SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Orhan Gürbüz Kimdir?

Ülkemizin başarılı girişimcilerinden biri olan Orhan Gürbüz, henüz Türkiye’de yeterli bilinirliğine ve iş hacmine ulaşmadan önce bile dijital pazarlamacılığa ilgi duymaya başlamış, dijital dünyadaki avantajlardan yararlanarak kendi girişimlerini kısa sürede büyütmüş ve bu alana ilgi duyan gelecek nesillere eğitim vermek amacıyla SEO Akademi’yi hayata geçirmiş bir girişimci ve eğitmendir.

Erken yaşta girdiği iş hayatında internet reklamcılığı, eğitim, turizm, danışmanlık ve yazılım sektörlerinde 3 Şirket, 10 Hizmet ve 20 Eğitim markasının kuruculuğunu yapmıştır. 15 yıllık SEO ve dijital pazarlama deneyimi ve 22 yılı aşkın kurumsal tecrübesiyle 15000’in üzerinde bireysel 600’e yakın kurumsal firmaya eğitim vermiş olan Orhan Gürbüz, Türkiye’de ulusal ve uluslararası birçok marka için çalışmakta, seminer ve eğitimler vermekte ve workshoplar düzenlemektedir.

Profesyonel iş yaşamındaki birçok kişiye, üst düzey yöneticilere, kuruculara ve siyasetçilere; reklam-tanıtım, eğitim, danışmanlık ve koçluk desteği sunmaktadır.

orhan gürbüz

Daha fazla bilgi için www.orhangurbuz.com web sitesini ziyaret edin.

Orhan Gürbüz’den SEO ve Dijital Pazarlama Eğitimleri

orhan gürbüz deneyim

Deneyim

SEO ve dijital pazarlama eğitmeni olarak Orhan Gürbüz, küçük yaşta adım attığı iş hayatında dijital pazarlama, eğitim, turizm, danışmanlık ve yazılım sektörlerinde 3 Şirket, 10 Hizmet ve 20 Eğitim markasının kuruculuğunu yapmıştır.

Dijital Pazarlama, Danışmanlık ve Fotoğrafçılık alanlarında uzman olan Orhan Gürbüz, 20 yılı aşkın deneyimi ile 15.000’in üzerinde bireysel 600’e yakın kurumsal firmaya eğitim vermiştir. Halen Dijital Pazarlama, SEO, Sosyal Medya, E-Ticaret, Google Ads, Google Analytics, Google Search Console gibi konularda eğitim veren Orhan Gürbüz, Türkiye’de ulusal ve uluslararası birçok marka için çalışmakta, seminer ve eğitimler vermekte, workshoplar düzenlemektedir.

Dijital pazarlamacılıkta kariyer yapmak isteyen öğrencilerine, profesyonel iş yaşamındaki birçok kişiye, üst düzey yöneticilere ve kuruculara eğitim, danışmanlık ve koçluk desteği sunmaktadır.

Mesleki Başarılar

SEO ve Dijital Pazarlama Eğitmeni Orhan Gürbüz, Koçtaş, Rönesans Holding, Penta Teknoloji, Azercell, Dia Yazılım, İSTON, Orta Anadolu Kalkınma Ajansı, Nokta İş Güvenliği, Vakıf Emeklilik, Moda Ala, Florance Nightingale Hastanesi gibi kurum ve kuruluşlara SEO eğitimleri vermiştir.

Fotoğraf Eğitmeni Girişimci Orhan Gürbüz; Yıldız Teknik, İstanbul, Bezmialem, Uludağ, Mehmet Akif Ersoy, Bandırma 17 Eylül, Trakya, İskenderun, Nuh Naci Yazgan üniversitelerinin girişimcilik ve kariyer günlerinde, pazarlama zirvelerinde konuşmacı olarak yer almıştır.

Ayrıca ODTÜ, Marmara, Uludağ, Maltepe, Eskişehir Osmangazi üniversitelerinde ve Rönesans Holding, Azercell, Vakıf Emeklilik, Florence Nightingale, İSTON, Penta, Eti, Sarar, Vestel gibi büyük markaların çalışanlarına dijital pazarlama eğitimleri vermiştir.

orhan gürbüz başarılar
eğitim markaları

Girişimler – Eğitim Markaları

15 yılı aşan eğitmenlik deneyimiyle sektörün gelişmesine katkı sağlamak ve daha nitelikli iş gücü yetiştirmek, bilim ve sanatın ışığında ülkesinin büyümesine destek olacak markalar yaratmak vizyonuyla eğitim alanında girişimlerini hayata geçirmiştir.

Kişisel Gelişim ve Kariyer Kursları olarak başta SEO Akademi olmak üzere Kariyer Home, İmaj Akademi, Web Akademi ve Dil Akademi Hobi; Mesleki Gelişim alanında Sanat Akademi, Foto Life Akademi, Sinema Akademi, Dans Akademi, Bale Akademi, Müzik Akademi, Resim Akademi ve Model Akademi markalarını kurarak Türkiye’nin ve dünyanın sayılı firmalarına şirket içi ve bireysel eğitim çözümleri sunmuş, eğitim sektörünün şekillenmesinde ve büyümesinde önemli bir rol üstlenmiştir.

