SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel Instagram Eğitimi

Instagram Hesabınızı Daha İyi Yönetmek İçin Özel Bir Eğitim Almak İster misiniz?

Instagram Eğitimi ile Çok Daha Etkili Paylaşımlar Yapın!

Size özel hazırlanmış sınıflarda, sıfırdan Instagram eğitimi almak ve etkileyici bir Instagram profiline sahip olmak ister misiniz?

İşiniz gereği Instagram’da aktif olmanız gerekiyorsa ilham verici fotoğraflar paylaşmanın sırrını keşfedebileceğiniz özel Instagram kursu, tam da aradığınız eğitim olabilir. Instagram sayfanızı geliştirme tekniklerini öğrenebileceğiniz, işiniz ile ilgili paylaşmanız gereken fotoğraflarda gelişim göstereceğiniz ve fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz özel Instagram kursları ile siz de Instagram fenomeni olabilirsiniz!

Mobil çekim tekniklerinden Instagram algoritmasına, fotoğraf düzenleme uygulamalarından hangi hashtaglerle paylaşım yapılacağına kadar pek çok ayrıntıyı Instagram kursu sayesinde öğrenebilir, kısa sürede takipçi sayınızı artırabilirsiniz.

Çeşitli markalarla iş anlaşmaları yapan Instagram fenomenlerinin gönderi ve story başına 10 bin ila 50 bin TL aralığında kazanç sağladığını biliyor muydunuz?

özel instagram eğitimi

Özel Instagram kursu ile ilgili detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
1 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Instagram Kursu SEO Akademi – Instagram Üzerinden Kazanç Sağlamak İster misiniz?

Instagram’da satış-pazarlama taktiklerini öğrenmek ve takipçilerinizin ürünlerinizi satın almasını sağlamak ister misiniz? Türkiye’nin en güncel özel Instagram kursu programları ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan özel Instagram eğitimleri alın, takipçilerinizle sürekli etkileşim halinde olun…

özel instagram kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı akademisyenleri, iletişim uzmanları ve PR’cılarından özel Instagram eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
özel instagram eğitimleri

%100 Öğrenme Garantisi

Özel Instagram kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın özel Instagram kursu tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı özel instagram kursu

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında referansınız olacak, iş hayatınıza katkı sağlayacak ve profesyonelliğinizi belgeleyecek MEB onaylı özel Instagram kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel Instagram eğitimi alarak suça ortak olmayın!

özel instagram kursu

Instagram Gönderilerinizden Kazanç Sağlamak İster misiniz?

Instagram fenomenlerinin kozmetikten giyime, elektronikten sağlıklı yaşama kadar pek çok sektörde yapmış oldukları reklamlardan kazandıkları bütçeleri biliyor musunuz?

Neden siz de takipçi sayınızı artırarak Instagram’ı kendiniz için bir ek gelir kaynağı haline getirmiyorsunuz? Hemen özel Instagram kursuna gelin, etkileyici bir profile sahip olmanın püf noktalarını öğrenin. Takipçi sayınızdaki artış ve kusursuz bir Instagram profili ile markaların gözdesi olun!

Kitleleri peşinizden koşturmak ve tek bir gönderinizle binlerce kişiyi etkilemek istiyorsanız Instagram eğitimlerini kaçırmayın…

Instagram’ın Tüm Özelliklerine Hakim misiniz?

Instagram kullanımı sizin için yalnızca fotoğraf paylaşımından mı ibaret? Sizce bu kadar büyük ölçekteki bir sosyal medya kanalı, bir tek bu işleve mi sahip?

Instagram’ın çoğu kullanıcı tarafından keşfedilmemiş pek çok özelliği var. Gönderi arşivlemeden silmeden paylaşım gizlemeye, gökkuşağı yazı stilinden veri tasarrufuna kadar deneyenlere pek çok kolaylık sunan özellikleri öğrenmek ve Instagram deneyiminizi geliştirmek istiyorsanız özel Instagram kurslarına katılabilirsiniz.

Instagram’da daha etkileyici fotoğraflar paylaşmak için faydalanabileceğiniz programlar, efektler ve uygulamalar hakkında detaylı bilgi öğrenebilir, herkesi Instagram profilinize hayran bırakabilirsiniz.

özel instagram kursları
özel instagram dersi

Instagram’da Göze Çarpan Bir Profile Sahip Olabilirsiniz!

“Şirketimizin Instagram profili hem kurumsal hem de samimi olsun, müşterilerimize güven versin!” diyorsanız sizlere Instagram’da kendi tarzınızı yaratmanın sırrını verebiliriz!

