SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Mobil Pazarlama Kursu

Hedef Kitlenize Her Zaman Ulaşın!

Mobil Pazarlama Kursu ile Potansiyel Müşterilerinize Gerçek Zamanlı Erişim Sağlayın!

İşletmeniz için oluşturduğunuz bir mobil pazarlama stratejisi var mı? Yoksa mobilin göz ardı edilemeyecek yükselişinden faydalanarak hedeflerinize daha kısa yoldan ulaşabileceğinizi bilmiyor musunuz?

Günümüzde, potansiyel alıcıların dikkatini çekmenin en kestirme yolu, mobil pazarlama… İnsanların büyük bir çoğunluğunun telefonlarını hiç yanlarından ayırmadıklarını düşündüğümüzde en iyi pazarlama ve reklam tekniğinin mobil deneyimler olduğu daha net görülebilir. Üstelik mobil reklam yapmak için üst düzey bir teknolojiye ya da teknik deneyime sahip olmanıza da gerek yok!

Mobil pazarlama kursu ile promosyon, fırsat, kampanya, kupon ve uyarı bildirimlerini kullanarak potansiyel alıcılarınızın dikkatini çekin, satışlarınızı artırın!

Alışveriş yapanların %90’ının bir mağazayı ziyaret etmeden önce çevrim içi arama yaptıklarını biliyor muydunuz?

mobil pazarlama kursu

Mobil pazarlama kursu ile ilgili detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
12 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Mobil Pazarlama Kursu SEO Akademi’de – Doğru Zamanda Doğru Kişiye Ulaşın!

Mobil reklam kampanyalarının işletmenizin görünürlüğü açısından önemli olduğunu biliyor musunuz? Markanızın gücüne güç katmaya hazır olun! Türkiye’nin en güncel mobil pazarlama kursu programları ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan mobil pazarlama eğitimleri alın, yeni nesil dünyaya adapte olun!

mobil pazarlama eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı akademisyenlerinden ve dijital pazarlama uzmanlarından mobil pazarlama eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
mobil pazarlama kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Mobil pazarlama kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı mobil pazarlama kursu

MEB Onaylı Sertifika

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi özgeçmişinize ekleyebileceğiniz MEB onaylı mobil pazarlama kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında mobil pazarlama kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların mobil pazarlama eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden mobil pazarlama dersi alarak suça ortak olmayın!

mobil pazarlama eğitimi

Uygulama Tabanlı Pazarlama Stratejileri

Alışverişini yarıda bırakan müşterileri teşvik etmek ve eksik kalan süreci satışla sonlandırmak ister misiniz?

Mobil pazarlama, müşterilerinizin ilgilendiği ve araştırdığı ürünler üzerinden size bildirim sunduğu için müşterilerinizin pasif bir şekilde TV karşısında reklamınızı izlemesinden çok daha faydalı ve işlevsel olabilir. Dolayısıyla sizlere etkinliklerde ve özel günlerde, müşterilerinizin kullandığı uygulamalarda ürünlerinizi sunma ve satışlarınızı artırma imkanı sunar.

Mobil deneyiminizi en iyi şekilde gerçekleştirmek ve kullanıcıların markanıza güven duymasını sağlamak için mobil pazarlama kursumuza gelin, sepette ürün bırakan müşterilerinizi harekete geçirin!

Konuma Dayalı Pazarlama Stratejileri

Zamana ve konuma dayalı kişiselleştirilmiş mesajlarla potansiyel müşterilerinizi harekete geçirmek ister misiniz?

İnsanlar, e-posta göndermekten çok mobil cihazlarıyla iletişim kurmayı sevdikleri için telefonlarını daha çok kontrol etme eğilimine girerler. Konum tabanlı pazarlama ile kullanıcıların nerede, ne yaptıklarını bilerek ürününüzle ilgili çok daha gerçekçi bir reklam oluşturabilir, promosyonlarınızda başarıya ulaşabilirsiniz.

Müşteri deneyimini geliştirmek, Google indirim ve fiyat teklifleri ile mobil reklamlarınızı çok daha dikkat çekici hale getirmek için mobil pazarlama kursuna katılabilirsiniz.

mobil pazarlama eğitimleri
mobil pazarlama dersi

SMS/MMS Pazarlama Stratejileri

Bugün bir tüketiciye ulaşmanın en kolay yolu, cep telefonları… Peki, cep telefonlarını kullanarak doğru mobil pazarlama stratejisini nasıl yürüteceksiniz?

