SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya Kursu Güngören

Sosyal Medya Uzmanı Nasıl Olunur? – Sosyal Medya Kursları Güngören

Pek çok kişi, sosyal medya uzmanlığını çeşitli platformlarda paylaşımlar yapan profesyoneller olarak tanımlar. Ancak sosyal medya uzmanlığı, markalar adına dijital pazarlama stratejilerinin sosyal medya ayağını yürüten, platformlarda doğru içerikler paylaşarak web sitesine trafik çeken, kitleleri harekete geçiren uzmanlardır.

Dolayısıyla bir markanın pazarlama stratejilerinden sonuç alınmasında sosyal medya uzmanlarının önemli bir etkisi vardır. Sosyal medya uzmanı olmak için ise hem bilgi hem de deneyim gerekmektedir. Eğer bu konuda yeterli bilgiye sahip değilseniz ya da bilgileriniz yalnızca teorikle sınırlıysa deneyim kazanabilmek ve yeni kazanımlar elde edebilmek için Güngören sosyal medya kurslarına gelebilirsiniz. 

Sosyal Medyadan Çok Yönlü Olarak Faydalanın! – Sosyal Medya Dersi Güngören

Güngören sosyal medya eğitimlerimizi, kısa bir süreliğine Bakırköy İncirli’deki merkezimizde işliyoruz. En kısa zamanda yeniden sizleri Güngören sosyal medya kurslarımızda ağırlamaya devam edeceğiz. Bu süreçte sosyal medya platformlarının her birini etkili bir şekilde kullanabilmek için dilediğiniz zaman bizleri ziyaret edip sosyal medya kursumuz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

SEO Akademi – Sosyal Medyayı Tanımanın Şimdi Tam Zamanı!

Uluslararası standartlara göre hazırlanan, öğrenme garantili Güngören sosyal medya kurslarımız ile çevrim içi platformlarda harcadığınız zamanı çok daha değerli ve keyifli hale getirebilirsiniz! Üstelik edindiğiniz sosyal medya becerilerini dilerseniz kişisel dilerseniz de kurumsal hedefleriniz için değerlendirebilirsiniz!

[widget-134]

Sosyal Medyanın Gücünün Farkına Varın! – Sosyal Medya Dersleri Güngören

Ülkemizin toplam nüfusunun %80’inin sosyal medya kullanıcısı olduğunu biliyor muydunuz? Ya da sosyal medya kullanım yaşının 13’lere kadar gerilediğini duymuş muydunuz? Peki, günde ortalama 3 saati sosyal medya platformlarında harcadığımıza ne diyorsunuz? Aslında sosyal medya, markalar için mükemmel bir güç.

Elbette bu gücü doğru bir şekilde değerlendirebilmek gerekiyor. Eğer sosyal medyayı yalnızca fotoğraf paylaştığınız bir araç olmaktan çıkarır, çok yönlü olarak değerlendirmeye karar verirseniz Güngören sosyal medya kurslarına katılabilirsiniz.

Youtube Videolarınız İzlenmiyorsa… - Sosyal Medya Eğitimleri Güngören

Youtube videolarınız yeterince ilgi çekici değil mi? Ne yaparsanız yapın, bir türlü Youtube’da istediğiniz etkileşimi yaratamıyor musunuz? O halde Güngören sosyal medya kurslarında milyonlarca izlenme alan videoların sırrını öğrenebilirsiniz. 

Ayrıca, Youtube videolarınızı nasıl paylaşacağınızı, etiketleri nasıl kullanmanız gerektiğini ve mobil cihazlarla optimizasyon işlemlerinin detaylarını da Güngören sosyal medya kurslarında kavrayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden Güngören sosyal medya eğitimlerine katılın, Youtube stratejilerinizi birlikte gözden geçirelim!

MEB Ruhsatlı Sosyal Medya Kursu Güngören SEO Akademi

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onay almış bir kurum olarak öğrencilerimizin güvenliği ve konforu için gerekli olan tüm konulara özen gösteriyoruz. Yangın merdiveni, depreme dayanıklılık raporu, ekipman çeşitliliği ve sosyal alanların bulundurulmasına önem veriyor, İstanbul’un en iyi sosyal medya kursu olarak ayrıcalıklı bir eğitim vadediyoruz.

MEB Onaylı Sosyal Medya Kursu Sertifikası – Sosyal Medya Dersleri Güngören

Güngören sosyal medya kursuna katılan öğrencilerimize sunmuş olduğumuz sertifika ile iş görüşmelerinde önemli bir referansa sahip olmalarını destekliyor, özgeçmişlerini güçlendirerek en güzel iş fırsatlarını yakalamalarını sağlıyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Sosyal Medya Dersi Güngören

Güngören sosyal medya kursları olarak öğrencilerimizin sosyal medya yönetimi konusunda yetkinlik sağlayabilmeleri için eğitimlerimizin tamamını alanında uzman eğitmenlerimizle birlikte veriyoruz. Nitelikli bir eğitim için bilgi ve deneyim sahibi eğitmenin öncelik olduğunu biliyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – Instagram Kursu Güngören

Dünya çapında sosyal medya, yeni medya ve dijital pazarlama gibi eğitimlerde işlenen ders içeriklerini Güngören sosyal medya eğitimlerimize uyarlıyor, öğrencilerimize uluslararası standartlarda eğitim sunuyoruz. Güngören sosyal medya kursu müfredatımızı düzenli olarak güncelliyor, öğrencilerimizin en yeni bilgilere sahip olmasını sağlıyoruz.

Sosyal medya eğitimlerimize katılan ve iş arama sürecinde olan öğrencilerimizin %78’inin profesyonel hayatlara adım attıklarını biliyor muydunuz?

