SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel Dijital Pazarlama Eğitimi

Yeni Nesil Pazarlamacılığa Ayak Uydurmaya Başlayın!

Stratejinizi Belirleyin, Satışlarınızı Arttırın, Firmanızı Zirveye Taşıyın! Özel Dijital Pazarlama Uzmanlığı Kursu SEO Akademi

İşletmenizi gerçek potansiyeline ulaştırmak için fiziksel satışlara bağlı kalmaktansa çevrimiçi dünyanın olanaklarını keşfetmek istemez misiniz?

Yeni nesil pazarlamacılığın sırlarını keşfederek internet çağına ayak uyduracağınız bir özel dijital pazarlama kursu ile yeni bir kariyere adıma atarak her sektörde ihtiyaç duyulan bir meslek edinebilir veya satışlarınızı internet üzerinden yapmaya başlayarak iş hacminizi ülke çapına ve hatta globale genişletebilirsiniz!

Marka gücünüze ve mesleki becerilerinize dijitalin gücünü eklemek istiyorsanız hemen özel dijital pazarlama eğitimlerimizden yararlanın!

İnternet kullanıcılarının %69’u bir ürün satın almaya karar vermeden önce ürün hakkındaki metin ve video formatındaki dijital içeriklere göz atıyor!

özel dijital pazarlama eğitimi

Özel dijital pazarlama kursu hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
1 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Dijital Pazarlama Kursu SEO Akademi – Satışlarınızı Katlamanın Güncel Yollarını Keşfedin!

Kariyer hedeflerinizi gerçekleştirmek için yeni beceriler edinmeye veya iş hacminizi genişletmek için çevrimiçi dünyanın olanaklarını kullanmaya ne dersiniz? Türkiye’nin en güncel özel dijital pazarlama kursu programları ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan özel dijital pazarlama eğitimleri alın, dijital dünyanın avantajlarını nasıl fırsata çevirebileceğinizi öğrenmeye başlayın!

özel dijital pazarlama kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri dijitalde ünlü, dijital pazarlama çalışmaları ile onlarca markanın büyümesine destek olmuş uzmanlardan özel dijital pazarlama eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
özel dijital pazarlama eğitimleri

%100 Öğrenme Garantisi

Özel dijital pazarlama kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı özel dijital pazarlama kursu

MEB Onaylı Sertifika

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi özgeçmişinize ekleyebileceğiniz MEB onaylı özel dijital pazarlama kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında özel dijital pazarlama kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların özel dijital pazarlama eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel dijital pazarlama dersi alarak suça ortak olmayın!

özel dijital pazarlama kursu

Fiziksel Mağazanızla Yetinmeyin!

Yalnızca geleneksel yöntemleri kullanmak ve müşterilerinizi fiziksel mağazanızda ağırlamak size ufak büyüme fırsatları dışında bir şey getirmez!

Buna karşılık özel dijital pazarlama eğitimleri ile sınırları fiziksel mağazanızın çok daha ötelerine uzanan bir dünyayı keşfetmeye başlayarak gerçek hedef kitlenizle buluşabilir, ürün ve hizmetlerinizi ülkemizin her köşesinden insana ulaştırabilir, dünya çapında bir marka haline gelmek için iş hacminizi büyütebilirsiniz.

Artık markamızı güncellemenin zamanı geldi diyorsanız özel dijital pazarlama kursu ile tanışmanızın tam zamanı!

Yeni Nesil Pazarlamacılık Sanatını Öğrenin!

İster ekibinizi geliştirerek mağazanızı dijitale taşıyın isterseniz de becerileriniz arasına yenilerini ekleyerek kariyerinizde dev bir adım atın!

Özel dijital pazarlama uzmanlığı kursu ile içerik pazarlamadan sosyal medyaya, mobil pazarlamacılık fırsatlarından e-ticaret dünyasına kadar yeni nesil pazarlamacılığın tüm katmanlarını öğrenecek, potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlayacak kreatif ve yenilikçi metotlar geliştirecek, geleceğin dünyasında rekabet edilmesi zor bir isim haline geleceksiniz!

