SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya Kursu Beyoğlu

Markanızı Dijital Dünyaya Taşıyın! – Sosyal Medya Kursları Beyoğlu

Küçük veya orta ölçekli bir işletme olabilirsiniz. Hatta yerel olarak hizmet veren bir markanız da olabilir. Ancak bu, markanızın dijitalde yer almayacağı anlamına gelmez. Sosyal medyada var olmak, fiziki bir mağazanın müşteri potansiyelinden çok daha fazlasını sunabilir. Doğal olarak rakipleriniz her geçen gün markasını duyurmak için çabalarken sizin sosyal mecralardan geri kalmanız, yerinizde saymanıza neden olabilir. 

Daha fazla vakit kaybetmenize hiç gerek yok! Beyoğlu sosyal medya kurslarımızda öğrencilerimize sektörleri, iş alanları ve ölçekleri ne olursa olsun, hedef kitlelerine yönelik olarak içerik geliştirmelerinin ve viral olacak reklamlar üretmelerinin püf noktalarını aktarıyoruz. Siz de Beyoğlu sosyal medya kurslarına katılın, dijital dünyada var olduğunuzu ispat edin!

Sosyal Medya Stratejilerinizi İyileştirin! – Sosyal Medya Eğitimi Beyoğlu

SEO Akademi Beyoğlu sosyal medya kursları olarak şimdilik Bakırköy İncirli’deki kurs merkezimizde sizleri ağırlıyoruz. En kısa süre içerisinde yeniden Beyoğlu sosyal medya kursunda olacağız. Bu süreçte sosyal medyayla ilgili eğitim almak isterseniz dilediğiniz zaman Bakırköy SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

SEO Akademi – Sosyal Medyayı Tanımanın Şimdi Tam Zamanı!

Uluslararası standartlara göre hazırlanan, öğrenme garantili Beyoğlu sosyal medya kurslarımız ile çevrim içi platformlarda harcadığınız zamanı çok daha değerli ve keyifli hale getirebilirsiniz! Üstelik edindiğiniz sosyal medya becerilerini dilerseniz kişisel dilerseniz de kurumsal hedefleriniz için değerlendirebilirsiniz!

[widget-134]

Sosyal Medya Kursu Sertifikası ile Özgeçmişiniz Güçlensin! – Sosyal Medya Dersleri Beyoğlu

MEB onaylı sosyal medya kursu sertifikasına sahip olmanın sizlere ne gibi avantajlar sunabileceğini biliyor musunuz? Elinizdeki belge sizin hem ülkemiz sınırlarında hem de tüm dünyada markalara sosyal medya danışmanlığı yapabilecek düzeyde bilgi ve deneyim sahibi olduğunuzu gösterecek! 

Aynı zamanda da Twitter’dan Facebook’a, Instagram’dan Linkedin’e kadar tüm sosyal medya platformlarında dijital pazarlama için ayrılan bütçeyi dengeli bir şekilde kullanarak etkili reklamlar oluşturabileceğinizi ve markaların dijital dünyadaki temsilcileri olabileceğinizi ispat edecek… Beyoğlu sosyal medya kurslarına katılıp MEB onaylı sosyal medya kursu sertifikası almaya ne dersiniz?

Sosyal Medya Pazarlamasını Keşfedin! – Sosyal Medya Dersi Beyoğlu

Beyoğlu sosyal medya kursu olarak girişimlerini hayata geçirmek üzere olan, markasının bilinirliğini artırmayı hedefleyen ve müşteri ilişkileri yönetimini iyileştirmeyi planlayan tüm öğrencilerimize sosyal medya pazarlamasını anlatıyor; Twitter, Facebook, Linkedin ve Instagram gibi platformlar üzerinden markaların kendilerine özgü bir stratejilerinin olmasını sağlıyoruz.

Derslerimizi uygulamalı olarak işliyor, öğrencilerimize firmaları üzerinden ürün ve hizmetlerinin sosyal medya tanıtımını nasıl yapmaları gerektiğini aktarıyoruz. Haydi, siz de Beyoğlu sosyal medya derslerine katılın; sektörünüzde çok daha yüksek satış hedefleriniz olsun! 

