SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Instagram Üzerinden Ek Gelir Oluşturma Workshop

Aile Bütçenize Katkı Sağlayın!

Instagram’da Sevdiğiniz İşi Yaparken Para Kazanın!

Milyonlarca girişimci, e-ticaret işletme sahibi ve hizmet sağlayıcının Instagram’ın satış gücünden nasıl yararlandığını merak ediyor musunuz?

“İnsanlar Instagram üzerinden nasıl para kazanıyor, acaba ben de yapabilir miyim?” diyorsanız Instagram’dan gelir sağlayan başarılı girişimciler arasına katılabilmenizi sağlayacak bir eğitim, sizin için destekleyici olabilir. Güzel ve yaratıcı fotoğraflar, doğru etiketler ve takipçi kitlenizle elde edemeyeceğiniz hiçbir başarı yok…

Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimlerine katılın, hedef kitlenize nasıl ulaşacağınızı keşfederken sponsorlu gönderilerin detayını öğrenin!

En çok izlenen Instagram storylerinin 3’te 1’inin markalara ve alışveriş sitelerine ait olduğunu biliyor muydunuz?

instagram üzerinden ek gelir oluşturma workshop

Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 2 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Instagram Üzerinden Ek Gelir Oluşturma Workshopları SEO Akademi’de!

Basit bir fotoğraf paylaşım uygulamasından, her büyüklükteki işletmelerin hedef kitlelerine ulaşmak için kullandığı güçlü bir dijital pazarlama aracına dönüşen Instagram’ın satış yapmak isteyen kullanıcılara sunduğu avantajları öğrenmek ister misiniz? Türkiye’nin en güncel Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan Instagram üzerinden reklam verme eğitimleri alın, değişen dünyanın gerisinde kalmayın!

instagram eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı akademisyenleri, iletişim uzmanları ve PR’cılarından Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
instagram üzerinden ek gelir oluşturma atölyesi

%100 Öğrenme Garantisi

Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu

Katılım Sertifikası

İş başvurularında referansınız olacak, iş hayatınıza katkı sağlayacak ve profesyonelliğinizi belgeleyecek kurum onaylı Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimi alarak suça ortak olmayın!

instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu

Sponsorlu Gönderiler Oluşturun!

Henüz yeterli seviyede takipçi kitleniz yok mu? Sponsorlu gönderiler üzerinden para kazanabilmek için nereden başlamanız gerektiğini bilmiyorsanız sizler için hazırladığımız workshoplara katılabilirsiniz.

Yeterli takipçi sayısı ve yaratıcı bir profil, sponsorlarla iş birliği sağlayabilmeniz için en önemli ipucu. Elbette bu aşamaya gelebilmek için yapmanız gereken bazı çalışmalar olacak. Dilerseniz Instagram üzerinden ek gelir sağlama eğitimlerine katılarak marka anlaşması yapmadan önce Instagram hesabınızın ihtiyaç duyduğu detayları keşfedebilirsiniz.

Değerlerinizle uyumlu küçük bir markayla başlangıç yapmak, Instagram yoluyla para kazanma sürecinizi başlatmak için yeterli olabilir, siz yeter ki harekete geçin.

Instagram Fenomeni Olun!

Son dönemde tüm gençlerin en büyük hayali olan fenomenlik, sizi de cezbediyor mu? Siz de milyonları peşinden koşturan ve tek bir gönderisiyle gündemi değiştiren fenomenler gibi mi olmak istiyorsunuz?

Markaların reklam vermek için birbiriyle yarıştığı, sponsorların hediye yağdırdığı bir influencer olmak artık hayal değil! Instagram üzerinden ek gelir oluşturma workshopları ile eşsiz ve yaratıcı bir içerik oluşturucu olabilir, takipçilerinizin sevgisini ve hayranlığını kazanabilirsiniz. İleride kendinize ait bir marka kurabilir ya da özel bir koleksiyon oluşturarak takipçilerinize sunabilirsiniz.

Instagram üzerinden para kazanmanızı sağlayacak en hızlı ipuçlarına sahip olmak ve geniş kitlelere hitap etmek istiyorsanız eğitimimizi kaçırmayın!

instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursları
instagram üzerinden ek gelir oluşturma dersi

Rekabete Siz de Katılın!

Uzmanı olduğunuz ya da ilgi duyduğunuz bir alanda fenomen olmuş kişilere rakip olma şansınızı kaybetmeyin, Instagram üzerinden ek gelir oluşturma derslerine katılın, hayalinizi gerçekleştirin!

