SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Facebook Kursu

Dijital Fırsatları Kaçırmayın!

Facebook Kursu ile Hedef Kitlenize Sanal Dünyadan Ulaşın!

Facebook’un eski popülerliğini yitirdiğini mi düşünüyorsunuz? Peki Facebook’un, en çok reklam alan ve aktif kullanıcı sayısı en yüksek olduğu sosyal medya platformu olduğunu söylesek ne dersiniz?

Kişisel ve kurumsal hedeflerinizi gerçekleştirmek, potansiyel müşterilerinizle etkileşimde olacağınız bir ortamda bulunmak ve satış hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız Facebook kursu sizin için güzel bir fırsat olabilir. Facebook reklamları, Facebook Business ve Ad Manager ile ilgili deneyim kazanmanızı sağlayan Facebook kursuna gelin, markanıza yeni bir boyut kazandırın!

Sürdürülebilir bir büyüme için olmazsa olmaz olan sosyal mecralar, müşterilerinize en kısa yoldan ulaşmanızı sağlayarak güvenilir, yenilikçi ve etkileyici bir imaj çizmenizi destekliyor! Haydi, siz de Facebook’un gücünü keşfetmeye gelin!

İnsanların Facebook kullanım amaçlarında ilk sırada iletişim kurmak, ikinci sırada tanıdıklarını bulmak ve son olarak da fotoğraf paylaşmak olduğunu biliyor musunuz?

facebook kursu

Facebook kursu hakkında detaylı almak için bize ulaşabilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
12 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Facebook Kursu SEO Akademi’de – Reklamlarınız Hızlı Bir Şekilde Yayılsın!

Facebook analiz araçlarını kullanmayı öğrenmek, potansiyel müşterilerinizi tanımak ve reklam bütçenizi kontrollü bir şekilde yönetmek ister misiniz? Türkiye’nin en güncel Facebook kursu programları ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan Facebook eğitimleri alın, sosyal medyanın gücünden yararlanın.

facebook eğitmeni

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı akademisyenlerinden, sosyal medya uzmanlarından ve iletişimcilerinden Facebook eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
facebook kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Facebook kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı facebook kursu

MEB Onaylı Sertifika

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi özgeçmişinize ekleyebileceğiniz MEB onaylı Facebook kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında Facebook kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların Facebook eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden Facebook dersi alarak suça ortak olmayın!

facebook eğitimi

Kişisel Facebook Hesabınızı İyileştirin!

Çok daha güçlü bir Facebook profiline mi sahip olmak istiyorsunuz? Hesabınızın sizi çok iyi yansıtmasını ve profesyonel görünmesini planlıyorsanız Facebook kurslarına katılabilirsiniz.

Facebook eğitimleri ile kişiselhedeflerinizi gerçekleştirme noktasında ihtiyaç duyduğunuz tüm desteği sağlayabilir, doğru paylaşımlar yaparak dikkat çekici olmayı başarabilirsiniz. Facebook profilinizin etkili olmasının sizlere kurumsal yaşamda da önemli artılar sağlayacağını düşündüğünüzde Facebook kurslarına katılarak sosyal medya dinamiklerine hakim olmanın önemini fark edebilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza göre planlanan bir Facebook kursu ile sosyal yaşamda çok daha aktif olduğunuzu gösterecek etkileyici bir profil yaratabilirsiniz.

Markanızın Reklamını Yapın!

Sanal mecralar içerisinde en çok kullanıcı hacmine sahip olan Facebook’ta markanızın reklamını yapmanın size ne kadar büyük bir getiri sunacağının farkında mısınız?

Facebook kurslarına gelerek müşterilerinizle olan iletişiminizi güçlendirebileceğiniz teknikleri öğrenebilir, takipçilerinizin görüşlerine başvurabilirsiniz. Potansiyel müşterilerinize yaş aralıklarına, ilgi alanlarına, sosyal medya kullanım alışkanlıklarına göre ulaşabilirsiniz.

Facebook Business Suite, Facebook Business Manager ve Facebook Reklam Yöneticisi gibi araçları nasıl kullanacağınızı öğrenerek markanızı çok daha profesyonel bir şekilde yönetebilirsiniz.

facebook eğitimleri
facebook dersi

Reklamlarınızın Etkisini Analiz Edin!

