SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Google Ads Kursu Fiyatları - 200 TL'den Başlayan Fiyatlar

Google Ads Eğitimi Fiyatları Ne Olmalı? Google Ads Kursu Ücretleri Kaç TL’den Başlar?

Markasını tanıtmak, arama motorunda aktif olarak yer almak ve internet kullanıcılarının karısına çıkmak isteyen kişiler son yıllarda Google Ads eğitimleri alarak Google’da reklamlarıyla yer almanın inceliklerini öğreniyorlar. Eğer siz de onlardan biriyseniz uygun fiyatlı bir Google Ads kursu arıyor olabilirsiniz. Google Ads kursu ücretsiz olur mu, uygun fiyatlarla iyi bir Google Ads eğitimi alabilir miyim gibi sorularınız varsa sizin için en doğru cevapları bu yazıda vereceğiz.

Sıklıkla karşılaştığınız ve belki de merak ettiğiniz üzere; 200 TL – 300 TL arası Google Ads kursu fiyatları ile eğitim almanızın bir mantığı olmadığını söylemeliyiz. Bu fiyat aralığına sahip kurslar olabilir, fakat böyle bir fiyat belirleyen kurumlardan alınan eğitimler size hiçbir kazanım sağlamaz. İyi ve yeterli bir Google Ads kursu fiyat aralığı ortalama 1300 – 2500 TL gibi belirlenerek yasalara uygun bir eğitim planı hazırlanıyor. Öyleyse 200 TL – 300 TL arası fiyatlarla neden Google Ads eğitim almamanız gerektiğine ya da alırsanız ne olur konusuna detaylı olarak bakalım.

200 TL – 300 TL Arası Google Ads Kursları – Neler Beklememelisiniz?

Google algoritmalarını anlamayı, markanızı nasıl ön plana çıkarmanız gerektiğini bilmeyi, Google Ads eğitimleri ile tüm incelikleri keşfetmeyi istiyorsanız alacağınız eğitimlerin yeterli kalitede olması gerekir. Ancak siz bütçenizi aşmayacak ve sizi zorlamayacak eğitimler aradığınızda 200 TL’den başlayan fiyatlarla Google Ads kursu vermeye çalışan kurumlarla karşılaşabilirsiniz. 

Bu kurumlar MEB ruhsatlı ve yasal olmadıkları için, Google Ads uzmanlığı kursu fiyatları konusunda fikir veremezler ve düşük kalırlar. Google Ads uzmanlığı eğitimi fiyatları hakkında bilgi edinirken karşınıza çıkan bu fiyat tablosu başta size cazip gibi görünse de, düşündükçe yanlış bir durum olduğunu anlayabilirsiniz.

Ucuz fiyatlara ya da ücretsiz Google Ads eğitimi almak sanıldığının aksine size zarar verecektir. Hem eğitimler sonunda bir kazanım elde edemediğinizi anlayabilir hem de bu kurumların yasallığını, MEB ruhsatlarını sorgulayabilirsiniz. Böylece verdiğiniz cüzi miktar parayı da tamamen kaybedersiniz. Hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız bu kursları tercih etmemelisiniz. 

Aylık ya da kur başına 200 TL – 300 TL aralığında Google Ads eğitimi veren kurumların yeni nesil teknolojilerden uzak, Google’ın değişen algoritmalarından habersiz, eğitim programları yetersiz, konforsuz ve güvensiz olma ihtimalleri çok yüksektir. Google Ads kursu ücretleri belirlenirken tüm bu detaylara önem verilmeli, yeterli bir eğitim programı belirlenmeli, MEB standartlarına bağlı kalınmalı, yeterli bir kurs ortamı sunmalı, Google Ads uzmanlığı eğitimi fiyatları ona göre yapılandırılmalıdır. Google Ads kursu fiyatları konusunda biraz daha dikkatli olmalı, vaktinizi boşa harcamamalısınız. 

