SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Estehair Saç Ekim Merkezi Kurumsal SEO Eğitimi

Potansiyel Müşterilerine Ulaşmalarını Sağladık!

SEO Akademi olarak Estehair yetkililerine ve çalışanlarına arama motorlarında görünürlüklerini arttırarak hedef kitlelerine ulaşmanın yollarını anlattık!

Kurumsal SEO eğitimi kapsamında SEO teknikleri ve stratejileri, dijital medyada görünür olma, on-page ve off-page SEO, Google ve diğer arama motorlarının algoritmaları, SEO optimizasyonu, SEO’ya uygun içerik, Google Ads kullanma, dijital kampanya yönetimi, dijital pazarlama teknikleri, sosyal medyada SEO gibi konularda uygulamalı eğitim verdik!

Estehair ekibinin yeni nesil satış ve pazarlama yöntemleri hakkında birikim ve deneyimini arttırarak iş hacimlerini büyütmelerine yardımcı olduk.

Kurumsal SEO eğitimi ile Estehair Saç Ekim Merkezi’nin hedeflediği müşteri kitlesine ve kazanç oranlarına daha kolay ulaşmalarını sağladık.

estehair saç ekim merkezi seo eğitimi

Tarih
25 Ağustos 2018
Düzenleyen
SEO Akademi
Konu
Kurumsal SEO Eğitimi
Katılımcı
20+

Kurumsal SEO Eğitimleri ile Dijital Pazarlama Sektörünün Gelişmesine Destek Oluyoruz!

Ülkemizin başarılı firmalarının dijital pazarlama sektörünün hızlı değişen dinamiklerine daha kısa sürede adapte olabilmeleri için SEO, dijital pazarlama ve sosyal medyaya yönelik eğitimler düzenliyor, danışmanlık desteğimizle yanlarında oluyor, kurumsal partnerlerimizin büyümesi için yollarını aydınlatmaya devam ediyoruz!

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!