SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Girişimcilere Instagram Etkin Kullanımı

Potansiyel Müşterilerinize Ulaşmak İçin Instagram’ın Gücünü Kullanın!

Hedef Kitleniz Neredeyse Orada Olun, Daha Hızlı Büyüyün! – Girişimcilere Instagram Eğitimi SEO Akademi

Girişiminiz ne kadar güçlü olursa olsun, insanlara ulaşamadığınız sürece büyüyemezsiniz! O halde Instagram fırsatlarından yararlanarak hedef kitlenizin markanızı duymasını sağlamaya ne dersiniz?

Ülkemizin başarılı girişimcilerini desteklemek için hazırladığımız Girişimcilere Instagram Etkin Kullanımı Kursu ile Instagram’ın ruhuna ve kullanıcı alışkanlıklarına uygun içerik ve satın alma stratejileri geliştirmenizi sağlıyor, doğru hedeflemeler ve iyi planlanmış reklam kampanyaları ile markanızı büyütmenize yardım ediyoruz!

Girişimcilere Instagram eğitimi ile alacağınız uygulamalı dersler, markanızın gerçek potansiyeline çok daha kısa sürede ulaşmasını sağlayacak!

İstatistikler; Instagram kullanıcılarının %90’dan daha fazlasının en az bir işletme hesabı takip ettiğini gösteriyor! Siz de bu işletmelerden biri olmak istemez misiniz?

girişimcilere instagram etkin kullanımı

Girişimcilere Instagram Etkin Kullanımı Kursu hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
12 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Girişimcilere Instagram Eğitimi SEO Akademi – Girişimcilere Instagram Etkin Kullanımı Kursu ile Hedeflerinize Hemen Ulaşın!

Takipçi sayınızı arttırarak kısa sürede girişiminizi gerçek bir marka haline getirmek, Instagram dünyasında herkesin sizi konuşmasını sağlamak istemez misiniz? Türkiye’nin en güncel girişimcilere Instagram etkin kullanımı workshop programı ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre gelişmenizi destekleyecek Instagram eğitimleri alın, sosyal medya dinamiklerine hemen ayak uydurun!

girişimcilere instagram kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı akademisyenleri, iletişim uzmanları ve PR’cılarından girişimcilere Instagram eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
girişimcilere instagram etkin kullanımı workshop

%100 Öğrenme Garantisi

Girişimcilere Instagram kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın kursu tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı girişimcilere instagram kursu

Katılım Sertifikası

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi özgeçmişinize ekleyebileceğiniz kurum onaylı girişimcilere Instagram kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında girişimcilere Instagram etkin kullanımı kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların girişimcilere Instagram eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden girişimcilere Instagram kursları alarak suça ortak olmayın!

girişimcilere instagram eğitimi

İşletme Hesabınızı Açın!

Instagram kullanıcılarının büyük çoğunluğu favori markalarını sosyal medya hesapları üzerinden de takibe alıyor!

Hem hedef kitlenizi daha yakından tanımak hem de insanların sizi fark etmesini sağlamak için girişimcilere Instagram etkin kullanımı workshop programı ile hemen işletme hesabınızı hayata geçirin, markanız hakkında bilgiler verin, potansiyel müşterilerinizin markanızla çok daha kolay bağ kurmasını sağlayın!

Daha işin başındayken sadık bir müşteri kitlesi edinmek istiyorsanız girişimcilere Instagram etkin kullanımı kursu tam size göre!

İçerik Takviminizi Oluşturun!

Girişiminizin daha fazla takipçi ve etkileşim çekmesi için düzenli paylaşımlar yapmalı, insanlara seslenmelisiniz!

Girişimcilere Instagram eğitimi ile sosyal medyanın ve Instagram’ın ruhuna uygun içerik formatlarını tanıyın, fotoğraflardan, görsellerden ve videolardan yararlanın, Instagram Reels videoları ile çalışma sisteminizi, çalışanlarınızın güler yüzlülüğünü ve müşterilerinizin memnuniyetini henüz sizi tanımayan Instagram kullanıcılarına da gösterin!

