SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sinan Yorulmaz Kimdir?

SEO Akademi bünyesinde eğitimlerini sürdüren Sinan Yorulmaz; Web Yazılım, Web Tasarım ve Dijital Pazarlama Uzmanı ve Eğitmendir.

Marka zincirlerimizden Web Home İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri firmamız bünyesinde Yazılım Geliştirme Uzmanı olarak görev yapan Sinan Yorulmaz firma ve müşteri web sitelerinin, özel yazılım çalışmalarımızın Back-end Developer ve Front-end Developer süreçlerini yönetmektedir.

Aynı zamanda deneyimlerini ve birikimini web yazılım-tasarım ve dijital pazarlama sektörüne ilgi duyan, markasını dijitale taşımak isteyen kişi ve kurumlara verdiği eğitimlerle geleceğin web tasarım uzmanlarına, yazılımcılarına ve firmalara aktarmaktadır.

Görsel ALT Başlığı

Sinan Yorulmaz’dan Web Yazılım ve Dijital Pazarlama Eğitimleri

Görsel ALT Başlığı

Hayat Hikayesi

Aslen Erzincanlı olan Yazılım Geliştirme Uzmanı Sinan Yorulmaz, 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olsa da kariyerine bu alanda değil, erken yaşlardan itibaren ilgi duyduğu ve daha ortaokul yıllarından bu yana kendisini geliştirdiği yazılım alanında devam etmiştir.

Web yazılım geliştirmedeki birikiminin yanına zamanla e-ticaret ve dijital pazarlamayı da ekleyen Sinan Yorulmaz, gerek bu alanlardaki girişimleri gerekse yetiştirdiği öğrencilerle ülkemiz dijital pazarlama sektöründe yerini sağlamlaştırmıştır.

Mesleki Çalışmalar ve Deneyim

Kariyer yolculuğuna Web Home İnternet, Reklam ve Bilgi Teknolojileri bünyesinde Yazılım Geliştirme Uzmanı olarak devam etmekte, aynı zamanda SEO Akademi’de başta web yazılım olmak üzere farklı alanlarda eğitim vermektedir.

CMS ve ERP sistemleri geliştirmek, e-ticaret sitelerinin altyapılarını oluşturmak, web sitesi panel ve sunucu yönetimi için arayüz geliştirmek, kullanıcı deneyimine yönelik algoritmalar geliştirmek, veritabanı tasarımı yapmak gibi alanlarda 10 yılın üzerinde bir deneyime sahiptir.

Back-edn ve Front-end Developer olarak bugüne kadar onlarca markaya destek sağladığı gibi geleceğin başarılı yazılım uzmanlarını yetiştirmeyi de sürdürmektedir.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Eğitimler ve Uzmanlıklar

SEO Akademi bünyesinde 7 yılı aşkın bir süredir öğrencileriyle buluşan Sinan Yorulmaz; kurumsal ve bireysel eğitimlerle ülkemizde dijital pazarlamacılığın gelişimine katkıda bulunmuştur.

Başta web yazılım olmak üzere web tasarım, WordPress, e-ticaret, dijital pazarlama, Google Ads, Google Analytics ve Google Search Console alanlarında kişi ve kurumlara eğitimler vermekte, uygulamalı eğitim yaklaşımı ile öğrencilerin kalıcı bilgiler edinmesini sağlamaktadır.

Dijitalde kariyer planlayan öğrencilerine destek olmakta, markasını dijitale taşımayı hedefleyen firmaların ekiplerini geliştirmesine olanak tanımaktadır.

Web Yazılım ve Dijital Pazarlama Eğitmeni Sinan Yorulmaz’ın Verdiği Eğitimler

Web yazılım, web tasarım, WordPress, e-ticaret, dijital pazarlama, Google Ads, Google Analytics ve Google Search Console alanlarında verdiği bireysel ve kurumsal eğitimlerle onlarca öğrencinin yetişmesine katkıda bulunan Sinan Yorulmaz, SEO Akademi bünyesinde geleceğin başarılı web yazılım ve tasarım geliştirme uzmanlarını ve dijital pazarlamacılarını yetiştirmekte, ülkemiz dijital pazarlamacılık sektörünün gelişiminde rol oynamaktadır. Eğitmenimizin verdiği eğitimleri inceleyerek kayıt yaptırmak ya da bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Sinan Yorulmaz’ı Yakından Tanıyın!

Sinan Yorulmaz tarafından verilen web yazılım, web tasarım, WordPress, e-ticaret, dijital pazarlama, Google Ads, Google Analytics ve Google Search Console eğitimlerini, seminer ve workshop konuşmalarını inceleyin, sosyal medya hesabına göz atın, uzmanlıkları ve birikimi hakkında fikir edinin…

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Eğitmen Sinan Yorulmaz Hakkında Yorumlar

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik eğitim programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, dijital dünyada rekabetçi olmayı hemen öğrenmeye başlayın!

Hedeflerinizi Gerçekleştirin!

Dijital dünyada görünür olmanın yollarını öğrenin, hedeflerinize internetin gücünden yararlanarak ulaşın, kariyerinizi ve markanızı zirveye taşıyın!

Eğitimlerimizi Instagram’dan Takip Edin!

Web yazılım ve dijital pazarlama eğitmeni Sinan Yorulmaz tarafından verilen kurslarımızdan en keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinliklerimizi görmek ve yeniliklerimizden haberdar olmak için bizi Instagram’dan takip edin!