SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya Kursu Büyükçekmece

Takipçi Sayınız mı Az? – Sosyal Medya Kursları Büyükçekmece

Instagram, Linkedin, Facebook ve Twitter gibi platformlarda bir türlü yüksek takipçi sayısına erişemiyor musunuz? O halde yürüttüğünüz sosyal medya stratejisinde bir hata olabilir. Vakit kaybetmeden metin, video ve görsel içeriklerinizi güçlendirmeniz, aldığınız etkileşim miktarını artırıp diğer kullanıcıların dikkatini çekmeniz gerekir.

Dilerseniz takipçi sayınızı ve etkileşiminizi artırmanız için ihtiyacınız olan püf noktaları öğrenmek üzere Büyükçekmece sosyal medya kurslarımıza katılabilirsiniz. Böylece tüm sosyal medya platformlarındaki hesaplarınızı inceler, gönderilerinizin etkisini ölçer, aynı zamanda da takipçilerinizden gelen değerlendirmeleri izlersiniz.

Instagram’da Keşfete Düşmek İçin… - Sosyal Medya Eğitimi Büyükçekmece

Instagram’da keşfette yer almak ve alakalı kullanıcılara erişmek mi istiyorsunuz? Öyleyse Büyükçekmece sosyal medya eğitimlerine katılabilirsiniz… Ancak şimdilik Büyükçekmece sosyal medya kurslarımızı Bakırköy İncirli’deki şubemizde işliyoruz. Çok yakında yeniden Büyükçekmece sosyal medya derslerimize devam edeceğiz. Bu süreçte dilediğiniz zaman Bakırköy SEO Akademi’yi ziyaret edebilir ve eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

SEO Akademi – Sosyal Medyayı Tanımanın Şimdi Tam Zamanı!

Uluslararası standartlara göre hazırlanan, öğrenme garantili Büyükçekmece sosyal medya kurslarımız ile çevrim içi platformlarda harcadığınız zamanı çok daha değerli ve keyifli hale getirebilirsiniz! Üstelik edindiğiniz sosyal medya becerilerini dilerseniz kişisel dilerseniz de kurumsal hedefleriniz için değerlendirebilirsiniz!

[widget-134]

Sosyal Medya Araçlarını Kullanmayı Öğrenin! – Sosyal Medya Eğitimleri Büyükçekmece

Hangi gönderilerinizin takipçilerinizde büyük bir etki yarattığını biliyor musunuz? Ya da en çok hangi platformda daha iyi olduğunuzu… Etkileşim ve beğeni alan gönderilerinizi takip etmek, sosyal medya reklamlarınızın performansını ölçmek ve markanızla ilgili yapacağınız paylaşımları tek bir platform üzerinden yönetebilmek için sosyal medya araçlarına ihtiyacınız var. 

Hootsuite, HubSpot, Sprout Social, Google Ads ve Google Analytics gibi sosyal medya araçlarını ve uygulamalarını öğrenmek, sosyal medyadaki çalışmalarınızı çok daha başarılı ve kolay bir şekilde halletmek için dilediğiniz zaman Büyükçekmece sosyal medya kurslarımıza katılabilirsiniz. Bu sayede dijital pazarlama bütçenizi de etkili bir şekilde dağıtır, başarılı olduğunuz platformları daha iyi gözlemleyebilirsiniz.

Sosyal Medya Uzmanı Maaşlarını mı Merak Ediyorsunuz? – Sosyal Medya Eğitimi Büyükçekmece

Sosyal medya uzmanlığı, günümüzün en revaçtaki mesleklerinden biri. Artık iş bulma sıkıntısı çekmeden mesleğini yapmak isteyen ve dijital dünyaya merak duyan herkes, geniş sektörlerde çalışma imkanı bulunabilen sosyal medya uzmanlığına ilgi göstermeye başlıyor. Çoğu zaman sosyal medya uzmanlarının almış olduğu yüksek maaşlar da bu tercihler de etkili oluyor.

