SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya Kursu Pendik

Sosyal Medya ile İlgili Farkındalık Kazanın! – Sosyal Medya Eğitimleri Pendik

Markanızın sosyal medya hesaplarını yönetiyorsanız sosyal medya farkındalığının sizin için oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz. Paylaştığınız metinler, görseller ve videolar, gerçekten değerlerinizi yansıtıyor mu? Ya da sosyal medya paylaşımlarınızda doğru ifadeleri kullanıyor musunuz? Paylaşımlarınızın hukuki sorumluluğunu üstlenebiliyor musunuz?

Aleyhinize yöneilk yapılan yorumlar, kampanyalar ve paylaşımlarla ilgili nasıl stratejiler uyguluyorsunuz? İşte, tüm bu sorular, sosyal medya farkındalığının en önemli konuları. Siz de sosyal medyada markanız adına neyi, nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız içeriklerini yayınlarken endişe duyuyorsanız Pendik sosyal medya kurslarımıza katılabilirsiniz. Çoğu kurumda ayrı bir eğitim olarak sunulan sosyal medya farkındalığını, Pendik sosyal medya kurslarımızda temel eğitimin içinde sunuyoruz. Dolayısıyla öğrencilerimize çok daha fazla bilgi veriyoruz.

Sosyal Medyadaki Trendleri Takip Edin – Sosyal Medya Kursları Pendik

Sosyal medyanın değişen ve gelişen dinamiklerini takip etmek ve güncel bir sosyal medya hesabına sahip olmak isteyenleri Pendik sosyal medya eğitimlerimize davet ediyoruz. Ancak Pendik sosyal medya kursumuzu kısa bir süreliğine Bakırköy İncirli’deki şubemizde veriyoruz. Çok yakında yeniden Pendik sosyal medya kurslarında olmaya devam edeceğiz. 

SEO Akademi – Sosyal Medyayı Tanımanın Şimdi Tam Zamanı!

Uluslararası standartlara göre hazırlanan, öğrenme garantili Pendik sosyal medya kurslarımız ile çevrim içi platformlarda harcadığınız zamanı çok daha değerli ve keyifli hale getirebilirsiniz! Üstelik edindiğiniz sosyal medya becerilerini dilerseniz kişisel dilerseniz de kurumsal hedefleriniz için değerlendirebilirsiniz!

[widget-134]

Paylaşımlarınızın Yayılma Hızı Düşük mü? – Sosyal Medya Eğitimi Pendik

Paylaşımlarınız istediğiniz hızda yayılmıyor, kullanıcılardan beğeni ve yorum almıyorsa etkileşim yaratacak içerikler paylaşmıyor olabilirsiniz. Çünkü sosyal medyada paylaşımlarınızın fark edilebilmesi için öncelikli olarak etkili içerikler üretmeniz gerekir. Eğer sosyal medyada içerik yönetimi konusunda eksikleriniz olduğunu düşünüyorsanız Pendik sosyal medya kurslarında yaratıcı içerik fikirleri geliştirmenin ve etkileyici görseller tasarlamanın püf noktalarını keşfedebilirsiniz.

Bunun dışında Pendik sosyal medya derslerimizden etkileşim yaratmayı, kullanıcılardan gelen değerlendirmelere en doğru şekilde yanıt vermeyi ve doğru hashtagler kullanmayı da öğrenebilirsiniz. Hemen Pendik sosyal medya kurslarımıza katılın, sosyal medyada görünür olmak için daha fazla vakit kaybetmeyin!

Kendinizi Geliştirmeye Devam Edin! – Sosyal Medya Kursları Pendik

Şu anda bir şirkette sosyal medya uzmanı, sosyal medya editörü veya dijital pazarlama uzmanı olarak çalışıyor olabilirsiniz. Ancak bulunduğunuz pozisyonda kendinizi devamlı olarak geliştirmeniz gerekiyor. Sosyal medyanın rekabete ne kadar açık bir alan olduğunu biliyorsunuz. Ayrıca sosyal medyada dinamikler her geçen gün değişiyor ve yenileniyor.

