SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Uygulamalı SEO Eğitimi ile Google’ın Dinamiklerini Keşfedin!

Teorik Bilgiler Meslek Hayatınızda İşinize Yaramaz! Uygulamalı SEO Eğitimlerine Katılın!

Son yıllarda uygulamalı eğitimin önemi her alanda giderek daha fazla anlaşılıyor. Sadece dinleme yoluyla aktarılan bilgilerin çok az bir kısmı kalıcı hale gelirken yaparak, yaşayarak öğrenme metodu sayesinde öğrencilerin bilgi aktarımını kayıpsız bir şekilde kazandıklarını görebiliyoruz. 

Aynı durum SEO eğitimi için de geçerli. Uygulamalı eğitim SEO için zaten olmazsa olmaz. Bize işin teorisi kadar uygulaması da gerekiyor. Dolayısıyla uygulamalı SEO eğitimi tam olarak bunu sağladığı için de önemli.

Uygulamalı SEO Eğitimi ile Google Araçlarını Kullanmayı Öğrenirsiniz!

Google araçları, bir SEO uzmanının mutlaka bilmesi gereken araçların başında yer alıyor. Yani eğer SEO uzmanı olarak kariyer planı yapıyorsanız Google Ads’i, Google Analytics’i, Google Trends’i ve Google Search Console’u kullanmayı çok iyi bilmeniz gerekiyor. Eğer sadece teorik bir SEO eğitimi alırsanız tüm bu araçlar size çok karmaşık gelecektir. Ancak uygulamalı SEO eğitimi aldığınızda bu araçları kullanmayı öğrenmek sizin için çok daha kolay olacaktır. 

Uygulamalı SEO Eğitimi Size Ne Kazandırır?

Uygulamalı SEO dersleri ile edineceğiniz bir diğer kazanım da hiç kuşkusuz internet sitesi panelini kullanmak olacak. WordPress, Wix vb. hazır site panellerinin yanı sıra kendi yazılımını kullanan pek çok internet sitesi de var.

Eğer siz de hazır yazılımlardan birini kullanmıyorsanız uygulamalı SEO dersleri site yönetim panelini çok daha rahat ve sezgisel bir biçimde kullanmayı öğrenebilirsiniz. Gerek kendi sitenizin SEO performansını artırmak gerekse SEO uzmanı olarak sektöre adım atmak istiyor olun, uygulamalı SEO kursları sayesinde SEO yapmaya başladığınızda işinize yarayacak pek çok pratik bilgi edineceksiniz!

Sonuçları Analiz Etmeyi Öğreneceksiniz!

SEO çalışmanızın nasıl gittiğini anlamak istiyorsanız başta Google olmak üzere farklı üreticilerin sizlere sunduğu SEO araçlarını kullanarak verileri edinmeniz çok kolay. İşin ustalık kısmı ise bu edindiğiniz verileri doğru yorumlamakta.

Uygulamalı SEO eğitimi, internet sitenizin SEO performansını analiz ederken hangi araçları ne zaman kullanmanız gerektiğini kısa bir süre içerisinde öğrenmenizi sağlayacak. Bu sayede teorik bilgilerinizi uygulamaya nasıl dökebileceğinize dair aklınızda soru işaretleriyle SEO yapmaya başlamayacaksınız! Veriler size ne yapmanız gerektiğini gösterecek.

Farklı Sorunlarla Nasıl Yüzleşeceğinizi Keşfedeceksiniz!

Uygulamalı SEO eğitimi almanın size sağlayacağı en önemli kazanımlardan biri de deneyimdir. Bir SEO uzmanının teorik bilgisi neredeyse hiçbir zaman firmalar veya işverenler için önemli değildir. Aynı şekilde internet sitenizi üst sıralara taşımak için Google size teorik bilginizi ölçecek sorular sormaz. Aksine durumu doğru analiz ederek çözümler üretebilmeniz gerekir. Uygulamalı SEO kursu sayesinde farklı SEO sorunları ile yüzleşme fırsatı bulur ve nasıl çözümler üretebileceğinize dair fikirler geliştirirsiniz.

Tamamen Size Özel Olarak Planlanmış Derslerde Tüm SEO Bilgilerinizi Güncelleyin!

Birebir SEO eğitimi, uygulamalı olduğu için derslerde kendi sitenizi kullanma şans verir. Eğitmeninizle birlikte, onun verdiği bilgiler ışığında kendi internet sitenizi haftadan haftaya Google aramalarında yukarı taşımak hem bilginizi ölçmek hem de daha fazlasını öğrenmeye motive olmak için oldukça heyecan vericidir.

Genellikle teorik SEO eğitimi alan öğrenciler, bilgilerinin yeterli gelmediğini düşündükleri için ikinci kez bir eğitime başlamakta ve ekstradan zaman kaybetmektedir. Dolayısıyla hem vaktinizden olmamak hem de en kısa sürede SEO’yu A’dan Z’ye öğrenebilmek için uygulamalı SEO eğitimlerine katılmanızı öneriyoruz.

[widget-133]

Yorum Yap