SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya Kursu Bahçeşehir

Sosyal Medya Platformlarında Markanızı Ne Kadar İyi Tanıtıyorsunuz? – Sosyal Medya Kursları Bahçeşehir

Sektör fark etmeksizin tüm firmalar, sosyal medya platformlarında aktif. Hatta iş insanları, girişimlerini hayata geçirirken ilk olarak sosyal medya üzerine stratejiler yürütüyor. Çünkü sosyal medyada tanınırlık sağlandıktan sonra sektörlere giriş yapmak çok daha kolay oluyor. Peki siz, işletmenizin sosyal medyada başarılı olduğunu düşünüyor musunuz?

Küçük, orta ve büyük ölçekli işletme olmanız hiç fark etmez. Sosyal medyada ne kadar dinamik olursanız sektörünüzle alakalı hedef kitleyi, firmanıza çekmek için o kadar avantaja sahip olursunuz. Hemen SEO Akademi Bahçeşehir sosyal medya kursuna gelin, alanında uzman eğitmenlerimizle birlikte mevcut sosyal medya hesaplarınızın durumunu analiz edip sizlere yepyeni stratejiler oluşturalım! Bahçeşehir sosyal medya kurslarında edindiğiniz bilgi ve becerilerle hesaplarınızı tıpkı bir sosyal medya uzmanı gibi kendiniz yönetin!

Rakipleriniz Her Gün Sosyal Medyadan Binlerce Müşteri Çekiyor! – Sosyal Medya Dersleri Bahçeşehir

Bahçeşehir sosyal medya kursu olarak geçici bir süreliğine Bakırköy İncirli’deki şubemizde eğitimlerimize devam ediyoruz. Çok yakında Bahçeşehir sosyal medya kurslarındaki derslerimize yeniden başlayacağız. Bu süreçte eksik kaldığınız yönleri geliştirebilmek ve rakiplerinizin gerisinde kalmamak için dilediğiniz zaman Bakırköy sosyal medya derslerimize katılabilirsiniz. 

SEO Akademi – Sosyal Medyayı Tanımanın Şimdi Tam Zamanı!

Uluslararası standartlara göre hazırlanan, öğrenme garantili Bahçeşehir sosyal medya kurslarımız ile çevrim içi platformlarda harcadığınız zamanı çok daha değerli ve keyifli hale getirebilirsiniz! Üstelik edindiğiniz sosyal medya becerilerini dilerseniz kişisel dilerseniz de kurumsal hedefleriniz için değerlendirebilirsiniz!

[widget-134]

Güncel Sosyal Medya Uzmanı Maaşlarını Biliyor musunuz? – Sosyal Medya Dersi Bahçeşehir

Son dönemin en popüler mesleklerinden biri olan sosyal medya uzmanlığına yoğun bir talep var. Üstelik eğitimden turizme, sağlıktan hizmete, otomotivden sanayiye kadar aklınıza gelebilecek her iş alanında sosyal medya uzmanına, sosyal medya hesap yöneticisine ya da sosyal medya editörüne gereksinim duyuluyor.

İş imkanı bu kadar geniş olunca haliyle sosyal medya uzmanı maaşları da oldukça cazip oluyor. Bahçeşehir sosyal medya kurslarını başarıyla tamamlayarak meslek hayatına atılan pek çok öğrencimiz, 15.000 ila 20.000 TL aralığında maaşlar alıyorlar. Peki, siz sosyal medya uzmanlığına nasıl bakıyorsunuz?

Takipçi Satın Almak Firmanızın İmajını Zedeler! – Sosyal Medya Dersleri Bahçeşehir

Marka olarak dijital dünyada ayakta kalmanın tek yolu, ilgili hedef kitleye ulaşıp web siteye ve firmaya organik takipçi çekmek. Ancak takipçi satın aldığınızda hedef kitleniz, alakasız olduğu için yalnızca faydasız bir kalabalık edinmiş olursunuz. Dolayısıyla ne satış olarak ne de marka imajı olarak hiçbir fayda sağlamazsınız.

