SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya Kursu Taksim

Ürünlerinizi Sosyal Medyada Sergileyin! – Sosyal Medya Kursları Taksim

Fiziki bir mağazanızla maksimum kaç kişiye ulaşabilirsiniz? Ya da hizmet alanınızın dışına çıkmadan ne kadar fazla satış yapabilirsiniz? Bu sınırlara bağlı kalmak istemiyorsanız sosyal medyanın gücünden faydalanabilirsiniz. Markanızın ürün veya hizmetlerini, dikkat çekici görsel ve metinlerle birlikte paylaşarak çok daha geniş kitlelere ulaşabilir, satış hedeflerinizi iki katına çıkarabilirsiniz.

Daha çok kazanmak ve müşteri portföyünüzü geliştirmek isterseniz Instagram’da Keşfet’e düşme, organik takipçi kazanma, etkileşim yaratma ve sosyal medya reklamları oluşturma adımlarını öğrenmek için Taksim sosyal medya kurslarımıza katılabilirsiniz. Taksim sosyal medya derslerimizde işletmenizi pazarlayabilmeniz için en etkili yöntemleri paylaşıyoruz.

Satışlarınızı Artırın! – Sosyal Medya Dersi Taksim

Sosyal medyanın gücünden faydalanarak satış hedeflerinizi artırmak ister misiniz? Öyleyse Taksim sosyal medya kurslarına gelin, sosyal medyada çok kazanan bir marka olmak için ihtiyacınız olan püf noktaları öğrenin! Şimdilik Taksim sosyal medya eğitimlerimizi Bakırköy İncirli’deki şubemizde işliyoruz. En kısa sürede yeniden Taksim sosyal medya kursunda olacağız. Bu süreçte sosyal medya derslerimize katılmak isterseniz Taksim sosyal medya kursumuza gelebilirsiniz.

SEO Akademi – Sosyal Medyayı Tanımanın Şimdi Tam Zamanı!

Uluslararası standartlara göre hazırlanan, öğrenme garantili Taksim sosyal medya kurslarımız ile çevrim içi platformlarda harcadığınız zamanı çok daha değerli ve keyifli hale getirebilirsiniz! Üstelik edindiğiniz sosyal medya becerilerini dilerseniz kişisel dilerseniz de kurumsal hedefleriniz için değerlendirebilirsiniz!

[widget-134]

Hedef Kitlenizi Tanıyın! – Sosyal Medya Eğitimi Taksim

Hedef kitlenizi, ürünlerinizle kime hitap etmeniz ve nasıl bir strateji yürütmeniz gerektiğini bilemiyor olabilirsiniz. Aslında sosyal medya hesaplarınız aracılığıyla hedef kitlenizi tanıyabilirsiniz. Sosyal medya araçlarını kullanarak cinsiyet, yaş grubu, coğrafi konum, meslek ve harcama alışkanlıklarını gözlemleyebilir, daha kişisel bir ürün tanıtımı yapabilirsiniz.

Taksim sosyal medya eğitimlerimizde öğrencilerimize hedef kitle analizi yapmanın, sosyal medya analiz araçlarını kullanmanın ve hedef kitleye özgü içerikler oluşturmanın püf noktalarını paylaşıyoruz. Dilerseniz siz de hedef kitlenizin davranışlarına yönelik olarak çevrim içi alışveriş hacminizi geliştirebilirsiniz. Haydi, Taksim sosyal medya kursumuzun indirimli dönemini kaçırmayın!

“Gönderilerim İlgi Çekmiyor!” – Sosyal Medya Eğitimleri Taksim

İnsanlar, bir ürünü almadan önce Instagram üzerinden araştırmalar yapıp görseller bulur, aynı şekilde bir markayla ilgili bilgi almak istediğindeyse Linkedin’i kullanır. Bilgilendirici ve eğlenceli videolara ihtiyaç duyduğunda ise Youtube’a ve Tiktok’a gider. Doğal olarak her platformda insanların ilgisini çekecek farklı içerikler üretilmesi gerekir.

