SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel Google Ads Eğitimi

Google Reklamları ile Dijitalde Görünür Olun!

İnternet Sitenize Ziyaretçi Çekin, Ürünlerinizin Satışını Arttırın! – Özel Google Ads Uzmanlığı Kursu SEO Akademi

Geleneksel reklam yöntemleri yerine Google’ı kullanarak hedef kitlenize ulaştığınızdan emin olmak istemez misiniz?

Eğer yanıtınız evetse SEO Akademi özel Google Ads kursu ile dijital becerilerinize yenilerini eklemenizin tam zamanı! İnternet reklamcılığının sırlarını keşfetmek, dijital pazarlama kariyerinizde basamakları hızla tırmanmak veya markanızı potansiyel müşterilerinizle buluşturmak için özel Google Ads eğitimi alın, görünür olmanın yeni yollarını öğrenin!

Özel Google Ads kursu ile Google ağının sonsuz imkanlarından yararlanmaya başlayarak hedeflerinizi çok daha kısa sürede gerçekleştireceksiniz!

Satın almaya karar vermiş kullanıcılar için Google Ads reklamları %65 oranında tıklama alıyor ve bu tıklamaların %43’ü satışa dönüşüyor!

özel google ads eğitimi

Özel Google Ads kursu hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
1 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Google Ads Kursu SEO Akademi – Büyüme Hızınızı Arttırmak İçin Google’dan Yararlanın!

Geleneksel yöntemlerle vakit kaybetmeden, daha düşük maliyet ve zaman gerektiren Google Ads reklamları ile potansiyel müşterilerinize hemen ulaşmak istemez misiniz? Siz de Türkiye’nin en güncel özel Google Ads kursu programları ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan özel Google Ads eğitimleri alın, dijital dünyanın avantajlarını nasıl fırsata çevirebileceğinizi öğrenmeye başlayın!

özel google ads kursu eğitmenleri

Ünlü Google Ads Eğitmenleri

Her biri dijitalde ünlü, Google Ads çalışmaları ile onlarca markanın büyümesine destek olmuş uzmanlardan özel Google Ads eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
özel google ads eğitimleri

%100 Öğrenme Garantisi

Özel Google Ads kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı özel google ads kursu

MEB Onaylı Sertifika

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi özgeçmişinize ekleyebileceğiniz MEB onaylı özel Google Ads kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında özel Google Ads kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların özel Google Ads eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel Google Ads dersi alarak suça ortak olmayın!

özel google ads kursu

Google’ın Reklam Formatlarını Öğrenin!

Ürün ve hizmetlerinizi arama motoru reklamları ile tanıtmak istiyor, size en uygun reklam formatının hangisi olduğundan emin olamıyor musunuz?

Farklı reklam formatları ve kampanya stratejileri ile tanışacağınız özel Google Ads dersleri ile markanızın etki alanını büyütmek, ürün ve hizmetlerinizin potansiyel müşterileriniz tarafından bulunmasını sağlamak için en uygun formatı kullanmayı öğrenecek, hedefe yönelik reklam kampanyaları ile hızlı sonuçlar alacaksınız!

Artık deneme yanılma yaparak bütçenizi boşa harcamak yerine özel Google Ads kursu ile daha stratejik hareket etmenin zamanı gelmedi mi?

Reklamlarınız İlk Sırada Gözüksün!

Tıklama başı ödeme gerektiren reklamlar için en yüksek bütçeleri ayırıyor olmanıza rağmen reklamlarınız ilk sırada çıkmıyor mu?

Özel Google Ads eğitimi ile yalnızca Google Ads platformunu kullanmayı öğrenmeyecek, içeriklerinizi ve web sayfalarınızı Google için optimize ederek tıklama başı ödemeniz gereken ücretleri düşürecek, daha düşük maliyetlerle rakiplerinizin önüne geçebilecek, sayfalarınızın ilk sırada görünmesini sağlayacaksınız!

Yüksek maliyetlerle sonuçsuz reklam kampanyaları yürütmek yerine özel Google Ads dersi alın, hedefi 12’den vurmaya başlayın!

özel google ads kursları
özel google ads uzmanlığı kursu

Daha Fazla Tıklanma ve Satış Elde Edin!

Hedef kitlenizin alışkanlıklarını ve ihtiyaçlarını analiz etmeyi öğrenin, doğru reklam spotları ve yönlendirmelerle satışlarınızı canlandırın!

