SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Linkedin Kursu

Profesyonel Bir Linkedin Profili mi Oluşturmak İstiyorsunuz?

Linkedin Kursunda Öğrendiklerinizle İş Yaşamınızda Fark Yaratın!

Linkedin profilinizle işverenlerin ve insan kaynakları yetkililerinin dikkatini mi çekmek istiyorsunuz? İlgi alanlarınızdan eğitimlerinize, katıldığınız sosyal projelerden başarılarınıza kadar Linkedin kullanımının inceliklerini öğrenmeye ne dersiniz?

Daha kalite müşteri portföyü oluşturmak, şirketinizin takipçilerini artırmak ve markanıza güç katmak için Linkedin hesabınızın yönetimi çok önemli. Linkedin’in her büyüklükteki B2B şirket için geçerli olan ipuçlarını öğrenmek için Linkedin kursuna katılın, kullanışlı ve ilgi çekici paylaşımlarla kurumsal bir imaj yaratın!

İster bir startup yöneticisi olun isterseniz de çok kalabalık bir şirketin insan kaynakları uzmanı, içerik oluşturma, dağıtma, şirket hedeflerini belirleme ve sosyal medya takvimi oluşturma gibi sorumluluklarınızın her zaman var olduğunu unutmayın.

Pazarlama yöneticilerinin %91'inin kaliteli içerik bulmak için Linkedin’i takip ettiğini biliyor muydunuz?

linkedin kursu

Linkedin kursu hakkında detaylı almak için bize ulaşabilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
12 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Linkedin Kursu SEO Akademi’de – Şirketinizin Hedefleri İçin Linkedin’i Bir Araç Olarak Kullanın!

Linkedin’deki hedef kitlenizi daha iyi anlamak ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış içerikler oluşturarak iş dünyasında fark edilmek ister misiniz? Türkiye’nin en güncel Linkedin kursu programları ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan Linkedin eğitimleri alın, kurumsal dünyada bir adım önde olun…

linkedin eğitmeni

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı akademisyenlerinden, sosyal medya uzmanlarından ve iletişimcilerinden Linkedin eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
linkedin kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Linkedin kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı linkedin kursu

MEB Onaylı Sertifika

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi özgeçmişinize ekleyebileceğiniz MEB onaylı Linkedin kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında Linkedin kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların Linkedin eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden Linkedin dersi alarak suça ortak olmayın!

linkedin eğitimi

Ana Sayfanızı Güçlendirin!

Şirketiniz için kurumsal ve profesyonel görünen bir Linkedin hesabı oluşturmak istiyorsanız Linkedin kursuna katılarak en dikkat çekici bölüm olan ana sayfa ve hakkımızda kısmını etkili bir şekilde doldurabilirsiniz.

Linkedin eğitimleri ile müşterilerinize nasıl yardımcı olacağınızı, başarılarınızı, ürünlerinizi, iş kollarınızı, girişimlerinizi ve alt markalarınızı nasıl listelemeniz gerektiğini öğrenebilir, SEO anahtar kelimelerinin profilinize nasıl güç katacağını keşfedebilirsiniz. Organik yollarla sağlamanın güç olduğu gönderi etkileşimlerinizi, bizden destek alarak geliştirmek istemez misiniz?

Markanıza ve sayfanıza uygun görsel seçiminden etkinliklerinizin tanıtımına kadar hesap yönetiminizin her aşamasında çok daha yetkin olabilirsiniz.Yoksa siz hala Linkedin eğitimi almadınız mı?

İçerik Yönetimi Yönergeleri Oluşturun!

Linkedin içeriklerini nasıl oluşturmanız gerektiğini biliyor musunuz? Kurumsal Linkedin hesabınızı dikkatli bir şekilde yönetmezseniz şirketinizin prestijini sarsabilirsiniz!

Linkedin kurslarına katılarak içerik yönetimi yapmanın püf noktalarını ve markanızın imajını korumayı keşfedebilir;hangi içerikleri, nasıl ve ne zaman yayımlamanız gerektiği ile ilgili ihtiyaç duyacağınız her şeyi öğrenebilirsiniz. Linkedin şirket sayfanızı nasıl yöneteceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinebilir, böylece uzun vadede güzel getiriler alabilirsiniz.

Hedef kitlenizde yankı uyandıran hikayeler bulmak ve sponsorlu içerik oluşturarak reklam bütçelerinizi dengelemek için hemen Linkedin eğitimlerine gelin!

linkedin eğitimleri
linkedin dersi

Sosyal Medya Takvimi Oluşturun!

