SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Youtube Kursu

Video Reklamların Etkileyici Gücünden Yararlanın!

Youtube Kursu ile Hedef Kitlenizle Bağlantı Kurmanın Yollarını Keşfedin!

Her yaş grubundan aktif kullanıcısı olan Youtube’u reklam ve satış hedefleriniz için kullanmaya ne dersiniz? Youtube kursu ile en trend sosyal paylaşım sitesi ile ürününüzü pazarlayabilirsiniz!

İzlediğiniz her videoda ya da dinlediğiniz her müzikte karşınıza çıkan ve kimi zaman sonuna kadar izlemek zorunda kaldığınız reklamlardaki markaların, jingleların ve sloganların bilinçaltınıza yerleştiğini ve daha sonraki alışverişlerinizde satın alma güdünüzü tetiklediğinizi biliyor musunuz? Youtube kurslarına katılarak Youtube’da etkileyici ve dikkat çekici video reklam paylaşmanın ipuçlarını öğrenebilirsiniz.

Youtube reklamlarınızın ne kadar görüntülendiğini, maliyetini ve bütçenizin ayrıntılarını analiz edebilir, her bir videonun göstermiş olduğu performans hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Dünya üzerinde Youtube’un 1,5 miyardan fazla aktif kullanıcısı olduğunu biliyor muydunuz?

youtube kursu

Youtube kursu hakkında detaylı almak için bize ulaşabilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
12 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Youtube Kursu SEO Akademi’de – Markanızı Daha Popüler Hale Getirin!

Youtube’da yüksek izlenme alan video reklamlar çekmek ister misiniz? Türkiye’nin en güncel Youtube kursu programları ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan Youtube eğitimleri alın, en çok izlenen video paylaşım sitesinin desteği ile hesaplı bir pazarlama stratejisi geliştirin…

youtube eğitmeni

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı akademisyenlerinden, sosyal medya uzmanlarından ve iletişimcilerinden Youtube eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
youtube kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Youtube kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı youtube kursu

MEB Onaylı Sertifika

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi özgeçmişinize ekleyebileceğiniz MEB onaylı Youtube kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında Youtube kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların Youtube eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden Youtube dersi alarak suça ortak olmayın!

youtube eğitimi

Yeni Nesil Pazarlamacılığı Öğrenin!

Gençlere yönelik olarak çıkarılacak bir ürünün reklamının televizyonda mı yoksa Youtube’da mı daha çok ilgi çekeceğini düşünüyorsunuz? Yeni nesil pazarlama yöntemlerinin en etkilisi Youtube reklamları ile gençlere yönelik reklam stratejileri geliştirebilirsiniz.

Youtube kursu ile doğru kurgulanmış bir reklam kampanyası oluşturmayı öğrenebilir, markanız için yaratıcı çözümler geliştirebilirsiniz. Youtube videolarının izlenme oranlarını düşünerek markanız ve ürününüz için en etkili reklam yönteminin video olduğunu fark edebilir, satışlarınızı artıracak yeni hedefler oluşturabilirsiniz.

Siz de Youtube reklamlarınızın daha çok kişiye ulaşmasını ve kullanıcılar arasında yayılmasını istiyor; etkileşim alan bir marka olmayı hedefliyorsanız Youtube kurslarına gelebilir, dijital dünyaya hızlı bir giriş yapabilirsiniz.

Reklam Bütçenizi Dengeli Kullanın!

Tv ve gazete reklamlarının yüksek bütçeleriyle baş edemiyor musunuz? Sizlere hem daha hesaplı hem de daha güçlü bir reklam önerimiz var: Youtube reklamları!

Youtube reklamcılığına küçük bütçelerle başlamak, büyük kazançlar sağlamanıza engel değil!YouTube, hem küçük hem de kurumsal işletmeler için daha fazla ilgili kullanıcıya ulaşma fırsatı yaratıyor. Ayrıca daha az maliyetle sesinizi çok daha fazla kişiye ulaştırabileceğiniz Youtube’da influencerlar ile reklam kampanyası yürütme gibi seçenekleriniz de var.