Arama motoru reklamlarınız ilk sıralarda yer almasına rağmen yeterince tıklama ve satış çekmiyor mu? Belki de sorun potansiyel müşterilerinizin gerçekten dikkatlerini çekecek, markanızdan ürün veya hizmet almalarına neden olacak doğru stratejiyi geliştirememiş olmanızdadır! Özel Google Ads uzmanlığı kursu ile müşteri yolculuğunun tüm aşamalarını uygulamalı derslerle öğrenecek, hedef kitlenizi fiziksel mağazanıza veya e-ticaret sitenize daha kolay yönlendireceksiniz!

A’dan Z’ye başarılı bir arama motoru reklam kampanyası için tüm gerekenleri özel Google Ads kursu ile becerileriniz arasına ekleyecek, Google reklamlarında deneyim kazanacaksınız!

SEO Akademi’den Özel Google Ads Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

Özel Google Ads eğitimi ile arama motoru reklamlarını kullanarak aktif müşteri kitlesini genişleten ve başarılarına yenilerini ekleyeren kurumsal partnerlerimize göz atın, ülkemizin en köklü firmalarına verdiğimiz özel Google Ads kursları hakkında bilgi edinin!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Ayakları yere basan bir reklam stratejisi ile hedef kitlenizin sizi fark etmesini sağlamak istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun özel Google Ads kursu programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir özel Google Ads eğitimi ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ile internetin gücünden yararlanarak büyüyün!

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun özel Google Ads kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, Google Ads becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ihtiyaç, beklenti ve hedeflerinize göre bireysel ve kurumsal özel Google Ads kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Özel Google Ads eğitimi programımızı istekleriniz, birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen sizin ve markanızın ihtiyaçlarına odaklanıyoruz.

özel google ads kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla özel Google Ads eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi özel Google Ads dersleri ve ilave eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Başarılı özel Google Ads uzmanları arasına adını yazdırmak veya markasını zirveye taşımak isteyen öğrencilerimize özel Google Ads eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel Google Ads eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmaya devam ediyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Sektörünüzün Akla Gelen İlk Firması Olmak İçin SEO Akademi Özel Google Ads Kursu ile Tanışın!

Rekabetçi bir sektörde büyümeye çalışan yeni bir işletmeniz mi var? Yoksa bütçenizi en doğru şekilde kullanarak iş hacminizi büyütmek mi istiyorsunuz? Kariyeriniz ve markanız için en doğru adrestesiniz! Türkiye’nin en çok tercih edilen özel Google Ads kursu SEO Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Kişi ve kurumlara özel Google Ads kursu programımızı inceleyin, size özel Google Ads eğitimi planlayalım!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel özel Google Ads eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi özel google ads kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel Google Ads eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, kişisel ve kurumsal hedeflerinizi gerçekleştirin!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel google ads eğitimleri

Google Araçlarını Tanıyın!

Google’ı yalnızca arama yapmak için kullanmayın, özel Google Ads kursları ile Google’da bulunmayı öğrenin, hedef kitlenizin sizi fark etmesini sağlayın!

Kayıt Ol »

Kısa Sürede Büyüyün!

Kurumsal hedeflerinize ulaşmak için yıllarca beklemek zorunda değilsiniz! Özel Google Ads kursları ile şirketinizi büyütmek için yenilikçi stratejiler geliştirin, satışlarınız ve iş hacminiz artsın!

meb ruhsatlı özel google ads kursu

MEB Ruhsatlı Özel Google Ads Kursu

SEO Akademi özel Google Ads eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir özel Google Ads kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel Google Ads kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden özel Google Ads eğitimi almanızı sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlar ve hedefler doğrultusunda planlanan özel Google Ads eğitimi süreci ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için Google Ads reklam ve içerik stratejileri, etkileşim ve dönüşüm analizleri gerçekleştirmekte, kazanımların pekiştirilmesini sağlamaktayız.

Özel Google Ads kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte gelişiminizi yakından takip ederek eksik kaldığınız noktaların, öğrenmekte zorlandığınız konuların ve kaçırdığınız derslerin telafisine imkan tanımaktayız.

Uygulamalı Özel Google Ads Eğitimi

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız özel Google Ads kursları ile internet reklamcılığının dinamiklerini ve müşteri yolculuğunun tüm aşamalarını pratiğe aktararak daha hızlı ve kalıcı bir öğrenme süreci sağlamaktayız.

