SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya Kursu Güneşli

Sosyal Medyada Güvenilir Bir İmaj Oluşturun! – Sosyal Medya Kursları Güneşli

Sosyal medyada bir marka hesabı yönetiyorsanız müşterilerinizle kurduğunuz iletişimden paylaştığınız içeriklere, özel günlerde yürüttüğünüz stratejilerden markanızın değerleriyle doğru orantılı bir duruş yansıtmaya kadar pek çok konuya dikkat etmeniz gerekiyor. 

Kullanıcılar, güven duydukları markaları daha çok tercih etme eğilimine giriyor. Doğal olarak da satışlarınız ve müşteri hacminizi artırıyor. Peki, siz sosyal medyada güvenilir olmak için neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz? Marka sadakati oluşturmanın, müşterilerde güven duygusu yaratmanın ve terch edilenler arasına girmenin püf noktalarını öğrenmek istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden Güneşli sosyal medya kurslarına katılın!

Sosyal Medyayı Daha Etkin Kullanın! – Sosyal Medya Eğitimi Güneşli

Güneşli sosyal medya eğitimlerimizi, kısa bir süreliğine Bakırköy İncirli’deki merkezimizde işliyoruz. En kısa zamanda yeniden sizleri Güneşli sosyal medya kurslarımızda ağırlamaya devam edeceğiz. Bu süreçte sosyal medya platformlarının her birini etkili bir şekilde kullanabilmek için dilediğiniz zaman bizleri ziyaret edip sosyal medya kursumuz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

SEO Akademi – Sosyal Medyayı Tanımanın Şimdi Tam Zamanı!

Uluslararası standartlara göre hazırlanan, öğrenme garantili Güneşli sosyal medya kurslarımız ile çevrim içi platformlarda harcadığınız zamanı çok daha değerli ve keyifli hale getirebilirsiniz! Üstelik edindiğiniz sosyal medya becerilerini dilerseniz kişisel dilerseniz de kurumsal hedefleriniz için değerlendirebilirsiniz!

[widget-134]

Sosyal Medya Stratejileriniz İşe Yaramıyor mu? – Sosyal Medya Dersleri Güneşli

Sosyal medyada takipçi sayınızda herhangi bir artış yaşamadınız mı? Yürüttüğünüz sosyal medya stratejilerinin sonucunda satışlarınızda ya da müşteri portföyünüzde artış olmadı mı? Eğer bu sorulara olumsuz yanıtlar verdiyseniz hedef kitle ve rakip analizi yapmadan, müşterilerinizi tanımadan yola çıktığınızı söyleyebiliriz.

Başarılı bir sosyal medya stratejisi yürütmek için ilk olarak hedef kitleyi tanımak gerekiyor. Güneşli sosyal medya derslerimizde markalara hedef kitlelerini belirleme, bu kitlelerin demografik özelliklerini ve satın alma alışkanlıklarını inceleme imkanı sunan sosyal medya araçlarını tanıtıyor, sektörlerinde çok daha başarılı olmalarını sağlıyoruz. 

Çevrim İçi Ortamda Aktif Olun! – Sosyal Medya Dersi Güneşli

Güneşli sosyal medya derslerimize katılmak için elbette bir marka yöneticisi olmanıza gerek yok. Kişisel sosyal medya hesaplarınızı daha iyi yönetebilmek için de Güneşli sosyal medya kurslarımıza başvurabilirsiniz. 

Güneşli sosyal medya derslerimizde etkileşim yaratacak içerikler üretmeyi, görsel tasarımını, hesaplarınıza gelen yorum ve beğenilere nasıl karşılık vereceğinizi, hangi saatlerde paylaşım yapmanız gerektiğini ve hangi hashtagleri kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. Güneşli sosyal medya kurslarına katılın, kısa süre içerisinde takipçi sayınızda yaşayacağınız artışı gözlemleyin!