Siz de YouTube reklamcılığının faydaları ile tanışmak ve firmanız için en iyi çevrimiçi pazarlama stratejisine sahip olmak istiyorsanız Youtube kursumuza katılabilirsiniz!

youtube eğitimleri
youtube dersi

Sesinizi Daha Çok Duyurun!

Reklamı atla butonunun aslında ne işe yaradığını biliyor musunuz? Mobil, masaüstü, tv ve oyun konsolunda mevcut olan reklam yerleşimleri, gerçekte kullanıcıların ilgisini çekmek üzere tasarlanıyor!

Atlanabilir reklamlar, videonun sonlanacağı anın takip edilmesini sağlarken arka planda markanız ve vermek istediğiniz mesaja odaklanılmasını sağlıyor. Siz de Youtube’un çevrimiçi videolarına yatırım yaparak en güncel tekniklerle organik büyüme sağlayarak markanızın bilinirliğini artırmak istiyorsanız Youtube kursuma gelebilirsiniz!

Youtube reklamları için video üretirken, hedef kitlenizin eğleneceği keyif dolu bir içerik sunarak ilgi çekebilir, Youtube'un biriktirdiği geniş kullanıcı kitlesini markanız için bir avantaj haline dönüştürebilirsiniz.

SEO Akademi’den Youtube Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

Youtube eğitimlerimize katılarak video reklam stratejileri üretmeye başlayan ve sektöründe bir adım öne çıkan kurum ve kuruluşlara göz atmak ister misiniz? Gelin, siz de Youtube eğitimleri ile Türkiye’nin önde gelen iş insanlarının arasındaki yerinizi alın!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Eğitimin Tek Adresi

Youtube’un sahip olduğu müşteri potansiyelini gözden kaçırmak istemiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun Youtube kursu programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir Youtube eğitimi ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ile hedeflerinize ulaşın…

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Youtube kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, mevcut durumunu analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız Youtube eğitiminde kişilerin ve kurumlara Youtube deneyimlerini geliştiriyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Youtube eğitimi programımızı istekleriniz, bilgi birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

youtube kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla Youtube eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Dijital pazarlama alanında kariyer yapmak ve markasının bilinirliğini artırmak isteyen öğrencilerimize Youtube eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Youtube eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Dijital Pazarlama Uzmanı ve Reklamcı Olmak İsteyenlerin Öz Geçmişini Güçlendirecek Youtube Eğitimleri!

Kampanyalarımızdan ve yeni ürünlerinizden müşterilerinizi en hızlı ve etkili şekilde haberdar etmenin yolu elbette ki Youtube reklamları! Türkiye’nin en çok tercih edilen Youtube kursu SEO Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Kurumsal ve bireysel Youtube kursu programımızı inceleyin, size özel bir Youtube eğitimi planlayalım!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel Youtube eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi youtube kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Youtube eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, dijital dünyada rekabetçi olmayı hemen öğrenmeye başlayın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
youtube kursları

Youtuber Olun!

Youtuberları hayranlıkla ediyor, siz de bir gün onlar gibi olmayı mı hedefliyorsunuz? Youtube kursuna gelin, sosyal medyadaki kariyeriniz için başlangıç yapın!

Kayıt Ol »

Etkileyici Reklamlar Yapın!

Youtube’un geniş kullanıcı kitlesini göz ardı etmeyin! Satış ve pazarlama hedeflerinize ulaşmak için Youtube reklamlarını nasıl kullanacağınızı öğrenin!

meb ruhsatlı youtube kursu

MEB Ruhsatlı Youtube Kursu

Youtube eğitimleri verdiğimiz SEO Akademi, MEB onaylı ve ruhsatlı bir kurstur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Youtube kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden Youtube eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti, ihtiyaç ve hedef analizi doğrultusunda planlanan Youtube eğitimi süreci ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için hedef kitle belirlemekte, reklam kampanyaları üretiyoruz.

Youtube kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte kursiyerlerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaların, öğrenemedikleri konuların ve kaçırdıkları derslerin telafisine imkan tanımaktayız.