Şu anda orta düzeyde deneyimi bulunan bir sosyal medya uzmanı, 20.000 ila 25.000 TL aralığında bir maaş alabiliyor. Dolayısıyla işinden memnun olmayan ve halihazırda meslek edinme aşamasında olanlar, Büyükçekmece sosyal medya eğitimlerimize yoğun bir ilgi gösteriyor. Siz de hem en çok kazandıran mesleklerden birinde uzman olmak hem de tüm vaktinizi sosyal medyada geçirirken eğlenmek isterseniz Büyükçekmece sosyal medya eğitimlerimize katılabilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Sosyal Medya Kursu Büyükçekmece SEO Akademi

Depreme uygunluk raporu, yangın söndürme ekipmanları, acil çıkış kapıları ve yangın merdiveni gibi Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği’nde belirtilen tüm kriterlere uygunluk sağlıyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı bir eğitim kurumu olarak sosyal medyadan dijital pazarlamaya kadar pek çok eğitim veriyor; eğitimlerimizin tamamında son teknoloji cihazlar kullanıyor, öğrencilerimizi konforlu ve ferah sınıflarda ağırlıyoruz.

MEB Onaylı Sosyal Medya Kursu Sertifikası – Sosyal Medya Dersleri Büyükçekmece

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Büyükçekmece sosyal medya kursu olarak eğitimlerimize katılan ve göstermiş olduğu büyük çaba sonucu başarıyla mezun olan öğrencilerimize MEB onaylı sosyal medya kursu sertifikalarını takdim ediyor, bu sayede de profesyonel yaşamlarında ayrıcalıklı bir konumda yer almalarını sağlıyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Sosyal Medya Dersi Büyükçekmece

Büyükçekmece sosyal medya eğitimlerimizi sosyal medya alanında bilgi ve deneyime sahip eğitmenlerle birlikte veriyor, öğrencilerimize faydalı olabilmek adına eğitmenlerimizin alanında uzman kişiler olmasına özen gösteriyoruz. Çünkü SEO Akademi ailesi olarak nitelikli eğitimi daima önceliğimiz biliyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – Instagram Kursu Büyükçekmece

Tüm dünyada geliştirilmiş sosyal medya eğitimlerinde sunulan dersleri, Büyükçekmece sosyal medya kursumuzun programına ekliyor; öğrencilerimizin hem çok ayrıntılı hem de küresel çapta geçerli olan bilgileri öğrenmelerini sağlıyoruz. Büyükçekmece sosyal medya dersi programımızı sürekli olarak güncel tutuyor, öğrencilerimize uluslararası standartlarda bir eğitim vadediyoruz.

Bunu biliyor muydunuz?

Instagram’da profil fotoğrafınız 320 x 320 piksel olarak depolanıp 110 x 100 piksel olarak görüntülenir.

Uygulamalı Sosyal Medya Dersleri – Büyükçekmece Sosyal Medya Kursu SEO Akademi

Büyükçekmece sosyal medya kursu olarak öğrencilerimizin iş hayatında kullanılabilir bilgilere sahip olmasını sağlamak üzere derslerimizi pratik ağırlıklı olarak işliyoruz. Teorik anlatımın kalıcı ve verimli olmadığını biliyor, bu yüzden de geliştirdiğimiz yenilikçi eğitim standartlarımızla kursiyerlerimize faydalı olmayı amaçlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı – En İyi Sosyal Medya Kursu Büyükçekmece

Büyükçekmece sosyal medya kursları olarak öğrencilerimizin Facebook, Instagram, Tiktok, Twitter, Youtube ve Linkedin gibi platformlarda uzmanlaşmalarına destek olduktan sonra kariyer planı yapmalarına da yardımcı oluyor; blogger, influencer, fenomen, sosyal medya editörü, marka yöneticisi ve sosyal medya uzmanı olmak isteyen kursiyerlerimize rehberlik yapıyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Büyükçekmece sosyal medya kursumuzu %100 öğrenme garantili olarak sunuyor, derse katılım sağlayamayan öğrencilerimize telafi dersler planlıyoruz. Büyükçekmece sosyal medya kursuna ara vermek isteyen öğrencilerimiz için 1 yıl süreyle geçerli olmak üzere kayıt dondurma imkanı sağlıyor, derslerin yeterli olmadığını düşünen kursiyerlerimize kurs tekrarı hakkı tanımlıyoruz.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Sosyal Medya Kursu Büyükçekmece SEO Akademi 

Büyükçekmece sosyal medya kursumuza İstanbul’un her noktasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik SEO Akademi’ye gelebilmeniz için metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi pek çok seçeneğiniz de var! Büyükçekmece sosyal medya kurslarına enerjinizi ve vaktinizi yollarda harcamadan varın, derslerinize çok daha fazla konsantre olun!

