tanışabilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak yeni nesil satış ve e-ticaret hakkında fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir e-ticaret kursu ortamı yarattık.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla e-ticaret alanında başarıları ile ülkemizin en iyileri arasına adını yazdırmış e-ticaret uzmanları ile buluşuyor, başarılarının sırlarını kendilerinden dinliyoruz.

SEO Akademi e-ticaret kursları ile mesleki uzmanlığınızı rahat edebileceğiniz bir atmosferde geliştirmeniz için her şey düşünüldü!

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

E-ticaret kursu programlarımızdan en keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinliklerimizi görmek ve yeniliklerimizden haberdar olmak için bizi Instagram’dan takip edin!

E-Ticaret Kursu Programı

Kariyer yolculuğunuzda yeni bir seçenek yaratmak, yıllardır hayalini kurduğunuz girişimi hayata geçirmek veya fiziksel mağazanızın yanı sıra internet üzerinden de satış yapmaya başlamak istiyorsanız hemen e-ticaret eğitimi programımıza göz atın, hedef kitlenize ulaşacağınız yeni satış kanallarını keşfedin!

E-ticaret kursu programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • E-ticaret uzmanı olmak isteyenler,
 • Yeni nesil pazarlamacılığa adım atmayı hedefleyenler,
 • Satışlarını dijitale taşımayı düşünenler,
 • Aklında yeni bir girişim olanlar,
 • İş hacmini büyütmek isteyenler,
 • Fiziksel satışın getirdiği maliyetleri azaltmak isteyenler,
 • Geleneksel pazarlamacılığın hantallığını aşmayı hedefleyenler,
 • Dünya çapında bir ticaret merkezi olmayı planlayanlar,
 • İşletmelerinin gerçek potansiyelini açığa çıkarmayı isteyenler.

E-ticaret eğitimi almanız için nedenler;
 • Yeni bir kariyere adım atmak istiyorsanız,
 • Girişiminiz için hızlı bir büyümeye ihtiyaç duyuyorsanız,
 • Yeni bir satış kanalı arıyorsanız,
 • Geleneksel metotların maliyetli olduğunu düşünüyorsanız,
 • Bütçenizi verimli kullanmak istiyorsanız,
 • Rakiplerinizin gerisinde kalmaya başladıysanız,
 • Dijital mağazanızı oluşturacak yeterli birikiminiz yoksa,
 • Çevrimiçi pazaryerlerinde nasıl rekabetçi olacağınızı bilmiyorsanız,
 • Deneme yanılma yapmaya ayıracak vaktiniz yoksa kesinlikle e-ticaret eğitimi almayı düşünmelisiniz.

E-ticaret kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • E-ticaret uzmanı olarak sektörde çalışabileceksiniz,
 • Dijital mağazanızı açabileceksiniz,
 • Çevrimiçi pazaryerlerinden satış yapabileceksiniz,
 • Daha etkili reklam kampanyaları geliştireceksiniz,
 • Düşük maliyetle yüksek satış yakalayabileceksiniz,
 • Marka farkındalığını arttıracaksınız,
 • Ürünlerinizi potansiyel müşterilerinize tanıtma şansı bulacaksınız,
 • Satış oranlarınızı iyileştireceksiniz,
 • Girişiminiz için aldığınız riskleri minimize edeceksiniz.

E-Ticaret Kursu Programı – 2000’in Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Kendi çevrimiçi mağazanızı açmayı planlıyor veya dijital pazaryerlerinde rakiplerinizle daha güçlü bir şekilde mücadele edebilmek mi istiyorsunuz? Yoksa kariyerinizi e-ticaret uzmanı olarak şekillendirmenin peşinde misiniz? Tüm bunlar ve daha fazlası e-ticaret eğitimi ile mümkün! Siz de e-ticaret kursu programından yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – E-Ticaret Kursu Programı

E-Ticaret Eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan E-Ticaret Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. E-ticaret kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Çevrimiçi alışveriş yapan tüketicilerin %60’ı ülke dışından bir ürün satın almaya sıcak bakıyor. Siz de e-ticaret eğitimi ile kendi girişiminizi kurarak yurt dışına satış yapmaya başlayabilirsiniz.

e ticaret uzmanlığı dersi

E-ticaret Kursu Sıkça Sorulan Sorular

En iyi e-ticaret kursu SEO Akademi olarak E-ticaret Kursu sonunda MEB Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. E-ticaret Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

E-ticaret kursu eğitmen kadromuz; e-ticaret sektöründe başarıları ile öne çıkmış, dijital pazarlama danışmanlık ve eğitim desteğiyle onlarca markanın çevrimiçi dünyada rekabetçi kalmasını sağlayan e-ticaret uzmanlarından oluşmaktadır. Türkiye’nin en başarılı dijital pazarlama, SEO, e-ticaret ve internet reklamcılığı uzmanlarını ekibimizde bir araya getirmekteyiz.

E-ticaret kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. E-ticaret kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. E-ticaret kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun e-ticaret kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. E-ticaret kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi e-ticaret eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. e-ticaret kursu Florya, e-ticaret kursu Bahçelievler, e-ticaret kursu Ataköy, e-ticaret kursu Yeşilköy, e-ticaret kursu Zeytinburnu, e-ticaret kursu Avcılar olarak hizmet veren e-ticaret kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Elbette. E-ticaret uzmanlığı kursu ile kursiyerlerimizi kendi çevrimiçi mağazalarını açmak ve etki alanını büyütmek hakkında birikimlerimizi aktardığımız gibi dijital pazaryerlerinde rekabetçi olmanın püf noktalarını da paylaşmaktayız. E-ticaret kursları sonrası ister kendi e-ticaret mağazanızı açabilir isterseniz de dijital pazaryerlerinde ürünlerinizin satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Evet. E-ticaret eğitimi programlarımızı başlangıçtan ileri seviyeye olmak üzere öğrencilerimize mesleki düzeyde yeterlilik ve deneyim kazandırmak üzere planlamaktayız. E-ticaret uzmanlığı eğitimi ile dijital pazarlama departmanı olan tüm firmalarda çalışabilecek yeterliliğe sahip olacaksınız.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
e ticaret kursu fiyatları

E-Ticaret Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

E-Ticaret Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

E-ticaret kursu ile yeni pazarlamacılığa dair becerilerini geliştiren kursiyerlerimiz SEO Akademi ayrıcalığıyla becerileri arasına yenilerini eklemeye devam ediyor! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin e-ticaret kursu dışında en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, mesleki gelişiminize SEO Akademi ile devam edin!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

E-Ticaret Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

E-ticaret kurslarımızdan keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinlikleri ve workshopları görmek için video ve fotoğraflarımıza göz atın, SEO Akademi’de sizi nelerin beklediğini öğrenin!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

E-ticaret kursumuzu, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı SEO ve e-ticaret kursu ailesini yakından tanıyın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

E-ticaret eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi e-ticaret kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

E-ticaret kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

2000+

Mezun Öğrenci

Bireysel ve kurumsal e-ticaret eğitimi almış yüzlerce başarılı kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

500

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 2.500 kişi satın aldı.