SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Instagram Kursu

Dikkat Çekici Bir Instagram Profiline Sahip Olmak İster misiniz?

Instagram Kursu ile En Trend Sosyal Medya Kanalındaki Varlığınızı Koruyun!

Fotoğrafların sadece hatıra amaçlı çekildiği zamanların çok ötesindeyiz. Artık fotoğraf paylaşırken satış yapıyor, kazanç sağlıyor ve deneyim kazanıyoruz!

Dünya çapında bir milyardan fazla insanın kullandığı Instagram, dijital pazarlama stratejisinin bir parçası olarak kurumsal yaşamda varlık gösteriyor. Marka bilinirliğini artırmak, satışları teşvik etmek, sosyal medyada yenilikleri takip eden bir imaj yaratmak isteyen herkes, Instagram kursu ile internet dünyasının dinamiklerine ayak uyduruyor.

Diğer sosyal medya platformlarına nazaran çok daha etkileşimli bir ortam yaratan, görsel bileşenleri ile dikkat çeken ve yaratıcılığı teşvik eden Instagram, düşündüğünüzden çok daha fazla fonksiyona sahip. Instagram kursuna katılarak platformun tüm bilinmeyenlerini öğrenmeye ne dersiniz?

Instagram kullanıcılarının ortalama %65’lik bir kısmının 15 ila 35 yaş aralığındaki kişilerden oluştuğunu biliyor muydunuz?

instagram kursu

Instagram kursu ile ilgili detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
12 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Instagram Kursu SEO Akademi’de – Instagram Profilinizi Nasıl Yöneteceğinizi Biliyor musunuz?

Hashtag ve profil etiketleri ile takipçi sayınızı artırarak çok daha geniş kitlelere hitap etmenin sırrını öğrenmek ister misiniz? Türkiye’nin en güncel Instagram kursu programları ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan Instagram eğitimleri alın, işletmenizin tüm başarılı internet ortamında paylaşın!

instagram eğitmeni

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı akademisyenleri, iletişim uzmanları ve PR’cılarından Instagram eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
instagram kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Instagram kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın Instagram kursu tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı instagram kursu

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında referansınız olacak, iş hayatınıza katkı sağlayacak ve profesyonelliğinizi belgeleyecek MEB onaylı Instagram kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden Instagram eğitimi alarak suça ortak olmayın!

instagram eğitimi

Hedef Kitlenize Kolayca Ulaşın!

Geçmişte web sitenizi ziyaret etmiş ancak hiç alışveriş yapmamış potansiyel müşterilerinizi görmeyi ve yeniden hedeflemeyi ister misiniz?

Hedef kitleyi doğru belirlemek, reklamların başarıya ulaşmasının anahtarıdır. Instagram kursu ile hedef kitlenizi filtreleyerek markanızı doğru kişilere duyurabilir, kullanıcıların ilgi alanlarını, tıkladıkları linkleri ve takip ettiklerini analiz ederek ürününüz veya hizmetiniz ile ilgili gündem oluşturabilirsiniz.

Instagram kullanıcılarının %80’inin en az bir markayı takip ettiğini göz önüne aldığınızda, Instagram kursunun işletmenizi nasıl geliştireceğini çok daha kolay anlayabilirsiniz.

Instagram Fenomeni Olun!

Instagram’da aktif olmayı ve güncel akımlara uymayı seviyorsanız Instagram kursu ile güçlü bir profil oluşturarak fenomen olma yolunda ilerleyebilirsiniz.

Neden siz de tüm kitleleri peşinden koşturan, tek bir postu ile binlerce lira kazanan ve tüm markaların çalışmak istediği bir Instagram fenomeni olmayasınız ki? İhtiyacınız olan tek şey, Instagram’ı çok daha etkili ve doğru bir şekilde kullanmanızı sağlayacak Instagram kursuna yazılmak…

Instagram kursuna katıldıktan sonra dilerseniz makyaj videoları çekebilir dilerseniz de kendi zevkinize göre kombin oluşturarak takipçilerinize moda önerileri verebilirsiniz.

instagram eğitimleri
instagram dersi

Yenilikler Yaratın!

