SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Nokta İş Güvenliği Kurumsal SEO Eğitimi

Nokta Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Çalışanlarına Dijital Dünyada Görünür Olmanın Sırlarını Anlattık!

İş sağlığı ve güvenliği sektörünün öncü ve güvenilir firmalarından biri olan Nokta Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi personellerine Google’da yükselmenin yollarını paylaştık!

Kurumsal SEO eğitimi ile SEO çeşitlerinden Google ve arama motoru algoritmalarına, SEO uyumlu site hazırlama tekniklerinden içerik ve sayfa optimizasyonuna, mobil optimizasyon ve sosyal medyada SEO tekniklerinden Google Ads kampanya yönetimine ve kurumsal SEO uygulamalarına kadar farklı konu başlıklarına yer verdik.

SEO Akademi ile çözüm ortaklığı yapan Nokta; dijital dünyada hızla arttırarak kurumsal müşterileri arasına yenilerini ekledi!

Kurumsal SEO Eğitimi süresince firmanın kendi internet sitesini ele aldık ve uygulamalı bir eğitimle nelerin farklı yapılabileceği üzerinde durduk.

nokta iş güvenliği seo eğitimi

Tarih
19 Temmuz 2017
Düzenleyen
SEO Akademi
Konu
Kurumsal SEO Eğitimi
Katılımcı
10+

Kurumsal SEO Eğitimleri ile Dijital Pazarlama Sektörünün Gelişmesine Destek Oluyoruz!

Ülkemizin başarılı firmalarının dijital pazarlama sektörünün hızlı değişen dinamiklerine daha kısa sürede adapte olabilmeleri için SEO, dijital pazarlama ve sosyal medyaya yönelik eğitimler düzenliyor, danışmanlık desteğimizle yanlarında oluyor, kurumsal partnerlerimizin büyümesi için yollarını aydınlatmaya devam ediyoruz!

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!