SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel SEO Eğitimi

Web Sitenizi Zirveye Organik Yöntemlerle Taşıyın!

Google ve Diğer Arama Motorlarının İşleyişini Öğrenin, Rakiplerinizi Geride Bırakın! – Özel SEO Uzmanlığı Kursu SEO Akademi

Dijital becerilerinizi geliştirerek kariyerinize çevrimiçi dünyada devam etmek mi istiyorsunuz? Yoksa hedefiniz markanızı dijitale taşıyarak potansiyel müşterilerinize ulaşmak mı? İnternet pazarlamacılığının organik metotlarını özel SEO kursu ile öğrenmeye ne dersiniz?

Kişi ve kurumlar için hazırladığımız özel SEO kursları ile sizin seviyenize, birikiminize ve dijital pazarlama deneyiminize göre özel SEO dersleri alacak, eğitmeninizle birebir çalışma fırsatı bulacak, uygulamalı özel SEO dersleri ile öğrendiklerinizi pekiştirerek dijital dünyaya ilk adımlarınızı sağlam atacaksınız!

Rekabetçi bir dünyada güçlü kalmanızı sağlayacak ipuçları ile özel SEO kursu; yalnızca zirveye çıkmayı değil, zirvede kalıcı olmanın anahtarını size sunacak!

Dijital reklamlara kıyasla daha düşük bütçe gerektirmesine karşılık SEO çalışmaları; internet kullanıcılarının dikkatini çekmekte ve etkileşim almakta %72 oranında daha başarılıdır.

özel seo kursu

Özel SEO kursu hakkında detaylı almak için bize ulaşabilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
1 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel SEO Kursu SEO Akademi – Görünür Olun, Fark Yaratın!

Google ve diğer arama motorlarının algoritmalarını ve sıralama kriterlerini yakından tanıyarak web sitenizi arama sonuç sayfasında ilk sıralara taşımak istemez misiniz? Türkiye’nin en güncel özel SEO kursu programları ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan özel SEO eğitimleri alın, yeni nesil pazarlamacılığın hızına yetişin!

özel seo kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü SEO Eğitmenleri

Her biri dijitalde ünlü, SEO çalışmaları ile onlarca markanın büyümesine destek olmuş uzmanlardan özel SEO eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
özel seo kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Özel SEO kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı özel seo kursu

MEB Onaylı Sertifika

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi özgeçmişinize ekleyebileceğiniz MEB onaylı özel SEO kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında özel SEO kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların özel SEO eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel SEO dersi alarak suça ortak olmayın!

özel seo uzmanlığı kursu

Geleneksel Yöntemlerle Vakit Kaybetmeyin!

Demode ve artık işe yaramayan tanıtım ve PR stratejileri ile potansiyel müşterilerinizi arttırmak için sonuçsuz denemeler yapmayın!

Yeni nesil pazarlamacılığın dünyasına adım atacağınız özel SEO kursları ile markanızı dijitale en güçlü şekilde taşımanın yollarını öğrenin, web sitenizin hedef aramalarda en üst sıralarda çıkmasını sağlayın, hedef kitlenizin sizi ve ürün ya da hizmetlerinizi Google üzerinden bulmasını kolaylıkla bulmasını sağlayın!

Site içi ve site dışı SEO uygulamaları ve etkili içerik stratejileri ile web sitenize daha fazla ziyaretçi çekin!

SEO Becerilerinizi Geliştirin!

Hiçbir zaman eskimeyen ve her sektörden talebin olduğu bir meslekle kariyerinizi yeniden şekillendirmek istemez misiniz?

Dijital okur yazarlığınızı bir üst seviyeye taşımak için özel SEO uzmanlığı kursu almaya ne dersiniz? Özel SEO eğitimi ile dijital pazarlama ve internet reklamcılığı sektörünün dinamiklerini öğrenecek, Google ve diğer arama motorlarının algoritmalarını yakından tanıyacak, organik yollarla bir internet sitesinin görünür olmasını sağlayabilecek yeterliliğe ulaşacaksınız!

Mevcut kariyerinizden sıkıldıysanız veya kariyer yolculuğunuza SEO uzmanı olarak başlamak istiyorsanız özel SEO kursu tam size göre!

özel seo uzmanlığı kursları
özel seo eğitimi

Dev Bütçelere İhtiyaç Duymadan İşinizi Büyütün!

İş hacminizi büyütmek için dijital veya geleneksel reklam kampanyalarına dev bütçeler ayırmanıza gerek yok!