Instagram’ın şifrelerini öğreneceğiniz girişimcilere Instagram etkin kullanımı eğitimleri ile markanız kısa sürede fenomen haline gelecek!

girişimcilere instagram kursu
girişimcilere instagram eğitimleri

Reklamlarla Daha Fazla İnsana Ulaşın!

Gönderileriniz ve hikayeleriniz yeterince etkileşim almıyor mu? Takipçi sayılarınız bir süredir aynı kalmaya devam mı ediyor? O halde Instagram reklamları ile yeni kanallar yaratmaya ne dersiniz?

Yaratıcı ve dikkat çeken Instagram reklamlarını Instagram SEO çalışmaları ile güçlendirecek, girişimcilere Instagram kursu ile Instagram kullanıcılarını fiziksel veya dijital mağazanıza, internet sitenize yönlendirecek, etkileşimlerinizi arttırarak takip edilen ve sevilen bir marka haline geleceksiniz!

Artık stabil PR kampanyaları tarihe karıştı! Girişimcilere Instagram etkin kullanımı workshop programı ile dinamik bir marka yaratmayı öğrenin!

SEO Akademi’den Girişimcilere Instagram Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

Girişimcilere Instagram etkin kullanımı kursu ile markasını sosyal medyada güçlendiren, yeni kurdukları girişimi imza attıkları başarılarla ülke ve dünya çapında bir marka haline getiren kurumsal partnerlerimize göz atın, ülkemizin en köklü firmalarına verdiğimiz girişimcilere Instagram eğitimleri hakkında bilgi edinin!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Daha fazla insana ulaşmak için yaratıcı ve dinamik PR stratejileri geliştirmek istiyor, sosyal medyaya açılarak markanızı hızla büyütmeyi hedefliyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun girişimcilere Instagram etkin kullanımı kursu programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir girişimcilere Instagram eğitimi ve eğitim sonrası danışmanlık desteği ile dijital rekabette güçlü olmanızı sağlayalım!

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun girişimcilere Instagram kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, sosyal medya becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ihtiyaç, beklenti ve hedeflerinize göre bireysel ve kurumsal girişimcilere Instagram kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Girişimcilere Instagram eğitimi programımızı istekleriniz, sosyal medya birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, markanızın ihtiyaçlarına odaklanıyoruz.

girişimcilere instagram eğitimi

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla girişimcilere Instagram eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Instagram dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Geleceğin başarılı girişimcileri arasına adını yazdırmak ve markasını zirveye taşımak isteyen öğrencilerimize girişimcilere Instagram kursu sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Girişimcilere Instagram eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Aktif Bir Strateji ile Girişiminizi Bir Sektör Devine Dönüştürmek İstiyorsanız SEO Akademi Girişimcilere Instagram Etkin Kullanımı Workshop Programı ile Tanışın!

Sosyal medyanın gücünden yararlanarak markanızın bilinirliğini arttırmak, müşterilerinizle erkenden güçlü bir bağ kurmak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Türkiye’nin en çok tercih edilen girişimcilere Instagram kursu SEO Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Kurumsal ve bireysel girişimcilere Instagram kursu programımızı inceleyin, size özel bir eğitim planlayalım!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, girişimcilere Instagram etkin kullanımı eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi girişimcilere instagram etkin kullanımı kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik girişimcilere Instagram eğitimi programını belirleyelim, sosyal medyada rekabetçi olmayı hemen öğrenmeye başlayın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
girişimcilere instagram etkin kullanımı workshop

Takipçilerinizi Arttırın!

Girişimcilere Instagram etkin kullanımı dersleri ile başarılı bir marka yönetimi için gerekli içerik ve reklam stratejisini öğrenin, hedef kitlenize hemen ulaşın!

Kayıt Ol »

Markanızı Herkes Duysun!

Çok daha düşük maliyetler ve az zamanda büyük işler başarmak için girişimcilere Instagram etkin kullanımı workshop programına katılın, markanızı Instagram fenomeni haline getirmek için ilk adımı atın!

meb ruhsatlı girişimcilere instagram kursu

MEB Ruhsatlı Girişimcilere Instagram Kursu

Girişimcilere Instagram etkin kullanımı workshop programlarımızı düzenlediğimiz SEO Akademi; MEB onaylı ve ruhsatlı bir eğitim merkezidir.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurs merkezi olarak girişimcilere Instagram kursu programlarımızı gerçekleştirdiğimiz derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden girişimcilere Instagram etkin kullanımı eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlar ve hedefler doğrultusunda planlanan girişimcilere Instagram etkin kullanımı kursu ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için Instagram reklam ve içerik stratejileri ve müşteri etkileşimi simülasyonları gerçekleştirmekte, kazanımların pekiştirilmesini sağlamaktayız.

