SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Koçtaş Kurumsal SEO Eğitimi

Dijitalde Daha Fazla İnsana Ulaşmanın Organik Yollarını Aktardık!

SEO Akademi olarak Koçtaş Yapı Marketleri personellerine ve dijital pazarlama ekibine kurumsal SEO eğitimi vererek Google aramalarında görünürlüklerini arttırmanın püf noktalarını aktardık.

Kurumsal SEO eğitimi ile SEO çeşitlerinden Google ve arama motoru algoritmalarına, SEO uyumlu site hazırlama tekniklerinden içerik ve sayfa optimizasyonuna, mobil optimizasyon ve sosyal medyada SEO tekniklerinden Google Ads kampanya yönetimine ve kurumsal SEO uygulamalarına kadar farklı konu başlıklarına yer verdik.

Sektörünün lider markalarından biri olan Koçtaş Yapı’nın dijital rekabette daha güçlü kalmaları için internet sitelerinin optimizasyonlarının yapılmasına destek olduk!

Kurumsal SEO kursu sonunda Koçtaş çalışanlarına SEO Akademi’den eğitim aldıklarını gösteren SEO kursu sertifikalarını takdim ettik.

koçtaş seo eğitimi

Tarih
18 Mayıs 2015
Düzenleyen
SEO Akademi
Konu
Kurumsal SEO Eğitimi
Katılımcı
20+

Kurumsal SEO Eğitimleri ile Dijital Pazarlama Sektörünün Gelişmesine Destek Oluyoruz!

Ülkemizin başarılı firmalarının dijital pazarlama sektörünün hızlı değişen dinamiklerine daha kısa sürede adapte olabilmeleri için SEO, dijital pazarlama ve sosyal medyaya yönelik eğitimler düzenliyor, danışmanlık desteğimizle yanlarında oluyor, kurumsal partnerlerimizin büyümesi için yollarını aydınlatmaya devam ediyoruz!

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!