Düşük bütçe ve minimum riskle müşteri sayınızı arttırmak için özel SEO kursu ile organik yöntemlerden yararlanmayı öğrenebilir, web sitenizi ve sitenizde yer alan içerikleri Google tarama botları ve kullanıcılar için optimize ederken arama sonuç sayfasında ilk sayfada çıkabilir, internet kullanıcılarının sizi fark etmesini sağlayabilirsiniz!

Sektörünüzün dev firmalarına karşı düşük maliyetlerle rekabetçi olmak istiyorsanız özel SEO eğitimi programımıza kesinlikle göz atın!

SEO Akademi’den Özel SEO Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

Dijital dünyada öne çıkmak, web sitesini en üst sıralara taşımak ve zirvede kalıcı olmak isteyen firmalar; kurumlara özel SEO eğitimi ile dijital pazarlama ekiplerinin gelişmesini sağladı! Siz de firmanız için özel SEO kursu almayı düşünüyorsanız yurt içi ve yurt dışı başarıları ile adından söz ettirmiş kurumsal partnerlerimize göz atın, ülkemizin en köklü firmalarına verdiğimiz özel SEO kursları hakkında bilgi edinin!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Başarılı bir SEO uzmanı olarak sektörde aranan bir isim haline gelmek veya firmanızın web sitesinin görünürlüğünü arttırmak istiyorsanız gelin ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun özel SEO kursu programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir özel SEO eğitimi ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ile dijital rekabete hazır olmanızı sağlayalım!

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun özel SEO kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, SEO becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ihtiyaç, beklenti ve hedeflerinize göre bireysel ve kurumsal özel SEO kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Özel SEO eğitimi programımızı istekleriniz, SEO birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen sizin ve markanızın ihtiyaçlarına odaklanıyoruz.

özel seo kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla özel SEO eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi özel SEO dersleri ve ilave eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Geleceğin başarılı SEO uzmanları arasına adını yazdırmak veya markasını zirveye taşımak isteyen öğrencilerimize özel SEO eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel SEO eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

SEO Akademi Özel SEO Kursu ile Dijital Dünyanın Avantajlarını Fırsata Çevirmeye Başlayın!

Hedef kitlenize ulaşmak, aktif müşterilerinizin sayısını arttırmak, kişisel ve kurumsal hedeflerinizi gerçekleştirmek için en doğru adrestesiniz! Türkiye’nin en çok tercih edilen özel SEO kursu SEO Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Kişi ve kurumlara özel SEO kursu programımızı inceleyin, biz de SEO eğitiminizi planlayalım!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel özel SEO eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi özel seo kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel SEO eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, dijital dünyada rekabetçi olmayı hemen öğrenmeye başlayın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel seo kursları

Google Algoritmalarını Öğrenin!

Sağlıklı ve başarılı bir dijitalleşme için Google ve diğer arama motorlarının çalışma mantığını kavrayın, özel SEO kursu ile internet dünyasında her adımınız sağlam olsun!

Kayıt Ol »

Ziyaretçi Sayınızı Arttırın!

İnternet sitenizin hedef kitleniz tarafından görünmesini sağlayın, özel SEO eğitimi ile başarılı bir SEO stratejisinin sırlarını öğrenin, önce ziyaretçi sayınızı sonra da satışlarınızı arttırın!

meb ruhsatlı özel seo kursu

MEB Ruhsatlı Özel SEO Kursu

SEO Akademi özel SEO eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir özel SEO kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel SEO kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden özel SEO eğitimi almanızı sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlar ve hedefler doğrultusunda planlanan özel SEO eğitimi süreci ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için site içi ve site dışı SEO uygulamaları gerçekleştirmekte, kazanımların pekiştirilmesini sağlamaktayız.

Özel SEO kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte gelişiminizi yakından takip ederek eksik kaldığınız noktaların, öğrenmekte zorlandığınız konuların ve kaçırdığınız derslerin telafisine imkan tanımaktayız.

Uygulamalı Özel SEO Eğitimi

İhtiyaç ve beklentilerinize yönelik planladığımız özel SEO kursları ile karmaşık SEO terim ve uygulamalarını pratiğe aktararak daha hızlı ve kalıcı bir öğrenme süreci sağlamaktayız.