Kullanıcıların, telefon numaralarını yalnızca beğendikleri ve takip ettikleri markalara verdiğini düşündüğünüzde, mobil pazarlamayı firmanız için etkili bir şekilde kullanabileceğinizi daha iyi fark edebilirsiniz. İnsanlar, telefonlarını çok sık kontrol ettikleri için SMS ve MMS yolu ile gönderdiğiniz promosyonlar, mutlaka dikkat çekecektir…

Hemen mobil pazarlama kursuna gelin, yaşamımız için vazgeçilmez olan telefonların sizin için mükemmel bir reklam fırsatı olduğunu keşfedin!

SEO Akademi’den Mobil Pazarlama Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

Mobil pazarlama kursu alarak kullanıcılarının markasına güven duymasını sağlayan Türkiye’nin en başarılı kurum ve kuruluşlarına göz atmak ister misiniz? Gelin, siz de mobil pazarlama eğitimleri ile müşteri deneyiminizi geliştirin!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Eğitimin Tek Adresi

Ürün ve markanızla ilgili güncellemeleri ve önemli değişiklikleri e-posta, SMS ve anında iletme bildirimleriyle kullanıcılara sunmak istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun mobil pazarlama kursu programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir mobil pazarlama eğitimi ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ile hedeflerinize ulaşın…

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun mobil pazarlama kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, pazarlama becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız mobil pazarlama eğitiminde kişilerin ve kurumların mobil pazarlama deneyimlerini geliştiriyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Mobil pazarlama eğitimi programımızı istekleriniz, bilgi birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

mobil pazarlama kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla mobil pazarlama eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Dijital pazarlama alanında kariyer yapmak ve markasının bilinirliğini artırmak isteyen öğrencilerimize mobil pazarlama eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Mobil pazarlama eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Mobil Pazarlama Eğitimlerine Katılın, Mobil Reklam Kampanyaları ile İşletmeniz Göz Önünde Olsun!

Hesaplı bir pazarlama stratejisi geliştirmek ve geleneksel reklamlara ayırdığınız bütçeyi düşürmek istiyorsanız doğru adrestesiniz! Türkiye’nin en çok tercih edilen mobil pazarlama kursu SEO Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Kurumsal ve bireysel mobil pazarlama kursu programımızı inceleyin, size özel bir mobil pazarlama eğitimi planlayalım!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel mobil pazarlama eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi mobil pazarlama kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik mobil pazarlama eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, yeni nesil reklamcılığa ilk adımı birlikte atalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
mobil pazarlama kursları

Satışlarınızı Artırın!

Sms pazarlanmasında dönüşün %65 olduğunu biliyor musunuz? Mobil pazarlama kursuna gelin, markanız için en doğru reklamı oluşturalım.

Kayıt Ol »

Kariyerinize Yön Verin!

Dijital pazarlama ve reklamcılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız mobil pazarlama kursu ile en güncel pazarlama tekniklerini öğrenin!

meb ruhsatlı mobil pazarlama kursu

MEB Ruhsatlı Mobil Pazarlama Kursu

Mobil pazarlama eğitimleri verdiğimiz SEO Akademi, MEB onaylı ve ruhsatlı bir kurstur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir mobil pazarlama kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden mobil pazarlama eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti, ihtiyaç ve hedef analizi doğrultusunda planlanan mobil pazarlama eğitimi süreci ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için hedef kitle belirlemekte, reklam kampanyaları üretiyoruz.

Mobil pazarlama kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte kursiyerlerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaların, öğrenemedikleri konuların ve kaçırdıkları derslerin telafisine imkan tanımaktayız.

Uygulamalı Mobil Pazarlama Kursu

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız mobil pazarlama kursu ile dijital pazarlama uzmanı, iletişim uzmanı ve reklamcı olmak isteyen kursiyerlerimizin öğrendiklerini pratiğe aktarmalarını, daha hızlı ve kalıcı bir eğitim süreci geçirmelerini sağlıyoruz.

Geliştirilebilir mobil deneyimi kazanmak ve mobil uygulamalar içinde ürünlerinin reklamını yapmak isteyenlere uygulamalı mobil pazarlama kursu ile destek oluyor, birlikte reklam ve hedef kitle analizi çalışmaları yapıyoruz.

Uygulama ve lokasyon tabanlı mobil pazarlama ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyenlere uygulamalı öğrenme metotlarımız ile destek oluyor, profesyonel yaşamda başarıya ulaşmalarını sağlıyoruz.

QR kodla mobil reklam geliştirmek isteyen ve karekod aracılığıyla markasının web sitesine kullanıcı çekmeyi hedefleyen iş insanlarına mobil pazarlama kursu ile akıllı telefonların dünyasının sırlarını aktarıyoruz.

mobil pazarlama sertifikası
mobil pazarlama dersleri

Uluslararası Mobil Pazarlama Eğitimi Standardı

Satış, pazarlama ve reklamcılık alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel mobil pazarlama eğitimi programını sunuyoruz.

Bugüne kadar 700’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan mobil pazarlama kurslarımızda öğrenme hızınıza, dijital pazarlama deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Mobil pazarlama eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Hedef kitlenize zaman sınırlaması olmadan ulaşmanızı, tüm potansiyel kanalları değerlendirmenizi ve potansiyel alıcıların dikkatini çekmenizi sağlıyor, kursiyerlerimizin mobil reklam kampanyalarını birlikte organize ediyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Dijital pazarlama uzmanı, iletişim uzmanı ya da reklamcı olmak isteyenlerin kendilerini geliştirebilecekleri bir mobil pazarlama eğitim almalarına özen gösteriyor, eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Mobil pazarlama kursunu başarıyla bitiren ve kariyerinde emin adımlarla ilerlemek isteyen öğrencilerimizin, kariyer planlarına ve mesleki gelişimlerine uygun olarak alabilecekleri farklı eğitimler öneriyor, kursiyerlerimizin sektördeki varlıklarını sağlam temellere dayandırmalarını ve donanımlı olmalarını sağlıyoruz.

Rakiplerinin arasından sıyrılmak ve profesyonel yaşama çok daha iddialı bir giriş yapmak isteyen öğrencilerimize başarılı bir reklamcı olmanın ve etkili stratejiler geliştirmenin önemini aktarıyoruz.

mobil pazarlama kursu fiyatları
en iyi mobil pazarlama kursu

Eğitim Sonrası Destek

Mobil pazarlama kursu ile reklamını çok daha ilgi çekici hale getirmek, potansiyel müşterilere anlık bildirim göndermek ve hedef kitlesini satışa yönlendirmek isteyenlere mobil pazarlama kursundan sonra da destek olmaya devam ediyoruz.

Dijital pazarlama alanında oluşturduğu kariyerine yeni bir başarı eklemek, donanımlı bir satış ve pazarlama uzmanı olarak sosyal medyanın dilini çözmek isteyenlerin mobil pazarlama kursu sonunda, gelişim gösterdikleri sektörlerle ilgili çözümleyemedikleri sorunlarda uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Önemini kaybeden geleneksel reklamcılığın yerini mobil pazarlamanın aldığını biliyor, bu bilinçle Türkiye’ye değer katacak reklamcı ve dijital pazarlama uzmanlarını yetiştirmeye devam ediyoruz.

Mobil Pazarlama Kursu Yorumları

Doğru Strateji Geliştirin!

Hedef kitlenizi ve ürününüzü değerlendirerek en doğru mobil pazarlama kanalını bulun!

Etkili Bir Pazarlama Yapın!

Mobil reklamlar ile kişilerin ilgi alanı, ihtiyaç ve beklentilerine uygun pazarlama yapın!

Hedeflerinize Ulaşın!

TV reklamlarından çok daha etkili olan mobil pazarlama teknikleri ile satışlarınızı artırın!

mobil pazarlama kursu mezunları

700+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin başarılı girişimcilerine, iş insanlarına, dijital pazarlama uzmanlarına ve reklamcılarına mobil pazarlama eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel mobil pazarlama kursu programları ile 450’den fazla kurumsal, 250’den fazla bireysel mobil pazarlama eğitimi vererek öğrencilerimize mobil dünyada görünür olmanın önemini aktardık.

Mezunlarımızın her biri pazarlama hedeflerine kısa sürede ulaşarak Türkiye’nin en başarılı pazarlama uzmanları ve reklamcıları arasında yer aldılar. Kurumsal mobil pazarlama eğitimlerimizden yararlanan firmalar, hedef kitlelerinin ilgisini çekecek reklam kampanyalarına imza attılar.

20+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Kursu

Mobil pazarlama eğitimi dışında dijital dünyanın farklı alanlarına ilgi duyan kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

Mobil pazarlama kursları ile birlikte dijital dünyanın tüm dinamiklerine hakim olmak isteyen öğrencilerimiz için Marka Hukuku Kursu, Ads Kursu, Sosyal Medya Kursu, SEO Uzmanlığı Kursu ve Search Console Kursu gibi pek çok eğitim var! Siz de SMS, QR kod, mobil görsel reklam ve oyun içi pazarlama gibi güncel reklamcılık tekniklerini öğrenmek istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

Mobil pazarlama eğitimi alırken aynı zamanda kurumunuz veya kişisel gelişiminiz için önemli gelişmeler sağlayabileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın!

mobil pazarlama dersi
sosyal etkinlikler mobil pazarlama kursu

Sosyal Etkinlikler

Sıkıcı teorik eğitimi geride bırakıyor, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri, eğlenebilecekleri ve keyif dolu bir ortamda vakit geçirecekleri unutulmaz bir kurs deneyimi yaşatıyoruz.

Mobil pazarlama kurslarında öğrencilerimizin eğitmenleri ve diğer kursiyerle kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenliyor; öğrencilerimizin kurslarına severek gelmelerini sağlıyoruz.

Türkiye’nin en iyi dijital pazarlama kursu olarak mobil pazarlama tekniklerini öğretirken bir yandan da öğrencilerimizin güzel vakit geçirmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Kariyer hedeflerine destek olacağını düşündüğümüz network organizasyonları ve workshoplar gerçekleştiriyoruz.

Mesleki birikimlerinizi artıracağınız, kurumsal çizginizi geliştireceğiniz ve markanız için kreatif reklam çalışmaları yapabileceğiniz mobil pazarlama kursunu, sizler için olabildiğince eğlenceli hale getirdik! Gelin, bu ayrıcalıklı eğitimi kaçırmayın.

Sanat Cafe

Mobil pazarlama kursunda edindiğiniz dostlukları ve ettiğiniz sohbetleri Sanat Cafe’de pekiştirmenizi sağlıyor, sizleri sıcak ve samimi bir ortamda ağırlıyoruz.

Klasik kurslar gibi öğrencilerimize yalnızca ders vermiyor, onlara mobil pazarlamaya dair meslektaşları ile sohbet edebilme, birbirlerine faydalı olma ve sosyalleşme imkanı da sunuyoruz.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla dijital pazarlama alanında önemli başarılara imza atmış reklamcı, iletişim uzmanı ve dijital pazarlama uzmanları ile buluşuyor, başarılarının sırrını keşfedeceğimiz sohbetler ediyoruz.

Siz de SEO Akademi’ye gelin, hem kurumsal yaşamınıza katkı sağlayın hem de keyifli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkarın…

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

SEO Akademi’de gerçekleştirilen mobil pazarlama eğitimlerini, kariyer günlerimizi ve etkinlerimizi görmek için bizi Instagram’dan takip edin!

Mobil Pazarlama Kursu Programı

Marka sadakati mi geliştirmek istiyorsunuz? Müşterilerinizin ilk tercihi olmayı hedefliyorsanız detaylı mobil pazarlama kursu programımızı inceleyin; markanızı, ürününüzü, yenilikleri ve kampanyalarınızı herkese duyurmanın püf noktalarını öğrenin!

Mobil pazarlama kursu programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Pazarlama alanında kendini geliştirmek isteyen,
 • Dijital pazarlama uzmanı ve reklamcı olmayı hedefleyen,
 • Güçlü bir kariyer planı olan,
 • Kazancını artırmak isteyen,
 • E-ticaret sitesi yöneticileri,
 • Firmaların satış ve pazarlama çalışanları,
 • Girişimciler.

Mobil pazarlama kursu almanız için nedenler;
 • Etkili bir öz geçmiş oluşturmak istiyorsanız,
 • Pazarlama alanında çalışacaksanız,
 • Mesleki uzmanlığınıza katkı sunacak bir sertifikaya ihtiyaç duyuyorsanız,
 • Güncel reklam tekniklerini öğrenmek istiyorsanız,
 • Ürünlerinizi, insanlara tanıtmak konusunda yeterli olduğunuzu düşünmüyorsanız,
 • Çağın gerisinde kalmak istemiyorsanız,
 • Firmanızın karlılığını ve satışlarını artırmayı hedefliyorsanız.

Mobil pazarlama kursu ile;
 • Pazarlama bütçenizi doğru kullanabileceksiniz.
 • Bilinen ve tercih edilen bir marka olacaksınız.
 • Mobil pazarlama stratejilerini detaylarıyla öğreneceksiniz.
 • Web sitenizi mobile uyumlu hale getirecek, sürümünüz ile ilgili eksiklikleri gidereceksiniz.
 • Satış sayfalarınıza gelen trafiği artıracaksınız.
 • Ürününüz için harekete geçirici mesajlar oluşturacaksınız.
 • Mobil pazarlama yaparken hedef kitlenizi tespit etmeyi öğreneceksiniz.

Mobil Pazarlama Kursu Programı – 700’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Kampanya ve indirim fırsatları ile ilgili kullanıcılara anlık bildirimler göndermek ve SMS pazarlamaları yolu ile satışlarını artırmak isteyen girişimcilere, iş insanlarına ve pazarlama uzmanlarına kurumsal mobil pazarlama eğitimleri verdik. Siz de TV ve gazete reklamlarından hesaplı ve çok daha etkili bir pazarlama yöntemi arıyorsanız SEO Akademi’nin mobil pazarlama eğitimlerine gelebilirsiniz!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Mobil Pazarlama Kursu Programı

Mobil pazarlama kursu programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurum ve kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan mobil pazarlama kursu, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Mobil pazarlama eğitimlerine katılan farklı sektörlerden kursiyerlerimizin satışlarını %25 oranında artırdığını biliyor musunuz?

mobil pazarlama eğitimi

Mobil Pazarlama Kursu Sıkça Sorulan Sorular

SEO Akademi olarak mobil pazarlama kursu sonunda MEB Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. mobil pazarlama kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Mobil pazarlama kursu eğitmen kadromuz; dijital pazarlama sektöründe başarıları ile öne çıkmış, danışmanlık ve eğitim desteğiyle onlarca markanın mobil dünyada rekabetçi kalmasını sağlayan reklam ve pazarlama uzmanlarından oluşmaktadır.

Mobil pazarlama kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Mobil pazarlama kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Mobil pazarlama O kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun mobil pazarlama kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Mobil pazarlama kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi mobil pazarlama eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Mobil pazarlama kursu Florya, mobil pazarlama kursu Bahçelievler, mobil pazarlama kursu Ataköy, mobil pazarlama kursu Yeşilköy, mobil pazarlama kursu Zeytinburnu, mobil pazarlama kursu Avcılar olarak hizmet veren mobil pazarlama kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Mobil pazarlama kurslarında; ürün, hizmet veya markanız için hedef kitlenizi belirleyebilir, doğru mesajlar ve kanallar yolu ile mobil reklam geliştirebilirsiniz.

Kesinlikle. Bir dijital pazarlama uzmanının hem mobil hem sosyal medya reklamlarına hakim olması, mobil deneyimini güçlendirmesi, mobil stratejiler geliştirmesi ve yenilikleri takip etmesi gereklidir. Mobil pazarlama kursunu bitirdikten sonra almaya hak kazanacağınız mobil pazarlama kursu sertifikası da öz geçmişinizi güçlendirmek için önemli bir artı olacaktır.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
mobil pazarlama kursu fiyatları

Mobil Pazarlama Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Mobil Pazarlama Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Müşteri portföyünü genişletmek, satışlarını artırmak ve dijital dünyada başarının sırrını keşfetmek isteyen kursiyerlerimiz mobil pazarlama kursundan sonra bu eğitimlerle mesleki becerilerine bir yenisini daha eklemeye devam etti. SEO Akademi’nin gelişiminizi destekleyecek eğitimlerine göz atmaya ne dersiniz?

Mobil Pazarlama Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Mobil pazarlama kursunda geçirdiğimiz eğlenceli anları, düzenlediğimiz etkinlikleri ve workshopları görmek için video ve fotoğraflarımıza göz atın, SEO Akademi’nin keyifli atmosferine siz de katılın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Mobil pazarlama kursu merkezimizi, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı SEO ve dijital pazarlama kursu ailesini yakından tanıyın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Mobil pazarlama eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi mobil pazarlama kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

Mobil pazarlama kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

700+

Mezun Öğrenci

Bireysel ve kurumsal mobil pazarlama eğitimi almış yüzlerce başarılı kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

195

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 975 kişi satın aldı.