SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Meta Business Manager (Panel Yönetimi) Eğitimi

Reklam ve Pazarlama Çalışmalarınızı Tek Bir Platformdan Yönetin!

İşletme Hesabınızı Ekibinizle ve İş Ortaklarınızla Aynı Anda Kontrol Edin! – Meta İşletme Hesabı Yönetimi Eğitimi SEO Akademi

Ürün veya hizmetinizin daha fazla görünür olması için reklamlarınızı ve pazarlama çalışmalarınızı dijital bir platform üzerinden yürütebilmeniz için geliştirilen Meta Business Manager’ı öğrenin!

Birden fazla ekibin aynı anda erişim sağlamasına imkan tanıyan Meta Business Manager ile siz de reklamlarınızı hedef kitlenize kolayca ulaştırabilirsiniz! Vereceğiniz erişim izinleriyle hem kendi ekibinizin hem de iş ortaklarınızın kullanabileceği hesabınızı nasıl yöneteceğinizi Meta Business Manager eğitimi ile kolayca öğrenebilirsiniz.

Panel yönetimi hakkında bilmeniz gereken tüm detaylara ulaşabileceğiniz Meta Business Manager kursu size ve çalışanlarınıza uygulamalı eğitimlerle destek olacak!

Meta Business Manager (panel yönetimi) eğitimi alan işletmelerin %67’si vakit kaybetmeden doğru panel kullanımını öğreniyor, iş ortaklarıyla sıkı bir işbirliği içerisinde çalışmalarını yürütmeye başlıyor!

meta business manager eğitimi

Meta Business Manager Panel Yönetimi Eğitimi hakkında detaylı almak için bize ulaşabilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
12 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Meta Business Manager (Panel Yönetimi) Eğitimi SEO Akademi Workshop Programı

Business Manager kullanarak reklam ve pazarlama çalışmalarınızı tek bir yerden, gereken izinlere sahip ekibinizle ve ajanslarınızla kontrol etmek istemez misiniz? Türkiye’nin en güncel Meta Business Manager workshop programı ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre gelişmenizi destekleyecek Meta Business Manager eğitimi alın, sayfanızı yönetmeye başlayın!

meta business manager eğitmeni

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı akademisyenleri, iletişim uzmanları ve PR’cılarından Meta Business Manager eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
meta business manager panel yönetimi eğitimi

%100 Öğrenme Garantisi

Meta Business Manager kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın kursu tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı meta business manager eğitimi

Katılım Sertifikası

Meta Business Manager alanında kurs eğitimi aldığınızı belgeleyen, bilgi birikiminizi ve uzmanlığınızı ortaya koyan, kurum onaylı katılım sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında Meta Business Manager kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların Meta Business Manager eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden Meta Business Manager kursları alarak suça ortak olmayın!

meta business manager kursu

Hedef Kitlenizi Büyütün!

Dijital pazarlama alanında fark yaratan bir marka olmayı hedefliyorsanız tek bir sosyal medya platformunda bulunmak yerine birden çok hesabı aynı anda ve kolayca yönetin!

Sadece tek bir pazara girmek, ürün veya hizmetinizi duyurmanızı zorlaştırabilir. Oysa Meta işletme hesabı yönetimi eğitimi alarak tek bir noktadan birkaç hesabınızı yönetebilir, hedef kitlenize hızlıca ulaşabilirsiniz. Tüm platformlarda kolayca bulunmanızı sağlayan Meta Business Manager uygulamasını kullanmayı öğrenerek büyümenizi garanti altına alın!

Hedef kitlenizi belirlemek ve reklam çalışmalarınızı sunabilmek için Meta - Facebook Business Manager eğitimi almalı, panel yönetimine hakim olmalısınız!

Gönderilerinizi Planlayın!

Gönderi takviminizi yapılandırmak ve hem Facebook hem de Instagram üzerinden otomatik paylaşımlarınızı yapmak için Meta Business Manager eğitimi almalısınız!

İçeriklerinizi hazırladıktan sonra paylaşıma hazırsanız ya da gelecek tarihler için planlama yapmak istiyorsanız Meta Business Manager üzerinden hesabınızı oluşturabilir, takviminizi ayarlayabilirsiniz. Böylece hedef kitlenize yönelik gönderi ve reklam içeriklerini takvim aracılığıyla planlayabilirsiniz. Dilediğiniz zamanda çıkacak olan gönderilerinizi belirleyebilir, vazgeçerseniz takvimden silebilirsiniz. Facebook Business Manager kursu ya da Meta Business Manager kursu alarak tüm bu süreci yönetebilirsiniz.