Arama motorlarında organik SEO stratejileri ile görünürlük kazanmak için gerçekleştirilmesi gereken uygulamaları, site analiz araçlarının kullanımını özel SEO eğitimleri ile uygulamalı bir şekilde görüyor, örnek içerikler ve web sayfaları ile SEO performansını arttırmaya yönelik ipuçları aktarıyor, ödevler vererek özel SEO derslerinde öğrendiklerinizi pekiştirme fırsatı sunuyoruz.

Bir SEO çalışmasında var olan tüm aşamalarda deneyim kazanmanız için birlikte site analizleri ve hedef kitle araştırması yapıyor, dilediğiniz takdirde sizin seçtiğiniz bir internet sitesi üzerinden konu anlatımları ve SEO uygulamaları gerçekleştiriyoruz.

Özel SEO eğitimi sırasında ve sonrasında size destek olmayı sürdürüyor, kariyer danışmanlığı ile mesleğinizde uzmanlaşmanızı sağlıyor, kurumlara özel SEO eğitimleri ile firmaların dijital reklam stratejileri için ekiplerini güçlendirmelerine yardım ediyoruz!

özel seo dersi
özel seo eğitimleri

Uluslararası Özel SEO Eğitimi Standardı

SEO ve dijital pazarlama alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel özel SEO eğitimi programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 1800’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan özel SEO kurslarımızda öğrenme hızınıza, dijital pazarlama deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Özel SEO eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, özel SEO dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Google ve diğer arama motorlarının algoritma güncellemelerini, başarıları ile dünya çapında üne kavuşmuş SEO uzmanlarının yenilikçi uygulamalarını yakından takip ediyor, özel SEO uzmanlığı kursu boyunca size ufuk açıcı ve güncel bilgiler aktarıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Özel SEO kursu ile mesleki gelişiminize önem veriyor, dijital pazarlama sektöründe çalışacak yeterliliğe ulaşmanız için eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Özel SEO eğitimi süresince mesleki gelişiminizi, bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor, ihtiyaçlarınıza ve seviyenize göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerinizi doğru yönlendirmenizi sağlıyor, dijital pazarlama sektöründe başarılı bir SEO uzmanı olarak yer almanız için yolunuzu aydınlatıyoruz.

Yetiştirdiğimiz öğrencilerle Türkiye’nin en iyi SEO uzmanlarını geleceğe hazırlıyor, kariyer yolculuklarında sağlam adımlarla ilerlemelerine destek oluyor, firmaların başarılı dijital pazarlama ekipleri kurmasında rol alıyoruz!

özel seo uzmanlığı eğitimi
özel seo dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak dijital dünyada görünürlüğünü arttırmaya hevesli olan tüm öğrencilerimizin özel SEO eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Dijital pazarlama sektöründe çalışmalarını sürdüren, SEO uzmanı olarak dijital dünyaya adım atan öğrencilerimizle web sitelerini arama motorlarında ilk sıralarda görmek ve satışlarını katlamak isteyen firmalara özel SEO eğitimi sonrasında da destek oluyor, akıllarına takılan soruları yanıtlayarak karşılaştıkları sorunları çözmelerine yardımcı oluyor, uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Dijital dünyanın yeni uzmanlarını yetiştiriyor, özel SEO kurslarının yanı sıra dijital pazarlamanın diğer alanlarında sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyoruz. Kurumsal partnerlerimizin SEO danışmanı olarak yollarını aydınlatıyoruz…

Özel SEO Kursu Yorumları

Web Siteniz Arama Sonuçlarında Çıkmıyor Mu?

Verdiğiniz tüm emeklere rağmen internet siteniz ve içerikleriniz hedef aramalarda arka sayfalarda mı kalıyor?

Özel SEO Eğitimi Alın!

Özel SEO kursu ile Google algoritmalarını öğrenmeye başlayın, stratejinizi gözden geçirerek iyileştirmeler yapın!

Rakiplerinizin Gerisinde Kalmayın!

İnternet sitenizi ve markanızı görünür hale getirin, özel SEO eğitimleri ile rakiplerinizin gerisinde kalmaktan kurtulun!

özel seo kursu mezunları

1800+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin başarılı girişimcilerine, iş insanlarına, SEO meraklılarına, dijital pazarlama ve SEO uzmanlarına özel SEO eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel SEO kursu programları ile 400’den fazla kurumsal, 1400’den fazla bireysel özel SEO eğitimi vererek öğrencilerimizle arama motorlarında görünür olmanın yöntemlerini paylaştık.

Mezunlarımızın her biri SEO hedeflerine kısa sürede ulaştılar, arama motoru optimizasyonunda ülkemizin başarılı uzmanları arasında yer aldılar. Kurumlara özel SEO eğitimlerimizden yararlanan firmalar web sitelerini daha çok kişiye ulaştırarak sektörlerinin liderleri haline geldiler.