Online Eğitim – Online Sosyal Medya Eğitimi Fırsatı

Okulunuz ya da işinizden dolayı Büyükçekmece sosyal medya dersleri için uygun bir zaman dilimi yaratamayabilirsiniz. Ancak SEO Akademi’de diğer kurslarda olduğu gibi sabit dersler yok… Oturduğunuz yerden de Büyükçekmece sosyal medya kursuna katılabilirsiniz. Nasıl mı? Elbette Büyükçekmece sosyal medya kurslarının online eğitim fırsatlarını değerlendirerek…

En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimleri

SEO Akademi’nin en çok tercih edilen kurslarına göz atmak ister misiniz? Öğrencilerimizin profesyonel yaşamlarına katkı sağlamak üzere katıldıkları eğitimler…

[widget-130]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Büyükçekmece Sosyal Medya Eğitimi SEO Akademi

  • Büyükçekmece sosyal medya kursuna katıldıktan sonra başka hangi eğitimlerinizden faydalanabilirim?

Büyükçekmece sosyal medya kursunu bitirdikten sonra dilerseniz e-ticaret, dijital pazarlama uzmanlığı, SEO içerik editörlüğü, Google Search Console ve Google Ads gibi eğitimlerimize de katılabilirsiniz.

  • Büyükçekmece sosyal medya kursunuzda özel ders imkanı var mı?

Evet. Büyükçekmece sosyal medya kursundaki derslerimizi uygulamalı olarak işlediğimiz için birebir olarak planlıyoruz.

  • Büyükçekmece sosyal medya derslerinize katıldıktan sonra herhangi bir sınava girecek miyim?

Evet. SEO Akademi olarak Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bir kurum olduğumuz için sertifikalarınızı alabilmeniz için başarı sınavına girmeniz gerekmektedir.

  • SEO Akademi’nin Büyükçekmece sosyal medya kursu ücretlerinde herhangi bir kampanya oluyor mu?

Evet, belirli aralıklar Büyükçekmece sosyal medya kurs ücretlerimizde kampanyalar düzenliyoruz.

Büyükçekmece Sosyal Medya Kursu Fiyatları

Büyükçekmece sosyal medya kursları fiyatlarını belirlerken öğrencilerimizden gelen talepleri göz önünde bulunduruyoruz. Yani Büyükçekmece sosyal medya kurs ücretlerimizi özel/grup ders tercihlerinize, kurumsal/bireysel ihtiyaçlarınıza ve katılım sürenize göre belirliyoruz. Elbette ileri seviye ve başlangıç seviye eğitimlerimizde de Büyükçekmece sosyal medya kursu ücretleri değişiklik gösterebiliyor. Konuyla alakalı net bir bilgi alabilmek için dilediğiniz zaman SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. 

Meslek Edindirme Kurslarını Araştırıyorsanız… - Sosyal Medya Eğitimleri Büyükçekmece

İşinizde mutlu değil misiniz? Ya da yanlış bir meslek seçimi yaptığınızı mı düşünüyorsunuz? O halde daha fazla geç kalmadan seveceğiniz bir işi yapmak için kolları sıvayabilirsiniz. Büyükçekmece sosyal medya kursu olarak kariyer fırsatlarını araştıran, mesleki açıdan becerilerini geliştirmek ve uzmanlaşmak isteyen tüm öğrencilerimize sosyal medyada başarılarla dolu bir gelecek vadediyoruz.

Büyükçekmece sosyal medya kurslarımızda öğrencilerimize hem sosyal medya platformlarını tanıyor hem sosyal medya pazarlamasını ve reklamcılığını öğretiyor hem de uzman bir metin yazarı gibi yaratıcı içerikler üretebilmenin püf noktalarını iletiyoruz. Kurs sonunda ise öğrencilerimizin başarılı bir iş hayatına atılmasının haklı gururunu yaşıyoruz. Siz de Büyükçekmece sosyal medya kursuna gelin, kariyerinizi yeni baştan ve çok daha başarılı bir şekilde inşa edin!

[widget-155]

Yorum Yap