Siz de özel dijital pazarlama eğitimi ile rekabetin giderek yoğunlaştığı çevrimiçi pazarlamacılık sektöründe kendi yerinizi ayırtın!

özel dijital pazarlama kursları
özel dijital pazarlama uzmanlığı kursu

Rakiplerinizin Bir Adım Önünde Olun!

Sektörünüzdeki dev markalarla rekabet edebilmek için artık büyük bütçelere, TV ve gazete reklamlarına, billboardlara ihtiyacınız yok!

İnternet ortamında gerçekleştireceğiniz çok daha düşük risk ve bütçe gerektiren yatırımlarla sektörünüzün en iyileriyle rekabet edebilir hale gelmek istiyorsanız özel dijital pazarlama kursu alın, işletmenizin ve ürünlerinizin insanlar tarafından bilindiğinden emin olun, satışlarınız kısa sürede katlansın!

Özel dijital pazarlama eğitimleri sonrasında e-mail kutunuzun ve telefonlarınızın hızına yetişmekte zorlanacaksınız!

SEO Akademi’den Özel Dijital Pazarlama Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

Özel dijital pazarlama eğitimi ile ekibini geliştirerek sektörlerinin sayılı markaları arasında kendisine yer bulan kurumsal partnerlerimize göz atın, ülkemizin en köklü firmalarına verdiğimiz özel dijital pazarlama kursları hakkında bilgi edinin!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Kariyer basamaklarını hızlı adımlarla tırmanmak için yeteneklerinizi geliştirmek ve markanızı zirveye taşımak istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun özel dijital pazarlama kursu programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir özel dijital pazarlama eğitimi ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ile internetin gücünden yararlanarak büyüyün!

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun özel dijital pazarlama kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, dijital pazarlama becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ihtiyaç, beklenti ve hedeflerinize göre bireysel ve kurumsal özel dijital pazarlama kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Özel dijital pazarlama eğitimi programımızı istekleriniz, birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen sizin ve markanızın ihtiyaçlarına odaklanıyoruz.

özel dijital pazarlama eğitimleri

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla özel dijital pazarlama eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi özel dijital pazarlama dersleri ve ilave eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Başarılı dijital pazarlama uzmanları arasına adını yazdırmak veya markasını zirveye taşımak isteyen öğrencilerimize özel dijital pazarlama eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel dijital pazarlama eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmaya devam ediyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Dijitalde Uzmanlaşmak, Çevrimiçi Mağazanızı Açmak, Kariyerinize Yeni Bir Soluk Getirmek İçin İlk Adımı SEO Akademi Özel Dijital Pazarlama Kursu ile Atın!

Pazarlama becerilerinizi dijitale uyarlayarak güncellemek mi istiyorsunuz? Yoksa dijital mağazanızı açarak fiziksel mağazanızın yanı sıra internet üzerinden de satışlar mı yapacaksınız? Türkiye’nin en çok tercih edilen özel dijital pazarlama kursu SEO Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Kişi ve kurumlara özel dijital pazarlama kursu programımızı inceleyin, biz de size özel dijital pazarlama eğitimini planlayalım!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kişi ve kurumlara özel dijital pazarlama eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi özel dijital pazarlama kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel dijital pazarlama eğitimi programını belirleyelim, kişisel ve kurumsal hedeflerinizi gerçekleştirmeye başlayın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel dijital pazarlama eğitimleri

Geniş Kitlelere Ulaşın!

Dev bütçelere ihtiyaç duymadan aktif müşterilerinizi arttırmak için özel dijital pazarlama kursu alın, doğru ve etkili stratejilerle satışlarınızı arttırın!

Kayıt Ol »

Geleceğe Yatırım Yapın!