Eğer Twitter, Facebook, Instagram, Youtube ve Linkedin gibi platformlarda aynı içerikleri paylaşıyor, benzer stratejiler yürütüyorsanız içeriklerinizin ilgi çekmemesi normaldir. Dilerseniz Taksim sosyal medya kurslarımıza katılarak kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik içerikler oluşturmayı öğrenebilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Sosyal Medya Kursu Taksim SEO Akademi

Taksim sosyal medya kursu olarak Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bir eğitim kurumuyuz. Öğrencilerimizin güvenliği ve konforunu her zaman önceliğimiz biliyor, bu amaçla da yangın merdivenlerinden acil çıkış kapılarına, depreme dayanıklılık raporundan sosyal alanların çeşitliliğine kadar her detayı titizlikle uyguluyoruz.

MEB Onaylı Sosyal Medya Kursu Sertifikası – Sosyal Medya Dersleri Taksim

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı en başarılı sosyal medya kursu olarak eğitimini tamamlayan tüm öğrencilerimize sosyal medya kursu sertifikasını sunuyor, kazanmış oldukları başarı belgesiyle bilgi ve becerilerini hem ülkemizde hem de tüm dünyada ispat etmelerini sağlıyoruz. 

Alanında Uzman Eğitmenler – Sosyal Medya Dersi Taksim

Taksim sosyal medya kursları olarak öğrencilerimizin sosyal medya yönetimi konusunda yetkinlik kazanabilmeleri için eğitimlerimizin tamamını alanında uzman ve deneyim sahibi eğitmenlerimizle birlikte veriyoruz. Nitelikli bir eğitim için bilgi ve deneyim sahibi eğitmenin öncelik olduğunu biliyoruz. 

Uluslararası Eğitim Standardı – Instagram Kursu Taksim

Öğrencilerimizin Linkedin, Twitter, Facebook ve Instagram gibi dünya çapında popüler olan sosyal medya platformlarına tam anlamıyla hakim olabilmesi ve değişen dinamikleri takip edebilmesi için eğitimlerimizi uluslararası standartlara göre düzenliyor; dünyada sosyal medya eğitimlerinde işlenen derslerin içeriklerinden faydalanıyoruz

Forbes dergisi tarafından yapılan bir araştırmada; tüketicilerin %81'inin satın alma kararlarının arkadaşlarının sosyal medya paylaşımlarından kaynaklı olduğu sonucuna ulaşılmış.

Uygulamalı Sosyal Medya Dersleri – Taksim Sosyal Medya Kursu SEO Akademi

Taksim sosyal medya eğitimi müfredatımızı pratiğe yönelik bilgilerle güçlendiriyor, diğer kurslar gibi teorik ağırlıklı anlatımı benimsemiyoruz. Öğrencilerimize kişisel veya kurumsal sosyal medya hesapları üzerinden eğitimler veriyor; derslerimizi örnek reklam çalışmalarıyla zenginleştiriyoruz.

Kariyer Danışmanlığı – En İyi Sosyal Medya Kursu Taksim

Taksim sosyal medya eğitimlerimize akademik ve profesyonel kariyerlerine destek sağlamak üzere katılan, blogger, influencer, sosyal medya marka yöneticisi veya sosyal medya uzmanı olmak isteyen kursiyerlerimize eğitim sonunda kariyer danışmanlığı desteği veriyor, Taksim sosyal medya kursundan sonra nasıl bir yol izlemeleri gerektiğine dair tavsiyelerde bulunuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Diğer sosyal medya kurslarındaki gibi katılım sağlayamadığınız dersleri paketinizden düşmüyor, eğitim sürecinizi sizler için olabildiğince verimli hale getiriyoruz. Herhangi bir gerekçeyle katılım sağlayamadığınız günler için telafi dersler oluşturuyor, Taksim sosyal medya kursunun yeterli gelmediği durumlarda ücretsiz kurs tekrarı hakkı tanımlıyoruz. 

Merkezi Lokasyon – En Yakın Sosyal Medya Kursu Taksim

Taksim sosyal medya kurslarına gelirken yollarda vaktinizi harcamayacaksınız! İstanbul’un her noktasından otobüs, metro, metrobüs ve minibüs kullanarak Taksim sosyal medya eğitimlerimize katılabilirsiniz! Üstelik toplu taşıma araçlarından indikten sonra yalnızca 2 dakika içerisinde SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz!