Girişimcilere Instagram kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte kursiyerlerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaların, öğrenemedikleri konuların ve kaçırdıkları derslerin telafisine imkan tanımaktayız.

Uygulamalı Girişimcilere Instagram Eğitimi

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız girişimcilere Instagram etkin kullanımı workshop programı ile Instagram dinamiklerini ve kullanıcı alışkanlıklarını pratiğe aktararak daha hızlı ve kalıcı bir öğrenme süreci sağlamaktayız.

Instagram’da daha etkili ve organik stratejilerle görünürlük kazanmak için gerçekleştirilmesi gereken uygulamaları, Instagram analiz araçlarının kullanımını girişimcilere Instagram eğitimleri ile uygulamalı bir şekilde görüyor, örnek içerikler ve reklam kampanyaları ile Instagram performansını arttırmaya yönelik ipuçları aktarıyor, ödevler vererek Instagram derslerinde öğrendiklerini pekiştirme fırsatı sunuyoruz.

Kurumsal bir Instagram projesinde var olan tüm aşamalarda deneyim kazanmaları için öğrencilerimizle birlikte profil analizleri gerçekleştiriyor, hedef kitle araştırması yapıyor, içerik ve paylaşım stratejilerini inceliyor, başarılı bir Instagram yönetiminin detaylarını öğreniyoruz.

Girişimcilere Instagram eğitimi sırasında ve sonrasında destek olmayı sürdürüyor, kariyer danışmanlığı ve girişimcilere Instagram etkin kullanımı eğitimleri ile dijital reklam stratejileriniz için kendinizi ve ekibinizi güçlendirmenize yardım ediyoruz!

girişimcilere instagram kursları
girişimcilere instagram etkin kullanımı kursu

Uluslararası Girişimcilere Instagram Eğitimi Standardı

Instagram ve dijital pazarlama alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel girişimcilere Instagram eğitimi programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 1100’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan girişimcilere Instagram etkin kullanımı kurslarımızda öğrenme hızınıza, dijital pazarlama deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Girişimcilere Instagram eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, girişimcilere Instagram etkin kullanımı workshop içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Instagram platformuna yönelik algoritma ve analiz aracı güncellemelerini, başarıları ile dünya çapında üne kavuşmuş sosyal medya ve Instagram uzmanlarının yenilikçi uygulamalarını yakından takip ediyor, girişimcilere Instagram kursu boyunca öğrencilerimize ufuk açıcı ve güncel bilgiler aktarıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Girişimcilere Instagram kursu ile öğrencilerimizin mesleki gelişimlerine önem veriyor, girişimlerini sosyal medya ile güçlendirmek isteyen kursiyerlerimize eğitim danışmanlığı desteği sunarak becerileri arasına yenilerini eklemelerine olanak tanıyoruz.

Girişimcilere Instagram etkin kullanımı eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin gelişimlerini, bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planlama hizmeti vererek yeteneklerini doğru yönlendirmelerini sağlıyor, dijital pazarlama sektöründe başarılı bir girişimci olarak yer almaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Yetiştirdiğimiz öğrencilerle Türkiye’nin en başarılı girişimcilerini geleceğe hazırlıyor, kariyer yolculuklarında sağlam adımlarla ilerlemelerine destek oluyor, firmaların başarılı dijital pazarlama ekipleri kurmasında rol alıyoruz!

girişimcilere instagram etkin kullanımı eğitimi
girişimcilere instagram kullanımı kursları

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak dijital dünyada görünürlüğünü arttırmaya hevesli olan tüm girişimcilerimizin, girişimcilere Instagram etkin kullanımı eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Dijital pazarlama sektöründe çalışmalarını sürdüren, dijital dünyadaki varlığını Instagram stratejileri ile güçlendiren öğrencilerimize, sosyal medyada görünürlüklerini arttırmak ve satışlarını katlamak isteyen firmalara girişimcilere Instagram eğitimi sonrasında da destek oluyor, akıllarına takılan soruları yanıtlayarak karşılaştıkları sorunları çözmelerine yardımcı oluyor, uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Ülkemizin başarılı girişimcilerine destek oluyor, girişimcilere Instagram etkin kullanımı kurslarının yanı sıra dijital pazarlamanın diğer alanlarında sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyoruz. Kurumsal partnerlerimizin sosyal medya danışmanı olarak dijital dünyada güçlü kalmalarına yardımcı oluyoruz.

