SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kaban Makina Kurumsal SEO Eğitimi

Kurumsal Partnerlerinin Sayısını Hızla Arttırdılar!

SEO Akademi olarak Kaban Makina yetkililerine ve dijital pazarlama departmanına kurumsal SEO eğitimi verdik!

Uzman SEO eğitmenlerimizin sunumlarıyla gerçekleşen kurumsal SEO eğitimi programımızda; SEO uyumlu site hazırlama tekniklerinden içerik ve sayfa optimizasyonuna, mobil optimizasyon ve sosyal medyada SEO tekniklerinden Google Ads kampanya yönetimine ve kurumsal SEO uygulamalı bir şekilde değindik!

Yurt içi ve yurt dışında ülkemizin önemli markalarından biri olan Kaban Makina, kurumsal müşterilerinin sayısının SEO eğitimi sonrasında önemli ölçüde arttırarak müşterileri arasına yenilerini ekledi!

Kurumsal SEO eğitimi programımız süresince Kaban Makina yetkilileri ile internet sitelerini ve sosyal medya hesaplarını analiz ederek öğrendiklerimizi uygulamaya dökmeyi ihmal etmedik!

kaban makina seo eğitimi

Tarih
26 Ekim 2018
Düzenleyen
SEO Akademi
Konu
Kurumsal SEO Eğitimi
Katılımcı
10+

Kurumsal SEO Eğitimleri ile Dijital Pazarlama Sektörünün Gelişmesine Destek Oluyoruz!

Ülkemizin başarılı firmalarının dijital pazarlama sektörünün hızlı değişen dinamiklerine daha kısa sürede adapte olabilmeleri için SEO, dijital pazarlama ve sosyal medyaya yönelik eğitimler düzenliyor, danışmanlık desteğimizle yanlarında oluyor, kurumsal partnerlerimizin büyümesi için yollarını aydınlatmaya devam ediyoruz!

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!