Yapmaktan keyif aldığınız bir hobiniz var mı? Kendiniz için eğlenceli bir Instagram sayfası açmak ve bu sayfada sizin gibi zevkleri olan insanlarla buluşmak ister misiniz?

Mükemmel lezzetli yemekler yapma konusunda usta olabilirsiniz. Ya da başarılı fotoğrafların altında imzanız olabilir. Peki, neden bu becerilerinizi takipçilerinizle paylaşmıyor, güçlü ve etkileşimli bir ortam yaratmıyorsunuz?

Instagram kursu ile kullanıcılar için keşfedilecek içerikler oluşturabilir hatta isterseniz bu hesabınız ile kazanç bile sağlayabilirsiniz. Ne dersiniz?

SEO Akademi’den Instagram Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

Instagram kursuna katılarak sosyal mecralarda çok daha görünür olmayı hedefleyen kurum ve kuruluşlara göz atmak ister misiniz? Siz de gelin, rakipleriniz arasında çok daha yenilikçi ve profesyonel bir imaj çizin!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Eğitimin Tek Adresi

Instagram için en yaratıcı pazarlama tekniklerini öğrenmek ve potansiyel müşterilerinizin ürünlerinizden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğini keşfetmek için gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun Instagram kursu programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir Instagram eğitimi ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ile teknolojiyi yakalayın…

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Instagram kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, sosyal medya kullanımı becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız Instagram eğitimi ile kişilere ve kurumlara ürünlerini sosyal mecrada nasıl pazarlayacaklarının püf noktalarını öğretiyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Instagram eğitimi programımızı istekleriniz, bilgi birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, Instagram kullanımında tamamen ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

instagram kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızın desteği ile Instagram eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Instagram fenomeni olmak, ilgi çekici bir profil yaratmak ve dijital dünyada kariyer yapmak isteyenlere Instagram eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Instagram eğitimi sonrasında da ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyor ve eksiklerinizi gidermenizi sağlıyoruz.

Instagram Paylaşımları ile Hedef Kitlesini Harekete Geçirmek İsteyenler İçin Instagram Kursları SEO Akademi’de!

Firmanızın sosyal medyadaki varlığını güçlendirmek ve iş dünyasının değişen dinamiklerine ayak uydurmak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun Instagram kursu programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir Instagram eğitimi ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ile göz önünde olmanın sırrını keşfedin!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel Instagram eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi instagram kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Markanızın veya ürününüzün ihtiyaçlarını analiz edelim, sizlere en uygun Instagram eğitimi programını hazırlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
instagram kursları

Influencer Olun!

Instagram kursuna katılın; herkesin hayranlıkla bahsettiği, sevilen ve beğenilen influencerlardan ve fenomenlerden biri de siz olun!

Kayıt Ol »

Markanızı Güncel Tutun!

Markanıza ait Instagram hesabında, takipçilerinizi harektee geçiren, satın almaya ve paylaşıma teşvik eden postlar paylaşın!

meb ruhsatlı instagram kursu

MEB Ruhsatlı Instagram Kursu

Sosyal medya platformlarında “Ben de Varım!” diyenler için hazırladığımız Instagram kursu, MEB onaylı ve ruhsatlı SEO Akademi’de verilmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Instagram kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden Instagram eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti, ihtiyaç ve hedef analizi doğrultusunda planlanan Instagram eğitimi süreci ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için beğeni alacak paylaşımlar üretiyor, öğrencilerimizi destekliyoruz.

Instagram kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte kursiyerlerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaların, öğrenemedikleri konuların ve kaçırdıkları derslerin telafisine imkan tanımaktayız.

Uygulamalı Instagram Kursu

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız Instagram kursu ile sosyal medya uzmanı, reklamcı veya iletişim uzmanı olmak isteyen kursiyerlerimizin öğrendiklerini pratiğe aktarmalarını, daha hızlı ve kalıcı bir eğitim süreci geçirmelerini sağlıyoruz.

Instagram hesabını doğru yönetmek, doğru hedef kitleye hitap etmek ve sadık bir takipçi kitlesi edinmek isteyenlere uygulamalı Instagram kursu ile destek oluyor, birlikte markanızı bir adım daha ileriye taşıyoruz.

