SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Dia Yazılım Kurumsal SEO Eğitimi

Dijital Dünyaya Dair Perspektiflerini Geliştirdik!

SEO Akademi olarak dijital dünyada daha aktif olmak isteyen Dia Yazılım yetkililerine kurumsal SEO eğitimleri verdik!

2 gün süren kurumsal SEO eğitimi programımız boyunca SEO çeşitleri, SEO algoritmaları, SEO cezaları, SEO uyumlu site hazırlamanın teknikleri ve püf noktaları, İçerik ve tasarım optimizasyonu, mobil ve sosyal medya SEO, dijital pazarlama teknikleri ve yöntemleri, Adwords kullanma ve kampanya yönetimi, internet sitelerinden kazanç sağlama, kurumsal SEO uygulama konularına değindik.

Türkiye’nin öncü yazılım firmalarından biri olan Dia Yazılım için özel olarak sunduğumuz kurumsal SEO eğitimi ile firmanın dijital rekabette güçlenmelerine yardımcı olduk.

DİA’nın İstanbul ofisinden eğitimimize gelen uzmanlara optimizasyonun temellerini anlattığımız Kurumsal SEO Eğitimi tamamlanırken katılımcılarımız web sitelerinin optimizasyonunu yapmayı ve adwords kanallarını aktif kullanmayı öğrendiler.

dia yazılım seo eğitimi

Tarih
26-27 Şubat 2015
Düzenleyen
SEO Akademi
Konu
Kurumsal SEO Eğitimi
Katılımcı
20+

Kurumsal SEO Eğitimleri ile Dijital Pazarlama Sektörünün Gelişmesine Destek Oluyoruz!

Ülkemizin başarılı firmalarının dijital pazarlama sektörünün hızlı değişen dinamiklerine daha kısa sürede adapte olabilmeleri için SEO, dijital pazarlama ve sosyal medyaya yönelik eğitimler düzenliyor, danışmanlık desteğimizle yanlarında oluyor, kurumsal partnerlerimizin büyümesi için yollarını aydınlatmaya devam ediyoruz!

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!