Facebook üzerinden verdiğiniz reklamlar kaç kişiye ulaştı, ne kadar yayında kaldı ve ne kadar etkili oldu, öğrenmek ister misiniz?

Facebook kurslarına katılarak kişisel ve kurumsal Facebook hesaplarınızı etkili bir şekilde yönetebilir, dönüş aldığınız içerikler ve paylaşımlarla ilgili olarak çalışmalarınızı güçlendirebilirsiniz. Reklam bütçenizin tamamen sizin kontrolünüzde olduğu Facebook’ta ulaşmak istediğiniz hedef kitleyi kendiniz filtreleyebilirsiniz.

Analiz edilebilen özelliği sayesinde kullanıcılara kullanışlı bir reklam stratejisi oluşturma imkanı sunan Facebook, yeteri kadar etkileşim almayan ya da ilgi uyandırmayan görsel ve içerikleri düzenleme fırsatı da verir.

SEO Akademi’den Facebook Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

Facebook eğitimlerimize katılarak takipçilerinize nasıl sesleneceğinizi öğrenmek ister misiniz? Gelin, siz de Facebook eğitimleri ile Türkiye’nin önde gelen girişimcilerinin, reklamcılarının ve sosyal medya uzmanlarının arasındaki yerinizi alın!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Eğitimin Tek Adresi

Başarılı reklam stratejileri geliştirmek ve iş dünyasının nabzının attığı sosyal mecralarda farkınızı ortaya koymak istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun Facebook kursu programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir Facebook eğitimi ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ile işinizde bir numara olun!

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Facebook kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor,firmanızı analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız Facebook eğitiminde kişilerin ve kurumlara Facebook deneyimlerini geliştiriyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Facebook eğitimi programımızı istekleriniz, bilgi birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

facebook kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla Facebook eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Sosyal medya alanında kariyer yapmak ve markasının bilinirliğini artırmak isteyen öğrencilerimize Facebook eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Facebook eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

SEO Akademi’nin Facebook Kursu ile En Az Bütçeyle Geniş Kitlelere Ulaşın!

Reklam giderleriniz için önemli bütçeler ayırıyor ancak yine de başarılı sonuçlar alamıyor musunuz? Türkiye’nin en çok tercih edilen Facebook kursu SEO Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Kurumsal ve bireysel Facebook kursu programımızı inceleyin, size özel bir Facebook eğitimi planlayalım!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel Facebook eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi facebook kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Facebook eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, Facebook’ta etkili bir profil oluşturun!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
facebook kursları

Reklam Bütçenizi Düşürün!

Facebook kurslarına katılarak çok daha düşük maliyetle herkesi etkileyecek bir Facebook reklamı yapmanın püf noktalarını öğrenin!

Kayıt Ol »

Sanal Kimliğinizi Oluşturun!

Facebook’ta insanlara beğendiğiniz sayfalar, katıldığınız gruplar ve ilgi alanlarınız hakkında fikir verdiğinizi biliyor musunuz?

meb ruhsatlı facebook kursu

MEB Ruhsatlı Facebook Kursu

Facebook eğitimleri verdiğimiz SEO Akademi, MEB onaylı ve ruhsatlı bir kurstur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Facebook kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden Facebook eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti, ihtiyaç ve hedef analizi doğrultusunda planlanan Facebook eğitimi süreci ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için hedef kitle belirlemekte, Facebook hesabınız üzerinden sizlerle birlikte değerlendirme ve analiz yapmaktayız.

Facebook kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte kursiyerlerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaların, öğrenemedikleri konuların ve kaçırdıkları derslerin telafisine imkan tanımaktayız.

Uygulamalı Facebook Kursu

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız Facebook kursu ile dijital pazarlama, iletişim ve sosyal medya alanında kariyer yapmak isteyen kursiyerlerimizin öğrendiklerini pratiğe aktarmalarını, daha hızlı ve kalıcı bir eğitim süreci geçirmelerini sağlıyoruz.