Uygulamalı öğrenme metotları ile öğrencilerimizin kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarını karşılayacak sosyal medya stratejilerini öğretiyor; konum etiketlerinin ve hashtaglerin markanızı başarıya ulaştırmadaki etkilerine değiniyoruz.

Instagram kursu ile genç nüfusa hitap etmesi gereken markası olanlara, tüm vaktini dijital dünyada geçirenlere, en büyük hobisi Instagram’da gönderi paylaşmak olanlara faydalı oluyoruz.

instagram dersleri
instagram dersi

Uluslararası Instagram Eğitimi Standardı

Reklamcılık, pazarlama ve iletişim alanındaki 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel Instagram eğitimi programını sunuyoruz.

Bugüne kadar 350’nin üzerinde öğrenci mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan Instagram kurslarımızda öğrenme hızınıza, sosyal medya kullanım becerilerinize, Instagram hesabınızın içeriğine ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Instagram eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Sizlere diğer tüm sosyal ağlardan %25 oranında daha fazla marka etkileşimi sunan Instagram’ın en güncel ayarlarını ve tekniklerini öğretiyor, sosyal mecralardaki hakimiyetinizi artırmanızı sağlıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

İletişim uzmanlığında kariyer yapmak, şirketinin Instagram hesaplarını çok daha etkili bir şekilde yönetmek ya da influencer olmak isteyenler için faydalı olan Instagram eğitimlerine ek olarak eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği de sunuyoruz.

Instagram kursunu başarıyla bitiren ve güçlü bir profile sahip olmanın inceliklerini öğrenen öğrencilerimizin, kariyer planlarına ve mesleki gelişimlerine uygun olarak alabilecekleri farklı eğitimler öneriyor; kursiyerlerimizin kurumsal ve bireysel yaşamlarındaki dijital becerilerini geliştirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Instagram kursu sayesinde markasını sosyal mecralara taşıyan, Instagram hesabı üzerinden gelir sağlayan ve takipçi sayısını artırarak sosyal bir çevre edinen öğrencilerimizde, gelişimlerini sürdürebilmeleri için ihtiyaç duydukları farkındalığı yaratıyoruz.

instagram kursu fiyatları
instagram sertifikası

Eğitim Sonrası Destek

Kurumsal Instagram kursundan sonra da başarıya ulaşmak isteyen küçük işletmelere ve önemli projelere imza atmak üzere olan sosyal medya tutkunlarına yardımcı oluyor, gelişimleri için elimizden geleni yapıyoruz.

Instagram hesabı üzerinden el emeği satışı yapmak, markasını ifade edecek bir Instagram hesabı açmak ve piyasaya sürdüğü yeni ürününün tanıtımını yapmak isteyen kişilerin Instagram kursu bitiminde de çözümleyemedikleri sorunlarda uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Gençlerin yoğun olarak kullandığı ve sosyal medya platformlarının kalbi olan Instagram’ın kullanımı ile ilgili tüm detayları kursiyerlerimize aktarıyor; Türkiye’nin başarılı iletişim uzmanları, sosyal medya uzmanları ve PR’cıları olmalarına destek sağlıyoruz.

Instagram Kursu Yorumları

Fark Edilen Siz Olun!

Güçlü bir Instagram profili ile etkileyici bir imaj yaratabileceğinizi biliyor musunuz?

Daha Çok Kişiye Ulaşın!

Doğrudan hedef kitlenize yönelik Instagram paylaşımları yapmaya ne dersiniz?

Kazanç Sağlayın!

Instagram profilinizi doğru yöneterek gönderileriniz üzerinden kazanç sağlamak ister misiniz?

instagram kursu mezunları

350+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana kursiyerlerimizin hedef kitlelerine fikirlerini ulaştırmasına destek olmak için kurumlara ve kişilere, Instagram eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Instagram kursu programları ile 150’den fazla kurumsal, 200’den fazla bireysel Instagram eğitimi vererek öğrencilerimize sosyal medyanın gücünü yansıttık!

Mezunlarımızın her biri satış ve takipçi hedeflerine kısa sürede ulaştılar ve Türkiye’nin en başarılı kurumsal iletişim uzmanları, sosyal medya uzmanları ve reklamcıları arasında yer aldılar. Instagram eğitimlerimizden yararlanan firmalar, sanal dünyada çok daha görünür olmaya başladılar.