MEB Ruhsatlı Sosyal Medya Kursu Güneşli SEO Akademi

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onay almış bir kurum olarak öğrencilerimizin güvenliği ve konforu için gerekli olan tüm konulara özen gösteriyoruz. Yangın merdiveni, depreme dayanıklılık raporu, ekipman çeşitliliği ve sosyal alanların bulundurulmasına önem veriyor, İstanbul’un en iyi sosyal medya kursu olarak ayrıcalıklı bir eğitim vadediyoruz.

MEB Onaylı Sosyal Medya Kursu Sertifikası – Sosyal Medya Dersleri Güneşli

Güneşli sosyal medya kursuna katılan öğrencilerimize sunmuş olduğumuz sertifika ile iş görüşmelerinde önemli bir referansa sahip olmalarını destekliyor, cv’lerini güçlendirerek köklü firmalarda iş fırsatlarını yakalamalarını sağlıyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Sosyal Medya Dersi Güneşli

Güneşli sosyal medya kursları olarak öğrencilerimizin sosyal medya yönetimi konusunda yetkinlik sağlayabilmeleri için eğitimlerimizin tamamını alanında uzman eğitmenlerimizle birlikte veriyoruz. Nitelikli bir eğitim için bilgi ve deneyim sahibi öğretmenin öncelik olduğunu biliyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – Instagram Kursu Güneşli

Dünya çapında en iyi okullarda sosyal medya, yeni medya ve dijital pazarlama gibi eğitimlerde işlenen ders içeriklerini Güneşli sosyal medya eğitimlerimize uyarlıyor, öğrencilerimize uluslararası standartlarda eğitim sunuyoruz. Güneşli sosyal medya kursu müfredatımızı düzenli olarak güncelliyor, öğrencilerimizin en yeni bilgilere sahip olmasını sağlıyoruz.

İlgili görsellere sahip olan gönderilerin %94 daha fazla görüntülenme aldığını biliyor muydunuz?

Uygulamalı Sosyal Medya Dersleri – Güneşli Sosyal Medya Kursu SEO Akademi

Güneşli sosyal medya kurslarımızı planlarken teorik eğitimi olabildiğince müfredatımızın dışında bırakıyoruz. Derslerimizin tamamını uygulamalı olarak planlıyor, öğrencilerimizin kurumsal ve kişisel sosyal medya hesapları üzerinden bolca pratik yapıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı – En İyi Sosyal Medya Kursu Güneşli

Günümüzün en çok kazandıran ve en gözde mesleklerinden biri olan blogger’lık, fenomenlik, sosyal medya uzmanlığı, sosyal medya editörlüğü ve sosyal medya analistliğiyle ilgili gelecek planı yapan öğrencilerimize kariyer danışmanlığı desteği veriyor, dijital dünyada uzmanlaşabilmeleri için yol gösteriyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Güneşli sosyal medya eğitimlerimizi %100 öğrenme garantili olarak veriyor, öğrencilerimizin derslerine devam edememeleri durumunda kayıt dondurma hakkı sunuyoruz. Ayrıca Güneşli sosyal medya eğitimlerinin yeterli olmadığını düşünen kursiyerlerimize hiçbir ek ücret talep etmeden kurs tekrarı imkanı sağlıyoruz.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Sosyal Medya Kursu Güneşli SEO Akademi

Öğrencilerimizin İstanbul’un her noktasından Güneşli sosyal medya eğitimlerimize katılabilmesi için merkezi bir konumda bulunuyoruz. Dilediğiniz yerden metro, metrobüs, minibüs ve otobüs kullanarak Güneşli sosyal medya kurslarımıza ulaşabilirsiniz. Üstelik toplu ulaşım araçlarından indikten sonra yalnızca birkaç dakika yürümeniz yeterli.