MEB Ruhsatlı Sosyal Medya Kursu Beyoğlu SEO Akademi

SEO Akademi Beyoğlu sosyal medya kursu olarak Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği’nde belirtilen depreme uygunluk raporu, acil çıkışların ve yangın söndürme ekipmanlarının bulundurulması gibi kriterlere uygunluk sağlıyoruz. Son teknoloji araçlarımız, merkezi konumumuz, deneyimli eğitmenlerimiz, konforlu sınıflarımız ve sosyal alanlarımızla Türkiye’nin en iyi sosyal medya kursu olmayı hak ediyoruz.

MEB Onaylı Sosyal Medya Kursu Sertifikası – Sosyal Medya Dersleri Beyoğlu

Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı Beyoğlu sosyal medya kursu olarak eğitimlerimize katılan ve göstermiş olduğu gayret sonucu başarıyla mezun olan öğrencilerimize MEB onaylı sosyal medya kursu sertifikalarını takdim ediyor, profesyonel yaşamlarında ayrıcalıklı bir konumda yer almalarını sağlıyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Sosyal Medya Dersi Beyoğlu

Beyoğlu sosyal medya eğitimlerimizi sosyal medya, yeni medya ve dijital pazarlama alanında yüksek öğretim almış, çeşitli firmalarda profesyonel olarak deneyim kazanmış eğitmenlerle birlikte veriyor; öğrencilerimize faydalı olabilmek açısından işinin uzmanı kişilerden destek almayı önceliğimiz haline getiriyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – Instagram Kursu Beyoğlu

Tüm dünyada geliştirilmiş sosyal medya eğitimlerinde sunulan içerikleri, Beyoğlu sosyal medya kursumuzun müfredatına ekliyor; öğrencilerimizin hem çok kapsamlı hem de küresel çapta geçerli olan teknik bilgileri öğrenmelerini sağlıyoruz. Beyoğlu sosyal medya dersi programımızı sürekli olarak güncel tutuyor, öğrencilerimize uluslararası standartlarda bir eğitim vadediyoruz.

2022 yılı için Instagram’ın reklam kitlesinin çoğunluğunun erkekler olduğunu biliyor muydunuz? (%44,5 kadın, %55,5 erkek)

Uygulamalı Sosyal Medya Dersleri – Beyoğlu Sosyal Medya Kursu SEO Akademi

Beyoğlu sosyal medya kursu olarak öğrencilerimizin profesyonel yaşamda daha uygulanabilir bilgilere sahip olmasını sağlamak üzere derslerimizi pratik ağırlıklı olarak işliyoruz. Teorik anlatımın, mesleki hayatta yetersiz olduğunu düşünüyor, geliştirdiğimiz eğitim standartlarımızla kursiyerlerimize faydalı olmayı amaçlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı – En İyi Sosyal Medya Kursu Beyoğlu

Beyoğlu sosyal medya eğitimi merkezi olarak kursiyerlerimizin Youtube, Linkedin, Facebook, Twitter ve Instagram gibi platformlarda uzmanlaşmalarını sağladıktan sonra kariyerlerini ne yönde şekillendirebilecekleri konusunda destek veriyoruz. Sosyal medya analisti, influencer, sosyal medya uzmanı veya sosyal medya hesap yöneticisi olmak isteyen kursiyerlerimize rehberlik yapıyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Beyoğlu sosyal medya kursumuzu %100 öğrenme garantili olarak sunuyor, derse katılım sağlayamayan öğrencilerimize telafi dersler planlıyoruz. Beyoğlu sosyal medya kursuna ara vermek isteyen öğrencilerimiz için 1 yıl süreyle geçerli olmak üzere kayıt dondurma imkanı sağlıyor, derslerin yeterli olmadığını düşünen kursiyerlerimize kurs tekrarı hakkı tanımlıyoruz.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Sosyal Medya Kursu Beyoğlu SEO Akademi 

Beyoğlu sosyal medya kursumuza İstanbul’un her noktasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik SEO Akademi’ye gelebilmeniz için metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi pek çok seçeneğiniz de var! Beyoğlu sosyal medya kurslarına enerjinizi ve vaktinizi yollarda harcamadan varın, derslerinize çok daha fazla konsantre olun!

