SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya Kursu Atakent

Instagram’ın En Aktif Olduğu Saatleri Biliyor musunuz? - Sosyal Medya Eğitimleri Atakent

Instagram üzerinden satış yapmak veya fenomen olmak istiyorsanız Instagram ile ilgili bazı metrikleri takip etmeniz gerekiyor. Her platformun nasıl hedef kitlesi farklıysa bu kitlenin aktif olduğu zaman dilimleri de farklı. Doğal olarak başarılı sonuçlar veren bir sosyal medya stratejisi oluşturabilmek için ilk olarak çeşitli dinamiklere hakim olmak gerekir. 

Atakent sosyal medya kursları olarak öğrencilerimize ilk olarak hedefledikleri sosyal medya platformunun özelliklerinden bahsediyor, ardından bu platformun kitlesinin demografik bilgilerini sunuyor ve hangi zaman dilimlerinde aktif olmalarını gerektiğini aktarıyoruz. Bu sayede SEO Akademi Atakent sosyal medya kursu olarak öğrencilerimizin doğru zamanda doğru gönderiler paylaşabilmelerini sağlıyoruz.

Sosyal Medyada Daha Dinamik Bir Profile Sahip Olun! – Sosyal Medya Kursları Atakent

Henüz Atakent’te değiliz. Atakent sosyal medya derslerimizi şimdilik Bakırköy İncirli’deki şubemizde veriyoruz. Kısa bir süre içerisinde yeniden Atakent sosyal medya kurslarında değerli öğrencilerimizi ağırlamaya devam edeceğiz. Bu süreçte dilerseniz Bakırköy sosyal medya kurslarımıza katılarak sosyal medyanın dinamiklerini çözümleye başlayabilirsiniz.

SEO Akademi – Sosyal Medyayı Tanımanın Şimdi Tam Zamanı!

Uluslararası standartlara göre hazırlanan, öğrenme garantili Atakent sosyal medya kurslarımız ile çevrim içi platformlarda harcadığınız zamanı çok daha değerli ve keyifli hale getirebilirsiniz! Üstelik edindiğiniz sosyal medya becerilerini dilerseniz kişisel dilerseniz de kurumsal hedefleriniz için değerlendirebilirsiniz!

[widget-134]

Pinterest’te Para Kazanma Yollarını Keşfedin! – Sosyal Medya Eğitimi Atakent

Eğer görsellerle destekleyebileceğiniz bir iş alanında çalışıyor, insanları etkileyebilecek ve satın alma dürtülerini harekete geçirebilecek görsellere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız Pinterest’ten para kazanmamak için hiçbir engeliniz yok demektir.

Ancak zengin pinler oluşturabilmek için görsel tasarımda iyi olmanız gerekir. Eğer müşterilerinizi etkileyecek görsel tasarım yapma yeteneğine sahip değilseniz ilk olarak Atakent sosyal medya kurslarında görsel tasarım becerilerinizi geliştirmenizi öneririz. Ardından Atakent sosyal medya derslerinde Pinterest’te para kazanmanın yollarını keşfedip oturduğunuz yerden ürünlerinizin tanıtımını yapabilirsiniz.

Sosyal Medyada Çok Daha Fazla Yetkinlik Kazanın! – Sosyal Medya Dersleri Atakent

Atakent sosyal medya kurslarımıza katılarak sosyal medya konusundaki bilgi ve becerilerinizi artırmaya ne dersiniz? Eğer bir sosyal medya uzmanıysanız sosyal medyada içerik paylaşmaktan çok daha fazlasını yapabiliyor olmanız gerekir. 