Instagram hesabınızda isterseniz en lezzetli yemeklerinizi paylaşın isterseniz de yeni oluşturduğunuz kataloğunuzdaki ürünleri takipçilerinizle paylaşın. Sektörünüz ne olursa olsun, yeni bağlantılar kurabileceğinizi, iş birlikleri yapabileceğinizi ve önemli getiriler sağlayabileceğinizi unutmayın. Instagram üzerinden ek gelir oluşturma workshopları ile markaların özel indirimlerini, kampanyalarını ve ürünlerini tanıtan fenomenlerden biri olun.

Instagram, eğer doğru bir şekilde yönetilirse mükemmel kazançlar sağlayan bir platform! Siz de bu kanalın tüm detaylarını, keşfedilmemiş özelliklerini ve en önemli taktiklerini öğrenmek için derslerimize katılın!

SEO Akademi’den Instagram Üzerinden Ek Gelir Oluşturma Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu ile Instagram profilini iyileştiren, satışlarını ve bilinirliğini artıran kurumsal partnerlerimizi inceleyin, profesyonel kimliklerini eğitimlerimizle güçlendiren firmalar hakkında bilgi sahibi olun!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Eğitimin Tek Adresi

Instagram üzerinden satış yapan insanların ne kadar fazla olduğunu bir düşünün. Peki, bu rekabete nasıl dahil olacağınızı biliyor musunuz? Gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimi ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ile ailenizin bütçesine katkıda bulunun…

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, sosyal medya kullanımı becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız Instagram üzerinden ek gelir oluşturma dersiyle kişilere ve kurumlara sosyal medya pazarlamacılığının püf noktalarını öğretiyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimi programımızı istekleriniz, bilgi birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, Instagram kullanımında tamamen ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızın desteği ile Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Instagram fenomeni olmak, ilgi çekici bir profil yaratmak ve dijital dünyada kariyer yapmak isteyenlere Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimi sonrasında da ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyor ve eksiklerinizi gidermenizi sağlıyoruz.

Instagram Üzerinden Ek Gelir Oluşturma Kursları ile Severek Yaptığınız İşten Para Kazanın!

Popülaritesi her geçen gün biraz daha artan Instagram üzerinden gelir sağlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Türkiye’nin en çok tercih edilen Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu için SEO Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim.Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Kurumsal ve bireysel Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimi programımızı inceleyin, size özel bir eğitim planlayalım.

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Markanızın veya ürününüzün ihtiyaçlarını analiz edelim, sizlere en uygun eğitim programını hazırlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
instagram üzerinden ek gelir oluşturma atölyesi

Hayal Ettiğiniz İşi Yapın!

Dükkan açmak için yeterli sermayeniz yok mu? Hayal ettiğiniz işi Instagram mağazası ile yapın, daha az sermayeyle iş hayatına girin.

Kayıt Ol »

Promosyon Taktiklerini Öğrenin!

Instagram’da para kazanmak için gerekli olan yeni trend ve kurallardan haberdar olmak için workshoplarımıza katılın!

meb ruhsatlı instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu

MEB Ruhsatlı Instagram Üzerinden Ek Gelir Oluşturma Kursu

Türkiye’nin önde gelen markalarıyla bağlantı kurmanızı sağlayacak Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu, MEB onaylı ve ruhsatlı SEO Akademi’de verilmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti, ihtiyaç ve hedef analizi doğrultusunda planlanan Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimi süreci ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için kursiyerlerimizin Instagram satışlarını artırmaya yönelik paylaşımlar üretiyor, öğrencilerimizi destekliyoruz.

Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte kursiyerlerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaların, öğrenemedikleri konuların ve kaçırdıkları derslerin telafisine imkan tanıyoruz.

Uygulamalı Instagram Üzerinden Ek Gelir Oluşturma Kursu

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu ile sosyal medya hesabı üzerinden satış yapmak ve ürünlerini pazarlamak isteyen kursiyerlerimizin öğrendiklerini pratiğe aktarmalarını, daha hızlı ve kalıcı bir eğitim süreci geçirmelerini sağlıyoruz.

Instagram hesabını doğru yönetmek, doğru hedef kitleye hitap etmek ve sadık bir takipçi kitlesi edinmek isteyenlere uygulamalı Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu ile destek oluyor, birlikte markanızı bir adım daha ileriye taşıyoruz.

Uygulamalı öğrenme metotları ile öğrencilerimizin kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayacak sosyal medya satış taktiklerini öğretiyor; konum etiketlerinin ve hashtaglerin markanızı başarıya ulaştırmadaki etkilerine değiniyoruz.