300 TL – 800 TL Aralığındaki Google Ads Kursları – İyi Mi Kötü Mü?

Sizin için en düşük fiyatlı Google Ads kurs ücretleri araştırırken karşınıza çıkabilecek bir diğer Google Ads kursu fiyat aralığı da 300 TL ve 800 TL arası olmaktadır. 300 TL’nin altındaki Google Ads eğitimlerinin aşırı düşük kalite eğitim programlarını ve güvensiz ortamlarını düşündüğümüzde 300 TL üzeri kursların gelişmeye daha yatkın olduğunu söyleyebiliriz. 300 TL – 800 TL arası Google Ads eğitimleri veren kurumlar MEB standartlarını karşılamak için kendilerini geliştirirler. Fakat yine de beklentilerinizi karşılama konusunda sınıfta kalırlar ve ideal Google Ads eğitimi fiyatları aşağısında eğitim vermeye çalışırlar. Bu kurumlar çoğunlukla eğitim sektöründe yeni olan kurumlardır ve fiyatları düşük tutmalarının en önemli nedeni kursiyer bulma çabalarıdır. Düşük Google Ads kursu fiyatları ile tercih edilmek isterler.

300 TL – 800 TL arası Google Ads eğitimi ücretleri alan kurumlardan eğitiminizle ilgili telafi dersler, özel bir takip ve alaka beklememelisiniz. Kafa karışıklığı yaşadığınızda sorularınıza cevap bulamayabilir, anlamadığınız yerlerin tekrarlanmasını sağlayamayabilirsiniz. Yetersiz sosyal alanlar sadece eğitimlerinizi tamamlamanıza fırsat verir, etkinlik ve workshoplara katılım sağlayamazsınız. Google Ads kurs ücretleri düşük olduğunda, bunun alt nedenlerini öğrenmeye çalışın.

1300 TL - 2500 TL Google Ads Eğitimi Ücretleri Talep Eden Kurumlar – Google Ads Kursu İçin Fazla Mı?

Ürün veya hizmetlerin internet kullanıcılarına kolayca ulaşmasını, internet sitelerinde verilen bilgilerin herkes tarafından görülebilir olmasını istediğinizde Google Ads eğitimleri ön plana çıkar. Tüm bunları öğrenebileceğiniz etkili bir Google Ads kursu fiyatları 1300 TL’den başlar. Gerçekten size katkısı olacağına inandığınız, içeriği düzgün ve imkanları yeterli Google Ads dersi fiyatları içinizi acıtmasın. 

Ortalama olarak 2500 TL’lere çıkabilen Google Ads eğitimi fiyatları; eğitimin içeriği, eğitmen kalitesi, uluslararası eğitim standartlarına uygunluk konularında tüm beklentilerinizi karşılar. Takıldığınız ve anlamadığınız noktalarda ders tekrarları, deneyimli ve alanında profesyonel eğitmenlerin her an size destek olması ve sorularınızı büyük bir titizlikle yanıtlaması, sosyal imkanların ve düzenlenen aktivitelerin oldukça fazla olması, Google Ads uzmanlığı kursu fiyatları konusunda tüm endişelerinizi engeller ve 1300 TL – 2500 TL arasında bir bütçe belirlemeniz için sizi ikna edebilir. Fakat bu fiyatları sizden talep ettiği halde kısıtlı imkanlar sunan kurumları eleyin. 

Bireysel Google Ads Kursu Fiyatları – Kendinizi Geliştirmeniz İçin İyi Bir Kurs Bulun!

Yenilikçi ve geleceğinizi şekillendirebilecek eğitimler arıyorsanız ve Google’ın büyük bir güç olduğunu düşünüyorsanız Google Ads eğitimleri almayı düşünebilirsiniz. Böylece Google Ads uzmanlığı kursu fiyatları hakkında detayları öğrenebilir, neye göre bir fiyat politikası belirlendiğini anlayabilir ve en doğru seçimi yapabilirsiniz. 