Mevcut ve yaklaşan Linkedin gönderilerinizi takip etmek için sosyal medya takvimi oluşturuyor musunuz? Editoryal düzen ve mükemmellik sağlamak, işinizin en önemli parçası…

Linkedin hedef kitlenizi anlamak ve ideal müşteri profilinizi tanımlamak içinpazarlama stratejiniz, süreç yönergeleriniz ve içeriklerinizle ilgili bir plan oluşturmanın detaylarını öğrenmek için Linkedin kurslarına katılabilir; şirketinizin hesabını çok daha planlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

B2B pazarlama başarısı için Linkedin kursuna yatırım yapın, sizi başarıya ulaştıracak araştırma, çalışma, hedef kitle analizi ve makale oluşturma gibi ayrıntılarla ilgili bilgi alın.

SEO Akademi’den Linkedin Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

Linkedin eğitimlerine katılarak ulaşılabilir, güvenilir ve başarılı bir Linkedin profili oluşturan kurumsal partnerlerimize göz atmak ister misiniz? Gelin, siz de Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarının arasındaki yerinizi alın, Linkedin eğitimleri ile iş hayatında fark yaratın!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Eğitimin Tek Adresi

Linkedin şirket sayfanızı nasıl optimize edeceğinizi biliyor musunuz? Markanızın Linkedin’den en iyi şekilde yararlanmasını istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun Linkedin kursu programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir Linkedin eğitimi ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ile iş hayatında fark edilen biri olun!

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Linkedin kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, firmanızı analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız Linkedin eğitiminde kişilerin ve kurumlara Linkedin deneyimlerini geliştiriyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Linkedin eğitimi programımızı istekleriniz, bilgi birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

linkedin kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla Linkedin eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Sosyal medya alanında kariyer yapmak ve markasının bilinirliğini artırmak isteyen öğrencilerimize Linkedin eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Linkedin eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Linkedin B2B ve B2C İçin Güçlü Bir Araç! Linkedin Eğitimi Alın Şirket Sayfanızı Optimize Edin!

Potansiyel müşteri yaratmak ve işe alım süreçlerini yürütmek için şirketinizin iyi yönetilmiş bir Linkedin sayfasına ihtiyacı olduğun düşünmüyor musunuz?Türkiye’nin en çok tercih edilen Linkedin kursu SEO Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Kurumsal ve bireysel Linkedin kursu programımızı inceleyin, size özel bir Linkedin eğitimi planlayalım!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel Linkedin eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi linkedin kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Linkedin eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, Linkedin’de etkili bir profil oluşturun!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
linkedin kursları

Tanıtımınızı Yapın!

Dünyanın en büyük ve en aktif profesyonel ağ platformu olan Linkedin ile şirketinizdeki önemli değişiklikleri paylaşın, markanızı tanıtın!

Kayıt Ol »

İş Bulun!

İş mi arıyorsunuz? Linkedin eğitimlerine katılın, yöneticilerle ve profesyonellerle etkileşime girerek iş ilanlarına ilk başvuran siz olun!

meb ruhsatlı linkedin kursu

MEB Ruhsatlı Linkedin Kursu

Linkedin eğitimleri verdiğimiz SEO Akademi, MEB onaylı ve ruhsatlı bir kurstur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Linkedin kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden Linkedin eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti, ihtiyaç ve hedef analizi doğrultusunda planlanan Linkedin eğitimi süreci ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için hedef kitle belirlemekte, şirketinize ait Linkedin hesabınız üzerinden sizlerle birlikte değerlendirme ve analiz yapmaktayız.

Linkedin kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte kursiyerlerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaların, öğrenemedikleri konuların ve kaçırdıkları derslerin telafisine imkan tanımaktayız.

Uygulamalı Linkedin Kursu

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız Linkedin kursu ile insan kaynakları, halkla ilişkiler ve iletişim alanında kariyer yapmak isteyen kursiyerlerimizin öğrendiklerini pratiğe aktarmalarını, daha hızlı ve kalıcı bir eğitim süreci geçirmelerini sağlıyoruz.

Geliştirilebilir mobil deneyimi kazanmak ve mobil uygulamalar içinde ürünlerinin reklamını yapmak isteyenlere uygulamalı mobil pazarlama kursu ile destek oluyor, birlikte reklam ve hedef kitle analizi çalışmaları yapıyoruz.

