SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya Kursu Şişli

İşletmenizin Linkedin’de Çok Daha Fazla Görünür Olmasını İster misiniz? – Sosyal Medya Kursları Şişli

Linkedin şirket sayfanızdaki takipçi sayınızın bir nevi sizin imajınızı yansıttığını söyleyebiliriz. Çünkü Linkedin, iş dünyası için en önemli sosyal medya platformu. Dolayısıyla sektörel açıdan rakip olan markalar arasında önemli bir mücadele var. Bu mücadelede kazanan taraf olmak için Linkedin’de etkileşimi artırmaya yönelik yeni stratejiler oluşturmanız gerekiyor.

Linkedin’de içeriklerinizi yüksek kalitede ve ilgi çekici tutmanın, doğru hashtagler kullanmanın ve sosyal medya hesaplarını mobile uyumlu hale getirmenin püf noktalarını öğrenmek istiyorsanız Şişli sosyal medya kurslarındaki yerinizi hemen ayırtın! Şişli sosyal medya kursunda etkinliklerinizin ve içeriklerinizin etkisini üst düzeye çıkarmanın püf noktalarını öğrenin!

Yepyeni Youtube İçerik Fikirleri Geliştirin! – Sosyal Medya Dersi Şişli

Youtube’da en çok ilgi çeken içerikleri oluşturabilmeniz için yeni fikirlere mi ihtiyacınız var? O halde neden Şişli sosyal medya kurslarına katılmıyorsunuz? Şişli sosyal medya kursunda kitleleri harekete geçirecek video içerikler oluşturmanın püf noktalarını öğrenebilirsiniz! Yalnız şimdilik Şişli sosyal medya eğitimlerimizi Bakırköy İncirli’deki şubemizde veriyoruz. Kısa bir süre içerisinde yeniden Şişli sosyal medya kurslarında sizlerle birlikte olacağız.

SEO Akademi – Sosyal Medyayı Tanımanın Şimdi Tam Zamanı!

Uluslararası standartlara göre hazırlanan, öğrenme garantili Şişli sosyal medya kurslarımız ile çevrim içi platformlarda harcadığınız zamanı çok daha değerli ve keyifli hale getirebilirsiniz! Üstelik edindiğiniz sosyal medya becerilerini dilerseniz kişisel dilerseniz de kurumsal hedefleriniz için değerlendirebilirsiniz!

[widget-134]

Viral Pazarlamayla İlgili Neler Biliyorsunuz? – Sosyal Medya Dersleri Şişli

Şişli sosyal medya kurslarımızda sosyal medya ağlarında uygulanan viral pazarlamayla ilgili bilgilendirmeler yapıyor, markalara kullanıcılara en doğal şekilde erişmenin sırlarından bahsediyoruz. Aslında viral pazarlamayı, ücretsiz bir reklamcılık modeli olarak da değerlendirebilirsiniz. Tüketiciler sizin markanızla ilgili ne kadar olumlu yorum yaparsa ve ne kadar fazla paylaşım olursa bu sizin satışlarınızı o kadar etkiliyor.

Peki, kullanıcıları markanızla ilgili etkileşim yaratmaya teşvik edecek nasıl bir strateji uygulamanız gerekiyor? Şişli sosyal medya kursu olarak sizlere müşterilerinizi harekete geçirecek ve onların markanızla ilgili değerlendirmeler yapmasını sağlayacak püf noktalar sunuyor, sosyal medyada göz önünde olmanızı sağlıyoruz.

Kariyer Basamaklarını Tırmanın! – Sosyal Medya Eğitimi Şişli

Şişli sosyal medya kursları olarak dijital dünyada kariyer planı yapmak isteyen kursiyerlerimize hem teknik hem teorik olarak destek oluyor; sosyal mecralara tam anlamıyla hakim olmaları için detaylı bir eğim planı hazırlıyoruz. Sosyal medya reklamlarından içerik yönetimine, performans ölçümünden pazarlama stratejisi geliştirilmesine kadar bir sosyal medya uzmanının ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgiyi sizlere sunuyoruz.