Online Eğitim – Online Sosyal Medya Eğitimi Fırsatı

Bulunduğu lokasyondan ya da yoğun programından dolayı Güneşli sosyal medya derslerimize katılamayan öğrencilerimiz için eğitimlerimizi evlere taşıyoruz! Siz de Güneşli sosyal medya kursumuzun online eğitim imkanından faydalanın, isterseniz evinizden isterseniz de ofisinizden konforunuzdan olmadan sosyal medya eğitimi alın.

En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimleri

Güneşli sosyal medya derslerine katıldıktan sonra diğer eğitimlerimizden de faydalanan öğrencilerimizin seçimlerine göz atmak ister misiniz?

[widget-130]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Güneşli Sosyal Medya Eğitimi SEO Akademi

  • Güneşli sosyal medya kurslarınızda indirimli dönemler oluyor mu?

Elbette. Öğrencilerimizin geleceklerine bir faydamız olması açısından Güneşli sosyal medya kurslarımızda belli aralıklarla indirimler düzenliyoruz.

  • Yeni medya mezunuyum ancak tecrübesiz olduğum için uzun bir süredir iş bulamıyorum. Güneşli sosyal medya kursunu bitirdikten sonra iş bulma şansım artar mı?

Güneşli sosyal medya derslerimize istikrarlı bir şekilde katılım sağladığınız takdirde kurs sonunda yeterli seviyede pratik bilgiye sahip olabilirsiniz.

  • Güneşli sosyal medya kursunuzda özel ders seçeneği var mı?

Evet. Güneşli sosyal medya kurslarımızı uygulamalı olarak işlediğimiz için birebir olarak planlıyoruz. Ancak kurumsal ihtiyaçlar için Güneşli sosyal medya derslerine katılan öğrencilerimize ekip olarak da ders planlıyoruz.

  • Instagram’daki içeriklerim hiç etkileşim almıyor. Güneşli sosyal medya kurslarında içerik oluşturmanın püf noktalarını öğrenir miyim?

Evet. Güneşli sosyal medya kurslarında öğrencilerimize Instagram, Facebook, Youtube, Linkedin ve Twitter gibi platformlarda ilgi çekici içerikler paylaşmanın püf noktalarını aktarıyoruz.

Güneşli Sosyal Medya Kursları Fiyatları 

Sosyal medya kursu fiyatları Ataköy şubemizde, bireysel/grup tercihinize, kurumsal/kişisel ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve hedeflerinize göre değişiklik gösterebiliyor. Ayrıca öğrenme hızınız ve dijital becerileriniz de Güneşli sosyal medya kursu fiyatları üzerinde etkili oluyor.

Bu yüzden öğrencilerimize net bir fiyat veremiyoruz. Dilerseniz hiç vakit kaybetmeden Güneşli sosyal medya kurslarımızı ziyaret edip eğitim danışmanlarımızla birlikte ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi belirleyip örnek bir ders planı çıkarabilirsiniz. 

Asla Sıradan Bir Sosyal Medya Kursu Değiliz! – Sosyal Medya Eğitimi Güneşli

SEO Akademi Güneşli sosyal medya kursları olarak klasik kursları gibi teorik ve sıkıcı anlatımlarla saatleri doldurmuyoruz. Kurumsal hedefler için bizlere ulaşan öğrencilerimize tamamen iş yaşamlarına yönelik stratejiler paylaşıyor, iş hayatında uygulanabilir bilgilere sahip olabilmeleri açısından derslerimizi uygulamalı olarak işliyoruz.

Öğrencilerimizi Güneşli sosyal medya derslerinden arta kalan zamanlarda Sanat Cafe’mizde ağırlıyor, kırk yıl hatırlarında kalabilmek için kahvelerini ikram ediyoruz. Titizliğimiz, düzenimiz, güler yüzlülüğümüz ve yenilikçi eğitim anlayışımızla Güneşli sosyal medya kurslarımıza katılan tüm öğrencilerimizi memnun etmek için çabalıyoruz.

[widget-155]

Yorum Yap