SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kurucumuz

Girişimci Eğitmen Orhan Gürbüz

Türkiye’nin önde gelen girişimcileri arasında yer alan Orhan Gürbüz, erken yaşta girdiği iş hayatında internet reklamcılığı, eğitim, turizm, danışmanlık ve yazılım sektörlerinde 3 Şirket, 10 Hizmet ve 20 Eğitim markasının kuruculuğunu yapmıştır.

15 yıl boyunca, 20’den fazla sektörde çalışmalar gerçekleştirmiş, 12.000’in üzerinde bireysel 300’e yakın kurumsal firmaya eğitim vermiş olan Orhan Gürbüz, Türkiye’de ulusal ve uluslararası birçok marka için çalışmakta, seminer ve eğitimler vermekte ve workshoplar düzenlemektedir.

Profesyonel iş yaşamındaki birçok kişiye, üst düzey yöneticilere, kuruculara ve siyasetçilere; reklam-tanıtım, eğitim, danışmanlık ve koçluk desteği sunmaktadır.

orhan gürbüz

Daha fazla bilgi için www.orhangurbuz.com web sitesini ziyaret edin.

Bugünü Yöneticiler, Geleceği Liderler İnşa Eder!

Girişimci Orhan Gürbüz, Türkiye’de ulusal ve uluslararası birçok marka için dijital pazarlama hizmetleri ile seminer ve eğitimler vermekte, workshoplar düzenleyerek kurumsal hayata dair deneyimlerini paylaşmaktadır.

eğitmen orhan gürbüz

Eğitim

15 yıl boyunca 20’den fazla sektörde çalışmalar gerçekleştirmiş, 12.000’in üzerinde bireysel 300’e yakın kurumsal firmaya eğitim vermiştir.

danışman orhan gürbüz

Danışmanlık

Profesyonel iş yaşamındaki üst düzey yöneticilere, kuruculara ve siyasetçilere reklam, eğitim, danışmanlık desteği sunmaktadır.

orhan gürbüz koçluk

Koçluk

Kişi ve kurumlara dijital pazarlama çözümü sunmakta, firmalarının marka bilinirliğini artırıp daha fazla kitleye ulaşmalarını sağlamaktadır.

Kariyer Planlama

Geleceğin başarılı sanatçıları arasında yer alacak gençler için ilgi ve yeteneklerine uygun eğitim planlama desteği vermekte ve kariyer danışmanlığı yapmaktadır.

orhan gürbüz hayat hikayesi

Hayat Hikayesi

1980 yılında Erzincan’da doğan Orhan Gürbüz, iş hayatına 15 yaşında adım atmış olup ısıtma soğutma sektöründe faaliyet gösteren aile şirketlerinde teknik servis, satış, pazarlama, reklam, kurum içi eğitim, satın alma, müşteri yönetimi alanlarında çalışmıştır.

Erken yaşta atıldığı ticaret hayatında her zaman yenilikleri takip eden bir vizyona sahip olan Girişimci Orhan Gürbüz, ticarette dijital dönüşümü fark ederek aile şirketi İklim Plus’ı sektörün önde gelen markası haline getirmiştir.

Bu başarısının ardından küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin, dijital platformlarda doğru ve hedeflerine yönelik dijital pazarlama stratejilerini oluşturmak vizyonuyla Türkiye’nin en kapsamlı reklam ajansı Web Home İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri’ni 2006 yılında kurmuştur.

Deneyim

Girişimci Orhan Gürbüz, 15 yıl boyunca 20’den fazla sektörde çalışmalar gerçekleştirmiş, 12.000’in üzerinde bireysel 300’e yakın kurumsal firmaya eğitim vermiştir.

Halen Dijital Pazarlama, SEO, Sosyal Medya, Google Adwords, Fotoğrafçılık, Satış, Pazarlama, Liderlik, Etkili İletişim, Zor İnsanlarla Başa Çıkma, Stres Yönetimi, Algı Yönetimi, İkna Teknikleri, Farkındalık ve Motivasyon, Kişilik Analizi, Zaman Yönetimi, Kişisel Marka, İtibar Yönetimi, Protokol Kuralları ve Girişimcilik gibi konularda eğitim veren Orhan Gürbüz, Türkiye’de ulusal ve uluslararası birçok marka için çalışmakta, seminer ve eğitimler vermekte, workshoplar düzenlemektedir.

Profesyonel iş yaşamındaki birçok kişiye, üst düzey yöneticilere, kuruculara ve siyasetçilere reklam-tanıtım, eğitim, danışmanlık ve koçluk desteği sunmaktadır.

orhan gürbüz deneyim
orhan gürbüz başarılar

Mesleki Başarı

ODTÜ, Marmara, Uludağ, Maltepe, Eskişehir Osmangazi üniversitelerinde ve Rönesans Holding, Azercell, Vakıf Emeklilik, Florence Nightingale, İSTON, Penta, Eti, Sarar, Vestel gibi büyük markaların çalışanlarına dijital pazarlama eğitimleri vermiştir.

Girişimci Orhan Gürbüz; Yıldız Teknik, İstanbul, Bezmialem, Uludağ, Mehmet Akif Ersoy, Bandırma 17 Eylül, Trakya, İskenderun, Nuh Naci Yazgan üniversitelerinin girişimcilik ve kariyer günlerinde, pazarlama zirvelerinde konuşmacı olarak yer almıştır.

