SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya Kursu Çapa

Facebook’tan Instagram’a Reklam Vermek İstiyorsanız… - Sosyal Medya Dersleri Çapa

Facebook üzerinden Instagram reklamları yayınlamak istiyorsanız ilk olarak Facebook’un Reklam Yöneticisi’ni kullanabiliyor olmanız gerekir. Henüz bir Facebook Business Manager hesabına sahip değilseniz ya da işletme hesabı oluşturmayı bilmiyorsanız Çapa sosyal medya kursumuza katılarak ihtiyacınız olan tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. 

Hem Facebook hem Instagram reklamları, Facebook Business Manager üzerinden yayınlanıyor. Dolayısıyla markanız için reklam yayınlamak istiyorsanız Facebook Business Manager’ı öğrenmeniz şart. Merak etmeyin, Çapa sosyal medya derslerimizi tamamen uygulamalı olarak işlediğimiz için mevcut hesaplarınız üzerinden nasıl reklam oluşturacağınızı kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Takipçilerinizi Müşterilerinize Dönüştürmeye Ne Dersiniz? – Sosyal Medya Kursları Çapa

Kitleleri harekete geçirecek ve satın alma kararlarını etkileyecek içerikler üretme konusunda ne kadar iyisiniz? Ürün ve hizmetlerinizle potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmek istiyorsanız Çapa sosyal medya kurslarına katılın! Şimdilik sosyal medya dersleri Çapa şubemizde değil, Bakırköy İncirli’deki adresimizde işleniyor. Dilediğiniz zaman iletişim bilgilerimizde yer alan numaralardan eğitim danışmanlarımıza ulaşarak sosyal medya derslerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz.

SEO Akademi – Sosyal Medyayı Tanımanın Şimdi Tam Zamanı!

Uluslararası standartlara göre hazırlanan, öğrenme garantili Çapa sosyal medya kurslarımız ile çevrim içi platformlarda harcadığınız zamanı çok daha değerli ve keyifli hale getirebilirsiniz! Üstelik edindiğiniz sosyal medya becerilerini dilerseniz kişisel dilerseniz de kurumsal hedefleriniz için değerlendirebilirsiniz!

[widget-134]

Instagram’da Takipçi Artırmak İçin Hilelere mi Başvuruyorsunuz? – Sosyal Medya Eğitimleri Çapa

Instagram’da takipçi artırmak, daha doğrusu gerçek takipçi kazanmak, her markanın öncelikli hedefi. Çünkü hem satış hedeflerine ulaşılması hem de müşteri portföyünün genişlemesi için çok sayıda takipçi edinmeniz şart. Ancak Instagram’da takipçi kazanmanın tek yolu, hilelere başvurmak değil.

Etkileşim yaratarak, doğru hashtagleri kullanarak, paylaşımlarınız için doğru zamanı gözeterek, ilgi çekici görseller ve metinler kullanarak da gerçek takipçi edinebilirsiniz. Dilerseniz hemen Çapa sosyal medya kursumuza gelin, organik takipçi kazanmanın ve dikkat çekici olmanın püf noktalarını öğrenin!

Sosyal Medya Editörü İş İlanlarına Başvurun! – Sosyal Medya Eğitimi Çapa

Sosyal medyaya ilgi duyan biriyseniz meslek hayatınıza dijital dünyada yön vermek isteyebilirsiniz. Üstelik sosyal medya editörü, sosyal medya marka yöneticisi, sosyal medya uzmanı ve sosyal medya analisti olarak pek çok meslek seçeneğiniz de mevcut. Eğer iş bulma sitelerinde aktifseniz son dönemlerde sosyal medya editörü iş ilanlarında yoğun bir artış olduğunu fark etmişsinizdir.

Çünkü artık tüm sektörler, yüzünü dijitale çevirmiş durumda. Dolayısıyla sosyal medya editörlerine her zamankinden çok daha fazla ihtiyaç var. Siz de eğer sosyal medya editörü olarak en köklü firmalarda ve dijital ajanslarda çalışmak isterseniz teorik ve teknik olarak bilgi ve beceri edinebilmek için Çapa sosyal medya eğitimlerine katılabilirsiniz. SEO Akademi olarak Çapa sosyal medya kursumuzda öğrencilerimizi meslek hayatlarına en iyi şekilde hazırlıyor, deneyim kazanmalarını sağlıyoruz.

