SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

TÜVTÜRK Temel Fotoğrafçılık Eğitimi

TÜVTÜRK Çalışanlarına Uygulamalı Fotoğrafçılık Eğitimi Verdik!

Ülkemizin araç muayenesinde yetkili tek kurumu olan ve yüksek standartları ile başarısını sürdüren TÜVTÜRK firmasının çalışanlarına temel fotoğrafçılık eğitimi verdik.

SEO Akademi olarak gerçekleştirdiğimiz temel fotoğrafçılık eğitimi ile TÜVTÜRK çalışanlarına temel fotoğrafçılık tekniklerini aktarırken ekipman kullanımı, ışık ve kompozisyon, yaratıcı styling uygulamaları, bilgisayar ortamında fotoğraf düzenleme gibi konularda bilgi verdik, fotoğraf becerilerini açığa çıkardık!

TÜVTÜRK temel fotoğrafçılık eğitimi programımızda fotoğraf makineleri ve objektif çeşitleri, enstantane ve diyafram, makine tutuş teknikleri, ışık ve kompozisyon gibi başlıklar vardı.

5 hafta süren temel fotoğrafçılık eğitimi ile TÜVTÜRK çalışanlarının sosyal medyada takipçileri ile paylaşabilecekleri kalitede fotoğraflar çekebilecekleri seviyeye ulaşmalarını sağladık!

tüvtürk temel fotoğrafçılık eğitimi

Tarih
2015
Düzenleyen
SEO Akademi
Konu
Fotoğrafçılık Eğitimi
Katılımcı
20+

Kurumsal Fotoğrafçılık Eğitimleri ile Firmalara Destek Olmayı Sürdürüyoruz!

Ülkemizin başarılı firmalarının görselliğin gücünden yararlanarak dijital pazarlama sektöründe ve sosyal medyada dinamik bir pazarlama stratejisi geliştirmelerine destek oluyor, kurumsal fotoğrafçılık eğitimleri ile fotoğrafçılığın temellerini aktarıyoruz.

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!