Linkedin eğitimlerinde şirket sayfanızı nasıl oluşturacağınızı, en uygun şekilde nasıl tamamlayacağınızı ve hesabınızı işletmeniz için bir araç olarak nasıl çalıştıracağınızı sizlerle paylaşıyor, işletmenizin daha rekabetçi olması içiniyi bir sayfa oluşturmanın püf noktalarını öğretiyoruz.

Müşterilerinizin ve kurumsal partnerlerinizin sayısını artırmak için yapmanız gerekenler ile birlikte Linkedin dinamiklerini paylaşıyor ve networkünüzü genişletecek kusursuz bir eğitim almanızı sağlıyoruz.

Linkedin profilini kurumsallaştırmak ve iş hayatının nabzını Linkedin’den tutmak isteyen şirket yöneticilerine ve insan kaynakları uzmanlarına donanımlı bir Linkedineğitimi alma fırsatı sunuyor, profesyonel yaşamda başarıya ulaşmalarını destekliyoruz.

linkedin dersleri
linkedin sertifikası

Uluslararası Linkedin Eğitimi Standardı

İletişim, sosyal medya ve reklamcılık alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel Linkedin eğitimi programını sunuyoruz.

Bugüne kadar 550’nin üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan Linkedin kurslarımızda öğrenme hızınıza, sosyal medya kullanımınıza ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Linkedin eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Linkedin kursu ile öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ediyor, kurumsal Linkedin yönetim sürecinde var olan tüm aşamaları deneyimliyoruz. Sosyal medyadaki tüm gelişmeleri takip ederek öğrencilerimize faydalı olmayı amaçlıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

İnsan kaynakları, iletişim ve halkla ilişkiler departmanlarında kariyer yapmak ve şirketleri için kurumsal bir Linkedin hesabı oluşturmak isteyenlere eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Linkedin kursunu başarıyla bitiren öğrencilerimize, kendilerini profesyonel yaşamda çok daha güçlü hissetmelerini sağlayacak eğitimler öneriyoruz. Kursiyerlerimizin gelecek planlarına uygun mesleki yönlendirmeler yapıyor, Türkiye’nin en iyi iletişim ve sosyal medya uzmanlarının yetişmesine önayak oluyoruz.

Sosyal medya ve dijital kanallar üzerinden headhunter’lık yapmak, kurumsal çözüm ortaklarına ulaşmak ve sektöre dair değerlendirmelerini meslektaşları ile paylaşmak isteyenlerin profesyonel bir şekilde Linkedin yönetimi yapmasını sağlayacak Linkedin eğitimleri veriyoruz.

linkedin kursu fiyatları
en iyi linkedin kursu

Eğitim Sonrası Destek

Gelişime önem veren öğrencilerimize Linkedin kursundan sonra da destek olmaya devam ediyor, hem kişisel hem de kurumsal ihtiyaçlarında yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Markalarına ait Linkedin hesaplarını yönetirken karşılaştıkları sorunlarda bilgi ve deneyimlerimiz ışığında onlara yardımcı oluyor, akıllarına takılan soruları büyük bir içtenlikle yanıtlıyoruz. Linkedin eğitimini tamamlayan ve kariyer basamaklarını tırmanmaya başlayan öğrencilerimize işverenlerin dikkatini çekecek bir Linkedinprofili hazırlamanın ipuçlarını veriyoruz.

Nitelikli müşteri portföyü oluşturma, etkili bir reklam kampanyası yaratma ve fikirlerinizi iş dünyasıyla paylaşma noktasında sizlere destek olacak Linkedin eğitimlerini büyük bir özveriyle veriyor, gelişiminizi destekliyoruz.

Linkedin Kursu Yorumları

Toplulukları Etkileyin!

Yaratıcı fikirleriniz, deneyimleriniz ve değerlendirmelerinizle herkese ışık tutun!

Sektörünüzde Öne Çıkın!

Sosyal medyaya hakim, yenilikçi bir firma olarak iş hayatında bir adım öne çıkın!

Ekibinizi Geliştirin!

Linkedin eğitimlerine katılın, işinize değer ve güç katacak beceriler edinin!

linkedin kursu mezunları

550+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin başarılı girişimcilerine, iş insanlarına, insan kaynakları ve iletişim uzmanlarına Linkedin eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Linkedin kursu programları ile 450’den fazla kurumsal, 100’den fazla bireysel Linkedin eğitimi vererek öğrencilerimize en güçlü kurumsal ve sosyal ağ hakkında önemli bilgiler sunduk.