Gönderilerinizi optimize ettiniz. Peki, şimdi ne yapacaksınız? Müşterilerinizin dikkatini çekmek için neye ihtiyacınız olduğunu biliyor musunuz? Sektörünüze uygun olarak Instagram’da nasıl bir yol izlemeniz gerektiğiyle ilgili detaylı bilgi almak ve katılabileceğiniz grupları keşfetmek isterseniz özel Instagram eğitimleri alabilir, organik büyümenin avantajlarını yakalayabilirsiniz.

Yeni içerik fikirlerinizi şirketinizin imajına uygun bir şekilde paylaşmak ve takipçileriniz ile etkileşimi sürekli hale getirmek istiyorsanız özel Instagram kurslarını kaçırmayın!

SEO Akademi’den Özel Instagram Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

Özel Instagram kursuna katılarak sosyal mecralarda çok daha görünür olmayı hedefleyen kurum ve kuruluşlara göz atmak ister misiniz? Siz de gelin, iş dünyasındaki rakipleriniz arasında çok daha yenilikçi ve modern bir imaj çizin!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Eğitimin Tek Adresi

Takipçilerinizin yayın akışını doldurmayan hikayeleri, nasıl oluşturmanız gerektiğini biliyor musunuz? Instagram üzerinden web sitenize trafik çekmek istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun özel Instagram kuru programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir mobil pazarlama eğitimi ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ile Instagram’ın algoritmalarını keşfedin!

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun özel Instagram kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, sosyal medya kullanımı becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız özel Instagram eğitimi ile kişilere ve kurumlara ürünlerini sosyal mecrada nasıl pazarlayacaklarının püf noktalarını öğretiyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Özel Instagram eğitimi programımızı istekleriniz, bilgi birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, özel Instagram kullanımında tamamen ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

özel instagram eğitimleri

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızın desteği ile özel Instagram eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Instagram fenomeni olmak, ilgi çekici bir profil yaratmak ve dijital dünyada kariyer yapmak isteyenlere özel Instagram eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel Instagram eğitimi sonrasında da ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyor ve eksiklerinizi gidermenizi sağlıyoruz.

İyi Fotoğraf Çekmek Kadar Çektiğinizi Fotoğrafı Paylaşmak da Önemli! Özel Instagram Kursu ile Yaratıcı Bir Profile Sahip Olabilirsiniz.

Fotoğrafçılık tekniklerine, farklı fotoğraf tiplerine ve ayarlarına hakim olacağınız özel Instagram eğitimlerine katılmak ve profilinizi çok daha profesyonel bir bakış açısı ile yönetmek ister misiniz? Gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun özel Instagram kursu programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir özel Instagram eğitimi ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ile göz önünde olmanın sırrını keşfedin!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel Instagram fotoğrafçılığı eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi özel instagram kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Markanızın veya ürününüzün ihtiyaçlarını analiz edelim, sizlere en uygun özel Instagram eğitimi programını hazırlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel instagram kursları

Fenomen Olun!

Türkiye’nin en ünlü fenomenlerinden biri olmak ister misiniz? Özel Instagram kurslarına katılın, herkesin hayranlık duyduğu biri olun!

Kayıt Ol »

Markanızı Duyurun!

Güzel bir profilin size neler katacağını biliyor musunuz? Özel Instagram eğitimleri ile satış, pazarlama ve takipçi kazanma ile ilgili bilgi sahibi olun!

meb ruhsatlı özel instagram kursu

MEB Ruhsatlı Özel Instagram Kursu

Kişisel ve mesleki gelişimlerine yatırım yapmak isteyenler için hazırladığımız özel Instagram kursu, MEB onaylı ve ruhsatlı SEO Akademi’de verilmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel Instagram kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden özel Instagram eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti, ihtiyaç ve hedef analizi doğrultusunda planlanan özel Instagram eğitimi süreci ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için beğeni alacak paylaşımlar üretiyor, öğrencilerimizi destekliyoruz.

Özel Instagram kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte kursiyerlerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaların, öğrenemedikleri konuların ve kaçırdıkları derslerin telafisine imkan tanımaktayız.

Uygulamalı Özel Instagram Kursu

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız özel Instagram kursu ile sosyal medya uzmanı, reklamcı veya iletişim uzmanı olmak isteyen kursiyerlerimizin öğrendiklerini pratiğe aktarmalarını, daha hızlı ve kalıcı bir eğitim süreci geçirmelerini sağlıyoruz.