Kişisel kariyeriniz veya kurumsal hedefleriniz için geleneksel yöntemlerle yetinmeyin, özel dijital pazarlama eğitimi ile geleceğin dünyası için hazır olduğunuzdan emin olun!

meb ruhsatlı özel dijital pazarlama kursu

MEB Ruhsatlı Özel Dijital Pazarlama Kursu

SEO Akademi özel dijital pazarlama eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir özel dijital pazarlama kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel dijital pazarlama kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden özel dijital pazarlama eğitimi almanızı sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlar ve hedefler doğrultusunda planlanan özel dijital pazarlama eğitimi süreci ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için dijital pazarlama reklam ve içerik stratejileri, etkileşim ve dönüşüm analizleri gerçekleştirmekte, kazanımlarınızın pekiştirilmesini sağlamaktayız.

Özel dijital pazarlama kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte gelişiminizi yakından takip ederek eksik kaldığınız noktaların, öğrenmekte zorlandığınız konuların ve kaçırdığınız derslerin telafisine imkan tanımaktayız.

Uygulamalı Özel Dijital Pazarlama Eğitimi

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız özel dijital pazarlama kursları ile dijital pazarlama sektörünün dinamiklerini ve müşteri yolculuğunun tüm aşamalarını pratiğe aktararak daha hızlı ve kalıcı bir öğrenme süreci sağlamaktayız.

Dijitalde daha etkili, organik stratejiler ve reklam kampanyaları ile görünürlük kazanmak için gerçekleştirilmesi gereken uygulamaları, dijital pazarlama analiz araçlarının kullanımını özel dijital pazarlama eğitimleri ile uygulamalı bir şekilde görüyor, örnek içerikler ve reklam yönetim süreçleri ile dijital pazarlama performansını arttırmaya yönelik ipuçları aktarıyor, ödevler vererek özel dijital pazarlama derslerinde öğrendiklerinizi pekiştirme fırsatı sunuyoruz.

Bir dijital pazarlama çalışmasında var olan tüm aşamalarda deneyim kazanmanız için birlikte kampanya ve satış analizleri gerçekleştiriyor, hedef kitle araştırması yapıyor, farklı ürün ve hizmet pazarlama yöntemlerini inceliyor, başarılı bir dijital pazarlama yönetiminin detaylarını öğreniyoruz.

Özel dijital pazarlama eğitimi sırasında ve sonrasında destek olmayı sürdürüyor, kariyer danışmanlığı ile mesleğinizde uzmanlaşmanızı sağlıyor, kurumlara özel dijital pazarlama eğitimleri ile firmanızın dijital reklam stratejileri için ekibinizi güçlendirmenizi yardım ediyoruz!

özel dijital pazarlama uzmanlığı kursları
özel dijital pazarlama dersi

Uluslararası Özel Dijital Pazarlama Eğitimi Standardı

Dijital pazarlama alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel özel dijital pazarlama eğitimi programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 1900’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan özel dijital pazarlama kurslarımızda öğrenme hızınıza, dijital pazarlama deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Özel dijital pazarlama eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, özel dijital pazarlama dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Özel dijital pazarlama kanallarına yönelik güncellemeleri, sektördeki yeni fırsatları, başarıları ile dünya çapında üne kavuşmuş dijital pazarlama uzmanlarının yenilikçi uygulamalarını yakından takip ediyor, özel dijital pazarlama uzmanlığı kursu boyunca ufuk açıcı ve güncel bilgiler aktarıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Özel dijital pazarlama kursu ile mesleki gelişiminize önem veriyor, dijital pazarlama sektöründe çalışabilecek yeterliliğe ulaşmanız için eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Özel dijital pazarlama eğitimi süresince mesleki gelişiminizi, bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor, ihtiyaçlarınıza ve seviyenize göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerinizi doğru yönlendirmenizi sağlıyor, dijital pazarlama sektöründe başarılı bir dijital pazarlama uzmanı olarak yer almanız için yolunuzu aydınlatıyoruz.

Yetiştirdiğimiz öğrencilerle Türkiye’nin en iyi dijital pazarlama uzmanlarını geleceğe hazırlıyor, kariyer yolculuklarında sağlam adımlarla ilerlemelerine destek oluyor, firmaların başarılı dijital pazarlama ekipleri kurmasında rol alıyoruz!

