SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı Kurumsal SEO Eğitimi

Dijital Dünyada Organik Yöntemlerle Güçlenmelerine Yardımcı Olduk!

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı yetkilileri ve personellerine Google aramalarında görünür olmanın en güncel yollarını aktardık!

Uzman SEO eğitmenlerimiz sunumlarıyla gerçekleşen kurumsal SEO eğitimi programımızda; SEO çeşitleri, SEO algoritmaları, SEO cezaları, SEO uyumlu site hazırlamanın teknikleri ve püf noktaları, İçerik ve tasarım optimizasyonu, mobil ve sosyal medya SEO, dijital pazarlama teknikleri ve yöntemleri, Google Ads kullanma ve kampanya yönetimi, internet sitelerinden kazanç sağlama, kurumsal SEO uygulamaları gibi konu başlıklarına değindik!

Devlet Planlama Teşkilatı Müsteşarlığı’na bağlı olarak çalışmalarını sürdüren Orta Anadolu Kalkınma Ajansı; SEO Akademi’nin dijital dünyadaki birikimlerinden yararlanarak yeni nesil medyada daha görünür oldu!

ORAN ekibine dijital pazarlama ve arama motorlarında görünür olmanın sırlarını aktardığımız eğitimle ülkemizin kalkınmasına kendi penceremizden destek olduk!

orta anadolu kalkınma ajansı seo eğitimi

Tarih
17 Temmuz 2017
Düzenleyen
SEO Akademi
Konu
Kurumsal SEO Eğitimi
Katılımcı
20+

Kurumsal SEO Eğitimleri ile Dijital Pazarlama Sektörünün Gelişmesine Destek Oluyoruz!

Ülkemizin başarılı firmalarının dijital pazarlama sektörünün hızlı değişen dinamiklerine daha kısa sürede adapte olabilmeleri için SEO, dijital pazarlama ve sosyal medyaya yönelik eğitimler düzenliyor, danışmanlık desteğimizle yanlarında oluyor, kurumsal partnerlerimizin büyümesi için yollarını aydınlatmaya devam ediyoruz!

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!