Bahçeşehir sosyal medya derslerine katılım sağladığınızda ilgi çekici içerikler oluşturmayı, hesap optimizasyonu yapmayı ve başarılı reklam kampanyaları oluşturmayı öğrenerek sektörünüze karşı merak duyan kitleye ulaşır, böylece dijital pazarlama stratejinizin bir adımı olarak sosyal medyada daha başarılı olursunuz.

MEB Ruhsatlı Sosyal Medya Kursu Bahçeşehir SEO Akademi

Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı Bahçeşehir sosyal medya kursu olarak öğrencilerimizin maksimum düzeyde emniyetli ve rahat bir eğitim alması için sosyal alanlardan ekipmanların kalitesine, depreme dayanıklılık raporlarından eğitmen deneyimine kadar her konuya özen gösteriyoruz.

MEB Onaylı Sosyal Medya Kursu Sertifikası – Sosyal Medya Dersleri Bahçeşehir

MEB ruhsatlı bir sosyal medya kursu olarak derslerimize katılan ve göstermiş olduğu gayret sonucu eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencilerimize MEB onaylı sosyal medya kursu sertifikalarını sunuyoruz. Almış oldukları sertifika ile iş görüşmelerinde rakiplerinin bir adım önüne geçmelerini ve profesyonel hayata daha iyi hazırlanmalarını sağlıyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Sosyal Medya Dersi Bahçeşehir

İstanbul’un en iyi sosyal medya kurslarından biri olarak Bahçeşehir sosyal medya eğitimlerimizin tamamını sosyal medya üzerine eğitim almış uzmanlarla birlikte veriyor; bu sayede de öğrencilerimize maksimum düzeyde faydalı olmayı amaçlıyoruz. 

Uluslararası Eğitim Standardı – Instagram Kursu Bahçeşehir

Dünya çapında sosyal medya, yeni medya ve dijital pazarlama gibi eğitimlerde işlenen ders içeriklerini Bahçeşehir sosyal medya eğitimlerimize uyarlıyor, öğrencilerimize uluslararası standartlarda eğitim sunuyoruz. Bahçeşehir sosyal medya kursu müfredatımızı düzenli olarak güncelliyor, öğrencilerimizin en yeni bilgilere sahip olmasını sağlıyoruz.

Ortalama bir kullanıcının 8 farklı sosyal medya hesabı olduğunu biliyor muydunuz? 

Uygulamalı Sosyal Medya Dersleri – Bahçeşehir Sosyal Medya Kursu SEO Akademi

Bahçeşehir sosyal medya kurslarında sunduğumuz bilgilerin kalıcı olması için derslerimizin tamamını uygulamalı olarak işliyor, teorik odaklı eğitim anlayışından uzak duruyoruz. Talep eden öğrencilerimize mevcut sosyal medya hesapları üzerinden anlatım yapıyor, eğitim standartlarımızla kursiyerlerimize faydalı olmayı amaçlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı – En İyi Sosyal Medya Kursu Bahçeşehir

Bahçeşehir sosyal medya kurslarında öğrencilerimizin yalnızca Facebook, Twitter, Youtube, Linkedin ve Instagram gibi platformlarda uzmanlaşabilmeleriyle ilgili destek olmuyoruz, aynı zamanda da öğrencilerimizin kursumuzda öğrendikleri bilgileri iş hayatına uyarlayabilmeleri için ihtiyaç duydukları yönlendirmeyi yapıyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Öğrencilerimizin Bahçeşehir sosyal medya kurslarından verim alabilmesi için derslerimizi %100 öğrenme garantili olarak sunuyor, derslerin yeterli olmadığını düşünen öğrencilerimizin için kurs tekrarı hakkı tanımlıyoruz. 

Merkezi Lokasyon – En Yakın Sosyal Medya Kursu Bahçeşehir SEO Akademi

Bahçeşehir sosyal medya eğitimlerimize öğrencilerimizin her lokasyondan rahatlıkla ulaşım sağlayabilmesi için merkezi bir noktada yer alıyoruz. Dilediğiniz yerden metro, metrobüs, minibüs ve otobüs kullanarak Bahçeşehir sosyal medya kurslarımıza ulaşabilirsiniz. Üstelik toplu ulaşım araçlarından indikten sonra yalnızca birkaç dakika yürümeniz yeterli!