özel dijital pazarlama dersleri
özel dijital pazarlama uzmanlığı eğitimi

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak dijital dünyada görünürlüğünü arttırmaya hevesli olan tüm öğrencilerimizin özel dijital pazarlama eğitimi sonrasında da yanında olmayı sürdürüyoruz.

Dijital pazarlama sektöründe çalışmalarını sürdüren, dijital pazarlama uzmanı olarak dijital dünyaya adım atan öğrencilerimizle görünürlüklerini arttırmak ve satışlarını katlamak isteyen firmalara özel dijital pazarlama eğitimi sonrasında da destek oluyor, akıllarına takılan soruları yanıtlayarak karşılaştıkları sorunları çözmelerine yardımcı oluyor, uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Dijital dünyanın yeni uzmanlarını yetiştiriyor, özel dijital pazarlama kurslarının yanı sıra SEO ve dijital dünyadaki diğer alanlara dair sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyoruz. Kurumsal partnerlerimizin dijital pazarlama danışmanı olarak yollarını aydınlatıyoruz…

Özel Dijital Pazarlama Kursu Yorumları

Yeni Dünyaya Ayak Uydurun!

Pazarlama sektörünün değişen dinamiklerine özel dijital pazarlama kursu ile adapte olun!

Mağazanızı Dijitale Taşıyın!

Fiziksel mağazanızla yetinmeyin, özel dijital pazarlama eğitimi ile dijitalden satış yapmaya başlayın!

Düşük Bütçeyle Büyük İşler Başarın!

İyi planlanmış stratejilerle kısa sürede satışlarınızı arttırın, sektörünüzün en iyilerinden biri olun!

özel dijital pazarlama eğitimi mezunları

1900+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin başarılı girişimcilerine, iş insanlarına, dijital pazarlama meraklılarına ve geleceğin dijital pazarlama uzmanlarına özel dijital pazarlama eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel dijital pazarlama kursu programları ile 400’den fazla kurumsal, 1500’den fazla bireysel özel dijital pazarlama eğitimi vererek öğrencilerimizle dijital pazarlamacılığın en yeni yöntemlerini paylaştık.

Mezunlarımızın her biri dijital pazarlama hedeflerine kısa sürede ulaştılar, ülkemizin başarılı dijital pazarlama uzmanları arasında yer aldılar. Kurumlara özel dijital pazarlama eğitimlerimizden yararlanan firmalar markalarına dair farkındalığı arttırarak sektörlerinin liderleri haline geldiler.

20+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Kursu

Özel dijital pazarlama eğitimi dışında çevrimiçi dünyanın farklı alanlarına ilgi duyan kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

Özel dijital pazarlama kursları ile birlikte çevrimiçi fırsatlara dair daha fazla bilgi edinmek isteyen öğrencilerimiz için SEO’dan e-ticarete, web tasarımdan Google reklamcılığına, bilişim ve marka hukukundan içerik editörlüğüne kadar farklı alanlarda eğitimlerimiz var! Siz de mesleki becerilerinizi veya markanızı internet çağına adapte etmek istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

Özel dijital pazarlama uzmanlığı kursu sonrası çevrimiçi dünyada rekabetçi kalmak için merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın!

özel dijital pazarlama dersi
sosyal etkinlikler özel dijital pazarlama kursu

Sosyal Etkinlikler

SEO Akademi özel dijital pazarlama kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, sosyalleşerek eğlenebileceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Özel dijital pazarlama kursları ile eğitmenleriniz ve diğer öğrencilerimizle kaynaşacağınız bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almanıza özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi özel dijital pazarlama kursu olarak dijital pazarlamanın püf noktalarını öğrenirken bir yandan da güzel vakit geçirmenizi sağlıyor, ayrıca sektörün en iyileriyle tanışabileceğiniz keyifli network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Mesleki birikiminizi arttırırken her anından keyif alacağınız ve dijital pazarlama dünyasının ustaları ile tanışacağınız bir özel dijital pazarlama kursu hazırladık! Gelin, siz de SEO Akademi ayrıcalıklarından yararlanın.