Girişimcilere Instagram Kursu Yorumları

Hızlı Büyümek Mi İstiyorsunuz?

Girişiminizin gerçek potansiyelini açığa çıkarmak için aylarca beklemenize gerek yok!

Instagram’da Marka Yönetimini Öğrenin!

Girişimcilere Instagram eğitiminden yararlanın, gücünüze sosyal medyanın gücünü ekleyin!

Markanız Fenomene Dönüşsün!

Potansiyel müşterilerinize ulaşın, satış oranlarınızı arttırın, sektörünüzün devlerine rakip olun!

girişimcilere instagram kullanımı kursu mezunları

1100+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin başarılı iş insanlarına ve girişimcilere Instagram etkin kullanımı eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel girişimcilere Instagram kursu programları ile 1100’den fazla girişimciye Instagram eğitimi vererek öğrencilerimizle Instagram platformu üzerinden müşteri etkileşiminin yöntemlerini paylaştık.

Mezunlarımızın her biri Instagram hedeflerine kısa sürede ulaştılar, işlerini kısa sürede büyüterek ülkemizin başarılı girişimcileri arasında yer aldılar. Girişimcilere Instagram etkin kullanımı eğitimlerimizden yararlanan firmalar markalarına dair farkındalığı arttırarak sektörlerinin liderleri haline geldiler.

10+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Atölyesi

Girişimcilere Instagram eğitimi dışında dijital dünyanın farklı alanlarına ilgi duyan kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

Girişimcilere Instagram etkin kullanımı kursları ile birlikte dijital pazarlamanın diğer alanlarını merak eden öğrencilerimiz için SEO’dan e-ticarete, tasarımdan video çekimlerine, sosyal medya pazarlamacılığından internet üzerinden gelir kazanmaya kadar farklı alanlarda eğitimlerimiz var! Siz de mesleki becerilerinizi veya markanızı internet çağına adapte etmek istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

Girişimcilere Instagram kursu sonrası dijital dünyada rekabetçi kalmak için merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın!

girişimcilere instagram etkin kullanımı dersi
sosyal etkinlikler girişimcilere instagram etkin kullanımı kursu

Sosyal Etkinlikler

SEO Akademi girişimcilere Instagram kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Girişimcilere Instagram kursları ile öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi girişimcilere Instagram kursu olarak öğrencilerimizin sosyal medya ve dijital pazarlamanın püf noktalarını öğrenirken bir yandan da güzel vakit geçirmelerini sağlıyor, ayrıca sektörün en iyileriyle tanışabilecekleri keyifli network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Mesleki birikiminizi arttırırken her anından keyif alacağınız ve dijital pazarlama dünyasının ustaları ile tanışacağınız bir girişimcilere Instagram etkin kullanımı workshop programı hazırladık! Gelin, siz de SEO Akademi ayrıcalıklarından yararlanın.

Sanat Cafe

Girişimcilere Instagram eğitimi aralarında ve sonrasında sosyalleşebileceğiniz, keyifli sohbetlere ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece girişimcilere Instagram eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni insanlarla tanışabilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak sosyal medya ve dijital pazarlama hakkında fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla dijital pazarlama ve sosyal medya alanında başarıları ile ülkemizin en iyileri arasına adını yazdırmış sosyal medya uzmanları ile buluşuyor, başarılarının sırlarını kendilerinden dinliyoruz.

SEO Akademi girişimcilere Instagram kursları ile mesleki uzmanlığınızı rahat edebileceğiniz bir atmosferde geliştirmeniz için her şey düşünüldü!

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Girişimcilere Instagram etkin kullanımı workshop programlarımızdan en keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinliklerimizi görmek ve yeniliklerimizden haberdar olmak için bizi Instagram’dan takip edin!