MEB Ruhsatlı Sosyal Medya Kursu Çapa SEO Akademi

Çapa sosyal medya kursu olarak deprem ve yangın gibi tehlikeli durumlara karşı almış olduğumuz güvenlik önlemleri ve öğrencilerimiz için sağlamış olduğumuz sosyal imkanlarla Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış eğitim kurumlarından biri olduk.  

MEB Onaylı Sosyal Medya Kursu Sertifikası – Sosyal Medya Dersleri Çapa

Çapa sosyal medya eğitimimizi başarıyla tamamlayan öğrencilerimize Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sosyal medya kursu sertifikası veriyor, kazanmış oldukları belgelerle hem ülkemizde hem de yurtdışında sosyal medya konusunda yetkin olduklarını ispat etmelerini sağlıyoruz. 

Alanında Uzman Eğitmenler – Sosyal Medya Kursları Çapa

Çapa sosyal medya kursu olarak Linkedin eğitimi, Youtube eğitimi, Twitter eğitimi, Instagram eğitimi gibi tüm ders içeriklerimizi alanında uzman eğitmenlerle birlikte veriyoruz. Öğrencilerimize maksimum seviyede faydalı olabilmek için eğitmenlerimizin deneyimli ve bilgili olmasına özen gösteriyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – Instagram Kursu Çapa

Çapa sosyal medya kursları olarak eğitim müfredatlarımızın tamamında uluslararası standartlara özen gösteriyor, öğrencilerimizin vizyonunu genişletebilmek için dünya çapında sosyal medya ve yeni medya derslerinde okutulan ders içeriklerinden ilham alıyoruz. Bu sayede öğrencilerimizin farklı bakış açıları kazanmalarına destek oluyoruz. 

Sosyal medyayı en çok kullanan yaş ortalamasının 20-29 yaş olduğunu biliyor musunuz?

Uygulamalı Sosyal Medya Dersleri – Çapa Sosyal Medya Kursu SEO Akademi

Çapa sosyal medya kurslarında sunduğumuz bilgilerin kalıcı olması için derslerimizin tamamını uygulamalı olarak işliyor, teorik odaklı eğitim anlayışından uzak duruyoruz. Talep eden öğrencilerimize mevcut sosyal medya hesapları üzerinden anlatım yapıyor, yenilikçi eğitim standartlarımızla kursiyerlerimize faydalı olmayı amaçlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı – En İyi Sosyal Medya Kursu Çapa

Çapa sosyal medya eğitimlerimize akademik ve profesyonel kariyerlerine destek sağlamak üzere katılan kursiyerlerimize eğitim sonunda kariyer danışmanlığı desteği veriyor, Çapa sosyal medya kursundan sonra profesyonel yaşamlarında nasıl bir yol izlemeleri gerektiğine dair tavsiyelerde bulunuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

%100 öğrenme garantili olarak sunduğumuz Çapa sosyal medya kursunda derse katılım sağlayamayan öğrencilerimiz için ücretsiz olarak telafi ders planlıyoruz. Çapa sosyal medya derslerinin yeterli gelmediğini düşünen kursiyerlerimize kurs tekrarı hakkı tanımlıyor ve hiçbir ek ücret talep etmiyoruz. Ayrıca derslerine devam edemeyecek durumda olan öğrencilerimize 1 yıl süreyle kayıt dondurma hakkı sunuyor, vermiş oldukları çabanın boşa gitmemesini sağlıyoruz.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Sosyal Medya Kursu Çapa

Çapa sosyal medya kurslarına ulaşım sağlamak çok kolay! İstanbul’un neresinde olursanız olun; metro, metrobüs, otobüs ve minibüs kullanarak SEO Akademi Çapa sosyal medya kursuna rahatlıkla gelebilirsiniz. Üstelik toplu ulaşım araçlarından indikten yalnızca 2 dakika sonra kurumumuza varıp hiç vakit kaybetmeden eğitiminize başlayabilirsiniz.