Instagram üzerinden genç nüfusa ulaşmak, sosyal medyanın dinamiklerini keşfetmek ve gelir elde etmek isteyenlere faydalı oluyoruz.

instagram üzerinden ek gelir oluşturma dersleri
instagram üzerinden ek gelir oluşturma dersi

Uluslararası Instagram Üzerinden Ek Gelir Oluşturma Eğitimi Standardı

İletişim, pazarlama, sosyal medya ve reklamcılık alanındaki 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimi programını sunuyoruz.

Bugüne kadar 650’nin üzerinde öğrenci mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kurslarımızda öğrenme hızınıza, sosyal medya kullanım becerilerinize, Instagram hesabınızın içeriğine ve pazarlama hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Instagram’da ortak bağlantıların, marka elçiliği programlarının, altyazıların ve filtrelerin satış ve pazarlama taktiklerindeki etkilerini aktarıyor; Instagram’ın her detayına hakim olmanızı sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu ile öğrencilerimizin gelişimini destekliyor, hem mesleki hem kişisel becerilerine bir yenisi daha eklemelerine olanak tanıyoruz. Eğitim danışmanlığı desteği vererek kursiyerlerimizin Instagram kullanımı becerilerini artırıyoruz.

Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimi süresince öğrencilerimizin gelişimlerini, eksiklerini, bilgi ve becerilerini analiz ediyor; kendi işlerini kurmalarını ve dijital pazarlamanın dinamiklerini öğrenmelerini destekliyoruz. Girişimlerini hayata geçirmek isteyen ya da mevcut işini sosyal medyada görünür kılmak isteyen kursiyerlerimiz için yol haritası çiziyoruz.

Mezun ettiğimiz öğrencilerden Türkiye’nin en ünlü Instagram fenomenlerini yetiştiriyor, işletmelerinin başarılarını artırmalarını sağlıyoruz.

instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimi
instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimleri

Eğitim Sonrası Destek

Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursundan sonra kariyerinde önemli başarılara imza atmak isteyenlere sosyal medyanın diğer alanları için de yardımcı oluyor, gelişimleri için elimizden geleni yapıyoruz.

Instagram hesabı üzerinden el emeği satışı yapmak, markasını ifade edecek bir Instagram hesabı açmak ve piyasaya sürdüğü yeni ürününün tanıtımını yapmak isteyen kişilerin Instagram kursu bitiminde de çözümleyemedikleri sorunlarda uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Türkiye’nin en başarılı sosyal medya uzmanlarının, reklamcılarının ve iletişim uzmanlarının yetişmesine destek olduğumuz Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimlerinde öğrencilerimize Instagram’ın satış hacmini aktarıyoruz.

Instagram Üzerinden Ek Gelir Oluşturma Kursu Yorumları

Hayallerinizi Gerçekleştirin!

Hayal ettiğiniz işi yapmak için büyük sermayelere ihtiyacınız yok, iyi yönetilmiş bir Instagram sayfanızın olması yeterli!

Ünlü Markaların Gözdesi Olun!

Türkiye’nin önde gelen markalarının peşinden koştuğu bir influencer olmak ve herkesin beğenisini toplamak ister misiniz?

Önemli Kazançlar Sağlayın!

Markaların elçisi olarak yaratıcı ve güncel Instagram profilinizle önemli iş birliklerine imza atmaya ne dersiniz?

instagram üzerinden ek gelir oluşturma workshop mezunları

650+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana kursiyerlerimizin gerek iş yaşamlarında gerekse mesleki becerilerinde bir adım öne çıkmalarını sağlamak adına, kurumlara ve kişilere, Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu programları ile 450’den fazla kurumsal, 200’den fazla bireysel Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimi vererek öğrencilerimize sosyal medyanın gücünü yansıttık!

Mezunlarımızın her biri satış ve takipçi hedeflerine kısa sürede ulaştılar ve Türkiye’nin en başarılı girişimcileri, reklamcıları ve iş insanları arasında yer aldılar. Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimlerimizden yararlanan firmalar, sanal dünyada çok daha görünür olmaya başladılar.

10+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Atölyesi

Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimi dışında da dijital dünyanın pazarlama dinamiklerini öğrenmek isteyen kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

Instagram üzerinden ek gelir oluşturma workshoplarını tamamladıktan sonra diğer sosyal medya platformlarında da uzmanlaşmak isteyen öğrencilerimiz için Linkedin’den Youtube’a, Facebook’tan Twitter kursuna kadar pek çok eğitim verdik! Siz de takipçi sayınızı artırmak, yeni nesil pazarlamacılığa uyum sağlamak ve etkileşim yaratmak istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanın tam zamanı!