Eczacıbaşı Girişim, TÜVTÜRK, BP, TÜBİTAK, PAGEV, Ağaç ve Peyzaj A.Ş, İstanbul Belediyesi ve Ümraniye Belediyesi gibi kurum ve kuruluşlara fotoğrafçılık eğitimleri vermiştir.

Girişimler - Eğitim Markaları

15 yılı aşan deneyimiyle sektörün gelişmesine katkı sağlamak ve daha nitelikli iş gücü yetiştirmek, bilim ve sanatla ülkesinin gelişimine değer katacak markalar yaratmak vizyonuyla eğitim alanında girişimlerini hayata geçirmiştir.

SEO Akademi, Web Akademi, İmaj Akademi, Kariyer Home, Sanat Akademi, Sinema Akademi, Foto Life Akademi, Model Akademi markalarını kurarak Türkiye’nin ve dünyanın sayılı firmalarına şirket içi ve bireysel eğitim çözümleri sunmuş, eğitim sektörünün gelişmesinde önemli bir rol üstlenmiştir.

Kuruculuğunu yaptığı akademilerde kişisel gelişim, mesleki ve hobi amaçlı 150’den fazla branşta eğitim verilmektedir.

eğitim markaları
hizmet markaları

Girişimler - Hizmet Markaları

Firmaların dijital pazarlama stratejilerine yönelik gerekli reklam ve tanıtım materyallerini tek çatı altında kaliteli ve uygun fiyata tedarik etmelerini sağlamak amacıyla 10 Hizmet Markasının kuruculuğunu üstlenmiştir.

Kuruculuğunu yaptığı Web Home, Web Plus, Seo Destek, Foto Life, Tasarım Plus, Sanal Tur 360, Tescil Plus, Reklam Plus, Mail Plus ve Meb Danışmanlık markalarıyla firmalara dijital pazarlama ve danışmanlık çözümleri sunmaktadır.

Gezmenin de okumak kadar öğretici olduğunu düşünen Girişimci Orhan Gürbüz, 2013 Yılında Tatil Home markasıyla turizm seyahat şirketini kurmuş ve tatil severlerin ülkemizi tanımasına büyük katkılar sağlamıştır.

Girişimler - Franchise Markaları

İnternet üzerinde hedef kitlesine ulaşamayan kişi ve kurumların tanıtım ve reklam çalışmalarına destek olmak, arama motorlarında görünürlüklerini arttırmak ve onları potansiyel müşterilerine ulaştırmak amacıyla dijital pazarlama girişimlerini hayata geçirmiştir.

Diyet Uzmanı, Diş Home, Dans Akademi, Bale Akademi, Resim Akademi gibi sektörel dijital pazarlama platformlarını kurmuş ve 300’e yakın markaya dijital pazarlama çözümü sunmuş, firmaların marka bilinirliğini artırıp daha fazla kitleye ulaşmalarını sağlamıştır.

Psiko-Danışmanlık, Müzik Akademi, Dil Akademi, Tenis Akademi, Dalış Akademi, Yemek Akademi, Sörf Akademi, Yüzme Akademi, Yelken Akademi ve Kürek Akademi markalarını da 2020 yılında firmalara dijital pazarlama çözümü olarak sunmayı hedeflemiştir.

orhan gürbüz franchise markaları
orhan gürbüz vizyon

Vizyon

Gelecekte Türkiye’nin Google gibi kapsamlı ve gelişmiş bir arama motoruna sahip olmasını sağlamak, kuruculuğunu yaptığı akademileri üniversiteye dönüştürerek dünya standartlarında eğitim kalitesi sunmak amaçlarındandır.

Geleceğin başarılı isimlerini yetiştirmek, ülkemizin dijital pazarlama sektöründe dünya standartlarını yakalamasını sağlamak, SEO ve dijital pazarlama eğitimleri öğrencilerine mesleki birikim kazandırarak bu alanda uzmanlar yetiştirmek, kurumsal eğitimler yoluyla firmaların ekiplerini güçlendirmelerine yardımcı olmak hedefleridir.

Bir fikrin bir ülkenin kaderini değiştirebileceğine inanan Girişimci Orhan Gürbüz, son girişimi Yapay Zeka İşletme Yönetim Yazılımı ”e-ceo” ile işletmelerin tüm kurumsal süreçlerini yönetecek bir yazılımı hayata geçirmeye hazırlanmaktadır.

Girişimci İşi Kuran Değil Yürütendir.

Geliştiriyoruz ve Üretiyoruz!

Aklın ve bilimin ışığında sürekli öğrenen ve gelişen bir kurum olarak öğrencilerimize eğitimde kalite sunuyoruz.

Hayata Değer Katıyoruz!

Özverili, çalışkan, etik, donanımlı ve çözüm odaklı kadromuzla ülkemizin dijital pazarlama sektörüne değer katıyoruz.

Geleceği Şekillendiriyoruz!

Öğrencilerimizin bireysel ilgi ve gereksinimlerini önemseyerek yeni nesil pazarlamacılığa adapte olmalarını sağlıyoruz.

Kurucumuz Orhan Gürbüz'ü Yakından Tanıyın!

Kurucumuz Orhan Gürbüz'ün verdiği eğitimlerden, konuşmacı olarak katıldığı girişimcilik ve kariyer seminerlerinden, koçluk ve sosyal sorumluluk çalışmalarından görüntülerle daha yakından tanıyın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz