SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Viral Pazarlama Kursu

Markanızın İmajını Güçlendirmek İster misiniz?

Viral Pazarlama Kursu ile Doğru Reklam Kampanyası Hazırlamanın Püf Noktalarını Öğrenin!

Doğru kitleyi hedef alarak hazırladığınız bir kampanya ile bir anda tüm ülkeyi etkiniz altına alabileceğinizi biliyor musunuz?

Defalarca karşımıza çıkan ve etkisini yitiren geleneksel reklamlar geride kaldı! Viral reklam kursu ile markanızı güçlendirmek, isminizi duyurmak ve etkileşim yaratmak için hedef kitlenizin beklentilerini, ihtiyaçlarını ve yönelimlerini tespit etmeyi öğrenecek, kampanyanıza trafik çekeceksiniz.

Eğlenceli ve dikkat çekici videolarla markanızın mesajını insanlara fark ettirmeden benimsetecek, hedef kitlenizin aktif olduğu alanlara yönelerek tanınırlığınızı artıracaksınız.

Dünyada 4.20 milyon sosyal medya kullanıcısının aktif olduğunu biliyor muydunuz?

viral pazarlama kursu

Viral pazarlama kursu ile ilgili detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
12 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Viral Pazarlama Kursu SEO Akademi’de – Başarılı Reklamlarla Güzel Getiriler Sağlayın!

Viral reklamlarda başarıya ulaşmanın yolu kalıcı olmaktır! Ürününüz veya markanız için unutulmayacak bir reklam yapmanın püf noktalarını öğrenmek ve viral pazarlama kursu ile özgün ve yaratıcı kampanyalar düzenlemek ister misiniz? Türkiye’nin en güncel viral pazarlama kursuna gelin, öğrenme hızınıza göre eğitim alın!

viral pazarlama eğitmeni

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı akademisyenleri, dijital pazarlama uzmanları ve reklamcılarından viral pazarlama eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
viral pazarlama kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Viral pazarlama kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın viral pazarlama kursu tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı viral pazarlama kursu

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında referansınız olacak, iş hayatınıza katkı sağlayacak ve profesyonelliğinizi belgeleyecek MEB onaylı viral pazarlama kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden viral pazarlama eğitimi alarak suça ortak olmayın!

viral pazarlama eğitimi

Doğru Hedef Kitle Seçimi

Viral pazarlama yaparken asıl amacınız satış yapmak değil, hedef kitlenizin ilgisini çekmek. Peki, markanıza uygun hedef kitle analizini nasıl yapacağınızı biliyor musunuz?

Sosyal medya araçları, viral pazarlamanın en önemli bileşenidir. Etkileşim, katılım ve paylaşım ekseninde büyüyecek olan reklam kampanyanız için sosyal medya dinamiklerini ölçmeniz ve değerlendirmelerinizi doğru bir mesaj ile birleştirmeniz gerekmektedir. Hedef kitlenizde dürüst ve güvenilir bir imajçizmeniz, samimi bir yaklaşım modeli benimsemeniz başarıya ulaşmanız açısından çok önemlidir.

Viral pazarlama kursu ile sosyal medyanın gücünden faydalanarak kişilerin yayma dürtüsünü harekete geçirebilir, markanız ile ilgili farkındalık yaratabilirsiniz.

Harekete Geçirme

Viral pazarlama teknikleri, kartopu etkisine sahiptir. Hedefiniz ve mesajınız ne kadar doğru olursa markanızın algısı da o kadar büyük olacaktır.

Viral pazarlama kursu ile kampanyanız için doğru bir brief belirleyebilir, hizmetiniz ile ilgili fikirlerin çevreye yayılmasını sağlayabilirsiniz. İlgi çekici mesajlarla markanızın veya ürününüzün geniş kitlelere ulaşmasını, etkisini ve görünürlüğünü artırmasını destekleyebilirsiniz.

Değişen koşullar ile birlikte yalnızca markayı öne çıkaran tanıtımlarının etkisinin her geçen gün daha da azaldığı bilinen bir gerçek. Günü yakalamak ve başarıya ulaşmak için viral pazarlama kurslarından destek alabilirsiniz.

viral pazarlama eğitimleri
viral pazarlama dersi

Doğru Mecra Seçimi

Milyonlarca aktif kullanıcıya sahip sosyal medya kanallarında kampanyanızı nasıl duyuracağınızı biliyor musunuz?

Standart reklamlara göre daha düşük maliyetli olan viral reklamların başarıya ulaşması için hedef kitlenin aktif olduğu alanlara yönelmek gerekmektedir. Potansiyel müşterilerde tanıtım ve marka algısı yaratma amacı olan viral reklamlar, doğru sosyal medya kanalında paylaşıldığında beklenilen etkiyi göstermektedir.

Ürününüzü pazarlamak ve markanızı duyurmak için hangi platformun daha iyi olduğunu viral pazarlama kursları ile öğrenmek ve işinizi büyütmek ister misiniz?

SEO Akademi’den Viral Pazarlama Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

Viral pazarlama kursu ile şirketinin hedeflerine bir adım daha yaklaşan Türkiye’nin en başarılı kurum ve kuruluşlarına göz atmak ister misiniz? Gelin, siz de kurumsal viral pazarlama eğitimleri ile dijital rekabetteki yerinizi alın!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Eğitimin Tek Adresi

Kişisel ve kurumsal hedefleriniz ölçüsünde viral pazarlama yapmak ve markanız için yürütmeniz gereken reklam kampanyasının dinamiklerini öğrenmek istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun viral pazarlama kursu programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir viral pazarlama eğitimi ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ile başarılı reklam projelerine imza atmanızı sağlayalım.

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun viral pazarlama kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, pazarlama becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız viral pazarlama eğitimi ile kişilere ve kurumlara doğru reklam kampanyasını belirleme tekniklerini öğretiyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Viral pazarlama eğitimi programımızı istekleriniz, bilgi birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

viral pazarlama kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla viral pazarlama eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Dijital pazarlama alanında kariyer yapmak ve markasının bilinirliğini artırmak isteyen öğrencilerimize viral pazarlama eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Viral pazarlama eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Sosyal Medyanın Dilini Öğrenmek, Dijital Pazarlama Uzmanı Olmak İsteyenler İçin Viral Pazarlama Kursları SEO Akademi’de!

Dijital pazarlama alanında kariyer yapmayı mı hedefliyorsunuz? Türkiye’nin en çok tercih edilen viral pazarlama kursu SEO Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Kurumsal ve bireysel viral pazarlama kursu programımızı inceleyin, size özel bir viral pazarlama eğitimi planlayalım!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel viral pazarlama eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi viral pazarlama kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Markanızın veya ürününüzün ihtiyaçlarını analiz edelim, sizlere en uygun viral pazarlama eğitimi programını hazırlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
viral pazarlama kursları

Farkındalık Yaratın!

Yeni kurduğunuz bir markanız mı var? Hedef kitleniz üzerinde marka bilinci yaratın, kampanyanız başarılı olsun.

Kayıt Ol »

Reklam Giderlerinizi Azaltın!

Geniş kitlelere çok daha az maliyetle ulaşmak ister misiniz? Viral pazarlama eğitimi alın, reklam bütçenizi düşürün!

meb ruhsatlı viral pazarlama kursu

MEB Ruhsatlı Viral Pazarlama Kursu

Viral pazarlama eğitimleri verdiğimiz SEO Akademi, MEB onaylı ve ruhsatlı bir kurstur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir viral pazarlama kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden viral pazarlama eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti, ihtiyaç ve hedef analizi doğrultusunda planlanan viral pazarlama eğitimi süreci ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için hedef kitle belirlemekte, reklam kampanyaları üretiyoruz.

Viral pazarlama kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte kursiyerlerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaların, öğrenemedikleri konuların ve kaçırdıkları derslerin telafisine imkan tanımaktayız.

Uygulamalı Viral Pazarlama Kursu

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız viral pazarlama kursu ile dijital pazarlama uzmanı olmak isteyen kursiyerlerimizin öğrendiklerini pratiğe aktarmalarını, daha hızlı ve kalıcı bir eğitim süreci geçirmelerini sağlıyoruz.

Reklam kampanyaları için trafik çekmek ve mesajlarının sosyal medya kanallarında çok daha etkili ve görünür olmasını sağlamak isteyenlere uygulamalı viral pazarlama kursu ile destek oluyor, birlikte reklam ve hedef kitle analizi çalışmaları yapıyoruz.

Markasını çeşitli platformlarda duyurmak ve farklı kullanıcılara ulaştırmak isteyenlere uygulamalı öğrenme metotlarımız ile destek oluyor, profesyonel yaşamda başarıya ulaşmalarını sağlıyoruz.

Viral pazarlama kursu ile yeni bir marka yaratan girişimcilere, işinde yükselmek isteyen dijital pazarlama uzmanlarına ve reklamcılara, markasının imajını güçlendirmek ve yeni ürününü/hizmetini potansiyel müşterilerine benimsetmek isteyen kurumlara dijital dünyanın kapılarını aralıyoruz!

viral pazarlama dersleri
viral pazarlama sertifikası

Uluslararası Viral Pazarlama Eğitimi Standardı

Satış, pazarlama ve reklamcılık alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel viral pazarlama eğitimi programını sunuyoruz.

Bugüne kadar 900’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan viral pazarlama kurslarımızda öğrenme hızınıza, dijital pazarlama deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Viral pazarlama eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Kampanyanızın yurt içinde ve yurt dışında ses getirmesi, uygun sosyal mecraların belirlenmesi ve etkili bir reklam kampanyası oluşturmanız için en güncel pazarlama tekniklerini öğretiyor, kursiyerlerimizin gündemi yakalamasını sağlıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Dijital pazarlama uzmanı, iletişim uzmanı ya da reklamcı olmak isteyenlerin kendilerini geliştirebilecekleri bir viral pazarlama eğitim almalarına özen gösteriyor, eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Viral pazarlama kursunu başarıyla bitiren ve kariyerinde emin adımlarla ilerlemek isteyen öğrencilerimizin, kariyer planlarına ve mesleki gelişimlerine uygun olarak alabilecekleri farklı eğitimler öneriyor, kursiyerlerimizin sektördeki varlıklarını sağlam temellere dayandırmalarını ve donanımlı olmalarını sağlıyoruz.

Rakiplerinin arasından sıyrılmak ve profesyonel yaşama çok daha iddialı bir giriş yapmak isteyen öğrencilerimize başarılı bir iletişimci olmanın ve kreatif düşünmenin viral pazarlamadaki etkilerini aktarıyoruz.

viral pazarlama kursu fiyatları
en iyi viral pazarlama kursu

Eğitim Sonrası Destek

Markası için kolay anlaşılır ve olumlu etki bırakacak mesajlar oluşturmak, hedef kitlesini tanımak ve sosyal medyada viral olmak isteyenlere viral pazarlama kursundan sonra da destek olmaya devam ediyoruz.

Dijital pazarlama alanında oluşturduğu kariyerine yeni bir başarı eklemek, donanımlı bir satış ve pazarlama uzmanı olarak sosyal medyanın dilini çözmek isteyenlerin viral pazarlama kursu sonunda, gelişim gösterdikleri sektörlerle ilgili çözümleyemedikleri sorunlarda uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Önemini kaybeden geleneksel reklamcılığın yerini viral pazarlamanın aldığını biliyor, bu bilinçle Türkiye’ye değer katacak reklamcı ve dijital pazarlama uzmanlarını yetiştirmeye devam ediyoruz. Kurumsal partnerlerimizin marka bilinci oluşturmalarına destek veriyoruz.

Viral Pazarlama Kursu Yorumları

Etkileşim Yaratın!

Markanız için oluşturduğunuz bir reklam videosu paylaşım rekorları kırsın istemez misiniz?

Trendleri Takip Edin!

Sosyal medyanın değişen gündemine ayak uydurun, ilgi çekici reklamlar oluşturun.

Kampanyanıza Trafik Çekin!

Satış yapmak mı gündem olmak mı? Viral pazarlama kursu ile markanızın hedefine ulaşın.

viral pazarlama kursu mezunları

900+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin başarılı girişimcilerine, iş insanlarına, dijital pazarlama uzmanlarına ve reklamcılarına viral pazarlama eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel viral pazarlama kursu programları ile 600’den fazla kurumsal, 300’den fazla bireysel viral pazarlama eğitimi vererek öğrencilerimize güçlü ve güvenilir bir marka imajı yaratmak için reklamın ne denli önemli olduğunu aktardık.

Mezunlarımızın her biri pazarlama hedeflerine kısa sürede ulaştılar ve Türkiye’nin en başarılı pazarlama uzmanları arasında yer aldılar. Kurumsal viral pazarlama eğitimlerimizden yararlanan firmalar, hedef kitlelerinin ilgisini çekecek reklam kampanyalarına imza attılar.

20+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Kursu

Viral pazarlama eğitimi dışında dijital dünyanın farklı alanlarına ilgi duyan kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

Viral pazarlama kursları ile birlikte dijital dünyanın tüm dinamiklerine hakim olmak isteyen öğrencilerimiz için Instagram’dan Facebook’a, Youtube’dan SEO içerik editörlüğüne kadar pek çok eğitim var! Siz de potansiyel müşterilerinizin satın alma güdülerini tetiklemek ve güçlü bir sosyal medya profiline sahip olmak istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

Viral pazarlama eğitimi alırken aynı zamanda kurumunuz veya kişisel gelişiminiz için önemli gelişmeler sağlayabileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın!

viral pazarlama eğitimleri
sosyal etkinlikler viral pazarlama kursu

Sosyal Etkinlikler

Sıkıcı teorik eğitimi geride bırakıyor, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri, eğlenebilecekleri ve keyif dolu bir ortamda vakit geçirecekleri unutulmaz bir kurs deneyimi yaşatıyoruz.

Viral pazarlama kurslarında öğrencilerimizin eğitmenleri ve diğer kursiyerle kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenliyor; öğrencilerimizin kurslarına severek gelmelerini sağlıyoruz.

Türkiye’nin en iyi dijital pazarlama kursu olarak viral pazarlama tekniklerini öğretirken bir yandan da öğrencilerimizin güzel vakit geçirmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Kariyer hedeflerine destek olacağını düşündüğümüz network organizasyonları ve workshoplar gerçekleştiriyoruz.

Mesleki birikimlerinizi artıracağınız, kurumsal çizginizi geliştireceğiniz ve markanız için kreatif reklam çalışmaları yapabileceğiniz viral pazarlama kursunu, sizler için olabildiğince eğlenceli hale getirdik! Gelin, bu ayrıcalıklı eğitimi kaçırmayın.

Sanat Cafe

Viral pazarlama kursunda edindiğiniz dostlukları ve ettiğiniz sohbetleri Sanat Cafe’de pekiştirmenizi sağlıyor, sizleri sıcak ve samimi bir ortamda ağırlıyoruz.

Klasik kurslar gibi öğrencilerimize yalnızca ders vermiyor, onlara viral pazarlamaya dair meslektaşları ile sohbet edebilme, birbirlerine faydalı olma ve sosyalleşme imkanı da sunuyoruz.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla dijital pazarlama alanında önemli başarılara imza atmış reklamcı, iletişim uzmanı ve dijital pazarlama uzmanları ile buluşuyor, başarılarının sırrını keşfedeceğimiz sohbetler ediyoruz.

Siz de SEO Akademi’ye gelin, hem kurumsal yaşamınıza katkı sağlayın hem de keyifli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkarın…

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

SEO Akademi’de gerçekleştirilen viral pazarlama eğitimlerini, kariyer günlerimizi ve etkinlerimizi görmek için bizi Instagram’dan takip edin!

Viral Pazarlama Kursu Programı

Kampanyanız için başarılı bir briefe mi ihtiyacınız var? Doğru hedef kitle, doğru mesaj ve doğru kanal üçlüsünü başarıyla oluşturduğunuz bir reklam kampanyasına imza atmak için detaylı viral pazarlama kursu programımızı inceleyin, yeni ürününüzü herkese duyurun!

Viral pazarlama kursu programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Firmasını geleceğe taşımayı hedefleyenler,
 • Pazarlama stratejilerini öğrenmek isteyenler,
 • Sektöre giriş yapmaya hazırlananlar,
 • Satışlarını ve marka bilinirliğini artırmak isteyenler,
 • Kampanyalarını tanıtmayı düşünenler,
 • Kişilerin tüketim alışkanlıklarına dahil olmayı planlayanlar,
 • Müşterilerde ihtiyaç algısı yaratmayı hedefleyenler.

Viral pazarlama kursu almanız için nedenler;
 • Sektöre yeni giriş yaptıysanız,
 • Sitenizin ziyaretçi trafiği düşükse,
 • Markanız çoğu insan tarafından bilinmiyorsa,
 • Satış hedeflerinize ulaşmak için bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız,
 • Rakiplerinizin gerisinde kalıyorsanız,
 • Geleneksel reklamların çok daha yüksek bütçeleri sizi zorluyorsa,
 • Dijital pazarlama uzmanı, reklamcı, satış uzmanı, iletişim uzmanı vb. mesleklerde kariyer planlıyorsanız,
 • Hedef kitlenize ulaşma noktasında sıkıntı yaşıyorsanız,
 • Günün gerisinde kaldığınızı ve teknolojiyi yakalayamadığınızı düşünüyorsanız viral pazarlama kursuna katılmalısınız.

Viral pazarlama kursu ile;
 • Müşterilerin ilgisini çekecek bir tema oluşturacak, başarılı reklam kampanyaları hazırlayacaksınız.
 • Hedef kitlenizi doğru tespit edecek viral pazarlama sürecini başarıyla yürüteceksiniz.
 • Ürününüze veya hizmetinize uygun sosyal medya kanalını belirlemeyi öğreneceksiniz.
 • Potansiyel müşterilerin duygularına hitap etmeyi, beklenti ve yönelimlerinden yola çıkarak satmış olduğunuz ürünle ilgili ihtiyaç oluşturmayı keşfedeceksiniz.
 • Kurumsal pazarlama, dijital pazarlama ve satış pazarlama uzmanı olarak işe girebilecek, reklamcı yönünüzü güçlendireceksiniz.
 • Satışlarınızı ve ziyaretçilerinizi artıracak, daha çok kazanç sağlayacaksınız.

Viral Pazarlama Kursu Programı – 900’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Markasını milyonlara ulaştırmak, sektördeki rekabetini artırmak ve piyasaya sürdüğü hizmet ile ilgili pazarlama hedeflerini gerçekleştirmek isteyen iş insanlarına, kişisel ve kurumsal viral pazarlama eğitimleri verdik. Siz de vermek istediğiniz mesajın alıcıya doğru bir şekilde ulaşmasını ve markanızın kulaktan kulağa yayılmasını istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Viral Pazarlama Kursu Programı

Viral pazarlama kursu programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurum ve kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan viral pazarlama kursu, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Sosyal medya kullanıcılarının yarısından fazlasının ünlü kişilerin hesaplarını takip ettiklerini ve onların reklamını yaptığı ürünlere güven duyduklarını biliyor musunuz?

viral pazarlama eğitimi

Viral Pazarlama Kursu Sıkça Sorulan Sorular

MEB onaylı bir eğitim kurumu olarak viral pazarlama eğitimlerini tamamlayan kursiyerlerimize MEB onaylı sertifikalarını sunuyoruz.

Herhangi bir gerekçe ile derse katılım sağlayamaya öğrencilerimiz için farklı bir sınıf veya şubemizde telafi derslere katılma imkanı sunuyoruz.

Viral pazarlama kursu eğitmen kadromuz; başarılı akademisyenler, Türkiye’nin başarılı reklam projelerine imza atmış reklamcılar ve yıllarını pazarlama sektörüne vermiş dijital pazarlama uzmanlarından oluşmaktadır.

Viral pazarlama kursumuz; kurumsal/bireysel eğitim taleplerinize, ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize göre şekillendirilmektedir. Bu sebeple viral pazarlama kursu fiyatlarımız da alacağınız ders sayısına, özel/grup ders tercihinize ve bilgi birikiminize göre değişiklik göstermektedir. Dilerseniz SEO Akademi’yi ziyaret ederek viral pazarlama kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi, Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Dijital pazarlama uzmanı olarak kariyer yapmayı planlıyor, markanızın sosyal medyadaki sesi olmak istiyorsanız viral pazarlama kursunu tamamladıktan sonra SEO, SEO İçerik Editörlüğü, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, Mobil Pazarlama, Facebook, Instagram ve Linkedin kurslarına katılabilir, internet dünyasının gelişimine ayak uydurabilirsiniz.

Dijital pazarlama uzmanı; marka bilinirliğini ve satışları artırma, kurumu dijital dünyada yönetme, potansiyel müşteriler belirleme, promosyon ve reklam oluşturma gibi pek çok iş kolunda aktif olarak görev almaktadır. Dolayısıyla donanımlı bir dijital pazarlama uzmanı olmak için viral pazarlama kursunu bitirdikten sonra Mobil Pazarlama, Dijital Pazarlama ve SEO gibi destekleyici eğitimlere katılabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
viral pazarlama kursu fiyatları

Viral Pazarlama Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Viral Pazarlama Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Müşteri ağını genişletmek, markasının organik olarak büyümesini sağlamak ve ürünleri için doğru hedef kitleyi belirlemek isteyen kursiyerlerimiz viral pazarlama kursundan sonra bu eğitimlerle mesleki becerilerine bir yenisini daha eklemeye devam etti. SEO Akademi’nin sektördeki gelişiminizi destekleyecek eğitimlerine göz atmaya ne dersiniz?

Viral Pazarlama Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Viral pazarlama kursunda geçirdiğimiz eğlenceli anları, düzenlediğimiz etkinlikleri ve workshopları görmek için video ve fotoğraflarımıza göz atın, SEO Akademi’nin keyifli atmosferine siz de katılın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Viral pazarlama kursu merkezimizi, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı SEO ve dijital pazarlama kursu ailesini yakından tanıyın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Viral pazarlama eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi viral pazarlama kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

Viral pazarlama kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

900+

Mezun Öğrenci

Bireysel ve kurumsal viral pazarlama eğitimi almış yüzlerce başarılı kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

190

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 950 kişi satın aldı.