Dijital dünyada daha etkili stratejilerle görünürlük kazanmak için gerçekleştirilmesi gereken uygulamaları, Google Ads analiz ve hedefleme araçlarının kullanımını özel Google Ads eğitimleri ile uygulamalı bir şekilde görüyor, örnek içerikler ve reklam kampanyaları ile Google Ads performansını arttırmaya yönelik ipuçları aktarıyor, ödevler vererek özel Google Ads derslerinde öğrendiklerinizi pekiştirme fırsatı sunuyoruz.

Bir Google Ads çalışmasında var olan tüm aşamalarda deneyim kazanmanız için birlikte kampanya ve dönüşüm analizleri gerçekleştiriyor, hedef kitle araştırması yapıyor, farklı ürün ve hizmet pazarlama yöntemlerini inceliyor, başarılı bir Google Ads yönetiminin detaylarını öğreniyoruz.

Özel Google Ads eğitimi sırasında ve sonrasında destek olmayı sürdürüyor, kariyer danışmanlığı ile mesleğinizde uzmanlaşmanızı sağlıyor, kurumlara özel Google Ads eğitimleri ile firmanızın dijital reklam stratejileri için ekibinizi güçlendirmenize yardım ediyoruz!

özel google ads dersi
özel google ads uzmanlığı kursları

Uluslararası Özel Google Ads Eğitimi Standardı

Google Ads alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel özel Google Ads eğitimi programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 1300’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan özel Google Ads kurslarımızda öğrenme hızınıza, Google Ads deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Özel Google Ads eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, özel Google Ads dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Google Ads ve Google algoritmalarına yönelik güncellemeleri, sektördeki yeni fırsatları, başarıları ile dünya çapında üne kavuşmuş Google Ads uzmanlarının yenilikçi uygulamalarını yakından takip ediyor, Google Ads uzmanlığı kursu boyunca ufuk açıcı ve güncel bilgiler aktarıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Özel Google Ads kursu ile mesleki gelişiminize önem veriyor, dijital pazarlama sektöründe çalışacak yeterliliğe ulaşmanız için eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Özel Google Ads eğitimi süresince mesleki gelişiminizi, bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor, ihtiyaçlarınıza ve seviyenize göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerinizi doğru yönlendirmenizi sağlıyor, dijital pazarlama sektöründe başarılı bir Google Ads uzmanı olarak yer almanız için yolunuzu aydınlatıyoruz.

Yetiştirdiğimiz öğrencilerle Türkiye’nin en iyi Google Ads uzmanlarını geleceğe hazırlıyor, kariyer yolculuklarında sağlam adımlarla ilerlemelerine destek oluyor, firmaların başarılı dijital pazarlama ekipleri kurmasında rol alıyoruz!

özel google ads dersleri
özel google ads uzmanlığı eğitimi

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak dijital dünyada görünürlüğünü arttırmaya hevesli olan tüm öğrencilerimizin özel Google Ads eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

İnternet reklamcılığı alanında çalışmalarını sürdüren, Google Ads uzmanı olarak dijital dünyaya adım atan öğrencilerimizle görünürlüklerini arttırmak ve satışlarını katlamak isteyen firmalara özel Google Ads eğitimi sonrasında da destek oluyor, akıllarına takılan soruları yanıtlayarak karşılaştıkları sorunları çözmelerine yardımcı oluyor, uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Dijital dünyanın yeni uzmanlarını yetiştiriyor, özel Google Ads kurslarının yanı sıra SEO ve dijital dünyadaki diğer alanlara dair sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyoruz. Kurumsal partnerlerimizin Google Ads danışmanı olarak yollarını aydınlatıyoruz…

Özel Google Ads Kursu Yorumları

İşinizi Büyütmenin Zamanı Gelmedi Mi?

İşletmenizin yerinde saydığını hissediyor, artık bir atılım yapmanın vakti geldiğini mi düşünüyorsunuz?

Google Reklamlarını Etkili Kullanmayı Öğrenin!

Özel Google Ads eğitimi ile potansiyel müşterilerinize ulaşmanın en güncel yollarını öğrenin!

İnsanları Web Sitenize ve Mağazanıza Yönlendirin!

Doğru planlanmış harekete geçirici mesajlarla Google reklamlarınızı etkileşime ve satışa dönüştürün!

özel google ads kursu mezunları

1300+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin başarılı girişimcilerine, iş insanlarına, internet reklamcılığı meraklılarına ve geleceğin Google Ads uzmanlarına özel Google Ads eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel Google Ads kursu programları ile 500’den fazla kurumsal, 800’den fazla bireysel özel Google Ads eğitimi vererek öğrencilerimizle arama motoru reklamcılığının en yeni yöntemlerini paylaştık.