Instagram hesabını doğru yönetmek, doğru hedef kitleye hitap etmek ve sadık bir takipçi kitlesi edinmek isteyenlere uygulamalı özel Instagram kursu ile destek oluyor, birlikte markanızı bir adım daha ileriye taşıyoruz.

Uygulamalı öğrenme metotları ile öğrencilerimizin kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarını karşılayacak sosyal medya stratejilerini öğretiyor; konum etiketlerinin ve hashtaglerin markanızı başarıya ulaştırmadaki etkilerine değiniyoruz.

Özel Instagram kursu ile genç nüfusa hitap etmesi gereken markası olanlara, tüm vaktini sanal dünyada geçirenlere, en büyük hobisi Instagram’da gönderi paylaşmak ve takipçilerine seslenmek olanlara faydalı oluyoruz.

özel instagram dersleri
özel instagram kursu fiyatları

Uluslararası Özel Instagram Eğitimi Standardı

İletişim, sosyal medya, pazarlama ve reklamcılık alanındaki 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel özel Instagram eğitimi programını sunuyoruz.

Bugüne kadar 250’nin üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan özel Instagram kurslarımızda öğrenme hızınıza, sosyal medya kullanım becerilerinize, Instagram hesabınızın içeriğine ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Özel Instagram eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Sizlere diğer tüm sosyal ağlardan %25 oranında daha fazla marka etkileşimi sunan Instagram’ın en güncel ayarlarını ve tekniklerini öğretiyor, sosyal mecralardaki hakimiyetinizi artırmanızı sağlıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Sosyal medya uzmanı olarak kariyer planı yapmayı hedefleyen, firmasının Instagram hesaplarını çok daha profesyonel bir şekilde yönetmeyi düşünen ve fenomen olma hayali kuranlar için özel Instagram eğitimlerine ek olarak eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği de sunuyoruz.

Özel Instagram kursunu başarıyla bitiren ve güçlü bir profile sahip olmanın inceliklerini öğrenen öğrencilerimizin, kariyer planlarına ve mesleki gelişimlerine uygun olarak alabilecekleri farklı eğitimler öneriyor; kursiyerlerimizin kurumsal ve bireysel yaşamlarındaki dijital becerilerini geliştirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Özel Instagram kursu sayesinde geniş bir takipçi kitlesine sahip olan, markasını sosyal medyanın dinamiklerine uyarlayan ve başarısını artıran öğrencilerimizde gelişimlerini sürdürebilmeleri için ihtiyaç duydukları farkındalığı yaratıyoruz.

özel instagram kursu ücretleri
özel instagram kursu fiyat

Eğitim Sonrası Destek

Kurumsal özel Instagram kursundan sonra da başarıya ulaşmak isteyen küçük işletmelere ve önemli projelere imza atmak üzere olan sosyal medya tutkunlarına yardımcı oluyor, gelişimleri için elimizden geleni yapıyoruz.

Instagram hesabı üzerinden ürünlerini pazarlamak, yeterli takipçi sayısına ulaşarak markalarla iş birliği yapmak isteyen kişilerin özel Instagram kursu bitiminde de çözümleyemedikleri sorunlarda uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Gençlerin aktif olarak kullandığı ve sosyal medya platformları içerisinde en çok tercih edilen mecralardan biri olan Instagram’ın kullanımı ile ilgili tüm detayları kursiyerlerimize aktarıyor; Türkiye’nin başarılı iletişim uzmanları, sosyal medya uzmanları ve PR’cıları olmalarına destek sağlıyoruz.

Özel Instagram Kursu Yorumları

Instagram Profilinizden Gelir Sağlayın!

Instagram eğitimlerine katılın, bir fenomen olarak önemli iş birliklerine imza atın!

İşiniz İçin En İyisini Yapın!

Şirketiniz için kurumsal bir Instagram profili oluşturun, şirketinizi bir üst sıraya ulaştırın!

Markanızı Herkese Duyurun!

Özel Instagram eğitimi ile ürünlerinizi çok daha geniş kitlelere ulaştırın!

özel instagram kursu mezunları

250+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana kursiyerlerimizin hedef kitlelerine fikirlerini ulaştırmasına destek olmak için kurumlara ve kişilere, özel Instagram eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Instagram kursu programları ile 150’den fazla kurumsal, 100’den fazla bireysel Instagram eğitimi vererek öğrencilerimize sosyal medyanın gücünü yansıttık!