Girişimcilere Instagram Etkin Kullanımı Workshop Programı

Başarılı bir girişim için adımlarınızı hızlandırmak, Instagram’ı etkili bir şekilde kullanarak kısa sürede aktif müşteri kitlenizi büyütmek ve satış rakamlarınızı arttırarak kısa sürede sektörünüzün liderleriyle rekabet edebilir hale gelmek istiyorsanız girişimcilere Instagram eğitimi programımıza göz atın, Instagram ruhuna uygun stratejilerle dijital varlığınıza güç katın!

Girişimcilere Instagram etkin kulllanımı workshop programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Yeni bir girişimi olanlar,
 • İş hacmini büyütmek isteyenler,
 • Potansiyel müşterilerine ulaşmak için yeni yollar arayanlar,
 • Markasını dijitale taşımak isteyenler,
 • Müşteri etkileşimini geliştirmeyi hedefleyenler,
 • Takipçi sayısını arttırmak isteyenler,
 • Instagram üzerinden satış yapmayı düşünenler,
 • E-ticaret sitesinin tanıtımını yapmayı isteyenler,
 • Instagram analiz ve reklam araç setini daha etkili kullanmak isteyenler,
 • Satış oranlarını arttırmayı hedefleyenler.

Girişimcilere Instagram eğitimi almanız için nedenler;
 • Girişiminizin kısa sürede büyümesini istiyorsanız,
 • Potansiyel müşteri sayınızı arttırmayı hedefliyorsanız,
 • Rakiplerinizin gerisinde kalmak istemiyorsanız,
 • Sosyal medyayı daha etkili kullanmak istiyorsanız,
 • Instagram reklamcılığında yeterince deneyiminiz yoksa,
 • İçerik ve paylaşım stratejinizi nasıl belirleyeceğinizi bilemiyorsanız,
 • Deneme yanılma yaparak zaman kaybetmek istemiyorsanız kesinlikle girişimcilere Instagram kursu almalısınız.

Girişimcilere Instagram kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Instagram algoritmalarını ve işleyişini öğreneceksiniz,
 • Reklam ve analiz araçlarını kullanabileceksiniz,
 • Instagram ruhuna uygun paylaşım stratejileri ile takipçi sayınızı arttıracaksınız,
 • Paylaşımlarınızın etkileşimi artacak,
 • Markanızı müşterilerinizle buluşturacaksınız,
 • Satış oranlarınız artacak,
 • Pazarlama bütçenizi verimli kullanacaksınız,
 • Girişiminiz daha hızlı büyüyecek.

Girişimcilere Instagram etkin kullanımı workshop programında göreceğiniz içerikler;
 • Instagram Hesap Yönetimi İçin Hazırlıklar,
 • Instagram Paneline Genel Bakış,
 • Instagram Yönetimi,
 • Etkileşim ve İçerik Stratejisi Oluşturma,
 • Hedef Kitle Analizi,
 • Okunabilir ve İzlenebilir İçerik,
 • Instagram Araç Seti ve Özellikleri,
 • Güncel Instagram Algoritmaları,
 • Instagram İş Modelleri ve Hesap Yönetim Stratejileri,
 • Marka Konumlandırması,
 • Video İçerik Türleri,
 • Paylaşım Takviminin Oluşturulması,
 • Rakip Analizi,
 • Mobil Uygulamalar ile Post Hazırlama,
 • Kampanya Oluşturma,
 • Çekiliş ve Yarışmalar,
 • Takipçi Arttırma Stratejileri,
 • Instagram’da Sayfa Tasarımı,
 • Instagram Reklamcılığı,
 • Story Paylaşımı,
 • Kurumsal Reels Kullanımı.