Bireysel Google Adwords eğitimi ücretsiz olur mu diye merak ediyorsanız öncelikle bu sorunuza yanıt verelim. Detaylarıyla Google reklamlarını yönetmeyi öğreneceğiniz, markanızı öne sürebileceğiniz ve bilinirliğini arttırabileceğiniz Google Ads eğitimleri maalesef ücretsiz ya da çok düşük ücretlerle verilemiyor. Çünkü eğitim sektöründe yer almak isteyen kurumların öncelikle MEB standartlarını karşılaması gerektiği, kadrolarını deneyimli eğitmenlerle doldurmaları gerektiği, materyallerinin teknolojik imkanlarının yeterliliğini sağlamaları, sürekli denetlenmeleri, maliyetlerinin artması gibi nedenlere bağlı olarak Google Ads eğitimi fiyatları belirlenir.

Bireysel Google Ads kursu fiyatları işte tüm bu değerlendirmeler ışığında belirleniyor. Yani eğitim içerikleri dolu, kaliteli eğitmenleri olan, iyi sınıfları ve sosyal alanları bulunan kurumların ideal olduğunu bilmeli, siz de bu kurumlardan bireysel Google Ads eğitimi talep etmelisiniz. Kaliteli bir eğitim için bütçenizi belirlerken 1300 TL’nin altına inmemeli, daha uygun Google Ads eğitimi fiyatları veren kurumları elemelisiniz. 

Kurumsal Google Ads Kursu Fiyatları – Firmasını ve Çalışanlarını Düşünenlere…

Google’da fark edilir olmak, tüm kuralların bilincinde olmak ve kar elde edebilmek için Google Ads kursu eğitimleri önemlidir. Kurum olarak alacağınız eğitimlerle rakiplerinizi geçebilir, sektörünüzün öncüsü olabilirsiniz. Bunun için Google Ads kursu ücretleri sizin için merak konusuysa, fiyatların neye göre belirlendiğini öğrenmelisiniz. 

Kurum olarak alacağınız Google Ads uzmanlığı eğitimi fiyatları içeriklerine göre belirleniyor. Ayrıca firma olarak hangi günlerde ve saatlerde eğitim alacağınız, haftada kaç saatlik eğitimlerden yararlanacağınız, kaç kişilik gruplar halinde Google Ads eğitimi almak istediğiniz gibi konulara bağlı olarak değişiklik gösterir.

Kötü Kurumlarla Zamanınızı ve Paranızı Çöpe Atmayın!

Google Ads kursu fiyatları belirlenirken eğitim sektörünün rekabet ortamı da değerlendirilir, kaliteli eğitim veren kurumların skalasına uyulur. Verilecek eğitim için en iyi eğitmenler, deneyimli bir kadro seçilmişse Google Ads dersi fiyatları haliyle yükselir. Ayrıca MEB standartlarının tamamının karşılanması, sosyal ve yan imkanların tanınması gibi konular da Google Ads uzmanlığı kursu fiyatları için belirleyici olur. Yani Google Ads eğitimi ücretleri belirlenirken, fiyatın içerisine tüm bu konular dahil edilir. Böylece maliyetlerin karşılanması ve iyi bir eğitim verilebilmesi için 1300 TL’den 2500 TL’ye kadar çıkabilen fiyatlarla karşılaşmak doğaldır. 

Yetersiz ve kötü kurumlardan Google Ads eğitimi talep ettiğinizde az da olsa bir ücret ödeyeceğiniz için kaybınız olacak, yetersiz eğitimden bir kazanç sağlayamayacaksınız. Öyleyse iyi bir Google Ads kursu için acele etmemelisiniz. Bütçenizi doğru şekilde belirlemeli, kurs ücretlerini karşılayamıyorsanız belki de bir süre beklemelisiniz. Ancak şunu bilmelisiniz ki; iyi bir eğitim veren, programını uluslararası standartlara göre belirleyen, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış ve ruhsat sahibi, sosyal imkanları ve aktiviteleri fazla olan Google Ads kursları tüm beklentilerinizi ve daha fazlasını karşılayacaktır. Böylece verdiğiniz ücretlerin karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Doğru kursu seçin, Google Ads kursu fiyatları konusunda endişelerinizi geride bırakın!

[widget-131]

Yorum Yap