20+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Kursu

Özel SEO eğitimi dışında dijital dünyanın farklı alanlarına ilgi duyan kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

Özel SEO kursları ile birlikte dijital pazarlamanın diğer alanlarını merak eden öğrencilerimiz için sosyal medyadan e-ticarete, web tasarımdan Google reklamcılığına, bilişim ve marka hukukundan içerik editörlüğüne kadar farklı alanlarda eğitimlerimiz var! Siz de mesleki becerilerinizi veya markanızı internet çağına adapte etmek istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

Özel SEO uzmanlığı kursu sonrası dijital dünyada rekabetçi kalmak için merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın!

özel seo uzmanlığı dersi
sosyal etkinlikler özel seo kursu

Sosyal Etkinlikler

SEO Akademi özel SEO kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, sosyalleşerek eğlenebileceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Özel SEO kursları ile eğitmenleriniz ve diğer kursiyerlerimizle kaynaşacağınız bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almanıza özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi özel SEO kursu olarak SEO ve dijital pazarlamanın püf noktalarını öğrenirken bir yandan da güzel vakit geçirmenizi sağlıyor, ayrıca sektörün en iyileriyle tanışabileceğiniz keyifli network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Mesleki birikiminizi arttırırken her anından keyif alacağınız ve SEO dünyasının ustaları ile tanışacağınız bir özel SEO kursu hazırladık! Gelin, siz de SEO Akademi ayrıcalıklarından yararlanın.

Sanat Cafe

Özel SEO eğitimi aralarında ve sonrasında sosyalleşebileceğiniz, keyifli sohbetlere ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece özel SEO eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni insanlarla tanışabilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak SEO ve dijital pazarlama hakkında fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla dijital pazarlama ve SEO alanında başarıları ile ülkemizin en iyileri arasına adını yazdırmış SEO uzmanları ile buluşuyor, başarılarının sırlarını kendilerinden dinliyoruz.

SEO Akademi özel SEO kursları ile mesleki uzmanlığınızı rahat edebileceğiniz bir atmosferde geliştirmeniz için her şey düşünüldü!

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel SEO kursu programlarımızdan en keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinlerimizi görmek ve yeniliklerimizden haberdar olmak için bizi Instagram’dan takip edin!

Özel SEO Kursu Programı

Dijital dünyanın sırlarını keşfedeceğiniz bir özel SEO kursu ile yeni bir kariyere merhaba demek veya markanızın internet sitesini hedeflediği ziyaretçi ve etkileşim sayısına ulaştırmak istiyorsanız hemen detaylı özel SEO kursu programımızı inceleyin, kapsamlı bir özel SEO eğitimi alın, dijital dünyada fark yaratın!

Özel SEO kursu programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • SEO uzmanı olmak isteyenler,
 • Markasını dijitale taşımayı düşünenler,
 • Web sitesinin görünürlüğünü arttırmayı hedefleyenler,
 • Kişisel bloğunun aramalarda üst sıralarda yer almasını isteyenler,
 • E-ticaret sitesinin iş hacmini arttırmayı hedefleyenler,
 • Dijitalden satış yapmayı planlayalar,
 • Site trafiğini organik yollardan arttırmak isteyenler,
 • Pazarlama bütçesini doğru kullandığından emin olmak isteyenler,
 • SEO analiz araçlarını doğru kullanmayı öğrenmeyi hedefleyenler,
 • Güncel SEO algoritmalarını yakalamak isteyenler.

Özel SEO kursu almanız için nedenler;
 • Web siteniz umduğunuz ziyaretçi sayılarına ulaşamıyorsa,
 • Hedef aramalarda sayfalarınız çıkmıyorsa,
 • Rakiplerinizin gerisinde kalıyorsanız,
 • Siteniz yüzlerce site arasında kayboluyorsa,
 • Rekabetçi bir sektörde güçlü kalmaya çalışıyorsanız,
 • SEO optimizasyon çalışmaları hakkında yeterince birikiminiz yoksa,
 • İş hacminiz yeterince hızlı büyümüyorsa,
 • Deneme yanılma yaparak vakit kaybetmek istemiyorsanız özel SEO kursu almayı kesinlikle düşünmelisiniz.