Yani sosyal medya pazarlamasından, sosyal medya reklamcılığından, sosyal medya raporlamasından, online itibar yönetiminden ve kriz yönetiminden anlamanız ve işinizde yetkin olmanız, sektörünüzle alakalı olarak kazanacağınız başarılar üzerinde de etkili olacaktır. Siz de kariyer hedeflerinize bir yenisini eklemek, müşterilerinizin tüm beklentilerini karşılamak isterseniz hiç vakit kaybetmeden Atakent sosyal medya kurslarımıza başvurabilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Sosyal Medya Kursu Atakent SEO Akademi

Atakent sosyal medya kursu olarak öğrencilerimize en iyi eğitimi sunabilmek için öğrencilerimize kurumumuzun tüm imkanlarını sunuyor, Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına ve Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği’nin tamamına hassasiyet gösteriyoruz. Depreme dayanıklılık raporundan acil çıkışlara, yangın merdivenlerinden eğitmenlerin deneyimine kadar her konuda MEB ruhsatımızın karşılığını veriyoruz. 

MEB Onaylı Sosyal Medya Kursu Sertifikası – Sosyal Medya Dersleri Atakent

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Atakent sosyal medya kursu olarak öğrencilerimizi, iş mülakatlarında çok daha avantajlı bir duruma getirebilmek için Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sosyal medya kursu sertifikalarını sunuyor, dijital dünyanın kapılarını aralayarak sektörlerine hızlı bir giriş yapmalarını sağlıyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Sosyal Medya Dersi Atakent

Öğrencilerimizin Türkiye’nin yeni medya, sosyal medya, dijital pazarlama ve e-ticaret alanındaki en iyi eğitmenlerinden ders almalarını sağlıyor; eğitmen kadromuzun bilgili, deneyimli ve güler yüzlü olmasına özen gösteriyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – Instagram Kursu Atakent

Dünya çapındaki en büyük kurslarda ve okullarda sunulan sosyal medya eğitimi içeriklerini, Atakent sosyal medya kursumuzun eğitim programına ekliyor; uluslararası eğitim standartlarını ve MEB kriterlerini yakından takip ediyoruz. Öğrencilerimizin gelişimlerini destekleyebilmek adına eğitim programlarımızı güncel tutuyor, kursiyerlerimizin sosyal medyanın değişen dinamiklerinin gerisinde kalmalarına izin vermiyoruz.

Bunu biliyor muydunuz?

Kullanıcıların %64'ü sosyal medyada bir video izledikten sonra alışveriş yapıyor.

Uygulamalı Sosyal Medya Dersleri – Atakent Sosyal Medya Kursu SEO Akademi

Kurumsal ve kişisel sosyal medya hesaplarının profesyonel bir şekilde yönetilebilmesi için pratik bilgiye ihtiyaç olduğunu biliyoruz. Bu yüzden de Atakent sosyal medya eğitimlerimizin tamamını uygulama ağırlıklı olarak planlıyor, teorik eğitimin geçerliliğini yitirdiğine inanıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı – En İyi Sosyal Medya Kursu Atakent

Atakent sosyal medya eğitimlerimize influencer, blogger, sosyal medya marka yöneticisi, sosyal medya danışmanı veya sosyal medya uzmanı olmak üzere katılan ve profesyonel hayata daha iyi hazırlanmak isteyen tüm öğrencilerimize Atakent sosyal medya kurslarından sonra kariyer danışmanlığı desteği sunuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Atakent sosyal medya eğitimlerimizi %100 öğrenme garantili olarak sunuyor, öğrencilerimizin derslerine devam edememeleri durumunda 1 yıl süreyle geçerli olmak üzere kayıt dondurma hakkı sağlıyoruz. Ayrıca Atakent sosyal medya eğitimlerinin yeterli olmadığını düşünen kursiyerlerimize hiçbir ek ücret talep etmeden kurs tekrarı imkanı tanıyor, önceliğimizi her zaman “iyi eğitim vermek” olarak biliyoruz.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Sosyal Medya Kursu Atakent SEO Akademi

Atakent sosyal medya eğitimi merkezimize İstanbul’un her noktasından kolayca ulaşabileceğinizi biliyor musunuz? Üstelik metrobüs, otobüs, minibüs ve metro kullanarak da SEO Akademi’ye ulaşım sağlayabilirsiniz. Böylece merkezi bir kurumdan eğitim almanın ayrıcalığını yaşarsınız.