Online Eğitim – Online Sosyal Medya Eğitimi Fırsatı

Konumu dolayısıyla Çapa sosyal medya kurslarımıza katılamayan öğrencilerimiz için eğitimlerimizi online platformlara taşıyoruz! Evinizin konforundan uzaklaşmadan Türkiye’nin en iyi sosyal medya kursundan eğitim almak isterseniz hemen SEO Akademi’ye gelin.

En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimleri 

Öğrencilerimizin en çok katılım gösterdiği kurslara göz atmak ister misiniz? Mobil pazarlamadan web tasarıma, Wordpress’ten marka hukukuna kadar kadar en çok tercih edilen tüm kurslar burada…

[widget-130]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Çapa Sosyal Medya Eğitimi SEO Akademi

  • Çapa sosyal medya kurslarınızdan mezun olduktan sonra neler yapabilirsiniz?

Çapa sosyal medya eğitimlerini bitirdikten sonra sosyal medya uzmanı, marka yöneticisi, dijital içerik üretici, sosyal medya editörü ve sosyal medya analisti olarak tüm sektörlerde çalışabilirsiniz.

  • Çapa sosyal medya kursunda sosyal medya uzmanı olmak isteyenler için destekleyici hangi eğitimler var?

Çapa sosyal medya kurslarımızda SEO içerik editörlüğü kursu, viral pazarlama kursu, Google Ads kursu, Google Search Console kursu, Google Analytics kursu ve dijital pazarlama kursu gibi eğitimlerimiz bulunmaktadır.

  • Instagram’dan satış yapmak istiyorum ama mağaza açmak için hangi adımları izlemem gerektiğini bilmiyorum. Çapa sosyal medya eğitimleriniz faydalı olur mu?

Elbette. Çapa sosyal medya derslerimizde Instagram’dan satış yapmak isteyen kullanıcılar için her ayrıntıya değiniyoruz. 

  • Çapa sosyal medya kursu eğitmenleriniz kimler?

Çapa sosyal medya kursumuzdaki eğitmenlerimizin tamamı, sosyal medya üzerine eğitim almış ve önemli firmalarda deneyim kazanmış kişilerdir. 

Çapa Sosyal Medya Kursu Fiyatları

Çapa sosyal medya kurs fiyatları, katılacağınız eğitimin süresinden hedeflerinize, grup/bireysel ders tercihlerinizden ihtiyaçlarınıza göre değişiyor. Dolayısıyla Çapa sosyal medya kursu fiyatlarıyla ilgili net olarak bir fiyat verebilmemiz mümkün değil. Ancak ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra kurumumuzu ziyaret ederseniz eğitim danışmanlarımızın desteği ile sizler için en doğru programı hazırlar, Çapa sosyal medya kursu ücretleriyle ilgili bilgilendirme yaparız.

SEO Akademi’nin Mezunlarını İncelediniz mi? – En İyi Sosyal Medya Kursu

Türkiye’nin en iyi sosyal medya kursu olarak öğrencilerimizi iş yaşamlarına en iyi şekilde hazırlıyor, sektöre çok daha bilgili ve deneyimli bir şekilde atılmalarını sağlıyoruz. Çapa sosyal medya derslerimize katılan ve gayret gösteren öğrencilerimize sosyal medya kursu sertifikasını sunuyor, böylece sosyal medya konusundaki yetkinliklerini belgelendiriyoruz.

MEB onaylı bir eğitim kurumu olarak Çapa sosyal medya kurslarımızdan mezun ettiğimiz her bir öğrencimizin işbaşı yaptıkları firmalarda edindikleri başarılarıyla gurur duyuyor, profesyonel yaşamlarında çok daha başarılı olmalarını temenni ediyoruz. Siz de Çapa sosyal medya kurslarına katılın, başarılı mezunlarımızdan biri olun!

[widget-155]

Yorum Yap