Çalışmalarınızı kolaylaştırmak, dijital pazarlamanın gücünü hissetmek istiyorsanız SEO Akademi’nin Meta Business Manager panel yönetimi eğitimi hakkında bilgi alın!

meta business manager kursları
meta business manager workshop

Reklamlarınızı Yönetin!

Reklam ve pazarlama çalışmalarınızı yönetebileceğiniz paneli öğrenmek, ekibinizle birlikte bu panel üzerinden reklam çıkmak istiyorsanız Meta Business Manager dersleri almanızın tam zamanı!

İnternet kullanıcılarının markanızı tanımasını ve ihtiyaçlarını hızlıca karşılarken firmanızı tercih etmesini istiyorsanız reklam çalışmalarınızı ihmal etmeyin! En güncel algoritmaları takip edebilmek, reklam kampanyalarını yönetebilmek, dijital pazarlama ekiplerinizi güçlendirebilmek için Meta Business Manager kursu eğitimlerinden yararlanmalısınız.

Markanızı büyütmenize destek sağlayacak eğitimlerle reklam çalışmaları yapacak, rakipleriniz arasında en etkili süreci yürüten firma olabileceksiniz!

SEO Akademi’den Meta Business Manager Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

Meta Business Manager kursu ile işletmesinin dijital hesaplarını kontrol edebilen, çalışmalarını yurt içi ve yurt dışı her alanda başarıyla yönetebilen kurumsal partnerlerimizi inceleyin, verdiğimiz Meta Business Manager eğitimi ile köklü firmalara yaptığımız katkılar hakkında fikir edinin!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Müşterilerinizin davranışlarına yönelik içerikler ve reklamlar düzenlemek istiyor, tek bir panel üzerinden tüm işletme hesaplarınızı yönetmenin kolaylıklarını öğrenmeyi hedefliyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun Meta Business Manager kursu programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir Meta Business Manager eğitimi ile dijital dünyanın yeniliklerini yakalayalım!

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Meta Business Manager kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, sosyal medya becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ihtiyaç, beklenti ve hedeflerinize göre bireysel ve kurumsal Meta Business Manager kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Meta Business Manager eğitimi programımızı istekleriniz, sosyal medya birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, markanızın ihtiyaçlarına odaklanıyoruz.

meta business manager panel yönetimi kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Meta Business Manager dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Geleceğin başarılı sosyal medya uzmanları arasına adını yazdırmak ve markasını zirveye taşımak isteyenlere Meta Business Manager eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Meta Business Manager eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

SEO Akademi’den Alacağınız Meta Business Manager Panel Yönetimi Kursu İle Reklam ve Pazarlama Çalışmalarınızı Tek Bir Kanaldan Yönetin!

Meta Business Manager eğitimi alarak bilmediklerinizi öğrenmek, sürekli değişen Facebook işletme hesabı detaylarına hakim olabilmek ve yenilikleri kaçırmamak için doğru adrestesiniz! Türkiye’nin en çok tercih edilen Meta Business Manager panel yönetimi kursları için SEO Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Kurumsal ve bireysel Meta Business Manager workshop programlarımızı inceleyin!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel Meta Business Manager eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi meta business manager eğitimi

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Meta Business Manager eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, işletme hesabınızı yönetmeyi hemen öğrenin!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
meta business manager panel yönetimi eğitimi

Hedef Kitlenizi Bulun!

En etkili reklam ve pazarlama çalışmalarını yapın, bunları nasıl yönetmeniz gerektiğini Meta Business Manager dersi alarak öğrenin ve hedef kitlenize kolayca erişin!

Kayıt Ol »

Diğerlerini Yetkilendirin!

Meta işletme hesabı yönetiminizi pazarlama ekibinizle ve iş ortaklarınızla birlikte üstlenmek istiyorsanız kişi ve grupları, dilediğiniz düzeyde yetkilendirin, reklam çalışmalarınızı kolaylaştırın!

meb ruhsatlı meta business manager kursu

MEB Ruhsatlı Meta Business Manager (Panel Yönetimi) Kursu

Meta Business Manager workshop programlarımızı düzenlediğimiz SEO Akademi; MEB onaylı ve ruhsatlı bir eğitim merkezidir.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Meta Business Manager kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden Meta Business Manager eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Kurumsal ya da bireysel ihtiyaçlar ve hedefler doğrultusunda planlanan Meta Business Manager panel yönetimi eğitimi süreci ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için Meta işletme hesabı yönetimi uygulamaları gerçekleştirerek kazanımların pekiştirilmesini sağlıyoruz.

