SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya Kursu Kadıköy

Instagram’dan Satış Yapmak İster misiniz? – Sosyal Medya Kursları Kadıköy

Markanıza ait ürünleri Instagram üzerinden satmak, genç kitlenin ilgisini çekmek ve satışlarınızı büyük ölçüde artırmak ister misiniz? Dünyanın en popüler uygulamalarından biri olan Instagram’da daha fazla aktif olarak ürünlerinizi tanıtmak için yapacağınız tek şey, Kadıköy sosyal medya kurslarına katılmak!

Kadıköy sosyal medya eğitimlerimizde Instagram’dan satış yapmak isteyen öğrencilerimize sanal mağaza oluşturmanın, ilgi çekici tanıtım videoları çekmenin ve yasal süreçleri takip etmenin püf noktalarını paylaşıyoruz. Haydi, hemen Kadıköy sosyal medya kurslarımıza gelin, vakit kaybetmeden Instagram mağazanızı açın!

Yoksa Hala İstediğiniz Takipçi Kitlesine Sahip Değil misiniz? – Sosyal Medya Dersleri Kadıköy

Instagram, Twitter ve Facebook gibi sosyal medya platformlarında geniş kitlelere ulaşamıyorsanız hemen Kadıköy sosyal medya kursumuza gelin, sizlere organik takipçi kazanmanın püf noktalarını aktaralım! Ancak kısa bir süre için Kadıköy sosyal medya derslerimizi Bakırköy İncirli’deki şubemizde veriyoruz, en kısa süre içerisinde yeniden Kadıköy sosyal medya kurslarında sizlerle olacağız! Bu süreçte sosyal medyanın dinamiklerinden geri kalmamak için Bakırköy sosyal medya derslerimize katılabilirsiniz!

SEO Akademi – Sosyal Medyayı Tanımanın Şimdi Tam Zamanı!

Uluslararası standartlara göre hazırlanan, öğrenme garantili Kadıköy sosyal medya kurslarımız ile çevrim içi platformlarda harcadığınız zamanı çok daha değerli ve keyifli hale getirebilirsiniz! Üstelik edindiğiniz sosyal medya becerilerini dilerseniz kişisel dilerseniz de kurumsal hedefleriniz için değerlendirebilirsiniz!

[widget-134]

Marka Bilinirliğinizi Artırın! – Sosyal Medya Eğitimi Kadıköy

Şirketinizin marka kimliğine uygun sosyal medya içerikleri oluşturmak, müşteri portföyünü genişletmek ve dijital pazarlama stratejilerinizden optimum sonuçlar sağlamak için Kadıköy sosyal medya derslerine katılın, dijital dünyadaki varlığınızı ispat etmeye hazırlanın!

Kadıköy sosyal medya derslerinde edindiğiniz bilgilerle hem dijital pazarlama hem de kurumsal iletişim departmanınıza yol gösterin, ekibinizle birlikte sosyal medyada hedeflediği başarıyı sağlamış bir marka yaratın! 

“Facebook Paylaşımlarım Beğenilmiyor!” – Sosyal Medya Eğitimleri Kadıköy

Facebook, 60 milyondan fazla işletme hesabını bünyesinde barındırıyor. Dolayısıyla sektörünüzdeki pek çok rakibiniz, Facebook’ta hedef kitlesine ulaşmak için stratejiler yürütüyor diyebiliriz. Peki, artan rekabette yerinizi almak için siz nasıl bir yol izliyorsunuz? Facebook’ta beğeni kazanmak, sandığınız kadar kolay bir iş değil!

Doğru içerikler üretmeli, ilgi çekici görseller paylaşmalı, markanızla ilgili kampanyaları duyurmalı, Facebook’un algoritmalarını tanımalı, etkileşim yaratmanın püf noktalarını öğrenmelisiniz. Tüm bu kazanımları sağlamak için hemen Kadıköy sosyal medya kurslarına gelin, sosyal medya platformlarını daha yakından tanıyın…

MEB Ruhsatlı Sosyal Medya Kursu Kadıköy SEO Akademi

Kadıköy sosyal medya kursu olarak deprem ve yangın gibi tehlikeli durumlara karşı almış olduğumuz güvenlik önlemleri ve öğrencilerimiz için sağlamış olduğumuz sosyal imkanlarla Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış eğitim kurumlarından biri olduk.  