Online Eğitim – Online Sosyal Medya Eğitimi Fırsatı

Taksim sosyal medya eğitimimize katılım sağlayamadığınız için üzülmeyin! İşleriniz yoğunsa, dışında bir ilde ikamet ediyorsanız veya programlarınızı iptal edemiyorsanız SEO Akademi Taksim sosyal medya kursunun online eğitim seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimleri 

SEO Akademi’nin en çok tercih edilen eğitimlerine göz atmak ister misiniz? Dijital pazarlamadan sosyal medya uzmanlığına, Google Ads eğitiminden web tasarıma kadar pek çok destekleyici eğitim sizleri bekliyor… 

[widget-130]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Taksim Sosyal Medya Eğitimi SEO Akademi

  • Taksim sosyal medya kurslarınızın takvimini nasıl planlıyorsunuz?

Sosyal medya kursu Taksim şubemizde, derslerimiz öğrencilerin ihtiyaçlarına göre planlanıyor. Eğitim danışmanlarımız, sizlerin müsaitlik durumlarını sorgulayarak sizlere yardımcı oluyor. Dolayısıyla Taksim sosyal medya eğitimlerinde zaman olarak herhangi bir kısıtlamamız bulunmuyor.

  • Taksim sosyal medya kursuna katıldıktan sonra Instagram satışlarım artar mı?

Evet. Taksim sosyal medya derslerimizde Instagram’da görünür olmanın ve ürünleri öne çıkarmanın püf noktalarını öğreneceksiniz.

  • Marka yöneticisi olmak isteyenler Taksim sosyal medya kursuna katılabilir mi?

Elbette. Taksim sosyal medya kursuna sosyal medya marka yöneticisi, sosyal medya uzmanı, sosyal medya analisti, blogger, sosyal medya hesap yöneticisi ve sosyal medya editörü olmak isteyen herkes katılım sağlayabilir. 

  • Kurumsal ve bireysel seçeneklerde Taksim sosyal medya kursu ücretleriniz ne kadar fark ediyor?

Taksim sosyal medya kursu ücretlerimiz; hedefleriniz ve eğitimden beklentilerinize göre şekilleniyor. Ayrıca kaç ders alacağınız ve dijital becerileriniz de Taksim sosyal medya kursu fiyatları üzerinde etkili oluyor. Bu yüzden net bir fiyat bilgisi alabilmek için kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Taksim Sosyal Medya Kursları Fiyatları 

Sosyal medya kursu fiyatları Taksim şubemizde, bireysel/grup tercihinize, kurumsal/kişisel ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve hedeflerinize göre değişiklik gösterebiliyor. Ayrıca öğrenme hızınız ve dijital becerileriniz de Taksim sosyal medya kursu fiyatları üzerinde etkili oluyor. Dilerseniz hiç vakit kaybetmeden Taksim sosyal medya kurslarımızı ziyaret edip en doğru fiyat bilgisini alabilirsiniz.

SEO Akademi Olarak En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya Kursuyuz! 

SEO Akademi Taksim sosyal medya kursları olarak influencer, fenomen ve blogger olmak isteyen, profesyonel hayatına sosyal medya editörü, sosyal medya uzmanı, sosyal medya analisti veya dijital pazarlama uzmanı olarak devam etmeyi planlayan herkesi, sosyal medya konusunda A’dan Z’ye bilgilendiriyoruz.

Son derece bilgili ve deneyimli eğitmenlerimizle birlikte Taksim sosyal medya derslerimize katılan öğrencilerimize sosyal medya pazarlaması yapmayı, sosyal medya takvimi oluşturmayı ve potansiyel müşterileri çekmenin detaylarını aktarıyor, stratejilerini iyileştirebilmeleri için yönlendirmeler yapıyoruz. Siz de Taksim sosyal medya derslerimize katılın, hedef kitlenizin dikkatini çekmenin ne kadar kolay olduğunu görün!

[widget-155]

Yorum Yap