Meta Business Manager kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte kursiyerlerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaların, öğrenemedikleri konuların ve kaçırdıkları derslerin telafisine imkan tanıyoruz.

Uygulamalı Meta Business Manager Eğitimi

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız Meta Business Manager kursları ile meta işletme hesabı kullanımını etkili yöntemlerle pratiğe aktararak daha hızlı ve kalıcı bir öğrenme süreci sağlıyoruz.

Tek bir platform üzerinden sayfalarınızı ve hesaplarınızı yönetebileceğiniz, hedef kitlenizi belirleyip listeleyebileceğiniz, ürün kataloğu oluşturabileceğiniz uygulamalı Meta Business Manager dersleri veriyor, tüm detaylarıyla Meta işletme hesabı yönetimi eğitimi almanızı sağlıyor, ödevlerle ve pratiklerle desteklediğimiz Meta Business Manager workshop programımızda öğrendiklerinizi pekiştirme fırsatı sunuyoruz.

Bir Meta Business Manager panel yönetimi sürecinde deneyim kazanmaları için öğrencilerimizle birlikte diğer işletme hesaplarının incelemelerini yapıyor, hedef kitle beklentilerini analiz ediyor başarılı bir Facebook Meta Business Manager projesinin detaylarını öğreniyoruz.

Meta Business Manager eğitimi sırasında ve sonrasında kursiyerlerimize destek olmayı sürdürüyor, öğrendiklerini hayata geçirmeleri için ipuçları veriyoruz. Firmaların dijital ekiplerini güçlendirmelerine destek oluyoruz.

meta business manager panel yönetimi kursu
meta business manager panel yönetimi kursları

Uluslararası Meta Business Manager Eğitimi Standardı

Dijital pazarlama alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel Meta Business Manager eğitimi programını sunuyoruz.

Bugüne kadar 1000’in üzerinde öğrenci mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan Meta Business Manager workshop eğitimlerimizde öğrenme hızınıza, dijital pazarlama ve işletme hesabı deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Meta Business Manager eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, Meta Business Manager dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Meta Business Manager panel güncellemelerini, değişen algoritmaları, başarıları ile dünya çapında üne kavuşmuş sosyal medya uzmanlarının yenilikçi uygulamalarını yakından takip ediyor, Meta Business Manager kursu boyunca öğrencilerimize ufuk açıcı ve güncel bilgiler aktarıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Meta Business Manager kursu ile öğrencilerimizin gelişimlerine önem veriyor, profesyonel çalışmalarla sosyal medya ve dijital işletme deneyimini arttırmak isteyen kursiyerlerimize eğitim danışmanlığı sunarak becerileri arasına yenilerini eklemelerine olanak tanıyoruz.

Meta Business Manager (panel yönetimi) eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin gelişimlerini, bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planlama hizmeti vererek yeteneklerini doğru yönlendirmelerini sağlıyor, dijital pazarlama sektöründe başarılı bir girişimci veya çalışan olarak yer almaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Yetiştirdiğimiz öğrencilerle Türkiye’nin en iyi sosyal medya yöneticilerini geleceğe hazırlıyor, firmaların başarılı dijital pazarlama ekipleri kurmasında rol alıyoruz!

facebook business manager eğitimi
facebook business manager kursu

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve Meta işletme hesabı panel yönetimini etkili kullanmaya hevesli olan tüm öğrencilerimizin Meta Business Manager eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Dijital pazarlama sektöründe çalışmalarını sürdüren, sosyal medya uzmanı olarak dijital dünyaya adım atan öğrencilerimize, işletme hesaplarını yöneterek hedef kitlesine detaylı bir hizmet sunmak isteyen firmalara Meta Business Manager eğitimi sonrasında da destek oluyor, akıllarına takılan soruları yanıtlayarak karşılaştıkları sorunları çözmelerine yardımcı oluyor, uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Dijital dünyanın yeni uzmanlarını yetiştiriyor, Meta Business Manager kurslarının yanı sıra dijital pazarlamanın diğer alanlarında sunduğumuz eğitimlerle öğrencilerimizin yanlarında olmayı sürdürüyoruz. Kurumsal partnerlerimizin sosyal medya danışmanı olarak yollarını aydınlatıyoruz…

Meta Business Manager Kursu Yorumları

Tüm Hesaplarınızı Bağlayın!