Girişimcilere Instagram Etkin Kullanımı Workshop Programı – 1100’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Etkili ve hedefe yönelik reklam ve içerik stratejileri ile girişiminizi Instagram’da görünür kılmak ve potansiyel müşterilerinize ulaşmak istiyor, kısa sürede hızlı bir büyüme sağlamayı hedefliyorsanız girişimcilere Instagram eğitimi programımız tam size göre! Siz de girişimcilere Instagram etkin kullanımı kursundan yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Girişimcilere Instagram Eğitimi Programı

Girişimcilere Instagram Etkin Kullanımı Workshop programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Girişimcilere Instagram Etkin Kullanımı Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Dünya genelinde 130 milyondan fazla Instagram kullanıcısı herhangi bir ürün hakkında bilgi almak için Instagram Shopping gönderilerine tıklıyor!

girişimcilere instagram etkin kullanımı eğitimleri

Girişimcilere Instagram Etkin Kullanımı Workshop Sıkça Sorulan Sorular

SEO Akademi olarak Girişimcilere Instagram Etkin Kullanımı Workshop programı sonunda Katılım Onaylı Sertifika veriyoruz. Katılım Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Girişimcilere Instagram Etkin Kullanımı Workshop programı için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Girişimcilere Instagram kursu eğitmen kadromuz; sosyal medya ve dijital pazarlama sektöründe başarıları ile öne çıkmış, sosyal medya danışmanlık ve eğitim desteğiyle onlarca markanın dijital dünyada rekabetçi kalmasını sağlayan sosyal medya uzmanlarından oluşmaktadır. Türkiye’nin en başarılı sosyal medya, dijital pazarlama ve internet reklamcılığı uzmanlarını ekibimizde bir araya getirmekteyiz.

Girişimcilere Instagram etkin kullanımı workshop programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Girişimcilere Instagram etkin kullanımı workshop sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Girişimcilere Instagram kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun girişimcilere Instagram kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Girişimcilere Instagram eğitimi fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi girişimcilere Instagram eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Girişimcilere Instagram eğitimi Florya, girişimcilere Instagram eğitimi Bahçelievler, girişimcilere Instagram eğitimi Ataköy, girişimcilere Instagram eğitimi Yeşilköy, girişimcilere Instagram eğitimi Zeytinburnu, girişimcilere Instagram eğitimi Avcılar olarak hizmet veren girişimcilere Instagram eğitimi Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Girişimcilere Instagram etkin kullanımı eğitimi sonrasında Influencer Pazarlama, Instagram Reels, Sosyal Medyada Ek Gelir Kazanma, Sosyal Medya Fotoğrafçılığı, Instagram ve Facebook’ta Mağaza Açma gibi alanlarda verdiğimiz workshop programlarından yararlanabilir, daha kapsamlı ve uzun süreli eğitimler içinse SEO ve dijital pazarlama kursu programlarımızı inceleyebilirsiniz.

Elbette. Girişimcilere Instagram etkin kullanımı dersleri ile sizlere Instagram aracılığıyla marka yönetimi, hedef kitle analizi ve potansiyel müşterilerinize ulaşma tekniklerini aktarıyor, etkili içerik ve reklam stratejileri ile iş hacminizi nasıl büyütebileceğinize dair ipuçları paylaşıyoruz. Girişimcilere Instagram eğitimi ile şirketinizi standart büyüme hızından çok daha hızlı bir biçimde büyütebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
girişimcilere instagram eğitimi fiyatları

Girişimcilere Instagram Etkin Kullanımı

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Girişimcilere Instagram Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Girişimcilere Instagram eğitimi ile kullanıcı alışkanlıklarını analiz ederek daha etkili içerik ve reklam stratejileri geliştirmeyi öğrenen kursiyerlerimiz SEO Akademi ayrıcalığıyla becerileri arasına yenilerini eklemeye devam etti! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin girişimcilere Instagram kursu dışında en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, mesleki gelişiminize SEO Akademi ile devam edin!

Girişimcilere Instagram Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Girişimcilere Instagram etkin kullanımı workshop programlarımızdan keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinlikleri ve workshopları görmek için video ve fotoğraflarımıza göz atın, SEO Akademi’de sizi nelerin beklediğini öğrenin!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Girişimcilere Instagram etkin kullanımı workshop programımızı, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı SEO ve dijital pazarlama kursu ailesini yakından tanıyın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Girişimcilere Instagram eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi girişimcilere Instagram kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Girişimcilere Instagram kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

1100+

Mezun Öğrenci

Girişimcilere Instagram etkin kullanımı eğitimi ile rekabet gücünü arttıran yüzlerce iş insanı.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

249

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 1.245 kişi satın aldı.