Online Eğitim – Online Sosyal Medya Eğitimi Fırsatı

Yorucu ve yoğun bir temponuz mu var? Beyoğlu sosyal medya derslerine katılabilmek için programınızı ayarlayamadığınız için üzülmeyin! SEO Akademi olarak Beyoğlu sosyal medya derslerimiz için online eğitim imkanı sunuyor, öğrencilerimizin sosyal medya üzerine eğitim alabilmeleri için zamana ve mekana bağlı kalmamalarını sağlıyoruz.

En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimleri

Öğrencilerimiz tarafından en çok tercih edilen kurslara göz atmak ister misiniz? Web tasarım, web yazılım, Google Ads ve mobil pazarlama gibi pek çok eğitim SEO Akademi’de sizleri bekliyor…

[widget-130]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Beyoğlu Sosyal Medya Eğitimi SEO Akademi

  • Beyoğlu sosyal medya eğitimine kimler katılabilir?

Beyoğlu sosyal medya derslerimize sosyal medya hesap yöneticileri, firma sahipleri, dijital pazarlama uzmanları, kurumsal iletişim departmanı çalışanları, e-ticaret uzmanları ve içerik editörleri yoğun ilgi göstermektedir. Ancak sosyal medya alanında kariyer planı yapan veya dijital dünyaya ilgi duyan kişiler de Beyoğlu sosyal medya kursumuza katılabilir.

  • Beyoğlu sosyal medya derslerinde ne öğreneceğim?

Beyoğlu sosyal medya dersinde; dikkat çekici içerik oluşturmayı, online itibar yönetimini, kriz yönetimini, etkileşim yaratmayı, sosyal medya reklamcılığını, takipçi kazanmayı ve müşteri ilişkileri yönetimini öğreneceksiniz.

  • Beyoğlu sosyal medya kursu için temin etmem gereken bir ekipman var mı?

SEO Akademi Beyoğlu sosyal medya kursu olarak öğrencilerimizin ihtiyaç duyacağı tüm ekipmanları tedarik ediyoruz. Yalnızca kişisel bilgisayarınızı yanınıza alarak Beyoğlu sosyal medya eğitimlerine katılabilirsiniz.

  • Beyoğlu sosyal medya kursunuzu bitirdikten sonra hangi işlere başvurabilirim?

Eğer hiç deneyiminiz yoksa başlangıç için sosyal medya uzmanı yardımcısı, dijital pazarlama uzman yardımcısı gibi destekleyici pozisyonlara başvurabilirsiniz. Bunun dışında belli bir deneyiminiz varsa Beyoğlu sosyal medya kursunda öğreneceğiniz bilgilerle sosyal medya uzmanı, sosyal medya analisti, sosyal medya hesap yöneticisi, dijital içerik üretici veya dijital pazarlama uzmaın iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

Beyoğlu Sosyal Medya Kursu Fiyatları

Beyoğlu sosyal medya kurs ücretlerimizi belirlerken öğrencilerimizden gelen taleplere öncelik veriyoruz. Eğitimin süresi, grup/bireysel ders talepleri, kurumsal ve kişisel hedefler doğrultusunda Beyoğlu sosyal medya kursu fiyatlarımızı kişiye özel olarak belirliyoruz. Dolayısıyla şu an için Beyoğlu sosyal medya kursu ücretleriyle ilgili net bir rakam veremiyoruz. Dilerseniz Beyoğlu sosyal medya kurslarımızı ziyaret ederek beklentileriniz doğrultusunda eğitim danışmanlarımızdan kesin bir fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Prestijli Bir Kurumdan Eğitim Alın! – En İyi Sosyal Medya Kursu

Sosyal medya eğitimi konusunda önemli başarılara imza atmış, binlerce mezun vermiş ve %98 oranında memnuniyet sağlamış bir kurum olarak Eminönü sosyal medya kursumuza katılan tüm öğrencilerimize, dijital dünyada hem kurumsal hem de kişisel hedeflerini gerçekleştirmeyi vadediyoruz. 

Yenilikçi eğitim sistemimiz ve başarı odaklı yaklaşımımızla, kursiyerlerimize güven duyulan, tercih edilen ve etkileşim yaratabilen bir marka olmanın püf noktalarını aktarıyoruz. Siz de ürün veya hizmetlerinizi sosyal medyada ön plana çıkarmak istiyorsanız ya da benim en büyük hayalim dijital dünyada uzmanlaşmak diyorsanız hemen Türkiye’nin en iyi sosyal medya kursu SEO Akademi’ye gelin…

[widget-155]

Yorum Yap