Facebook ve Instagram üzerinden oluşturduğunuz işletme hesaplarınızı tek bir yerden kontrol edin!

Birlikte Çalışın!

Ekibinizin ve iş ortaklarınızın panelinizi kullanırken hangi yetkilere sahip olabileceklerini siz belirleyin!

Hedef Kitlenizi Yönetin!

Kolayca listeleyebileceğiniz hedef kitlenize özel çalışmalar yapın, içeriklerinizi onlarla buluşturun!

meta business manager eğitimi yorumları

1000+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin başarılı girişimcilerine, iş insanlarına, sosyal medya meraklılarına ve uzmanlarına Meta Business Manager eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Meta Business Manager kursu programları ile 300’den fazla kurumsal, 700’den fazla bireysel Meta Business Manager eğitimi vererek öğrencilerimizle işletme hesabı yönetiminin yöntemlerini paylaştık.

Mezunlarımızın her biri Meta işletme hesabı yönetimi eğitimi hedeflerine kısa sürede ulaştılar, sosyal medya alanında ülkemizin başarılı uzmanları arasında yer aldılar. Kurumsal Meta Business Manager eğitimlerimizden yararlanan firmalar işletme hesaplarıyla hedef kitlelerine ulaşarak daha çok kişiye hizmet verebildiler ve rakiplerinin takip ettiği marka oldular.

10+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Atölyesi

Meta Business Manager panel yönetimi eğitimi dışında dijital dünyanın farklı alanlarına ilgi duyan kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

Meta Business Manager kursları ile birlikte dijital pazarlamanın diğer alanlarını merak eden öğrencilerimiz için profesyonel sosyal medya görsel tasarım ve planlama eğitimlerinden girişimcilere Instagram etkin kullanımına, sosyal medya pazarlamacılığından Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimlerine kadar farklı alanlarda eğitimlerimiz var! Siz de mesleki becerilerinizi veya markanızı internet çağına adapte etmek istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

Meta Business Manager kursu sonrası dijital dünyada rekabetçi kalmak için merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın!

meta business manager dersi
sosyal etkinlikler meta business manager kursu

Sosyal Etkinlikler

SEO Akademi Meta Business Manager kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Meta Business Manager kursları ile öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi Meta Business Manager kursu olarak öğrencilerimize sosyal medya ve dijital pazarlamanın püf noktalarını öğretirken bir yandan da güzel vakit geçirmelerini sağlıyor, ayrıca sektörün en iyileriyle tanışabilecekleri keyifli network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Mesleki birikiminizi arttırırken her anından keyif alacağınız ve dijital pazarlama dünyasının ustaları ile tanışacağınız bir Meta Business Manager kursu hazırladık! Gelin, siz de SEO Akademi ayrıcalıklarından yararlanın.

Sanat Cafe

Meta Business Manager eğitimi aralarında ve sonrasında sosyalleşebileceğiniz, keyifli sohbetlere ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece Meta Business Manager eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni insanlarla tanışabilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak sosyal medya ve dijital pazarlama hakkında fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla dijital pazarlama ve sosyal medya alanlarında başarıları ile ülkemizin en iyileri arasına adını yazdırmış sosyal medya uzmanları ile buluşuyor, başarılarının sırlarını kendilerinden dinliyoruz.

SEO Akademi Meta Business Manager kursları ile mesleki uzmanlığınızı rahat edebileceğiniz bir atmosferde geliştirmeniz için her şey düşünüldü!

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

SEO Akademi ailesi olarak düzenlediğimiz etkinlikleri, çalışmaları görmek, sosyal medya görsel tasarım ve planlama kursu esnasında sınıf ortamlarımızdaki eğlenceli anları birlikte hissetmek ve yeniliklerimizden haberdar olmak için bizi Instagram’dan takip edin!

Meta Business Manager Workshop Programı

Markanızın işletme hesaplarını tek panel üzerinden yönetmek, reklam kampanyalarınızı oluşturmak ve hedef kitlenizi belirlemek, aynı zamanda güçlü bir ekiple, kendi yetkilendirmeleriniz doğrultusunda çalışmak istiyorsanız Meta Business Manager eğitimi programımızı inceleyin, işletme hesabınızın panelini doğru stratejilerle kullanın!