Uygulamalı Youtube Kursu

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız Youtube kursu ile dijital pazarlama uzmanı, iletişim uzmanı ve reklamcı olmak isteyen kursiyerlerimizin öğrendiklerini pratiğe aktarmalarını, daha hızlı ve kalıcı bir eğitim süreci geçirmelerini sağlıyoruz.

Youtube eğitimleri ile öğrencilerimize uygulamalı olarak Google ve Youtube’un analiz araçlarını kullanmayı öğretiyor,farklı reklam formatlarından hangisinin işletmeniz için daha verimli olduğunu anlayabileceğiniz çalışmalar yapıyoruz.

Düşük bütçeler ile yüksek kazançlar elde etmek, video reklamların gücünden faydalanmak isteyenlere uygulamalı öğrenme metotlarımız ile destek oluyor, profesyonel yaşamda başarıya ulaşmalarını sağlıyoruz.

Kurumsal Youtube eğitimi ile markasına değer katmak, etkili bir reklam sloganı ile birlikte başarılı bir reklam kampanyası yürütmek isteyen iş insanlarına Youtube kursu ile doğru hedefler belirliyoruz!

youtube dersleri
youtube dersi

Uluslararası Youtube Eğitimi Standardı

Satış, pazarlama ve reklamcılık alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel Youtube eğitimi programını sunuyoruz.

Bugüne kadar 1200’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan Youtube kurslarımızda öğrenme hızınıza, dijital pazarlama deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Youtube eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Dijital dünyanın kalbinin attığı Youtube’da görünür olmanızı, ürünlerinizi potansiyel müşterilerinizle buluşturmanızı ve güvenilir bir algı yaratmanızı destekliyor, kursiyerlerimizin Youtube reklamlarını birlikte organize ediyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

İnternet dünyasının fırsatlarından yararlanarak kendi işini kurmak isteyenlere, Youtuber olmayı hayal edenlere ve iş fikirlerini kitlelere nasıl sunacağını bilmeyenlere eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Kursiyerlerimizin kariyer planlarına ve mesleki gelişimlerine katkı sağlıyor, Youtube reklamcılığında etkili stratejiler geliştirmenin önemini aktarıyoruz.Youtube kursunu başarıyla bitiren öğrencilerimize farklı eğitimler öneriyor, başarılarını pekiştirmelerini destekliyoruz.

Markasının reklamını viral yapmak isteyen ve Youtube reklamlarının tüm detaylarını öğrenerek bütçe planlaması oluşturmayı planlayan öğrencilerimize dopdolu bir eğitim vadediyoruz.

en iyi youtube kursu
youtube sertifikası

Eğitim Sonrası Destek

Youtube etkileşimlerini artırarak sosyal medyada kariyer yapmayı planlayan öğrencilerimize, Youtube eğitiminden sonra da sosyal medya danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

Markanız için oluşturacağınız reklam kampanyaları, pazarlama bütçeleri ve dijital stratejilerde yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere destek oluyor, kurumunuz için oluşturduğunuz Youtube hesabını yönetirken karşılaştığınız tüm sorunlarda bilgi ve deneyimlerimizden yararlanmanızı sağlıyoruz.

Sizlere en ilgili hedef kitleyi sunan Youtube’un desteği ile satışlarınızı artırmanızı ve markanız için farkındalık yaratmanızı destekliyoruz.

Youtube Kursu Yorumları

Youtuber mı Olmak İstiyorsunuz?

Çok beğendiğiniz Youtube fenomenlerinden biri de neden siz olmayasınız?

Reklam Maliyetlerinizi Düşürmeye Var mısınız?

Geleneksel reklamlara göre çok daha etkili ve ucuz reklam verin!

“Sosyal Medyada Ben de Varım” Diyor musunuz?

Markanızı en çok tıklanan video paylaşım sitesine taşımaya hazır olun!

youtube kursu mezunları

1200+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin başarılı girişimcilerine, iş insanlarına, dijital pazarlama uzmanlarına, reklamcılarına ve sosyal medya tutkunu gençlerine Youtube eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Youtube kursu programları ile 850’den fazla kurumsal, 350’den fazla bireysel Youtube eğitimi vererek öğrencilerimize mobil dünyada görünür olmanın önemini aktardık.