Mezunlarımızın her biri satış ve takipçi hedeflerine kısa sürede ulaştılar ve Türkiye’nin en başarılı kurumsal iletişim uzmanları, sosyal medya uzmanları ve reklamcıları arasında yer aldılar. Instagram eğitimlerimizden yararlanan firmalar, Instagram’ın gücünü keşfetmeye başladılar.

20+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Kursu

Özel Instagram eğitimi dışında da dijital dünyanın dinamiklerini öğrenmek ve özel eğitimlerine devam etmek isteyen kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

Özel Instagram kurslarını tamamladıktan sonra diğer sosyal medya platformlarında da uzmanlaşmak isteyen öğrencilerimiz için Linkedin’den Youtube’a, Facebook’tan Instagram kursuna kadar pek çok özel eğitim var! Siz de takipçi sayınızı artırmak, kendi kadrajınızla oluşturduğunuz hikayelerinizi insanlarla paylaşmak istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanın tam zamanı!

Özel Instagram eğitimleri alırken aynı zamanda tüm sosyal medya kanalları ile ilgili bilgi sahibi olabileceğiniz ve kişisel gelişiminizi destekleyebileceğiniz bir kursta olduğunuzu unutmayın!

özel instagram dersi
sosyal etkinlikler özel instagram kursu

Sosyal Etkinlikler

Özel Instagram eğitimlerine katılan öğrencimizin derslerden maksimum seviyede verim alabilmesi için sosyalleşebileceği, eğlenebileceği ve keyif dolu bir ortamda vakit geçireceği dopdolu bir kurs sunuyoruz.

Özel Instagram kursunda öğrencimizin eğitmenleri ve diğer kursiyerle kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenliyor; öğrencilerimizin kurslarına severek gelmelerini sağlıyoruz.

Türkiye’nin en iyi sosyal medya kursu olarak Instagram kullanım tekniklerini öğretirken bir yandan da öğrencimizin güzel vakit geçirmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Kariyer hedeflerine destek olacağını düşündüğümüz network organizasyonları ve workshoplar gerçekleştiriyoruz.

Sosyal medya uzmanlığı alanında kariyer yapabileceğiniz ve sosyal medyanın uçsuz bucaksız dünyasını keşfedebileceğiniz özel Instagram kursunu kaçırmayın…

Sanat Cafe

Özel Instagram kursunda farklı branşlardaki kişilerle edindiğiniz dostlukları ve ettiğiniz sohbetleri Sanat Cafe’de pekiştirmenizi sağlıyor, sizleri sıcak ve samimi bir ortamda ağırlıyoruz.

Klasik kurslar gibi öğrencilerimize yalnızca ders vermiyor; size sosyalleşme, yeni dostluklar edinme, fikir alışverişi yapma ve profesyonellerle tanışma gibi imkanlar da sunuyoruz.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla dijital pazarlama alanında önemli başarılara imza atmış reklamcı, iletişim uzmanı ve dijital pazarlama uzmanları ile buluşuyor, başarılarının sırrını keşfedeceğimiz sohbetler ediyoruz.

Siz de SEO Akademi’ye gelin, hem kurumsal yaşamınıza katkı sağlayın hem de keyifli bir ortamda özel eğitim almanın tadını çıkarın…

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

SEO Akademi’de gerçekleştirilen özel Instagram eğitimlerini, kariyer günlerimizi ve etkinlerimizi görmek için bizi Instagram’dan takip edin!

Özel Instagram Kursu Programı

Instagram sayfanızı analiz etmek ve istatistikleri yorumlamayı öğrenmek ister misiniz? Sosyal medya platformlarının sürekli güncellenen dinamiklerine uyum sağlamak ve kişisel gelişiminiz için en iyisini yapmak istiyorsanız gelin siz de özel Instagram kursu programımızı inceleyin, takipçilerinizin dikkatini çekin!

Özel Instagram eğitimi programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Sosyal medya ve iletişim uzmanı olmak isteyenler,
 • Kurumsal iletişim departmanı çalışanları,
 • Yöneticiler,
 • Girişimciler,
 • Kendi işinin sahibi olanlar,
 • Instagram üzerinden satış yapmayı ve gelir sağlamayı düşünenler,
 • Takipçi sayısını artırarak fenomen olma hayali kuranlar,
 • Kurumsal bir Instagram hesabı oluşturmak isteyenler.