Dolayısıyla sabit bilgi ve deneyimlerle mesleğinizde başarılı olabilmeniz pek de mümkün değil. Pendik sosyal medya kursu olarak mesleki açıdan gelişimini sürdürmek isteyen öğrencilerimize yenilenen algoritmalardan bahsediyor, dünya çapındaki gelişmelerden haberdar olmalarını sağlıyoruz. Buna ek olarak Pendik sosyal medya derslerimize katılan kursiyerlerimize, sektörleriyle alakalı olarak yürütmeleri gereken sosyal medya stratejileri üzerine püf noktalar aktarıyoruz.

MEB Ruhsatlı Sosyal Medya Kursu Pendik SEO Akademi

Pendik sosyal medya kursu olarak öğrencilerimize hem güvenli hem de konforlu bir ortamda eğitim verebilmek için MEB standartlarının tamamına hassasiyet gösteriyor, Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği’nde belirtilen tüm kriterlere uygunluk sağlıyoruz. Depreme dayanıklılık raporundan acil çıkışlara, yangın merdivenlerinden eğitmenlerin deneyimine kadar her detaya özen gösteriyor, MEB ruhsatımızın karşılığını veriyoruz.

MEB Onaylı Sosyal Medya Kursu Sertifikası – Sosyal Medya Dersleri Pendik

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Pendik sosyal medya kursu olarak öğrencilerimizin dijital dünyaya hızla adapte olabilmelerini sağlıyor, geliştirdikleri becerilerle iş hayatına elleri güçlü bir şekilde atılmalarını sağlıyoruz. Kariyerlerini destekleyebilmek adına Pendik sosyal medya kursu sonunda MEB onaylı sertifikalarını takdim ediyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Sosyal Medya Dersi Pendik

Öğrencilerimizin Türkiye’nin yeni medya, sosyal medya, dijital pazarlama ve e-ticaret alanında eğitim görmüş ve en iyi firmalarda deneyim kazanmış eğitmenlerinden ders almalarını sağlıyor; bu sayede öğrencilerimizin iş yaşamlarında fayda sağlayabilecekleri nitelikli bir eğitim almalarını destekliyoruz.  

Uluslararası Eğitim Standardı – Instagram Kursu Pendik

Dünya çapındaki en büyük okullarda ve kurslarda sosyal medya eğitimlerinde sunulan içerikleri, Pendik sosyal medya kursumuzun müfredatına ekliyor; öğrencilerimizin küresel çapta gelişim gösterebilmelerini destekliyor, yeni bakış açıları edinmelerini sağlıyoruz.

Dünya çapında 13 yaş üstü internet kullanıcılarının %75'inin sosyal medya hesaplarının olduğunu biliyor muydunuz?

Uygulamalı Sosyal Medya Dersleri – Pendik Sosyal Medya Kursu SEO Akademi

Markaların ve kişisel sosyal medya hesaplarının profesyonel bir şekilde yönetilebilmesi için teorik bilgiden çok pratiğin önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden de Pendik sosyal medya kurslarımızdaki eğitim içeriklerimizin tamamını uygulamalı olarak planlıyor, öğrencilerimize verimli olmayı amaçlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı – En İyi Sosyal Medya Kursu Pendik

Pendik sosyal medya derslerimize profesyonel ve akademik hayatlarına yön vermek üzere katılan öğrencilerimize eğitim sonunda kariyer danışmanlığı hizmeti sunuyor; sosyal medya uzmanlığı, dijital pazarlama uzmanlığı, SEO içerik editörlüğü ve sosyal medya editörlüğü gibi mesleklerde kariyer planı yapmalarına yardımcı oluyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Pendik sosyal medya eğitimlerimizi %100 öğrenme garantili olarak sunuyor, öğrencilerimizin derslerine devam edememeleri durumunda 1 yıl süreyle geçerli olmak üzere kayıt dondurma hakkı sağlıyoru. Ayrıca Pendik sosyal medya eğitimlerinin yeterli olmadığını düşünen kursiyerlerimize hiçbir ek ücret talep etmeden kurs tekrarı imkanı tanıyor, önceliğimizi her zaman “nitelikli eğitim vermek” olarak biliyoruz.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Sosyal Medya Kursu Pendik SEO Akademi

Pendik sosyal medya eğitimi merkezimize İstanbul’un her noktasından rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Metro, metrobüs, minibüs ve otobüs kullanarak İncirli durağında indikten sonra yalnızca birkaç dakika yürüyerek kurumumuza varabilirsiniz. Bu sayede merkezi konumda olmayan kurs merkezlerine giderken yolda harcayacağınız zamanı, Pendik sosyal medya kurslarında eğitimlerde harcarsınız. 