Mezunlarımızın her biri hedeflerine kısa sürede ulaştılar, ülkemizin başarılı Google Ads uzmanları arasında yer aldılar. Kurumlara özel Google Ads eğitimlerimizden yararlanan firmalar markalarına dair farkındalığı arttırarak sektörlerinin liderleri haline geldiler.

20+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Kursu

Özel Google Ads eğitimi dışında çevrimiçi dünyanın farklı alanlarına ilgi duyan kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

Özel Google Ads kursları ile birlikte çevrimiçi fırsatlara dair daha fazla bilgi edinmek isteyen öğrencilerimiz için SEO’dan e-ticarete, web tasarımdan sosyal medyaya, bilişim ve marka hukukundan içerik editörlüğüne kadar farklı alanlarda eğitimlerimiz var! Siz de mesleki becerilerinizi veya markanızı internet çağına adapte etmek istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

Özel Google Ads uzmanlığı kursu sonrası çevrimiçi dünyada rekabetçi kalmak için merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın!

özel google ads uzmanlığı dersi
sosyal etkinlikler özel google ads kursu

Sosyal Etkinlikler

SEO Akademi özel Google Ads kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, sosyalleşerek eğlenebileceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Özel Google Ads kursları ile eğitmenleriniz ve diğer öğrencilerimizle kaynaşacağınız bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almanıza özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi özel Google Ads kursu olarak dijital pazarlamanın püf noktalarını öğrenirken bir yandan da güzel vakit geçirmenizi sağlıyor, ayrıca sektörün en iyileriyle tanışabileceğiniz keyifli network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Mesleki birikiminizi arttırırken her anından keyif alacağınız ve internet reklamcılığı dünyasının ustaları ile tanışacağınız bir özel Google Ads kursu hazırladık! Gelin, siz de SEO Akademi ayrıcalıklarından yararlanın.

Sanat Cafe

Özel Google Ads eğitimi aralarında ve sonrasında sosyalleşebileceğiniz, keyifli sohbetlere ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece özel Google Ads eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni insanlarla tanışabilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak yeni nesil satış ve Google Ads hakkında fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla internet reklamcılığı alanında başarıları ile ülkemizin en iyileri arasına adını yazdırmış Google Ads uzmanları ile buluşuyor, başarılarının sırlarını kendilerinden dinliyoruz.

SEO Akademi özel Google Ads kursları ile mesleki uzmanlığınızı rahat edebileceğiniz bir atmosferde geliştirmeniz için her şey düşünüldü!

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel Google Ads kursu programlarımızdan en keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinlerimizi görmek ve yeniliklerimizden haberdar olmak için bizi Instagram’dan takip edin!

Özel Google Ads Kursu Programı

Geleneksel reklam ve pazarlama metotlarının ötesine geçmek istiyorum diyor, markanızın hedef kitleniz tarafından fark edilmesini istiyorsanız özel Google Ads kursu tam size göre! Hemen özel Google Ads eğitimi programımıza göz atın, hedef kitlenize ulaşmak için Google’dan yararlanmaya başlayın!

Özel Google Ads kursu programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Google Ads uzmanı olmak isteyenler,
 • Arama motoru reklamcılığına ilgi duyanlar,
 • Ürün ve hizmetlerinin tanıtımını yapmak isteyenler,
 • İş hacmini büyütmeyi planlayanlar,
 • E-ticaret sektörüne giriş yapmayı düşünenler,
 • Mağazasına müşteri çekmeyi isteyenler,
 • İnternet sitesinin daha fazla tıklama almasını isteyenler,
 • Düşük bütçeyle başarılı reklam kampanyaları yürütmeyi hedefleyenler,
 • Dönüşüm oranlarını yükseltmek isteyenler,
 • İnternetten satış yapmayı planlayanlar.

Özel Google Ads eğitimi almanız için nedenler;
 • Dijital pazarlama sektöründe kariyer yapmayı düşünüyorsanız,
 • Markanızı ve ürünlerinizi daha düşük bütçelerle tanıtmayı hedefliyorsanız,
 • Fiziksel mağazanıza müşteri çekmek istiyorsanız,
 • E-ticaret sitenizin satışlarını arttırmak için çözüm arıyorsanız,
 • Web sitenizin görüntülenme sayıları düşükse,
 • Rakiplerinizin gerisinde kaldığınızı düşünüyorsanız,
 • Satışlarınızı arttırmaya ihtiyacınız varsa,
 • Hedef kitlenize ulaşamadığınızı düşünüyorsanız,
 • Reklamlarınız ilk sırada çıkmıyorsa,
 • Organik içerikleriniz ilk sayfada gözükmüyorsa,
 • Deneme yanılmaya ayıracak vaktiniz yoksa özel Google Ads eğitimi programlarımızdan kesinlikle yararlanmalısınız.