Sanat Cafe

Özel dijital pazarlama eğitimi aralarında ve sonrasında sosyalleşebileceğiniz, keyifli sohbetlere ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece özel dijital pazarlama eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni insanlarla tanışabilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak yeni nesil satış ve dijital pazarlama hakkında fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla dijital pazarlama alanında başarıları ile ülkemizin en iyileri arasına adını yazdırmış dijital pazarlama uzmanları ile buluşuyor, başarılarının sırlarını kendilerinden dinliyoruz.

SEO Akademi özel dijital pazarlama kursları ile mesleki uzmanlığınızı rahat edebileceğiniz bir atmosferde geliştirmeniz için her şey düşünüldü!

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel dijital pazarlama kursu programlarımızdan en keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinlerimizi görmek ve yeniliklerimizden haberdar olmak için bizi Instagram’dan takip edin!

Özel Dijital Pazarlama Kursu Programı

Etkili reklam ve içerik stratejileri ile müşterilerinizin ilk tercihi haline gelmek, kariyeriniz veya işletmeniz için yeni bir sayfa açmak istiyorsanız özel dijital pazarlama kursu tam size göre! Hemen özel dijital pazarlama eğitimi programımıza göz atın, hedef kitlenize ulaşacağınız yeni satış kanallarını keşfedin!

Özel dijital pazarlama kursu programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Dijital pazarlama uzmanı olmak isteyenler,
 • Yeni nesil pazarlamacılığı öğrenerek kendisini geliştirmeyi hedefleyenler,
 • İnternetten satış yapmayı düşünenler,
 • Dijital mağazasına daha fazla müşteri çekmek isteyenler,
 • Çevrimiçi dünyada rekabet gücünü arttırmayı hedefleyenler,
 • Daha düşük reklam bütçeleriyle daha fazla insana ulaşabilmek isteyenler,
 • E-ticaret sitesi açmayı düşünenler,
 • Markalarına dair farkındalık yaratmak isteyenler,
 • Satışlarını arttırmak isteyenler.

Özel dijital pazarlama eğitimi almanız için nedenler;
 • Yeni bir kariyer peşindeyseniz,
 • Mesleki becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız,
 • İş hacminizi kısa sürede büyütmek istiyorsanız,
 • Rakiplerinizle rekabet etmekte zorlanıyorsanız,
 • Yeni satış kanallarına ihtiyacınız varsa,
 • E-ticaret mağazanız istediğiniz etkileşim ve satış rakamlarına ulaşamıyorsa,
 • Yeni nesil pazarlamacılıkta yeterince deneyiminiz yoksa,
 • Firmanızı zirveye taşımak istiyorsanız,
 • Deneme yanılma yapmak sizin için ciddi bir zaman kaybı demekse özel dijital pazarlama eğitimi programlarımızdan kesinlikle yararlanmalısınız.

Özel dijital pazarlama kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Dijital pazarlama uzmanı olabilecek becerileri kazanacaksınız,
 • Mesleki becerilerinize yenilerini ekleyeceksiniz,
 • Verileri satışa dönüştürmeye başlayacaksınız,
 • İnternet reklamcılığına dair birikiminiz artacak,
 • Daha yüksek satış için etkili içerikler geliştirmeye başlayacaksınız,
 • Aktif müşteri sayınız artacak,
 • Kar oranlarınız yükselecek,
 • Dijital mağazanızı açabileceksiniz,
 • Çevrimiçi pazaryerlerini kullanmayı öğreneceksiniz.

Özel Dijital Pazarlama Kursu Programı – 1900’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Satış odaklı içerikler ve stratejik reklam kampanyaları ile firmanızın daha fazla insana ulaşmasını sağlamak, satış ve kar oranlarınızı yükseltmek istiyorsanız özel dijital pazarlama kursu tam da aradığınız fırsat! Siz de özel dijital pazarlama kursundan yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Özel Dijital Pazarlama Kursu Programı

Özel Dijital Pazarlama Eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Bu doğrultuda programlarımızı öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Özel Dijital Pazarlama Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız gelişiminizi takip ederek eksik kaldığınız noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Kullanıcıların %51’i alışveriş işlemlerini tamamlamadan önce internet üzerinden diğer tüketicilerin yorumlarını inceleyerek karar veriyor!