Siz de tamamen size özel, öğrenme hızınıza, şirketinizin sektörüne ve sosyal medya geçmişinize göre şekillenen bir Linkedin eğitimi almak istiyorsanız bize ulaşın!

20+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Kursu

Linkedin eğitimi dışında dijital dünyanın farklı alanlarına ilgi duyan kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

Kurumsal yaşamda sosyal medyanın gücünden faydalanmak isteyen öğrencilerimiz içinInstagram’dan Youtube’a, Linkedin’tan Sosyal Medya Uzmanlığı Kursuna kadar pek çok eğitim planladık. Siz de kariyer yolculuğunuzda rakipleri geride bırakmanızı sağlayacak eğitimler almak ve öz geçmişinizi güçlendirmek istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

Sizleri dijital dünyada önemli başarılar elde etmenizi sağlayacak pek çok eğitimle buluşturan SEO Akademi’nin ayrıcalıklı eğitimlerine mutlaka katılın.

linkedin dersi
sosyal etkinlikler linkedin kursu

Sosyal Etkinlikler

Sıkıcı teorik eğitimi geride bırakıyor, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri, eğlenebilecekleri ve keyif dolu bir ortamda vakit geçirecekleri unutulmaz bir kurs deneyimi yaşatıyoruz.

Linkedin kurslarında öğrencilerimizin eğitmenleri ve diğer kursiyerle kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenliyor; öğrencilerimizin kurslarına severek gelmelerini sağlıyoruz.

Türkiye’nin en iyi dijital pazarlama kursu olarak öğrencilerimize,Linkedin aracılığı ile geniş bir network sağlamanın önemini aktarırken bir yandan da güzel vakit geçirmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Kariyer hedeflerine destek olacağını düşündüğümüz network organizasyonları ve workshoplar gerçekleştiriyoruz.

Başarılı öğrencilerimizin kariyer yolculuklarında sağlam adımlar atmalarına yardımcı olduğumuz Linkedin kursunu, sizler için olabildiğince eğlenceli hale getirdik! Gelin, bu ayrıcalıklı eğitimi kaçırmayın.

Sanat Cafe

Linkedin kursunda edindiğiniz dostlukları ve ettiğiniz sohbetleri Sanat Cafe’de pekiştirmenizi sağlıyor, sizleri sıcak ve samimi bir ortamda ağırlıyoruz.

Klasik kurslar gibi öğrencilerimize yalnızca ders vermiyor, onlara Linkedin’a dair meslektaşları ile sohbet edebilme, birbirlerine faydalı olma ve sosyalleşme imkanı da sunuyoruz.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla dijital pazarlama alanında önemli başarılara imza atmış reklamcı, iletişim uzmanı ve dijital pazarlama uzmanları ile buluşuyor, başarılarının sırrını keşfedeceğimiz sohbetler ediyoruz.

Siz de SEO Akademi’ye gelin, hem kurumsal yaşamınıza katkı sağlayın hem de keyifli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkarın…

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

SEO Akademi’de gerçekleştirilen Linkedin eğitimlerini, kariyer günlerimizi ve etkinlerimizi görmek için bizi Instagram’dan takip edin!

Linkedin Kursu Programı

Kurumsal imajınızı güçlendirmek ve sektörünüzde dikkat çekmek ister misiniz? Linkedin’in kitleleri harekete geçiren etkisinden faydalanmak için detaylı Linkedin kursu programımızı inceleyin; güncel algoritmalardan haberdar olun.

Linkedin kursu programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Girişimciler,
 • İnsan kaynakları departmanı çalışanları,
 • Yöneticiler,
 • Dijital pazarlama uzmanları,
 • Halkla ilişkiler departmanı çalışanları,
 • Sosyal medya uzmanları,
 • Reklamcılar,
 • İletişim uzmanları.

Linkedin kursu almanız için nedenler;
 • Profesyonel bir Linkedin hesabı açmak istiyorsanız,
 • Linkedin reklamcılığı hakkında bilgi sahibi değilseniz,
 • Şirketinizin prestijini artırmak istiyorsanız,
 • Linkedin reklamcılığı hakkında bilginiz yoksa,
 • Kurumsal dilinizi Linkedin’e taşımak istiyorsanız,
 • B2B pazarlamacılıkta yeni stratejiler öğrenmeyi hedefliyorsanız,
 • Hedef kitlenize ulaşmak istiyorsanız Linkedin kursuna katılabilirsiniz.