Şişli sosyal medya derslerimizden sonra sunmuş olduğumuz sosyal medya kursu sertifikası ile öğrencilerimizin özgeçmişlerini güçlendirerek markaların yakın kadrajına giren profesyoneller yetiştiriyor, mezun ettiğimiz her bir öğrencimizi en köklü firmalarda çalışacak yetkinliğe ulaştırıyoruz. 

MEB Ruhsatlı Sosyal Medya Kursu Şişli SEO Akademi

Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği’nde belirtilen depreme uygunluk raporu, acil çıkışların ve yangın söndürme ekipmanlarının bulundurulması gibi kriterlere uygunluk sağlıyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bir sosyal medya kursu olarak son teknoloji araçlarımız, deneyimli eğitmenlerimiz, konforlu sınıflarımız ve sosyal alanlarımızla Türkiye’nin en iyi sosyal medya kursu olmayı hak ediyoruz.

MEB Onaylı Sosyal Medya Kursu Sertifikası – Sosyal Medya Dersleri Şişli

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Şişli sosyal medya kursu olarak eğitimlerimize katılan ve göstermiş olduğu büyük çaba sonucu başarıyla mezun olan öğrencilerimize MEB onaylı sosyal medya kursu sertifikalarını takdim ediyor, bu sayede de profesyonel yaşamlarında ayrıcalıklı bir konumda yer almalarını sağlıyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Sosyal Medya Dersi Şişli

Şişli sosyal medya eğitimlerimizi sosyal medya alanında yüksek öğretim almış, çeşitli firmalarda profesyonel olarak deneyim kazanmış eğitmenlerle birlikte veriyor; öğrencilerimize faydalı olabilmek açısından işinin uzmanı kişilerden destek almayı önceliğimiz haline getiriyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – Instagram Kursu Şişli

Tüm dünyada geliştirilmiş sosyal medya eğitimlerinde sunulan içerikleri, Şişli sosyal medya kursumuzun müfredatına ekliyor; öğrencilerimizin hem çok kapsamlı hem de küresel çapta geçerli olan teknik bilgileri öğrenmelerini sağlıyoruz. Şişli sosyal medya dersi programımızı sürekli olarak güncel tutuyor, öğrencilerimize uluslararası standartlarda bir eğitim vadediyoruz.

Alışveriş yapma fikri bulunan kişilerin %60’ının ilk olarak sosyal medya platformlarında araştırma yaptıklarını ve yorumları okuduklarını biliyor muydunuz?

Uygulamalı Sosyal Medya Dersleri – Şişli Sosyal Medya Kursu SEO Akademi

Şişli sosyal medya kursu olarak öğrencilerimizin profesyonel yaşamda daha uygulanabilir bilgilere sahip olmasını sağlamak üzere derslerimizi pratik ağırlıklı olarak işliyoruz. Teorik anlatımın, mesleki hayatta yetersiz olduğunu düşünüyor, geliştirdiğimiz eğitim standartlarımızla kursiyerlerimize faydalı olmayı amaçlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı – En İyi Sosyal Medya Kursu Şişli

Şişli sosyal medya kursları olarak öğrencilerimizin Facebook, Twitter, Youtube ve Linkedin gibi platformlarda uzmanlaşmalarını sağladıktan sonra kariyerlerini ne yönde şekillendirebilecekleri konusunda destek veriyoruz. Influencer, sosyal medya uzmanı, sosyal medya analisti veya sosyal medya hesap yöneticisi olmak isteyen kursiyerlerimize rehberlik yapıyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Şişli sosyal medya kursumuzu %100 öğrenme garantili olarak sunuyor, derse katılım sağlayamayan öğrencilerimize telafi dersler planlıyoruz. Şişli sosyal medya kursuna ara vermek isteyen öğrencilerimiz için 1 yıl süreyle geçerli olmak üzere kayıt dondurma imkanı sağlıyor, derslerin yeterli olmadığını düşünen kursiyerlerimize kurs tekrarı hakkı tanımlıyoruz.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Sosyal Medya Kursu Şişli SEO Akademi 

Şişli sosyal medya kursumuza İstanbul’un her noktasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik SEO Akademi’ye gelebilmeniz için metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi pek çok seçeneğiniz de var! Şişli sosyal medya kurslarına enerjinizi ve vaktinizi yollarda harcamadan varın, derslerinize çok daha fazla konsantre olun!