Online Eğitim – Online Sosyal Medya Eğitimi Fırsatı

Lokasyonundan ya da iş yoğunluğundan dolayı Bahçeşehir sosyal medya derslerimize katılamayan öğrencilerimiz için eğitimlerimizi evlere taşıyoruz! Bahçeşehir sosyal medya kursumuzun online eğitim imkanından faydalanarak dilediğiniz yerden sosyal medya derslerine katılabilir, zaman ve mekan kısıtlaması olmadan kariyerinizi güçlendirmeye devam edebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimleri

Bahçeşehir sosyal medya kurslarımıza katılan öğrencilerimizin en çok tercih ettiği eğitimlere göz atmak ister misiniz? Twitter’dan Google Ads’e, Youtube’dan dijital pazarlama uzmanlığına kadar her konuda destekleyici eğitimimiz bulunuyor. Haydi, hemen bakın! 

[widget-130]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Bahçeşehir Sosyal Medya Eğitimi SEO Akademi

  • Bahçeşehir sosyal medya kursuna katıldıktan sonra markalarımı internette duyurabilir miyim?

Elbette. Bahçeşehir sosyal medya kurslarında marka imajı ve marka sadakati oluşturma konusunda ihtiyacınız olan tüm bilgileri öğrenecek, firmanızı çok daha geniş kitlelere ulaştıracaksınız.

  • Sosyal medya kursu ücretleri Bahçeşehir’de neye göre belirleniyor?

Bahçeşehir sosyal medya kurs ücretlerini belirlerken grup/bireysel ders tercihlerinizi, kurumsal/kişisel hedeflerinizi ve almayı düşündüğünüz eğitim süresini göz önünde bulunduruyoruz. 

  • Sosyal medya uzmanı olmak istiyorum. Bahçeşehir sosyal medya kurslarına katılmam başlangıç için yeterli olur mu?

Bahçeşehir sosyal medya eğitimlerimize başlangıç seviyesinden başlar, ileri seviyeye kadar tamamlarsanız sosyal medya uzmanı olarak iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. 

  • Bahçeşehir sosyal medya kursunuza ekibimle birlikte katılabilir miyim?

Tabii ki. Bahçeşehir sosyal medya derslerimizi uygulamalı olarak işlediğimiz için birebir ders programları oluşturuyoruz. Ancak talep eden firmalar için ekip olarak grup dersleri de organize ediyoruz.

Bahçeşehir Sosyal Medya Kursları Fiyatları

Bahçeşehir sosyal medya kursu fiyatlarımızı öğrencilerimizden gelen özel/grup ders taleplerine, planlanan eğitimin süresine, kurumsal/bireysel ihtiyaçlara göre belirliyoruz. Dolayısıyla şu anlık Bahçeşehir sosyal medya ücretleriyle ilgili net bir bilgi veremiyoruz. Dilediğiniz zaman kurumumuzu ziyaret ederek eğitim danışmanlarımızın desteğiyle örnek bir plan oluşturup Bahçeşehir sosyal medya kursu fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. 

Profesyonel Bir Kurumdan Sosyal Medya Eğitimi Alın! – En İyi Sosyal Medya Kursu

Sosyal medyada paylaştığınız görsel, metin ve video içerikler, kullanıcıların ilgisini çekiyor mu? Ya da sosyal medya hesaplarınızdan yaptığınız paylaşımlardan dönüş alıyor musunuz? Peki, takipçi sayınız son üç ayda ne kadar arttı? Sosyal medyada hedef kitlenize ulaşmakta zorluk çekiyorsanız Bahçeşehir sosyal medya kurslarına katılabilirsiniz.

Böylece profesyonel bir kurumdan kapsamlı bir eğitim almış olur, Bahçeşehir sosyal medya dersleri sonunda da sertifikanızı alır ve uzmanlığınızı belgelersiniz. Bahçeşehir sosyal medya kursu kampanyalarımızdan faydalanmak için daha fazla geç kalmayın!

[widget-155]

Yorum Yap