Facebook eğitimleri ile kampanya yönetim süreçlerini, paylaşım stratejilerini ve hedef kitle araştırmalarını yapmayı öğretiyor, işletme hesabı üzerinden Facebook dinamiklerini, kullanıcı alışkanlıklarını ve satın alma davranışlarını işliyoruz.

Düşük bütçeler ile yüksek kazançlar elde etmek, Facebook paylaşımları ile pazarlama performansını artırmak isteyenlere uygulamalı öğrenme metotlarımız ile destek oluyor, profesyonel yaşamda başarıya ulaşmalarını sağlıyoruz.

Facebook hakimiyetini geliştirmek için profil analizi gerçekleştirmek isteyen şirket yöneticilerine donanımlı bir Facebook eğitimi alma fırsatı sağlıyor, markalarını Facebook’a taşımalarına yardımcı oluyoruz!

facebook dersleri
facebook sertifikası

Uluslararası Facebook Eğitimi Standardı

İletişim, pazarlama ve reklamcılık alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel Facebook eğitimi programını sunuyoruz.

Bugüne kadar 400’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan Facebook kurslarımızda öğrenme hızınıza, dijital pazarlama deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Facebook eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Facebook kursu ile öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ediyor, kurumsal Facebook yönetim sürecinde var olan tüm aşamaları deneyimliyoruz. Sosyal medyadaki tüm gelişmeleri takip ederek öğrencilerimize faydalı olmayı amaçlıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Kişisel Facebook hesabını etkili bir şekilde yönetemediğini düşünenlere, iş modellerini kullanıcılara tanıtmak isteyenlere ve Facebook reklamları ile kâr durumlarını artırmayı hedefleyenlere eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Facebook kursunu başarıyla bitiren öğrencilerimize, kendilerini profesyonel yaşamda çok daha güçlü hissetmelerini sağlayacak eğitimler öneriyoruz. Kursiyerlerimizin gelecek planlarına uygun mesleki yönlendirmeler yapıyor, Türkiye’nin en iyi sosyal medya uzmanlarının yetişmesine önayak oluyoruz.

İşletmesi için kurumsal bir Facebook hesabı açmak, güçlü bir profil oluşturmak ve sosyal medyanın etkileşimli yapısından faydalanarak hizmetlerini pazarlamak isteyen öğrencilerimize dopdolu bir eğitim vadediyoruz.

facebook kursu fiyatları
en iyi facebook kursu

Eğitim Sonrası Destek

Gelişimin son bulmayacağına inanan öğrencilerimize Facebook kursundan sonra da destek olmaya devam ediyor, hem kişisel hem de kurumsal ihtiyaçlarında yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Markalarına ait Facebook hesaplarını yönetirken karşılaştıkları sorunlarda bilgi ve deneyimlerimiz ışığında onlara yardımcı oluyor, akıllarına takılan soruları büyük bir içtenlikle yanıtlıyoruz. Facebook eğitimini tamamlayan ve kariyer basamaklarını tırmanmaya başlayan öğrencilerimize sosyal medya çalışmaları ve pazarlama stratejilerinde ihtiyaç duyacakları desteği veriyoruz.

Facebook hesaplarının görünürlüğü, analizi ve dönüt oranını artırmak için öğrencilerimize sosyal medya danışmanlığı hizmeti veriyor, eğitimin başından sonuna kadar büyük bir özveriyle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Facebook Kursu Yorumları

Facebook Paylaşımlarınız Sizi Ele Veriyor!

Yaş, cinsiyet, bulunduğunuz bölge ve ilgi alanlarınız ile ilgili takipçilerinize fikir verin!

Facebook Takipçileriniz Artıyor!

Hedef kitlenize uygun gönderiler paylaşın, etkileşimli bir ortam yaratın!

Markanız Sosyal Medyada Gücünü Gösteriyor!

İşletmeniz için kurumsal bir Facebook hesabı açın, sosyal medyada aktif olun!

facebook kursu mezunları

400+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin başarılı girişimcilerine, iş insanlarına, dijital pazarlama uzmanlarına, reklamcılarına ve sosyal medya tutkunu gençlerine Facebook eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Facebook kursu programları ile 250’den fazla kurumsal, 150’den fazla bireysel Facebook eğitimi vererek öğrencilerimize en güçlü sosyal medya platformu hakkında önemli bilgiler sunduk.