Kuruculuğunu yaptığı akademilerde kişisel gelişim, mesleki ve hobi amaçlı 150’den fazla branşta eğitim verilmektedir.

20+

Yıllık Deneyim

SEO ve dijital pazarlama eğitimi alanında Türkiye’nin uzman ve tecrübeli ismi.

10+

Eğitim

Temel, ileri ve mesleki branşlarda SEO ve dijital pazarlama eğitimleri.

15.000+

Bireysel Eğitim

Dijital pazarlama dünyasına adım atmış binlerce başarılı mezun öğrenci.

600+

Kurumsal Eğitim

Kurumsal dijital pazarlama eğitimleri ile markasını zirveye taşıyan onlarca firma.

orhan gürbüz franchise markaları

Girişimler - Franchise Markaları

İnternet üzerinde hedef kitlesine ulaşamayan kişi ve kurumların tanıtım ve reklam çalışmalarına destek olmak, arama motorlarında görünürlüklerini arttırmak ve onları potansiyel müşterilerine ulaştırmak amacıyla dijital pazarlama girişimlerini hayata geçirmiştir.

Diyet Uzmanı, Diş Home, Dans Akademi, Bale Akademi, Resim Akademi gibi sektörel dijital pazarlama platformlarını kurmuş ve 300’e yakın markaya dijital pazarlama çözümü sunmuş, firmaların marka bilinirliğini artırıp daha fazla kitleye ulaşmalarını sağlamıştır.

Psiko-Danışmanlık, Müzik Akademi, Dil Akademi, Tenis Akademi, Dalış Akademi, Yemek Akademi, Sörf Akademi, Yüzme Akademi, Yelken Akademi ve Kürek Akademi markalarını da 2020 yılında firmalara dijital pazarlama çözümü olarak sunmayı hedeflemiştir.

Vizyon

Gelecekte Türkiye’nin Google gibi kapsamlı ve gelişmiş bir arama motoruna sahip olmasını sağlamak, kuruculuğunu yaptığı akademileri üniversiteye dönüştürerek dünya standartlarında eğitim kalitesi sunmak amaçlarındandır.

Geleceğin başarılı isimlerini yetiştirmek, ülkemizin dijital pazarlama sektöründe dünya standartlarını yakalamasını sağlamak, SEO ve dijital pazarlama eğitimleri öğrencilerine mesleki birikim kazandırarak bu alanda uzmanlar yetiştirmek, kurumsal eğitimler yoluyla firmaların ekiplerini güçlendirmelerine yardımcı olmak, hedefleridir.

Bir fikrin bir ülkenin kaderini değiştirebileceğine inanan Girişimci Orhan Gürbüz, son girişimi Yapay Zeka İşletme Yönetim Yazılımı ”e-ceo” ile işletmelerin tüm kurumsal süreçlerini yönetecek bir yazılımı hayata geçirmeye hazırlanmaktadır.

orhan gürbüz vizyon

SEO ve Dijital Pazarlama Eğitmeni Orhan Gürbüz’ün Verdiği Eğitimler

SEO, dijital pazarlama, e-ticaret, sosyal medya, Google Ads, Analytics ve Search Console alanlarında verdiği bireysel ve kurumsal eğitimlerle yüzlerce öğrencinin yetişmesine katkıda bulunan Orhan Gürbüz, aynı zamanda öğrencilerine sağladığı kariyer danışmanlığı, firmalara sunduğu dijital pazarlama ve kurumsal kimlik danışmanlığı gibi hizmetlerle yollarını aydınlatmakta, ülkemiz dijital pazarlama sektörünün gelişmesinde rol oynamaktadır.

Orhan Gürbüz’ü Yakından Tanıyın!

SEO ve Dijital Pazarlama Eğitmeni Orhan Gürbüz’ü verdiği eğitimlerden, danışmanlık ve koçluk çalışmalarından görüntülerle daha yakından tanıyın! Kariyer günlerinde, seminer ve workshoplarda yaptığı konuşmaları dinleyin, sosyal medya hesaplarını inceleyerek yer aldığı etkinliklere ve projelere göz atın…

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Eğitmen Orhan Gürbüz Hakkında Yorumlar

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik eğitim programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, dijital dünyada rekabetçi olmayı hemen öğrenmeye başlayın!

Hedeflerinizi Gerçekleştirin!

Yeni nesil pazarlamacılığın en güncel metotlarını öğrenin, hedeflerinize internetin gücünden yararlanarak ulaşın, kariyerinizi ve markanızı zirveye taşıyın!

Eğitimlerimizi Instagram’dan Takip Edin!

SEO ve dijital pazarlama eğitmeni Orhan Gürbüz tarafından verilen SEO, dijital pazarlama, e-ticaret, sosyal medya, Google Ads, Google Analytics, Search Console kurslarımızdan en keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinliklerimizi görmek ve yeniliklerimizden haberdar olmak için bizi Instagram’dan takip edin!

Orhan Gürbüz
İletişim Bilgileri Başlığı +90 (222) 222 22 22