Mezunlarımızın her biri pazarlama hedeflerine kısa sürede ulaşarak Türkiye’nin en başarılı markaları haline geldiler. Youtube kursu ile hafızalardan çıkmayacak reklam projelerine imza attılar.

20+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Kursu

Youtube eğitimi dışında dijital dünyanın farklı alanlarına ilgi duyan kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

Sosyal medyanın gücünü keşfetmek isteyen öğrencilerimiz için Linkedin’den Instagram’a Facebook’tan Sosyal Medya Uzmanlığı Kursuna kadar pek çok eğitim planladık. Siz de Youtube’un atlanabilen ve atlanamayan reklam kuralları ile ilgili bilgi almak ve Youtube reklam formatlarını öğrenmek istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

Sizleri dijital dünyada önemli başarılar elde etmenizi sağlayacak pek çok eğitimle buluşturan SEO Akademi’nin ayrıcalıklı eğitimlerine mutlaka katılın.

youtube dersleri
sosyal etkinlikler youtube kursu

Sosyal Etkinlikler

Sıkıcı teorik eğitimi geride bırakıyor, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri, eğlenebilecekleri ve keyif dolu bir ortamda vakit geçirecekleri unutulmaz bir kurs deneyimi yaşatıyoruz.

Youtube kurslarında öğrencilerimizin eğitmenleri ve diğer kursiyerle kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenliyor; öğrencilerimizin kurslarına severek gelmelerini sağlıyoruz.

Türkiye’nin en iyi dijital pazarlama kursu olarak Youtube’da reklam verme tekniklerini öğretirken bir yandan da öğrencilerimizin güzel vakit geçirmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Kariyer hedeflerine destek olacağını düşündüğümüz network organizasyonları ve workshoplar gerçekleştiriyoruz.

Özgeçmişinizi güçlendireceğiniz, markanızın hedeflerini gerçekleştireceğiniz ve kişisel gelişiminize katkı sunacağınız Youtube kursunu, sizler için olabildiğince eğlenceli hale getirdik! Gelin, bu ayrıcalıklı eğitimi kaçırmayın.

Sanat Cafe

Youtube kursunda edindiğiniz dostlukları ve ettiğiniz sohbetleri Sanat Cafe’de pekiştirmenizi sağlıyor, sizleri sıcak ve samimi bir ortamda ağırlıyoruz.

Klasik kurslar gibi öğrencilerimize yalnızca ders vermiyor, onlara Youtube’a dair meslektaşları ile sohbet edebilme, birbirlerine faydalı olma ve sosyalleşme imkanı da sunuyoruz.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla dijital pazarlama alanında önemli başarılara imza atmış reklamcı, iletişim uzmanı ve dijital pazarlama uzmanları ile buluşuyor, başarılarının sırrını keşfedeceğimiz sohbetler ediyoruz.

Siz de SEO Akademi’ye gelin, hem kurumsal yaşamınıza katkı sağlayın hem de keyifli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkarın…

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

SEO Akademi’de gerçekleştirilen Youtube eğitimlerini, kariyer günlerimizi ve etkinlerimizi görmek için bizi Instagram’dan takip edin!

Youtube Kursu Programı

Çevrimiçi reklamcılık yoluyla büyük kitlelere mi ulaşmak istiyorsunuz? Youtube'un reklamcılık potansiyelinden faydalanmak istiyorsanız detaylı Youtube kursu programımızı inceleyin; markanızı, ürününüzü, yenilikleri ve kampanyalarınızı video reklamlarla sunmanın inceliklerini öğrenin!

Youtube kursu programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Youtuber olmayı hayal eden,
 • Video reklamların gücünü fark eden,
 • Markasını Youtube’da aktif kılmak isteyenler,
 • Başarılı bir reklam kampanyası yürütmeyi hedefleyenler,
 • Hedef kitlesine Youtube’dan seslenmek isteyenler,
 • Youtube için reklam kampanyası planlayanlar,
 • Video ve görselin gücünden faydalanmak isteyenler,
 • Dijital pazarlama uzmanları, reklamcılar ve iletişim uzmanları.

