SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Rönesans Holding Kurumsal SEO ve Sosyal Medya Eğitimi SEO Akademi

Dijitalde Rekabetçi Olmanın Sırlarını Anlattık!

15-16 Ekim 2015 tarihinde Rönesans Holding’e misafir olarak RHİ Marketing Müdürü İrina Atakan Hanım ve ekibine Kurumsal SEO ve Sosyal Medya Eğitimi verdik!

Uzman ekibimizin Rönesans Holding yetkililerine gerçekleştirdiği SEO ve sosyal medya eğitimi sunumunda, SEO teknikleri ve stratejileri, site içi ve site dışı optimizasyon, bir internet sitesinin teknik ve editöryal açıdan düzenlenmesi sosyal medyada marka yönetimi, dijital pazarlamanın markaya katacağı değer gibi konulara değindik.

İnşaattan gayrimenkule, enerjiden sağlık ve eğitime kadar farklı sektörlerde geniş bir iş hacmine sahip olan Rönesans Holding yetkilileri; SEO ve sosyal medya eğitimi ile dijital pazarlama dünyasında rekabetçi olmanın güncel yollarını keşfettiler.

Kurumsal SEO ve Sosyal Medya Eğitimi sonunda firma siteleri üzerinde uygulama yaparak öğrenilenlerin pekiştirilmesini sağladık. Rönesans Holding Marketing Müdürü İrina Atakan’ın sertifikasını vererek firma için faydalı bir eğitim gerçekleştirdik.

rönesans holding seo eğitimi

Tarih
5 Haziran 2015
Düzenleyen
SEO Akademi
Konu
Kurumsal SEO Eğitimi
Katılımcı
10+

Kurumsal SEO Eğitimleri ile Dijital Pazarlama Sektörünün Gelişmesine Destek Oluyoruz!

Ülkemizin başarılı firmalarının dijital pazarlama sektörünün hızlı değişen dinamiklerine daha kısa sürede adapte olabilmeleri için SEO, dijital pazarlama ve sosyal medyaya yönelik eğitimler düzenliyor, danışmanlık desteğimizle yanlarında oluyor, kurumsal partnerlerimizin büyümesi için yollarını aydınlatmaya devam ediyoruz!

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!