Siz de tamamen size özel, öğrenme hızınıza, dijital pazarlama ve sosyal medya geçmişinize göre şekillenen bir Facebook eğitimi almak istiyorsanız bize ulaşın!

20+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Kursu

Facebook eğitimi dışında dijital dünyanın farklı alanlarına ilgi duyan kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

Sosyal medyanın gücünü keşfetmek isteyen öğrencilerimiz için Instagram’dan Linkedin’e, Facebook’tan Sosyal Medya Uzmanlığı Kursuna kadar pek çok eğitim planladık. Siz de kariyer yolculuğunuzda rakipleri geride bırakmanızı sağlayacak eğitimler almak ve öz geçmişinizi güçlendirmek istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

Sizleri dijital dünyada önemli başarılar elde etmenizi sağlayacak pek çok eğitimle buluşturan SEO Akademi’nin ayrıcalıklı eğitimlerine mutlaka katılın.

facebook dersi
sosyal etkinlikler facebook kursu

Sosyal Etkinlikler

Sıkıcı teorik eğitimi geride bırakıyor, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri, eğlenebilecekleri ve keyif dolu bir ortamda vakit geçirecekleri unutulmaz bir kurs deneyimi yaşatıyoruz.

Facebook kurslarında öğrencilerimizin eğitmenleri ve diğer kursiyerle kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenliyor; öğrencilerimizin kurslarına severek gelmelerini sağlıyoruz.

Türkiye’nin en iyi dijital pazarlama kursu olarak öğrencilerimize,analiz ve raporlama verilerini nasıl okumaları gerektiğini öğretirken bir yandan da güzel vakit geçirmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Kariyer hedeflerine destek olacağını düşündüğümüz network organizasyonları ve workshoplar gerçekleştiriyoruz.

Başarılı öğrencilerimizin kariyer yolculuklarında sağlam adımlar atmalarına yardımcı olduğumuz Facebook kursunu, sizler için olabildiğince eğlenceli hale getirdik! Gelin, bu ayrıcalıklı eğitimi kaçırmayın.

Sanat Cafe

Facebook kursunda edindiğiniz dostlukları ve ettiğiniz sohbetleri Sanat Cafe’de pekiştirmenizi sağlıyor, sizleri sıcak ve samimi bir ortamda ağırlıyoruz.

Klasik kurslar gibi öğrencilerimize yalnızca ders vermiyor, onlara Facebook’a dair meslektaşları ile sohbet edebilme, birbirlerine faydalı olma ve sosyalleşme imkanı da sunuyoruz.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla dijital pazarlama alanında önemli başarılara imza atmış reklamcı, iletişim uzmanı ve dijital pazarlama uzmanları ile buluşuyor, başarılarının sırrını keşfedeceğimiz sohbetler ediyoruz.

Siz de SEO Akademi’ye gelin, hem kurumsal yaşamınıza katkı sağlayın hem de keyifli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkarın…

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

SEO Akademi’de gerçekleştirilen Facebook eğitimlerini, kariyer günlerimizi ve etkinlerimizi görmek için bizi Instagram’dan takip edin!

Facebook Kursu Programı

Çok kanallı bir reklam stratejisi ile markanızın potansiyel müşterileriniz tarafından fark edilmesini ister misiniz? Facebook’un kitleleri harekete geçiren etkisinden faydalanmak için detaylı Facebook kursu programımızı inceleyin; markanızın dijital imajını yeniden şekillendirin.

Facebook kursu programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • İşletmesinin organik büyümesini desteklemek isteyenler,
 • Sosyal medya alanında kariyer yapmayı planlayanlar,
 • Satış oranlarını artırmayı hedefleyenler,
 • Gündemden geri kalmak istemeyenler,
 • Reklam bütçesini dengelemek isteyenler,
 • Yeni bir girişim yapmak üzere olanlar,
 • Şirketlerin Sosyal Medya Uzmanları, Dijital Pazarlama Yöneticileri ve Kurumsal İletişim Uzmanları.