Youtube kursu almanız için nedenler;
 • Youtube kullanıcı davranışlarını ön göremiyorsanız,
 • Youtube’a içerik üretme noktasında yetersiz kalıyorsanız,
 • Reklam giderleriniz fazla tutuyorsa,
 • Satışlarınız istediğiniz seviyede değilse,
 • Ekip olarak yeterli Youtube pazarlamacılığı deneyiminiz yoksa,
 • Youtube hesabınızı daha fazla insana ulaştırmak istiyorsanız Youtube eğitimlerine katılabilirsiniz.

Youtube kursu ile;
 • Web sitenize Youtube’dan etkileşim çekecek,
 • Youtube algoritmalarını tanıyacak,
 • İyi planlanmış bir reklam kampanyası yürütecek,
 • Discovery reklamlar oluşturabilecek,
 • Farklı reklam stratejileri geliştirecek,
 • Yeni bir mesleki beceri kazanacak,
 • Marka bilinirliğinizi artıracak,
 • Müşteri portföyünüzü geliştireceksiniz.

Youtube Kursu Programı – 1200’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Hesaplı bir pazarlama stratejisi olan Youtube reklamlarını kullanarak markasına değer katmak isteyen iş insanlarına, girişimcilere, reklamcılara ve kurumsal iletişim uzmanlarına Youtube eğitimleri verdik. Siz de web sitenize Youtube’dan trafik çekmek ve satışlarınızı artırmak istiyorsanız SEO Akademi’nin Youtube eğitimlerine katılabilirsiniz.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Youtube Kursu Programı

Youtube kursu programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurum ve kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Youtube kursu, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Youtube’u aktif olarak kullananların genelinin 17 ila 49 yaş aralığında olduğunu biliyor musunuz?

youtube eğitimi

Youtube Kursu Sıkça Sorulan Sorular

SEO Akademi olarak Youtube kursu sonunda MEB Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Youtube kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Youtube kursu eğitmen kadromuz; dijital pazarlama sektöründe başarıları ile öne çıkmış, danışmanlık ve eğitim desteğiyle onlarca markanın dijital dünyada rekabetçi kalmasını sağlayan reklam ve pazarlama uzmanlarından oluşmaktadır.

Youtube kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Youtube kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Youtube O kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun Youtube kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Youtube kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi Youtube eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Youtube kursu Florya, Youtube kursu Bahçelievler, Youtube kursu Ataköy, Youtube kursu Yeşilköy, Youtube kursu Zeytinburnu, Youtube kursu Avcılar olarak hizmet veren Youtube kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Kesinlikle. Youtube’da hangi tarzlarda içerik üreteceğinizi ve hedef kitlenizi belirleyerek kişisel bir hesap açabilir, videolarınızı kullanıcılarla buluşturarak kısa sürede Youtube fenomeni olabilirsiniz.

Youtube kursunu başarıyla tamamladıktan sonra video içerik üreticisi ve sosyal medya uzmanı olarak başvurular yapabilir; dilerseniz özgeçmişinizi SEO Akademi’deki diğer Linkedin Kursu, Facebook Kursu, SEO Kursu ve Ads Kursu gibi eğitimlerle destekleyebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
youtube kursu fiyatları

Youtube Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Youtube Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Youtube’un demografik gruplar, ilgi alanları, yerleşimler ve yeniden pazarlama listeleri gibi hedefleme yöntemleriyle ürünlerini doğru kişilere pazarlamayı öğrenen öğrencilerimizin, Youtube kursundan sonra aldığı eğitimlere göz atmak ister misiniz?

Youtube Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Youtube kursunda geçirdiğimiz eğlenceli anları, düzenlediğimiz etkinlikleri ve workshopları görmek için video ve fotoğraflarımıza göz atın, SEO Akademi’nin keyifli atmosferine siz de katılın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Youtube kursu merkezimizi, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı SEO ve dijital pazarlama kursu ailesini yakından tanıyın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Youtube eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi Youtube kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

Youtube kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

1200+

Mezun Öğrenci

Bireysel ve kurumsal Youtube eğitimi almış yüzlerce başarılı kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

147

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 735 kişi satın aldı.