Uygulamalı Sosyal Medya Dersleri – Güngören Sosyal Medya Kursu SEO Akademi

Güngören sosyal medya kurslarımızı planlarken teorik eğitimi olabildiğince müfredatımızın dışında bırakıyoruz. Derslerimizin tamamını uygulamalı olarak planlıyor, öğrencilerimizin kurumsal ve kişisel sosyal medya hesapları üzerinden bolca pratik yapıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı – En İyi Sosyal Medya Kursu Güngören

Günümüzün en çok kazandıran ve en gözde mesleklerinden biri olan sosyal medya uzmanlığı, sosyal medya editörlüğü ve sosyal medya analistliğiyle ilgili gelecek planı yapan öğrencilerimize kariyer danışmanlığı desteği veriyor, dijital dünyada uzmanlaşabilmeleri için yol gösteriyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Güngören sosyal medya eğitimlerimizi %100 öğrenme garantili olarak veriyor, öğrencilerimizin derslerine devam edememeleri durumunda kayıt dondurma hakkı sunuyoruz. Ayrıca Güngören sosyal medya eğitimlerinin yeterli olmadığını düşünen kursiyerlerimize hiçbir ek ücret talep etmeden kurs tekrarı imkanı sağlıyoruz.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Sosyal Medya Kursu Güngören SEO Akademi

Öğrencilerimizin İstanbul’un her noktasından Güngören sosyal medya eğitimlerimize katılabilmesi için merkezi bir konumda bulunuyoruz. Dilediğiniz yerden metro, metrobüs, minibüs ve otobüs kullanarak Güngören sosyal medya kurslarımıza ulaşabilirsiniz. Üstelik toplu ulaşım araçlarından indikten sonra yalnızca birkaç dakika yürümeniz yeterli.

Online Eğitim – Online Sosyal Medya Eğitimi Fırsatı

Lokasyonundan ya da yoğunluğundan dolayı Güngören sosyal medya derslerimize katılamayan öğrencilerimiz için eğitimlerimizi evlere taşıyoruz! Güngören sosyal medya kursumuzun online eğitim imkanından faydalanın, isterseniz evinizden isterseniz ofisinizden sosyal medya eğitimi alın, konforunuzdan olmayın!

En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimleri

Güngören sosyal medya derslerine katıldıktan sonra diğer eğitimlerimizden de faydalanan öğrencilerimizin seçimlerine göz atmak ister misiniz? 

[widget-130]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Güngören Sosyal Medya Eğitimi SEO Akademi

  • Güngören sosyal medya kursunuzda özel ders seçeneği var mı?

Evet. Güngören sosyal medya kurslarımızı uygulamalı olarak işlediğimiz için birebir olarak planlıyoruz. Ancak kurumsal ihtiyaçlar için Güngören sosyal medya derslerine katılan öğrencilerimize ekip olarak da ders planlıyoruz.

  • Güngören sosyal medya kurslarınızda indirimli dönemler oluyor mu?

Elbette. Öğrencilerimizin geleceklerine bir faydamız olması açısından Güngören sosyal medya kurslarımızda belli aralıklarla indirimler paylaşıyoruz.

  • Deneyimsiz olduğum için uzun bir süredir iş bulamıyorum. Güngören sosyal medya kursunu bitirdikten sonra iş bulma şansım artar mı?

Güngören sosyal medya derslerimize istikrarlı bir şekilde katılım sağladığınız takdirde kurs sonunda yeterli seviyede pratik bilgiye sahip olabilirsiniz.

  • Instagram’daki içeriklerim hiç ilgi çekmiyor. Güngören sosyal medya kurslarında içerik oluşturmanın püf noktalarını öğrenir miyim?

Evet. Güngören sosyal medya kurslarında öğrencilerimize Instagram, Facebook, Youtube, Linkedin ve Twitter gibi platformlarda ilgi çekici içerikler paylaşmanın püf noktalarını aktarıyoruz.

Güngören Sosyal Medya Kursları Fiyatları 

Sosyal medya kursu fiyatları Ataköy şubemizde, bireysel/grup tercihinize, kurumsal/kişisel ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve hedeflerinize göre değişiklik gösterebiliyor. Ayrıca öğrenme hızınız ve dijital becerileriniz de Güngören sosyal medya kursu fiyatları üzerinde etkili oluyor.

Bu yüzden öğrencilerimize net bir fiyat veremiyoruz. Dilerseniz hiç vakit kaybetmeden Güngören sosyal medya kurslarımızı ziyaret edip eğitim danışmanlarımızla birlikte ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi belirleyip örnek bir ders planı çıkarabilirsiniz. 

Markanızı Duyurmak İçin Neler Yapabilirsiniz? – Sosyal Medya Eğitimi Güngören

Tüketicilerle yapılan bir araştırmada sosyal medya hesapları üzerinden müşterilerine yanıt veren markaların %72 oranında daha fazla tercih edildiği sonucuna ulaşıldı. Yani bu da demek oluyor ki marka olarak daha çok kazanç sağlayabilmeniz, ürünlerinizi/hizmetlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırabilmeniz için sosyal medyada aktif olmanız gerekiyor.

Kurumsal sosyal medya hesaplarınızda nasıl içerikler paylaşacağınızı ve online itibar yönetimini nasıl yapacağınızı öğrenmek için hemen Güngören sosyal medya kurslarımıza gelin, hem markanız için yürütmeniz gereken sosyal medya stratejilerini öğrenin hem de stratejilerinizin etkisini ölçün.

[widget-155]

Yorum Yap