20+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Kursu

Instagram eğitimi dışında da dijital dünyanın dinamiklerini öğrenmek isteyen kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

Instagram kurslarını tamamladıktan sonra diğer sosyal medya platformlarında da uzmanlaşmak isteyen öğrencilerimiz için Linkedin’den Youtube’a, Facebook’tan Instagram kursuna kadar pek çok eğitim var! Siz de takipçi sayınızı artırmak, yeni nesil pazarlamacılığa uyum sağlamak ve etkileşim yaratmak istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanın tam zamanı!

Instagram eğitimi alırken aynı zamanda da bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınızın tümüne yanıt verebilecek kadar donanımlı bir kurumda olduğunuzu unutmayın!

instagram dersleri
sosyal etkinlikler instagram kursu

Sosyal Etkinlikler

Sıkıcı teorik eğitimi geride bırakıyor, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri, eğlenebilecekleri ve keyif dolu bir ortamda vakit geçirecekleri unutulmaz bir kurs deneyimi yaşatıyoruz.

Instagram kurslarında öğrencilerimizin eğitmenleri ve diğer kursiyerle kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenliyor; öğrencilerimizin kurslarına severek gelmelerini sağlıyoruz.

Türkiye’nin en iyi sosyal medya kursu olarak Instagram kullanım tekniklerini öğretirken bir yandan da öğrencilerimizin güzel vakit geçirmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Kariyer hedeflerine destek olacağını düşündüğümüz network organizasyonları ve workshoplar gerçekleştiriyoruz.

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi sergileyebileceğiniz, sosyal medya uzmanlığı kariyerinize yeni bir beceri ekleyebileceğiniz ve sosyal medyanın uçsuz bucaksız dünyasını keşfedebileceğiniz Instagram kursunu kaçırmayın…

Sanat Cafe

Instagram kursunda edindiğiniz dostlukları ve ettiğiniz sohbetleri Sanat Cafe’de pekiştirmenizi sağlıyor, sizleri sıcak ve samimi bir ortamda ağırlıyoruz.

Klasik kurslar gibi öğrencilerimize yalnızca ders vermiyor, onlara sosyal medya paylaşımlarını iyileştirmeye yönelik olarak arkadaşları ile fikir alışverişi yapma, birbirlerine faydalı olma ve sosyalleşme imkanı da sunuyoruz.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla dijital pazarlama alanında önemli başarılara imza atmış reklamcı, iletişim uzmanı ve dijital pazarlama uzmanları ile buluşuyor, başarılarının sırrını keşfedeceğimiz sohbetler ediyoruz.

Siz de SEO Akademi’ye gelin, hem kurumsal yaşamınıza katkı sağlayın hem de keyifli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkarın…

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

SEO Akademi’de gerçekleştirilen Instagram eğitimlerini, kariyer günlerimizi ve etkinlerimizi görmek için bizi Instagram’dan takip edin!

Instagram Kursu Programı

Takipçilerinize işinizin kamera arkasını mı göstermek istiyorsunuz? Memnun müşterilerinizin deneyimlerini göstermek ve işinizle ilgili tüm detayları paylaşmak, Instagram hesabınızın güvenilir ve samimi bir çizgi yakalamasını sağlayabilir. Gelin siz de Instagram kursu programımızı inceleyin, takipçilerinizin dikkatini çekin!

Instagram eğitimi programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Sosyal medya uzmanı olmak isteyen,
 • Instagram üzerinden satış yapmayı planlayan,
 • Instagram’da hedef kitlesini tanımak ve doğru paylaşımlar yapmak isteyen,
 • Marka ve firma için kurumsal bir Instagram hesabının nasıl olması gerektiğini bilmeyen,
 • Şirketinin sosyal medyadaki varlığının güçlü olmadığına inanan,
 • Instagram pazarlamacılığı hakkında fikir sahibi olmak isteyen,
 • Takipçi sayısını artırmak isteyen,
 • Kişisel Instagram sayfasını çok daha görünür ve dikkat çekici hale getirmeyi planlayanlar.