Meta Business Manager kursu programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Dijital pazarlamaya adım atmak isteyenler,
 • Sosyal medya platformları üzerinden ürün veya hizmet satışı yapanlar,
 • Dijital reklam kampanyaları yönetenler,
 • Sosyal medya uzmanları,
 • Kendi işinin patronları,
 • Küçük işletmeler,
 • Ek gelir elde etmek isteyenler,
 • Potansiyel müşterilerine kolayca ulaşmak isteyenler,
 • Meta işletme hesabı panel yönetimini öğrenmek isteyen herkes!

Meta Business Manager kursu almanız için nedenler;
 • Hedef kitlenizi uygun araçlarla belirlemek istiyorsanız,
 • Reklam çalışmalarınızı kolayca yönetmeyi amaçlıyorsanız,
 • Hedef kitlenize en uygun reklamları nasıl çıkacağınızı bilmiyorsanız,
 • İşletme hesabınızı tek başınıza değil, ekibinizle ve ajansla birlikte kullanmak istiyor, nasıl yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız,
 • Sosyal medyayı dijital pazarlama yönüyle keşfetmek istiyorsanız,
 • Kendi başınıza öğrenmek için harcayacak vaktiniz yoksa ve hızlı bir program arıyorsanız,
 • Yalın anlatıma ve uygulamalı eğitime ihtiyaç duyuyorsanız,
 • Facebook Business Manager kursu arayışınızı etkili bir eğitimle sonlandırmak istiyorsanız,
 • Instagram ve Facebook reklamcılığının detaylarını öğrenmek istiyorsanız kesinlikle Meta Business Manager kursu almalısınız.

Meta Business Manager kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Facebook ve Instagram hedef kitlenize yönelik reklam kampanyaları hazırlayabilecek,
 • Markanızı dijital pazarlama alanlarında görünür kılabilecek,
 • Meta Business Manager panel yönetimine hakim olabilecek,
 • Ekibinizi panel üzerinde dilediğiniz gibi yetkilendirebilecek,
 • İzinleri dilediğiniz zaman kontrol edebilmeyi öğrenecek,
 • Ürün kataloğu, sayfa yönetimi gibi konuları aynı platform üzerinde görebilecek,
 • Instagram ve Facebook reklamlarınızı takip edebilecek,
 • Sosyal medya ajanslarıyla birlikte çalışabilecek,
 • Güvenli bir panel kullanımıyla tanışacaksınız.

Meta Business Manager (panel yönetimi) eğitimi programında karşılaşacağınız içerikleri inceleyerek katılım sağlayabilirsiniz. Meta Business Manager (Panel Yönetimi) Eğitimi Programı:
 • Facebook Reklam Yöneticisinden Kampanyalar, Reklam Setleri, Reklamlar Oluşturma
  • Kampanyaları Düzenleme
  • Etkinlik Reklamları
  • Teklif Reklamları
  • Dinamik Kreatifler
  • Kreatifler İçin İpuçları
  • Mobil Uygulama Reklamları
  • Excel İçin Facebook Reklam Yöneticisi
  • Teklif Stratejileri
 • Instagram'dan Reklam Oluşturma
  • Başlangıç Seviyesi Kullanıcı Kılavuzu
  • Instagram'dan Reklam Verme
  • Instagram'da Alışveriş
 • Reklam Verme Amaçları
  • Marka Bilinirliği, Erişim
  • Potansiyel Müşteriler Bulma
  • Markaya Duyulan İlgi
  • Mesajlar
  • Dinamik Reklamlar ,Dönüşümler
 • Hedef Kitle Analizleri
  • Özel Hedef Kitleler
  • Benzer Hedef Kitleler
 • Formatlar
  • Görsel ,Döngü
  • Koleksiyon
  • Hızlı Deneyim
  • Video ve Slayt Gösterisi ,Hikayeler
  • Markalı İçerik
 • Reklam Alanları
  • Reklam Alanı Optimizasyonu
  • Instagram ,Messenger
  • Facebook Yayın İçi Video
  • Reklam Yöneticisi'nde Reklamları Takip Etme
  • Reklam Yöneticisi'ndeki Otomatik Kurallar
 • Reklam Raporları
  • Ölçümler
  • Excel İçin Facebook Reklam Yöneticisi
  • Hedef Kitle İstatistikleri
  • Sonuçları Görüntüleme ve Rapor Oluşturma
  • Sonuçları Analiz Etme
 • Deneyler
  • Deney Konseptleri
  • A/B Testleri
  • Deneyler Aracı
  • Facebook Yönetimli Testler