Online Eğitim – Online Sosyal Medya Eğitimi Fırsatı

Atakent sosyal medya kurslarına katılmak için İstanbul’da bulunmanıza hiç gerek yok. Atakent sosyal medya derslerimizin online eğitim seçeneğinden faydalanarak isterseniz ofisinizden isterseniz evinizden isterseniz de yolculuk yaparken Atakent sosyal medya kursuna katılım sağlayabilirsiniz. SEO Akademi Atakent sosyal medya kurslarında siz neredeyseniz eğitimleriniz orada…

En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimleri 

SEO Akademi’den eğitim alan öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara göz atmak ister misiniz? Wordpress’ten viral pazarlamaya, Google Search Console’dan web tasarıma, marka hukukundan bilişim hukukuna kadar pek çok eğitim SEO Akademi’de!

[widget-130]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Atakent Sosyal Medya Eğitimi SEO Akademi

  • Atakent sosyal medya eğitiminiz marka yöneticileri için de faydalı olur mu?

Elbette. Medya, reklamcılık, sosyal medya ve dijital pazarlamaya dair tüm branşlarda çalışanlar, Atakent sosyal medya derslerimize katılabilir.

  • Atakent sosyal medya kursunuzdan mezun olanlar şimdi ne yapıyor?

Atakent sosyal medya eğitimlerimize katılan ve başarıyla mezun olan öğrencilerimizin pek çoğu, kurumsal şirketlerde sosyal medya uzmanı, sosyal medya editörü, SEO içerik editörü ve marka yöneticisi olarak çalışmaktadır. Dilerseniz SEO Akademi sosyal medya hesaplarımız üzerinden de mezunlarımıza dair paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz.

  • Atakent sosyal medya derslerine katılırken getirmem gereken bir ekipman var mı?

Atakent sosyal medya derslerimize katılan tüm öğrencilerimiz için her türlü ekipmanı tedarik ediyoruz. Bu yüzden yalnızca bilgisayarınızı getirmeniz yeterli. 

  • Atakent sosyal medya kurslarınızda sınav oluyor mu?

Evet. MEB onaylı bir eğitim kurumu olduğumuz için öğrencilerimize sertifikalarını teslim etmeeden önce başarı sınavı yapıyoruz.

Atakent Sosyal Medya Kursu Fiyatları 

Sizlerle görüşmeden Atakent sosyal medya kursları fiyatlarımızı belirtemiyoruz. Dilediğiniz zaman SEO Akademi Atakent sosyal medya kurslarımızı ziyaret ederek eğitim danışmanlarımızla birlikte beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi analiz edebilir, bu doğrultuda da Atakent sosyal medya kurs ücretlerimizle ilgili daha net bir bilgi alabilirsiniz.

Saygın Bir Kurumdan Sosyal Medya Eğitimi Alın! – En İyi Sosyal Medya Kursu

SEO Akademi Atakent sosyal medya kursu olarak tüm Türkiye’den öğrencilerimizi ağırlıyor, en önemli markalara sosyal medya üzerine eğitimler veriyoruz. Konforlu sınıflarımız, son teknoloji ekipmanlarımız, güler yüzlü danışmanlarımız ve üst düzey bilgi birikimine sahip eğitmenlerimizle sosyal medya platformlarında görünür olmanın detaylarını paylaşıyoruz.

Atakent sosyal medya eğitimlerimize katılan tüm öğrencilerimize MEB onaylı sosyal medya kursu sertifikalarını sunuyor, MEB ruhsatımızla ne kadar güvenilir ve prestijli bir kurum olduğumuzu yansıtıyoruz. Merak etmeyin, sosyal medya kursu için en doğru yerdesiniz!

[widget-155]

Yorum Yap