Instagram eğitimi almanız için nedenler;
 • İşletmenizin kurumsal ve profesyonel görünen bir Instagram hesabı yoksa,
 • Markanızın hedef kitlesi gençler ise,
 • Pazarlama bütçesini doğru bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız,
 • Instagram’ın iyi bir pazarlama aracı olduğuna inanıyorsanız,
 • Sosyal medyada güçlü bir profiliniz yoksa,
 • Satış ve takipçi hedeflerinize hala ulaşamadıysanız,
 • Rakiplerinizin oldukça gerisindeyseniz,
 • Paylaşımlarınız etkileşim almıyorsa Instagram kursuna katılabilirsiniz.

Instagram kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Instagram sayfanızı görünür kılacak, takipçi sayınızı artıracaksınız.
 • Sosyal medya dinamiklerine hakim olan, yenilikçi bir imaj çizeceksiniz.
 • Markanızla ilgili farkındalık yaratacaksınız.
 • Beğeni ve takip yolu ile ürünlerinizin çok daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayacaksınız.
 • Etkileşimlerinizi ve doğal olarak da satışlarınızı artıracaksınız.
 • Yeni fikirlerinizi insanlara kolaylıkla tanıtacak, reklam giderlerinizi düşüreceksiniz.

Instagram Kursu Programı – 350’nin Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Milyonlarca insanı tek bir gönderi ile etkilemenin sırrını öğrenmek isteyen pek çok çok iş insanına, dijital pazarlama uzmanına ve reklamcıya kişisel ve kurumsal Instagram eğitimleri verdik. Siz de %99 memnuniyet sağladığımız kursiyerlerimizden biri olmak ve profesyonel yaşamınıza bir başarı daha eklemek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Instagram Kursu Programı

Instagram kursu programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurum ve kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Instagram kursu, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Instagram kullanıcılarının %72’sinin uygulamada gezinirken karşılarına çıkan ürünleri almaya yatkın olduklarını biliyor muydunuz?

instagram eğitimleri

Instagram Kursu Sıkça Sorulan Sorular

MEB onaylı Instagram kursu olarak eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrencilerimize MEB onaylı Instagram kursu sertifikası sunuyoruz.

Derse katılım sağlayamayan öğrencilerimize sebep aramaksızın farklı bir sınıf veya şubemizde telafi derslere katılma imkanı sunuyoruz.

Instagram kursu eğitmen kadromuz; başarılı akademisyenler, Türkiye’nin önde gelen iletişim uzmanları ve reklamcılarından oluşmaktadır.

Instagram kursumuz; kurumsal/bireysel eğitim taleplerinize, ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize göre şekillendirilmektedir. Bu sebeple Instagram kursu fiyatlarımız da alacağınız ders sayısına, özel/grup ders tercihinize ve bilgi birikiminize göre değişiklik göstermektedir. Dilerseniz SEO Akademi’yi ziyaret ederek Instagram kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi, Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Elbette! Instagram kursunu tamamladıktan sonra uygulamanın tüm işlevlerine ve özelliklerine hakim olacak dolayısıyla ürününüz için doğru hedef kitleyi belirleyerek etkili bir pazarlama yapacaksınız.

Kurumsal Instagram kursu ile dilerseniz firmanız için tüm ürünlerinize, çalışmalarınıza, başarılarınıza, ödüllerinize ve etkinliklerinize yer verdiğiniz bir profil açabilir dilerseniz de bizlerle birlikte oluşturduğunuz hesaplarınızın kontrolünü üstlenebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
instagram kursu fiyatları

Instagram Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Instagram Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Çok daha geniş kitlelere hitap etmek, trendleri takip etmek ve tanınan bir marka olmak isteyen öğrencilerimizin Instagram kursundan sonra hangi eğitimleri aldığını görmek ister misiniz? İşte, sizi sosyal medyada bir adım öne çıkaracak kurslar…

Instagram Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Instagram kursunda geçirdiğimiz eğlenceli anları, düzenlediğimiz etkinlikleri ve workshopları görmek için video ve fotoğraflarımıza göz atın, SEO Akademi’nin keyifli atmosferine siz de katılın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Instagram kursu merkezimizi, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı SEO ve dijital pazarlama kursu ailesini yakından tanıyın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Instagram eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi Instagram kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

Instagram kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

350+

Mezun Öğrenci

Bireysel ve kurumsal Instagram eğitimi almış yüzlerce başarılı kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

170

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 850 kişi satın aldı.