Instagram üzerinden ek gelir oluşturma dersine katıldığınız kurumun, aynı zamanda da bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınızın tümüne yanıt verebilecek kadar donanımlı bir yer olduğunu unutmayın.

instagram üzerinden ek gelir oluşturma dersleri
sosyal etkinlikler instagram üzerinden ek gelir oluşturma workshop

Sosyal Etkinlikler

Instagram üzerinden ek gelir oluşturma workshoplarını öğrencilerimiz için olabildiğince eğlenceli hale getiriyor; onlara sosyalleşebilecekleri, eğlenebilecekleri ve keyif dolu bir ortamda vakit geçirecekleri unutulmaz bir kurs deneyimi yaşatıyoruz.

Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kurslarında öğrencilerimizin eğitmenleri ve diğer kursiyerle kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenliyor; öğrencilerimizin kurslarına severek gelmelerini sağlıyoruz.

Türkiye’nin en iyi sosyal medya kursu olarak Instagram’dan satış tekniklerini öğretirken bir yandan da öğrencilerimizin güzel vakit geçirmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Kariyer hedeflerine destek olacağını düşündüğümüz network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Girişimlerinize hayat verebileceğiniz, yeni kazanç kapıları oluşturacağınız, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi sergileyebileceğiniz Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursunu kaçırmayın...

Sanat Cafe

Sanat Cafe’de içilen kahvenin bizde 40 yıl hatırı var… Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursunda edindiğiniz dostlukları ve ettiğiniz sohbetleri Sanat Cafe’de pekiştirmenizi sağlıyor, sizleri sıcak ve samimi bir ortamda ağırlıyoruz.

Klasik kurslar gibi öğrencilerimize yalnızca ders vermiyor, sosyal medyada gelir sağlayacak farklı iş fikirleri ile ilgili arkadaşlarıyla beyin fırtınası yapma, birbirlerine faydalı olma ve sosyalleşme imkanı da sunuyoruz.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ile dijital pazarlama alanında önemli başarılara imza atmış reklamcı, iletişim uzmanı ve dijital pazarlama uzmanları ile buluşuyor, başarılarının sırrını keşfedeceğimiz sohbetler ediyoruz.

Siz de SEO Akademi’ye gelin, hem kurumsal yaşamınıza katkı sağlayın hem de keyifli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkarın…

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

SEO Akademi’de gerçekleştirilen Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimlerini, kariyer günlerimizi, etkinlerimizi ve yeniliklerimizi görmek için bizi hemen Instagram’dan takip edin!

Instagram Üzerinden Ek Gelir Oluşturma Kursu Programı

Profesyonelce hazırlanmış ürün videoları, doğru filtrelerle renklendirilmiş fotoğraflar ve doğru etiketlerle potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmek ister misiniz? Gelin siz de Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu programımızı inceleyin, güçlü bir Instagram hesabı ile başarılı girişim örneklerinden biri olun!

Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimi programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Ürünlerini sosyal medya üzerinden pazarlamak isteyenler,
 • Ek gelire ihtiyacı olanlar,
 • Pasif gelir yaratmak isteyenler,
 • Sayfasını büyütmeyi hedefleyenler,
 • Instagram ile ilgilenmeyi hobi edinenler,
 • Instagram’daki etkileşimini artırmak isteyenler.

Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimi almanız için nedenler;
 • Viral içerik hazırlama noktasında yetersizseniz,
 • Instagram’dan para kazanmak için ne yapacağınızı bilemiyorsanız,
 • Organik takipçi kazanmak istiyorsanız,
 • Sayfanız ürünlerinizi satacak kadar yeterli büyüklükte değilse,
 • Yeni bir girişimciyseniz,
 • Ek gelir oluşturmak isteyen bir öğrenciyseniz,
 • Takip, yorum ve beğeni almakta yetersizseniz,
 • Hayallerinizi gerçekleştirebilmek için yeterli sermayeniz yoksa Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kurslarına katılabilirsiniz.

Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Kariyer hedeflerinize ulaşacak,
 • Kişisel gelişiminizi destekleyecek,
 • Aylık bütçeniz için önemli bir kaynak elde edecek,
 • Hayallerinizi gerçekleştirecek,
 • Çok daha rahat bir iş standardına sahip olacak,
 • Doğru reklam stratejilerini öğrenecek,
 • Instagram algoritmalarını anlayacak ve
 • Pazarlama hedeflerinize ulaşacaksınız.

Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimlerinde işlenecek konu başlıkları şu şekildedir:
 • Instagram Algoritmasını Anlama
 • İnteraktif Hikaye Oluşturma
 • Viral İçerik Hazırlama
 • Instagram İstatistikleri
 • Organik Takipçi Kazanma Taktikleri
 • Instagram Analizi Yapma
 • Hashtag Kullanım Sırları
 • Takip, yorum, beğeni, çekiliş yapmak ve markalardan çekiliş istemek, backlink almak, daha büyük hesaplara take-over yapmak vb.
 • Instagramdan Para Kazanma Çeşitleri
 • Instagram Reklamcılığı ve Doğru Reklam Stratejileri
 • Reklam Öncesi Temel Hazırlıklar
 • Instagram’da Sponsorlu Reklam Verme
 • Sayfamızın Yolculuğu

Instagram Üzerinden Ek Gelir Oluşturma Kursu Programı – 650’nin Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Binlerce insanı tek bir gönderinizle satışa yönlendirmek ve güzel kazançlar sağlamak isteyenlere ve yeni girişimcilere kişisel ve kurumsal Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimleri verdik. Siz de günümüzde iş dünyasının kalbinin attığı Instagram’da varlığınızı ispat etmek ve profesyonel yaşamınıza bir başarı daha eklemek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Instagram Üzerinden Ek Gelir Oluşturma Workshop Programı

Instagram üzerinden ek gelir oluşturma programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve gelecek hedeflerine göre oluşturuyoruz.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurum ve kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimleri, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit ediyor, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştiriyor.

Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursumuza katılan ev hanımları yemek, örgü ve aksesuar gibi satışlar yapmaya başlayarak aile bütçesine katkıda bulunuyor.

instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimi

Instagram Üzerinden Ek Gelir Oluşturma Kursu Sıkça Sorulan Sorular

MEB onaylı eğitim kurumu olan SEO Akademi’deki Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursunu tamamladığınızda kurum onaylı sertifika almaya hak kazanıyorsunuz. Kurum onaylı sertifikalar ile ilgili ayrıntılı bilgi için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. SEO Akademi ailesi olarak öğrencilerimizin kaliteli ve kusursuz bir eğitim almasına öncelik veriyor; ilkelerimizi bu yönde belirliyoruz. Dolayısıyla derse katılamayan öğrencilerimize farklı bir sınıf veya şubemizde ders telafi imkanı sunuyoruz.

Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu Florya, Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu Bahçelievler, Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu Ataköy, Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu Yeşilköy, Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu Zeytinburnu, Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu Avcılar olarak hizmet veren Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Kesinlikle. Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kurslarına katılarak satış yapabilmeniz için ihtiyacınız olan güçlü Instagram profilini oluşturabilir, takipçilerinizi hızlı bir şekilde artırarak kendiniz için sanal bir butik yaratabilirsiniz.

Sosyal medya uzmanları, sosyal medya kanallarının dinamiklerine, potansiyellerine ve işlevlerine tamamen hakim olmalıdır. Bu yüzden Instagram profillerini iyileştirmenin, geliştirmenin, takipçi artırmanın ve satış yapmanın inceliklerini öğreneceğiniz Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimleri, sizin için de faydalı bir eğitim olacaktır.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
instagram üzerinden para kazanma

Instagram Üzerinden Ek Gelir Oluşturma Eğitimi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Instagram Üzerinden Ek Gelir Oluşturma Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

En büyük hayali kendi işini kurmak olan, işletmesini sosyal medyayla tanıştırmak isteyen ve markasını güçlendirmeyi hedefleyen kursiyerlerimize SEO Akademi’nin Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimlerini verdik. Siz de girişimlerinizi hayata geçirmek istiyor ya da ünlü bir sosyal medya fenomeni olmak istiyorsanız kursiyerlerimizin Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimlerinden sonra katıldığı diğer kurslara göz atabilir, dijital dünyanın nabzını tutmaya başlayabilirsiniz! Haydi, SEO Akademi ile tanışın!

Instagram Üzerinden Ek Gelir Oluşturma Kursları Nasıl mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kurslarımızdan keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinlikleri ve workshopları görmek için video ve fotoğraflarımıza göz atın, SEO Akademi’de sizi nelerin beklediğini öğrenin!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursumuzu, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı SEO ve dijital pazarlama kursu ailesini yakından tanıyın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

Instagram üzerinden ek gelir oluşturma kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

500+

Mezun Öğrenci

Instagram üzerinden ek gelir oluşturma eğitimi ile yeni gelir kaynakları oluşturan yüzlerce kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

136

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 680 kişi satın aldı.