Online Eğitim – Online Sosyal Medya Eğitimi Fırsatı

Okulunuz ya da işinizden dolayı Şişli sosyal medya dersleri için uygun bir zaman dilimi yaratamayabilirsiniz. Ancak SEO Akademi’de diğer kurslarda olduğu gibi sabit dersler yok… Oturduğunuz yerden de Şişli sosyal medya kursuna katılabilirsiniz. Nasıl mı? Elbette Şişli sosyal medya kurslarının online eğitim fırsatlarını değerlendirerek…

En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimleri

Öğrencilerimizin son zamanlarda en çok tercih ettiği kurslara göz atmak ister misiniz? İşte SEO Akademi’nin en gözde eğitimleri…

[widget-130]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Şişli Sosyal Medya Eğitimi SEO Akademi

  • Şişli sosyal medya kursunu bitirdikten sonra destek alabileceğim başka hangi eğitimlere katılabilirim?

Şişli sosyal medya derslerimizi tamamladıktan sonra dilerseniz meslek hayatınıza faydalı olabilecek viral pazarlama kursu, Wordpress eğitimi, Google Ads kursu ve marka hukuku gibi eğitimlere katılmanızı önerebiliriz.

  • Sosyal medya kursu fiyatları Şişli şubenizle diğer şubeleriniz arasında değişiklik gösteriyor mu?

Şişli sosyal medya kurs ücretlerimizle diğer şubelerimizdeki fiyatlarımız aynıdır.

  • Şişli sosyal medya kurslarına katıldıktan sonra kariyerimi nasıl yönlendirebilirim?

Şişli sosyal medya derslerimize katıldıktan sonra sosyal medya uzmanı, sosyal medya hesap yöneticisi, içerik editörü, dijital pazarlama uzmanı ve e-ticaret uzmanı olarak kariyer planları geliştirebilirsiniz.

  • Instagram’dan takipçi satın alıyorum. Şişli sosyal medya kurslarına katılırsam organik takipçi edinmeyi öğrenebilir miyim?

Evet. Instagram’dan takipçi satın almak, müşterilerinizin ve takipçilerinizin size karşı olan güveninin kırılmasına neden olabilir. Güvenilir bir imaj oluşturmak istiyorsanız Instagram’dan takipçi satın almak yerine Şişli sosyal medya kursları aracılığıyla organik takipçi kazanmanın püf noktalarını öğrenmenizi önerebilirim.

Şişli Sosyal Medya Kursu Fiyatları

Şişli sosyal medya kurs ücretlerimizi belirlerken öğrencilerimizden gelen taleplere öncelik veriyoruz. Eğitimin süresi, grup/bireysel ders talepleri, kurumsal ve kişisel hedefler doğrultusunda Şişli sosyal medya kursu fiyatlarımızı kişiye özel olarak belirliyoruz. Dolayısıyla şu an için Şişli sosyal medya kursu ücretleriyle ilgili net bir rakam veremiyoruz. Dilerseniz Şişli sosyal medya kurslarımızı ziyaret ederek beklentileriniz doğrultusunda eğitim danışmanlarımızdan kesin bir fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Sosyal Medyayı İşin Uzmanından Öğrenin! – Sosyal Medya Kursu Şişli

Sosyal medya hesaplarınızı çok daha dikkat çekici bir hale getirmek ister misiniz? Peki, ya sosyal medya reklamlarınız için ayırdığınız bütçeyi dengeli ve kontrollü bir şekilde harcamaya ne dersiniz? SEO Akademi olarak Şişli sosyal medya kursumuzda uzun yıllardır, medya sektörü için önemli isimler yetiştiriyor, mezun ettiğimiz gençlerin başarılarıyla gurur duyuyoruz. 

Siz de Şişli sosyal medya derslerimizden sonra sosyal medya üzerinde etkileşimi artıran, satış hedeflerine ulaşan ve potansiyel müşteriler geliştiren kursiyerlerimizden biri olmak isterseniz dijital dünyanın rekabetine karşı elinizi çok daha güçlü hale getirebileceğiniz Şişli sosyal medya derslerine katılabilirsiniz…

[widget-155]

Yorum Yap