Online Eğitim – Online Sosyal Medya Eğitimi Fırsatı

Pendik sosyal medya kurslarına katılmak için İstanbul’da olmanıza hiç gerek yok. Ya da yoğun bir iş hayatınız varsa ve gün içerisinde eğitim için zaman ayıramıyorsanız programınızı bozmanız şart değil. Pendik sosyal medya kurslarının online eğitim imkanından faydalanarak yalnızca tek bir tuşla derslerimize katılabilirsiniz. 

En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimleri 

SEO Akademi’ye gelen öğrencilerimizin en çok başvurduğu eğitimleri merak ediyor musunuz? Wordpress’ten Google Search Console’a, Instagram’dan mobil pazarlamaya kadar dijital dünyayı keşfetmek üzere katılabileceğiniz tüm eğitimler burada…

[widget-130]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Pendik Sosyal Medya Eğitimi SEO Akademi

  • Pendik sosyal medya kurslarında yalnızca grup eğitimi mi var?

Hayır. Derslerimizi uygulamalı olarak işlediğimiz için Pendik sosyal medya kurslarımızı birebir olarak planlıyoruz. Ancak talep geldiğinde firmalara özel olarak grup dersleri de düzenliyoruz.

  • Pendik sosyal medya kursuna internet üzerinden veya telefonla kayıt olabilir miyim?

Öğrencilerimizin konforu bizim için çok önemli. Dolayısıyla iletişim numaralarımız üzerinden bize ulaşarak ya da kayıt sekmesine tıklayarak kayıt işlemleriniz için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

  • Pendik sosyal medya eğitiminde başka hangi kurslara başvurabilirim?

Pendik sosyal medya eğitimlerimizi tamamladıktan sonra SEO içerik editörlüğü kursu, Google Ads kursu, web tasarım kursu, dijital pazarlama kursu, Wordpress kursu, Google Search Console kursu ve viral pazarlama kursu gibi eğitimlerimize de katılabilirsiniz.

  • Pendik sosyal medya kurslarınızda otopark bulunuyor mu?

Elbette. Pendik sosyal medya kursu olarak öğrencilerimizin konforlu bir şekilde eğitim alabilmesi için otopark hizmetimiz bulunmaktadır.

Pendik Sosyal Medya Kursu Fiyatları 

Pendik sosyal medya kursu fiyatlarımızı; öğrencilerimizin grup/bireysel katılımlarına, kurumsal/kişisel hedeflerine, ihtiyaçlarına ve alacakları ders sürelerine göre belirliyoruz. Dolayısıyla şu an için Pendik sosyal medya kursu ücretleriyle ilgili net bir bilgi paylaşamıyoruz. Ancak dilediğiniz zaman SEO Akademi Pendik sosyal medya kursumuzu ziyaret edip eğitim danışmanlarımızla görüşebilir, beklentileriniz doğrultusunda örnek bir plan oluşturarak Pendik sosyal medya kurs fiyatlarımızla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Medya Eğitim Kurslarını Mutlaka Karşılaştırın! – En İyi Sosyal Medya Kursu

Hem kurumsal hem de kişisel hedeflerine ulaşmak için Pendik sosyal medya eğitimlerimize katılan öğrencilerimize yalnızca kapsamlı bir eğitim sunmuyoruz! Aynı zamanda ferah ve konforlu bir sınıf, yüksek teknolojiye sahip teknolojik cihazlar, ileri derecede bilgi ve deneyime sahip eğitmenler, ikramlar, keyifli bir kafe ve otopark da sunuyoruz.

Pendik sosyal medya eğitimlerini tamamlayan öğrencilerimize Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sosyal medya kursu sertifikalarını veriyor, iş hayatlarında rakiplerinin bir adım önünde olmalarını sağlıyoruz. Pendik sosyal medya eğitimimizle ilgili tüm detaylar için iletişim bilgilerimizden danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz…

[widget-155]

Yorum Yap