SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Esra Gündüz Kimdir?

Reklam ve İçerik Yazarı, SEO Editörü ve Eğitmendir.

Eğitim hayatının büyük bir bölümünü Ankara’da tamamlayan Esra Gündüz, Hacettepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Üniversitenin ardından kısa bir süre özel eğitim kurumlarında öğretmen olarak görev yaptıktan sonra kariyerine SEO içerik editörü olarak devam eden Esra Gündüz, bu alanda 10 yılı aşkın bir deneyime sahiptir.

SEO Akademi bünyesinde eğitimlerini sürdüren Esra Gündüz; Reklam ve İçerik Yazarı, Editör ve Eğitmendir.

esra gündüz

Esra Gündüz’den SEO ve Dijital Pazarlama Eğitimleri

esra gündüz kimdir

Hayat Hikayesi

1988 yılında Ankara’da doğan Esra Gündüz, eğitim hayatına Ankara’da başlamış, İstanbul’da devam etmiştir.

Hacettepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuş, aynı dönemde Aydın Üniversitesi’nden Pedagojik Formasyon Eğitimi almıştır. Ankara’da çeşitli özel eğitim kurumlarında öğretmenlik yapan Esra Gündüz, ardından İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Ana Bilim Dalı’nda yüksek lisans yapmıştır.

Bu dönemden itibaren kariyerine içerik yazarı, editör ve eğitmen olarak devam etmiştir.

Mesleki Çalışmalar ve Deneyim

SEO Akademi bünyesinde 10 yıldan uzun bir süredir SEO içerik editörlüğü, reklam yazarlığı ve eğitmen olarak görev yapmaktadır.

Bu süreçte kişisel ve kurumsal SEO, sosyal medya ve SEO içerik editörlüğü eğitimleri vermiş, dijital pazarlama sektörüne giriş yapmayı düşünen içerik yazarları, SEO ve sosyal medya uzmanları yetiştirmiş, markaların ekiplerini geliştirmesine yardımcı olmuştur.

Aynı zamanda Web Home İnternet, Reklam ve Bilgi Teknolojileri bünyesinde Yazı İşleri Müdürü ve Ajans Başkanı olarak firmalara SEO içerik danışmanlığı ve editöryal destek sağlamış, dijital dünyada görünürlüklerini arttırmalarına katkıda bulunmuştur.

seo eğitmeni esra gündüz
seo içerik editörlüğü eğitmeni esra gündüz

Eğitimler ve Uzmanlıklar

Eğitmenimiz Esra Gündüz SEO Akademi bünyesinde SEO, SEO İçerik Editörlüğü ve Sosyal Medya Kursu programlarında eğitim vermektedir.

Güncel SEO ve sosyal medya dinamikleri, arama motoru algoritmaları yakından takip edilerek düzenlenen ders içeriklerinin yanı sıra eğitimlerinde uygulamalara ağırlık vermekte, örnek internet siteleri, web sayfaları ve içerikler üzerinden öğrencilerinin kalıcı bilgiler edinmesini sağlamaktadır.

SEO, sosyal medya ve SEO İçerik Editörlüğü Eğitimi programları ile Esra Gündüz, geleceğin SEO ve içerik uzmanlarının yetişmelerinde rol almakta, ülkemizin dijital pazarlamacılık sektörünün gelişmesine birikimiyle katkı sağlamaktadır.

SEO ve İçerik Editörlüğü Eğitmeni Esra Gündüz’ün Verdiği Eğitimler

SEO, sosyal medya ve SEO içerik editörlüğü alanlarında verdiği bireysel ve kurumsal eğitimlerle onlarca öğrencinin yetişmesine katkıda bulunan Esra Gündüz, SEO Akademi bünyesinde ülkemizin başarılı SEO ve sosyal medya uzmanlarını eğitmeye devam etmektedir. Eğitmenimizin verdiği eğitimleri inceleyerek kayıt yaptırmak ya da bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Esra Gündüz’ü Yakından Tanıyın!

SEO, sosyal medya ve SEO içerik editörlüğü eğitmeni Esra Gündüz’ün verdiği eğitimleri, seminer ve workshop konuşmalarını inceleyin, sosyal medya hesabına göz atın, uzmanlıkları ve birikimi hakkında fikir edinin…

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Eğitmen Esra Gündüz Hakkında Yorumlar

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik eğitim programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, dijital dünyada rekabetçi olmayı hemen öğrenmeye başlayın!

Hedeflerinizi Gerçekleştirin!

Google ve sosyal medyada görünür olmanın sırlarını öğrenin, hedeflerinize internetin gücünden yararlanarak ulaşın, kariyerinizi ve markanızı zirveye taşıyın!

Eğitimlerimizi Instagram’dan Takip Edin!

SEO, sosyal medya ve SEO içerik editörlüğü eğitmeni Esra Gündüz tarafından verilen kurslarımızdan en keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinliklerimizi görmek ve yeniliklerimizden haberdar olmak için bizi Instagram’dan takip edin!