özel dijital pazarlama dersi

Özel Dijital Pazarlama Kursu Sıkça Sorulan Sorular

SEO Akademi olarak özel dijital Pazarlama Kursu sonunda MEB Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Özel Dijital Pazarlama Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Özel dijital pazarlama kursu eğitmen kadromuz; dijital pazarlama sektöründe başarıları ile öne çıkmış, dijital pazarlama danışmanlık ve eğitim desteğiyle onlarca markanın çevrimiçi dünyada rekabetçi kalmasını sağlayan dijital pazarlama uzmanlarından oluşmaktadır. Türkiye’nin en başarılı dijital pazarlama, SEO, sosyal medya ve internet reklamcılığı uzmanlarını ekibimizde bir araya getirmekteyiz.

Özel dijital pazarlama kursu eğitim programlarımızı; seviye ve ihtiyaç analizinizi yaparak kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarınıza göre almanız gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerinize ve hedeflerinize bağlı olarak oluşturmakta, öğrenme hızınızı, yeteneklerinizi, öğrenim dilinizi, eğitsel ihtiyaçlarınızı ve eksik noktalarınızı göz önünde bulundurarak planlamaktayız. Özel dijital pazarlama kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, almak istediği ilave eğitimlere göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun özel dijital pazarlama kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Özel dijital pazarlama kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi özel dijital pazarlama eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Özel dijital pazarlama kursu Florya, özel dijital pazarlama kursu Bahçelievler, özel dijital pazarlama kursu Ataköy, özel dijital pazarlama kursu Yeşilköy, özel dijital pazarlama kursu Zeytinburnu, özel dijital pazarlama kursu Avcılar olarak hizmet veren özel dijital pazarlama kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Özel dijital pazarlama uzmanlığı kursu; dijital pazarlama alanında mesleki becerilerinizi geliştirmek için planlanmıştır. Bu kursta öğrendiklerinizi ve edindiğiniz becerileri SEO, e-ticaret, sosyal medya, mobil pazarlama, viral pazarlama gibi alanlarda alacağınız grup veya özel eğitimlerle destekleyebilirsiniz.

Kesinlikle! Özel dijital pazarlama kursu programlarımızı sizin ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize göre planlamaktayız. Mevcut programımızda yer alan e-ticarete yönelik özel dijital pazarlama derslerini sizin için yoğunlaştırarak ve varsa siteniz üzerinden uygulamalar gerçekleştirerek e-ticaret sektörüne çok daha güçlü ve birikimli bir şekilde atılmanıza yardımcı olabiliriz.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
özel dijital pazarlama kursu fiyatları

Özel Dijital Pazarlama Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Özel Dijital Pazarlama Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel dijital pazarlama kursu ile yeni nesil müşteri yolculuğunun tüm aşamalarına dair becerilerini geliştiren kursiyerlerimiz SEO Akademi ayrıcalığıyla becerileri arasına yenilerini eklemeye devam ediyor! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin özel dijital pazarlama kursu dışında en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, mesleki gelişiminize SEO Akademi ile devam edin!

Özel Dijital Pazarlama Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel dijital pazarlama kurslarımızdan keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinlikleri ve workshopları görmek için video ve fotoğraflarımıza göz atın, SEO Akademi’de sizi nelerin beklediğini öğrenin!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Özel dijital pazarlama kursumuzu, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı SEO ve dijital pazarlama kursu ailesini yakından tanıyın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel dijital pazarlama eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi özel dijital pazarlama kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

Özel dijital pazarlama kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

1900+

Mezun Öğrenci

Bireysel ve kurumsal özel dijital pazarlama eğitimi almış yüzlerce başarılı kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

211

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 1.055 kişi satın aldı.