Linkedin kursu ile;
 • Sosyal medya uzmanlığındaki kariyerinize yeni bir başarı ekleyecek,
 • Networkünüzü genişletecek,
 • Marka imajınızı güçlendirecek,
 • Linkedin’de ürün, hizmet ve marka reklamları oluşturacak,
 • Markanızın itibarını artıracak,
 • Sektörünüzde bir adım önde olacak,
 • Daha fazla etkileşim alacaksınız.

Linkedin Kursu Programı – 550’nin Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Kurumsal bir şirket hesabı oluşturarak iş dünyasının yükselen değerleri arasına girmeyi hedefleyen yöneticilere, parlak iş fikirlerini hayata geçirerek iş dünyasına etkili bir giriş yapmayı planlayan girişimcilere Linkedin eğitimleri verdik. Siz de firmanızın ve ürününüzün tanıtımını yapabileceğiniz kurumsal bir sosyal medya kanalında var olmak ve başarılarınızı pekiştirmek isterseniz Linkedin eğitimlerine katılabilirsiniz.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Linkedin Kursu Programı

Linkedin kursu programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurum ve kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Linkedin kursu, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Linkedin, iş dünyasındaki yöneticilerin, işverenlerin ve sponsorların dikkatini çekebileceğiniz en etkili platformdur.

linkedin eğitimleri

Linkedin Kursu Sıkça Sorulan Sorular

SEO Akademi olarak Linkedin kursu sonunda MEB Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Linkedin kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Linkedin kursu eğitmen kadromuz; dijital pazarlama sektöründe başarıları ile öne çıkmış, danışmanlık ve eğitim desteğiyle onlarca markanın sanal dünyada rekabetçi kalmasını sağlayan reklam ve pazarlama uzmanlarından oluşmaktadır.

Linkedin kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Linkedin kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Linkedin O kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun Linkedin kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Linkedin kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi Linkedin eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Linkedin kursu Florya, Linkedin kursu Bahçelievler, Linkedin kursu Ataköy, Linkedin kursu Yeşilköy, Linkedin kursu Zeytinburnu, Linkedin kursu Avcılar olarak hizmet veren Linkedin kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Elbette. Sosyal medya uzmanları; Linkedin, Instagram, Facebook ve Youtube gibi platformların kullanımına hakimdir. Diğer sosyal medya kanallarında da yetkinliğiniz olduğunu düşünüyorsanız sosyal medya uzmanlığı ilanlarına başvurabilirsiniz. Arzu ederseniz SEO Akademi bünyesindeki Instagram Kursu, Facebook Kursu, Youtube Kursu ve Twitter Kursuna katılarak da mesleki becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Linkedin, iş dünyasının kalbinin attığı bir platformdur. En prestijli şirketlerin, ünlü markaların ve değerli iş insanlarının deneyimlerinden, başarılarından ve sektöre kattıklarından faydalanabilmenizi sağlar. Dolayısıyla Linkedin eğitimlerine katılmanız; sizi hem iş dünyasında bir adım öne geçirecek hem de kişisel gelişiminiz için faydalı olacak.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
linkedin kursu fiyatları

Linkedin Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Linkedin Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

İş fikirlerini yeni insanlara duyurmak, sektörünün dinamiklerini öğrenmek ve kurumsal hayatın işleyişine ayak uydurmak isteyen kursiyerlerimiz Linkedin kursundan sonra bu eğitimlerle mesleki becerilerine bir yenisini daha eklemeye devam etti. SEO Akademi’nin gelişiminizi destekleyecek eğitimlerine göz atmaya ne dersiniz?

Linkedin Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Linkedin kursunda geçirdiğimiz eğlenceli anları, düzenlediğimiz etkinlikleri ve workshopları görmek için video ve fotoğraflarımıza göz atın, SEO Akademi’nin keyifli atmosferine siz de katılın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Linkedin kursu merkezimizi, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı SEO ve dijital pazarlama kursu ailesini yakından tanıyın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Linkedin eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi Linkedin kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

Linkedin kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

550+

Mezun Öğrenci

Bireysel ve kurumsal Linkedin eğitimi almış yüzlerce başarılı kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

141

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 705 kişi satın aldı.