Özel Google Ads kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Dijital pazarlama becerilerinize yenilerini ekleyeceksiniz,
 • Arama motoru reklamcılığını öğreneceksiniz,
 • Google Ads araç setini kullanabileceksiniz,
 • Reklam bütçenizi daha verimli kullanacaksınız,
 • Başarılı reklam kampanyaları yürüteceksiniz,
 • Doğru hedeflemelerle potansiyel müşterilerinize ulaşacaksınız,
 • Markanız daha bilinir hale gelecek,
 • Satışlarınız artacak,
 • İnternet sitenizi daha fazla kullanıcı ziyaret edecek.

Özel Google Ads Kursu Programı – 1300’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Arama motoru reklamcılığının sırlarını keşfederek Google arama sonuçlarında görünürlüğünüzü arttırmak, hedef kitlenizin sizi daha kolay bulmasını sağlamak istemez misiniz? O halde özel Google Ads kursu programında aradığınızı bulacaksınız! Siz de özel Google Ads kursundan yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Özel Google Ads Kursu Programı

Özel Google Ads Eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Bu doğrultuda programlarımızı; eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan özel Google Ads Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Tüketicilerin %74’ü bir ürün hakkında bilgi edinmek istedikleri zaman ilk olarak Google aramalarından yararlanıyor!

özel google ads eğitimleri

Özel Google Ads Kursu Sıkça Sorulan Sorular

SEO Akademi olarak Özel Google Ads Kursu sonunda MEB Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Özel Google Ads Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Özel Google Ads kursu eğitmen kadromuz; sektörde başarıları ile öne çıkmış, dijital pazarlama danışmanlık ve eğitim desteğiyle onlarca markanın çevrimiçi dünyada rekabetçi kalmasını sağlayan Google Ads uzmanlarından oluşmaktadır. Türkiye’nin en başarılı internet reklamcılığı, dijital pazarlama ve SEO uzmanlarını ekibimizde bir araya getirmekteyiz.

Özel Google Ads kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmakta, öğrenme hızı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlamaktayız. Özel Google Ads kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, almak istediği ilave eğitimlere göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun Özel Google Ads kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Özel Google Ads kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi Özel Google Ads eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Özel Google Ads kursu Florya, Özel Google Ads kursu Bahçelievler, Özel Google Ads kursu Ataköy, Özel Google Ads kursu Yeşilköy, Özel Google Ads kursu Zeytinburnu, Özel Google Ads kursu Avcılar olarak hizmet veren Özel Google Ads kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Hayır. Google Ads uzmanlığı kursu programlarımızda öğrencilerimizde bir ön bilgi şartı aramıyoruz. Ancak Google Ads eğitimi yolculuğumuza başlarken daha verimli bir program planlayabilmek için öğrencilerimizin bilgi ve seviyelerini analiz ediyor, böylelikle kendi seviyelerinde bir eğitim almalarını sağlıyoruz.

Elbette. SEO Akademi olarak kurumsal Google Ads kursu için kurumunuzun ihtiyaç ve hedefleri doğrultusunda eğitim programımızı yeniden düzenliyoruz. Ayrıca dileyen kurumsal öğrencilerimiz için kurum sitesi ve Google Ads hesabı üzerinden uygulamalar gerçekleştiriyor, hemen pratiğe dökebilecekleri bilgiler edinmelerini sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
özel google ads kursu fiyatları

Özel Google Ads Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Özel Google Ads Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Google Ads kursu ile internet reklamcılığının püf noktalarını öğrenen kursiyerlerimiz SEO Akademi ayrıcalığıyla becerileri arasına yenilerini eklemeye devam ediyor! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin özel Google Ads kursu dışında en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, mesleki gelişiminize SEO Akademi ile devam edin!

Özel Google Ads Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel Google Ads kurslarımızdan keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinlikleri ve workshopları görmek için video ve fotoğraflarımıza göz atın, SEO Akademi’de sizi nelerin beklediğini öğrenin!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Özel Google Ads kursumuzu, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı SEO ve özel Google Ads kursu ailesini yakından tanıyın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel Google Ads eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi Özel Google Ads kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel Google Ads kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

1300+

Mezun Öğrenci

Bireysel ve kurumsal Özel Google Ads eğitimi almış yüzlerce başarılı kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

147

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 735 kişi satın aldı.