SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Penta Teknoloji Kurumsal SEO Eğitimi

Google’da Birinci Sayfada Çıkmanın Yollarını Anlattık!

Uzman eğitmen kadromuz Penta Teknoloji ekibiyle buluşarak Google aramalarında daha iyi sıralamalar elde etmenin yollarını Penta personelleri ile paylaştı.

SEO Akademi ve Penta Teknoloji işbirliği ile gerçekleşen kurumsal SEO eğitimi programımızda; SEO çeşitleri, Google ve diğer arama motorlarının algoritmaları, SEO içerik optimizasyonu, site içi ve site dışı optimizasyon, B2B ve B2C pazarlama, dijital dünyada marka yönetimi, Google Ads kullanımı, internet üzerinden satış gibi konulara değindik.

Penta Teknoloji ekibi için özel olarak hazırladığımız kurumsal SEO dersleri ile firma; dijital dünyadaki faaliyetlerine ağırlık vermeye başladı!

Kurumsal SEO eğitimi kapsamında program boyunca firma yetkilileri ile kendi web siteleri üzerinden SEO teknikleri hakkında uygulamalı çalışmalar gerçekleştirdik ve yapılabilecekleri görmelerini sağladık!

penta teknoloji seo eğitimi

Tarih
31 Ocak 2017
Düzenleyen
SEO Akademi
Konu
Kurumsal SEO Eğitimi
Katılımcı
20+

Penta Teknoloji Artık B2B Pazarında Çok Daha Aktif!

Kurumsal SEO eğitimi ile Google aramalarında daha iyi sıralamalar elde etmeye başlayan Penta Teknoloji; kısa sürede iş hacmini büyüttü ve kurumsal müşterileri arasına yeni firmalar eklemeye başladı!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!