SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Instagram'da En Çok Satılan Ürünler Listesi

En Çok Kazandıran Instagram İş Fikirleri – Oturduğunuz Yerden Para Kazanın!

Instagram’da en çok satılan ürünlerin neler olduğunu biliyor musunuz? Eğer siz de Instagram iş fikirlerini araştırıyor ve bütçeniz için ekstra bir gelir yaratmak istiyorsanız en kolay satılacak ürünleri derlediğimiz bu yazımız sizin için bilgilendirici olabilir. 

Özellikle ev hanımları, öğrenciler ve bütçesine ek bir kaynak yaratmak isteyenler için Instagram’da satılabilecek ürünler, iyi bir kazanç kapısı yaratabiliyor. Yeterli takipçiye ulaşır, doğru hashtagler kullanır ve fotoğraflarınızı ustaca çekerseniz Instagram’dan bol kazanç sağlayabilmeniz mümkün. Instagram’da en çok satılan ürünler listesi, aslında tam size göre…

Instagram’da Satılabilecek Ürünler Hangileri?

Farklı sorumluluklarınız olduğu için tam zamanlı bir işte çalışamıyor olabilirsiniz. Ya da halihazırda tüm gününüz okulda geçtiği için harçlığınızı çıkarabileceğiniz bir iş fikri araştırabilirsiniz. Biliyorsunuz, sosyal medya potansiyel müşterilere ulaşmanın en kolay yollarından biri. Dolayısıyla Instagram’da satılabilecek ürünler herkesin merak ettiği bir konu. Peki, Instagram’da en çok satılan ürünler hangileri, siz bu işe hangi ürünle girmelisiniz?

Instagram’dan ne satılır? İşte, herkesin aklındaki soru. Aslında pek çok Instagram mağazasında giyim ve ayakkabı satıldığını görüyoruz. Kadın, erkek, çocuk ve bebek giyim ürünleri oldukça revaçta. Ama pek çok mağaza varken neden benim ürünlerim satılsın diyorsanız daha yaratıcı seçenekler de mevcut. İlk olarak kolay satılacak ürünlerle başlayalım.

  • Dekoratif Aksesuarlar: Kadınların dekoratif ev eşyalarına ne kadar ilgi gösterdiğini bilirsiniz. Instagram’da en çok satılan ürünlere göz attığınızda genellikle ayna, saksı ve vazo gibi dekoratif süs eşyalarıyla karşılaşırsınız. Dilerseniz bu eşyaları el emeğinizle buluşturup da satabilirsiniz. Yani makromeyle işlenen süs eşyaları, hasır detayları bulunan vazolar da Instagram’da oldukça popüler olan ürünlerden.

  • Sağlıklı Ürünler: Instagram’da satılabilecek ürünlerden bir diğeri de sağlıklı yaşam tarzını benimseyenlere yönelik baharatlar, değişik otlar ve diyet ürünlerdir. Başarılı görseller kullanıldığında ve kullanıcılar doğru şekilde etkilendiğinde sağlıklı ürünler satarak güzel kazançlar sağlayabilirsiniz.

  • Spor Ürünleri: Instagram’da en çok satılan ürünler neler diye sorsanız ilk 5 sıralamada mutlaka spor ürünlerinden bahsederim. Özellikle son dönemlerde popülaritesini artıran pilates ve yoga aletleri, kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünlerdendir.

  • Bebek Ürünleri: Instagram iş fikirlerinden bir diğeri de çiçeği burnunda annelerin kalbini fetheden bebek ürünleri. Pek çok ebeveynin bebek ürünleri satan mağazalardan sık sık alışveriş yaptığını hepimiz biliyoruz. 

  • Pişirme Aksesuarları: Instagram’da en çok satılan ürünler listesinin devamında, pişirme aksesuarları var. Pek çok Instagram mağazasında tencere, tava, plastik mutfak eşyaları ve bardak/tabak takımlarını görebilirsiniz.

  • Hediyelikler: Geldik Instagram’da satılabilecek ürünlerden bir diğerine. Genellikle ev hanımlarının el emeği göz nuru olarak satılan magnetler, anahtarlıklar ve düğün hediyelikleri, son dönemde oldukça ilgi görüyor.

Instagram’da En Çok Satılan Ürünlerden Birinde Yeni İş Fikirleri Geliştirebilirsiniz

Elbette Instagram iş fikirleri, yukarıda sıraladıklarımla sınırlı değil. Farklı iş fırsatlarını da kovalayabilirsiniz. Yetenekli olduğunuz bir el işi varsa kendi ürünlerinizi de satabilirsiniz. Instagram, bu konuda her fikre açık bir platform. Aslında tek ihtiyacınız olan şey, doğru fotoğraflara sahip olmak.

İsterseniz yemek yapıp satın isterseniz tığ işlerinizi sergileyin isterseniz de amigurumi bebekler işleyip rengarenk oyuncakları, sevimli çocuklarla buluşturun. Instagram’da satılabilecek ürünlerden hangisi size daha cazip geliyorsa onu seçebilirsiniz. Ancak şunu yinelemekte fayda var; Instagram üzerinden satış yaparak oldukça güzel kazançlar sağlayabilirsiniz.

[widget-134]

Yorum Yap