Facebook kursu almanız için nedenler;
 • Facebook kullanıcılarına uygun bir kurumsal dil oluşturmak istiyorsanız,
 • Doğru yolu deneyerek bulmakla zaman kaybetmek istemiyorsanız,
 • Takipçi sayınız düşükse,
 • Markanızın daha fazla ses getirmesini istiyorsanız,
 • Satış hedeflerinizi tutturamıyorsanız,
 • Dijital dünyanın dinamiklerine ayak uydurmakta güçlük çekiyorsanız,
 • Hedef kitle analizi yapmayı bilmiyorsanız mutlaka Facebook eğitimi almalısınız.

Facebook kursu ile;
 • Facebook hesabınız üzerinden satış yapacak,
 • Facebook pazarlamacılığı alanında deneyim kazanacak,
 • Cv’nizi güçlendirecek,
 • Bütçenizi çok daha idareli kullanacak,
 • Satışlarınızı ve bilinirliğinizi artıracak,
 • Marka bilinci yaratacak,
 • Güçlü ve yenilikçi bir imaj çizecek,
 • İşletme hesabınızı güncel tutacak,
 • Pazarlama departmanınızın gelişimine destek vereceksiniz.

Facebook Kursu Programı – 400’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Sağlamış olduğumuz %98’lik memnuniyet oranı ile sosyal medya uzmanı, iletişimci ve reklamcı olmak isteyenlerle keyifli bir Facebook eğitimi süreci geçirdik. Siz de web sitenize Facebook’tan trafik çekmek ve satışlarınızı artırmak istiyorsanız SEO Akademi’nin Facebook eğitimlerine katılabilirsiniz.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Facebook Kursu Programı

Facebook kursu programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurum ve kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Facebook kursu, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Türkiye’deki Facebook kullanıcılarının dünya genelindeki kullanıcıların 5’te 1’i olduğunu biliyor muydunuz?

facebook eğitimleri

Facebook Kursu Sıkça Sorulan Sorular

SEO Akademi olarak Facebook kursu sonunda MEB Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Facebook kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Facebook kursu eğitmen kadromuz; dijital pazarlama sektöründe başarıları ile öne çıkmış, danışmanlık ve eğitim desteğiyle onlarca firmanın internet dünyasında daha sağlam temeller kurmasını sağlayan reklam ve pazarlama uzmanlarından oluşmaktadır.

Facebook kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Facebook kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Facebook O kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun Facebook kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Facebook kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi Facebook eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Facebook kursu Florya, Facebook kursu Bahçelievler, Facebook kursu Ataköy, Facebook kursu Yeşilköy, Facebook kursu Zeytinburnu, Facebook kursu Avcılar olarak hizmet veren Facebook kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Elbette. Facebook kurslarına katıldıktan sonra Business Suite, Facebook Reklam Yöneticisi, Facebook Business Manager gibi araçların kullanımını öğrenecek; etkili reklam stratejilerini kullanarak başarılı gönderiler oluşturacaksınız.

Facebook kursunu başarıyla tamamladıktan ve yetkinlik elde ettikten sonra gelişiminizi destekleyecek Instagram, Facebook, Linkedin ve Sosyal Medya Uzmanlığı kursu gibi eğitimleri alarak iletişim uzmanlığı ve sosyal medya uzmanlığı gibi iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
facebook kursu fiyatları

Facebook Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Facebook Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

İş hacmini büyütmek, kullanıcı davranışlarına göre stratejiler üretmek ve dijital dünyanın sunduğu fırsatlardan yararlanmak isteyen öğrencilerimizin Facebook kursundan sonra aldığı eğitimlere göz atmak ister misiniz?

Facebok Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Facebook kursunda geçirdiğimiz eğlenceli anları, düzenlediğimiz etkinlikleri ve workshopları görmek için video ve fotoğraflarımıza göz atın, SEO Akademi’nin keyifli atmosferine siz de katılın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Facebook kursu merkezimizi, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı SEO ve dijital pazarlama kursu ailesini yakından tanıyın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Facebook eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi Facebook kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

Facebook kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

400+

Mezun Öğrenci

Bireysel ve kurumsal Facebook eğitimi almış yüzlerce başarılı kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

133

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 665 kişi satın aldı.