SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Florance Nightingale Hastanesi Kurumsal SEO Eğitimi

Markalarını Dijital Dünyaya Taşımalarına Destek Olduk!

Google aramalarında daha yüksek sıralamalar elde etmek isteyen Florance Nigthingale Hastanesi; kurumsal SEO eğitimi ile SEO Akademi ailesine katıldı!

Kurumsal SEO eğitimi ile Florance Nightingale Hastanesi yetkililerine; başta Google olmak üzere Bing ve Yandex gibi arama motorlarının sıralama mantığı ve algoritmaları hakkında bilgi verdik, site içi ve site dışı optimizasyon yöntemlerini aktardık, rakip analizi, mobil ve sosyal medya SEO, dijital pazarlama teknikleri ve yöntemleri gibi konulardan bahsettik.

SEO uygulamaları ile desteklediğimiz kurumsal SEO eğitimi programı ile Florance Nightingale ekibinin dijital dünyada daha rekabetçi çözümler üretmesine yardımcı olduk.

Kurumsal SEO eğitimi ile sağlık sektöründe yer alan diğer hastane ve firmaların SEO stratejilerini analiz ederek neleri doğru, neleri yanlış yaptıklarına da göz attık!

florance nightingale seo eğitimi

Tarih
1 Ocak 2017
Düzenleyen
SEO Akademi
Konu
Kurumsal SEO Eğitimi
Katılımcı
20+

Kurumsal SEO Eğitimleri ile Dijital Pazarlama Sektörünün Gelişmesine Destek Oluyoruz!

Ülkemizin başarılı firmalarının dijital pazarlama sektörünün hızlı değişen dinamiklerine daha kısa sürede adapte olabilmeleri için SEO, dijital pazarlama ve sosyal medyaya yönelik eğitimler düzenliyor, danışmanlık desteğimizle yanlarında oluyor, kurumsal partnerlerimizin büyümesi için yollarını aydınlatmaya devam ediyoruz!

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!