Özel SEO kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Grup eğitimlerine kıyasla daha hızlı öğreneceksiniz,
 • Güncel Google algoritmalarını tanıyacaksınız,
 • Site içi ve site dışı optimizasyonu öğreneceksiniz,
 • İçerik stratejilerinizi yenileyeceksiniz,
 • Hedef kitle analizleri yapmaya başlayacaksınız,
 • Rakiplerinizi analiz etmeyi öğreneceksiniz,
 • Sitenizin ziyaretçi sayısı artacak,
 • E-ticaret sitenizde daha fazla satış yapacaksınız,
 • Markanızın değeri yükselecek,
 • İş hacminiz büyüyecek,
 • Kariyerinize SEO uzmanı olarak devam edebileceksiniz.

Özel SEO Kursu Programı – 1800’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Kariyerine SEO uzmanı olarak devam etmeyi planlayanlar, internet sitesinin görünürlüğünü arttırarak kendi sektöründe tercih edilen bir firma haline gelmek isteyenler, e-ticaret sitesinin satışlarını arttırmayı hedefleyen özel SEO kursları ile zirveye çıkmanın ve zirvede kalmanın yollarını öğrendi! Siz de dijital pazarda fark yaratmanızı sağlayacak bir özel SEO eğitimi almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Özel SEO Kursu Programı

Özel SEO Kursu programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Bu doğrultuda programlarımızı öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurum ve kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan özel SEO Kursu, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız gelişiminizi takip ederek eksik kaldığınız noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Tüketicilerin %46’sı aynı lokasyonda oldukları yerel işletme ve mağazaları bulmak için bile Google aramalarından yararlanıyor!

özel seo uzmanlığı eğitimi

Özel SEO Kursu Sıkça Sorulan Sorular

SEO Akademi olarak Özel SEO Kursu sonunda MEB Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Özel SEO Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Özel SEO kursu eğitmen kadromuz; SEO ve dijital pazarlama sektöründe başarıları ile öne çıkmış, SEO danışmanlık ve eğitim desteğiyle onlarca markanın dijital dünyada rekabetçi kalmasını sağlayan SEO uzmanlarından oluşmaktadır. Türkiye’nin en başarılı SEO, dijital pazarlama ve internet reklamcılığı uzmanlarını ekibimizde bir araya getirmekteyiz.

Özel SEO kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmakta, öğrenme hızı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlamaktayız. Özel SEO kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, almak istediği ilave derslere göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun özel SEO kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Özel SEO kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi özel SEO eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Özel SEO kursu Florya, özel SEO kursu Bahçelievler, özel SEO kursu Ataköy, özel SEO kursu Yeşilköy, özel SEO kursu Zeytinburnu, özel SEO kursu Avcılar olarak hizmet veren özel SEO kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Özel SEO uzmanlığı kursu programımızı dijital pazarlama sektöründe SEO uzmanı olarak çalışabilecek mesleki yeterliliğe ulaşabileceğiniz şekilde hazırlamaktayız. Herhangi bir önbilgi olmaksızın başlayabileceğiniz özel SEO kursları ile size özel eğitimler alarak dijital becerilerinizi geliştirerek internet reklam ajansları ve dijital pazarlama departmanı olan firmalarda SEO uzmanı olarak çalışabilirsiniz.

Özel SEO kursu programlarımızın süresi ve SEO yapma becerilerinizin ulaşacağı düzey; öğrenme hızınıza, dijital pazarlama ve SEO geçmişinize bağlıdır. Eğitim danışmanlarımızla görüşerek size en uygun özel SEO kursu programının planlanması için eğitsel ihtiyaçlarınızın analiz edilmesini isteyebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
özel seo kursu fiyatları

Özel SEO Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Özel SEO Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel SEO uzmanlığı kursu ile dijital dünyanın kurallarına uyum sağlayan öğrencilerimiz SEO Akademi ayrıcalığıyla becerileri arasına yenilerini eklemeye devam etti! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin özel SEO kursu dışında en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, mesleki gelişiminize SEO Akademi ile devam edin!

Özel SEO Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel SEO kurslarımızdan keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinlikleri ve workshopları görmek için video ve fotoğraflarımıza göz atın, SEO Akademi’de sizi nelerin beklediğini öğrenin!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Özel SEO kurslarımızı, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı SEO ve dijital pazarlama kursu ailesini yakından tanıyın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel SEO eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi özel SEO kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel SEO kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

1800+

Mezun Öğrenci

Bireysel ve kurumsal özel SEO eğitimi almış yüzlerce başarılı kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

199

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 995 kişi satın aldı.