Meta Business Manager Workshop Programı – 1000’in Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Satışlarıyla bir dünya markası haline gelmenin hayalini kuran girişimciler, e-ticaret uzmanları, kendi işlerinin patronları, iş insanları Meta Business Manager kursu ile kişisel ve kurumsal anlamda başarıyı yakaladı! Siz de Meta işletme hesabı yönetim panelinizi açarak ve kullanmayı öğrenerek hedef kitlenize kolayca ulaşmak için Meta Business Manager eğitimi alabilirsiniz! Hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Meta Business Manager Workshop Programı

Meta Business Manager programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve gelecek hedeflerine göre oluşturuyoruz.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurum ve kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Meta Business Manager eğitimleri, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit ediyor, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştiriyor.

Meta işletme hesabı yönetimi eğitimi alarak gönderilerinizi ve reklamlarınızı kolayca planlayabilir, Instagram ve Facebook işletme hesaplarınızı senkronize edebilirsiniz.

meta business manager dersleri

Meta Business Manager Kursu Sıkça Sorulan Sorular

SEO Akademi olarak Meta Business Manager kursu sonunda Kurum Onaylı Sertifika veriyoruz. Kurum Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Meta Business Manager dersleri için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Meta Business Manager eğitimi eğitmen kadromuz; dijital pazarlama sektöründe başarıları ile öne çıkmış, danışmanlık ve eğitim desteğiyle onlarca markanın dijital dünyada rekabetçi kalmasını sağlayan sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanlarından oluşmaktadır. Türkiye’nin en başarılı Meta Business Manager uzmanlarını ekibimizde bir araya getirmekteyiz.

Meta Business Manager workshop eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Meta Business Manager kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Meta Business Manager eğitimi fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun Meta Business Manager kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Meta Business Manager eğitimi fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi eğitim merkezimiz İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Meta Business Manager kursu Florya, Meta Business Manager kursu Bahçelievler, Meta Business Manager kursu Ataköy, Meta Business Manager kursu Yeşilköy, Meta Business Manager kursu Zeytinburnu, Meta Business Manager kursu Avcılar olarak hizmet veren Meta Business Manager kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Mağazalarını ve reklamlarını tek bir yerden yönetmek isteyen, reklam kampanyalarının hedef kitlelere yönelik planlarına hakim olmak isteyen, en kolay araçları kullanarak sosyal medyada hedef kitle oluşturmak isteyen herkes Meta Business Manager eğitimi alabilir.

Reklamlarınızı kolayca yönetmenize imkan tanıyan Meta Business Manager aracı Instagram, Facebook, Messenger ve WhatsApp ile uyumlu olarak çalışır. Dolayısıyla Instagram reklamlarınızı da kolayca yönetebilir, Facebook ve Instagramda ortak reklam kampanyaları paylaşabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
meta business manager eğitimi fiyatları

Meta Business Manager (Panel Yönetimi) Eğitimi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Meta Business Manager Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Dijital dünyanın gücünün farkında olan, tüm hedef kitlesine buradan ulaşabileceğini bilen ve reklamlarını kolayca yönetmek isteyen, Meta Business Manager eğitimi almak için SEO Akademi’ye gelen binlerce öğrencimizden biri de siz olun! Meta Business Manager dersi sonrasında deneyimlerinizi çoğaltmak için yeni bir eğitim arayışındaysanız, Meta Business Manager kursu sonrasında en çok tercih edilen workshopları inceleyebilirsiniz.

Meta Business Manager Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Meta Business Manager (panel yönetimi) eğitimi kurslarımızdan keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinlikleri ve tüm workshopları görmek için video ve fotoğraflarımıza göz atın, SEO Akademi’de sizi nelerin beklediğini öğrenin!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Meta Business Manager kursu merkezimizi, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı Meta Business Manager kursu ailesini yakından tanıyın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Meta Business Manager eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi Meta Business Manager kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

Meta Business Manager kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

1000+

Mezun Öğrenci

Bireysel ve kurumsal Meta Business Manager eğitimi almış yüzlerce başarılı kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

223

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 1.115 kişi satın aldı.