Özel Instagram eğitimi almanız için nedenler;
 • Sosyal medya uzmanı olarak yeterli donanıma sahip değilseniz,
 • Markanızın hedef kitlesini gençler oluşturuyorsa,
 • Takipçilerinizle etkileşiminizi artırmak istiyorsanız,
 • Pazarlama bütçenizi doğru bir şekilde yönetemiyorsanız,
 • Sosyal medyanın gündemini takip edemiyor, yenilikleri yakalayamıyorsanız,
 • Kurumunuz/ürününüz veya markanız için hala bir Instagram hesabı oluşturmadıysanız,
 • Paylaşımlarınız etkileşim almıyorsa özel Instagram kursu ile deneyiminizi artırabilirsiniz.

Özel Instagram kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Takipçi sayınızı artıracak,
 • Instagram üzerinden satış yapmaya başlayacak,
 • Yeni fikirlerinizi insanlara daha kolay tanıtacak,
 • Organik büyümenizi artıracak,
 • Yenilikçi ve teknoloji dostu bir imaj çizecek,
 • Sosyal medyanın sürekli değişen gündemine hakim olacak,
 • Beğeni ve takip yolu ile yeni bir sosyal çevre edinecek,
 • Instagram’ı kendini için yeni bir gelir kapısı haline getireceksiniz.

Özel Instagram Kursu Programı – 250’nin Üzerinde Mezun % 98 Katılımcı Memnuniyeti

Dijital dünyanın gerisinde kaldığını düşünen, Instagram’ın içerikleri, yenilikleri ve değişiklikleri ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen yüzlerce iş insanına, girişimciye, sosyal medya uzmanına ve reklamcıya özel Instagram eğitimleri verdik. Siz de %98 memnuniyet sağladığımız kursiyerlerimizden biri olmak ve profesyonel yaşamınıza bir başarı daha eklemek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Özel Instagram Kursu Programı

Özel Instagram kursu programlarımızı; öğrencimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendisini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istediği alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacağına, beklenti ve kariyer hedefine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alması için; yaş, konuya olan ilgi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan özel Instagram kursu, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencimizin gelişimini takip ederek eksik kaldığı noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Özel Instagram eğitimi alan kursiyerlerimizin yarısından fazlasının hayatına bir fenomen olarak devam ettiğini biliyor musunuz?

özel instagram dersi

Özel Instagram Kursu Sıkça Sorulan Sorular

MEB onaylı özel Instagram kursu olarak eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrencilerimize MEB onaylı özel Instagram kursu sertifikası sunuyoruz.

Derse katılım sağlayamayan öğrencilerimize sebep aramaksızın farklı bir sınıf veya şubemizde telafi derslere katılma imkanı sunuyoruz.

Özel Instagram kursu eğitmen kadromuz; başarılı akademisyenler, Türkiye’nin önde gelen iletişim uzmanları ve reklamcılarından oluşmaktadır.

Özel Instagram kursumuz; kurumsal/bireysel eğitim taleplerinize, ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize göre şekillendirilmektedir. Bu sebeple özel Instagram kursu fiyatlarımız da alacağınız ders sayısına ve bilgi birikiminize göre değişiklik göstermektedir. Dilerseniz SEO Akademi’yi ziyaret ederek özel Instagram kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi, Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Bunun için kesin bir aralık belirtmek elbette mümkün değil. Özel Instagram kursunda edindiğiniz bilgileri uygulayarak ve takipçilerinizi artırarak en kısa sürede fenomen olabilir, sosyal medyada ün sahibi olabilirsiniz.

Kesinlikle. Teknoloji çağında yaşadığımız için her sektörün ve her firmanın, sosyal medyada görünür olması şart. Özel Instagram eğitimlerine katılarak firmanızın reklamını yapmayı öğrenebilir; sektörünüz ve iş ortaklarınızla ilgili gelişmeleri takip etmeyi keşfedebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
özel instagram kursu fiyatları

Özel Instagram Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Özel Instagram Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Instagram eğitimlerine katıldıktan sonra mesleki bilgi ve becerilerine bir yenisini daha eklemek isteyen kursiyerlerimizin aldığı diğer dijital pazarlama kurslarına göz atmak ister misiniz? İşte, sizi dijital dünyada bir adım öne çıkaracak kurslar…

Özel Instagram Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel Instagram kursunda geçirdiğimiz eğlenceli anları, düzenlediğimiz etkinlikleri ve workshopları görmek için video ve fotoğraflarımıza göz atın, SEO Akademi’nin keyifli atmosferine siz de katılın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Özel Instagram kursu merkezimizi, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı SEO ve dijital pazarlama kursu ailesini yakından tanıyın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel Instagram eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi özel Instagram kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

Özel Instagram kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

250+

Mezun Öğrenci

Bireysel ve kurumsal özel Instagram eğitimi almış yüzlerce başarılı kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

133

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 665 kişi satın aldı.