MEB Onaylı Sosyal Medya Kursu Sertifikası – Sosyal Medya Dersleri Kadıköy

Kadıköy sosyal medya eğitimimizi başarıyla tamamlayan öğrencilerimize Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sosyal medya kursu sertifikası veriyor, kazanmış oldukları belgelerle hem ülkemizde hem de yurtdışında sahip oldukları becerileri kanıtlamalarını sağlıyoruz. Ayrıca sosyal medya kursu sertifikasıyla iş görüşmelerinde avantajlı durumda olmalarına destek veriyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Sosyal Medya Kursları Kadıköy

Kadıköy sosyal medya kursu olarak Linkedin eğitimi, Youtube eğitimi, Twitter eğitimi, Instagram eğitimi gibi tüm ders içeriklerimizi alanında uzman eğitmenlerle birlikte veriyoruz. Öğrencilerimize maksimum seviyede faydalı olabilmek için eğitmenlerimizin deneyimli ve bilgili olmasına özen gösteriyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – Instagram Kursu Kadıköy

Kadıköy sosyal medya kursları olarak eğitim müfredatlarımızın tamamında uluslararası standartlara uyum sağlıyor, öğrencilerimizin vizyonunu genişletebilmek için dünya çapında sosyal medya ve yeni medya derslerinde okutulan ders içeriklerden ilham alıyoruz. Bu sayede öğrencilerimizin farklı bakış açıları kazanmalarına destek oluyoruz. 

Youtube’un en az 2,6 milyar aktif kullanıcısı olduğunu biliyor muydunuz? 

Uygulamalı Sosyal Medya Dersleri – Kadıköy Sosyal Medya Kursu SEO Akademi

Kadıköy sosyal medya kurslarında sunduğumuz bilgilerin kalıcı olması için derslerimizin tamamını uygulamalı olarak işliyor, teorik odaklı eğitim anlayışından uzak duruyoruz. Talep eden öğrencilerimize mevcut sosyal medya hesapları üzerinden anlatım yapıyor, eğitim standartlarımızla kursiyerlerimize faydalı olmayı amaçlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı – En İyi Sosyal Medya Kursu Kadıköy

Kadıköy sosyal medya eğitimlerimize akademik ve profesyonel kariyerlerine destek sağlamak üzere katılan kursiyerlerimize eğitim sonunda kariyer danışmanlığı desteği veriyor, Kadıköy sosyal medya kursundan sonra nasıl bir yol izlemeleri gerektiğine dair tavsiyelerde bulunuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

%100 öğrenme garantili olarak sunduğumuz Kadıköy sosyal medya kursunda derse katılım sağlayamayan öğrencilerimiz için ücretsiz olarak telafi ders planlıyoruz. Kadıköy sosyal medya derslerinin yeterli gelmediğini düşünen kursiyerlerimize kurs tekrarı hakkı tanımlıyor ve hiçbir ek ücret talep etmiyoruz.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Sosyal Medya Kursu Kadıköy

Kadıköy sosyal medya kurslarına ulaşım sağlamak çok kolay! İstanbul’un neresinde olursanız olun; metro, metrobüs, otobüs ve minibüs kullanarak SEO Akademi Kadıköy sosyal medya kursuna rahatlıkla gelebilirsiniz. Üstelik toplu ulaşım araçlarından indikten yalnızca 2 dakika sonra kurumumuza varıp hiç vakit kaybetmeden eğitiminize başlayabilirsiniz.

Online Eğitim – Online Sosyal Medya Eğitimi Fırsatı

Konumu dolayısıyla Kadıköy sosyal medya kurslarımıza katılamayan öğrencilerimiz için eğitimlerimizi online platformlara taşıyoruz! Evinizin konforundan uzaklaşmadan Türkiye’nin en iyi sosyal medya kursundan eğitim almak isterseniz hemen SEO Akademi’ye gelin.

En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimleri 

Öğrencilerimizin en çok katılım gösterdiği kurslara göz atmak ister misiniz? Google’dan Twitter’a, Facebook’tan Youtube’a kadar en çok tercih edilen tüm kurslar burada… 

[widget-130]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Kadıköy Sosyal Medya Eğitimi SEO Akademi

  • Kadıköy sosyal medya kurslarınızdan mezun olduktan sonra neler yapabilirsiniz?

Kadıköy sosyal medya eğitimlerini bitirdikten sonra sosyal medya uzmanı, sosyal medya editörü ve sosyal medya analisti olarak tüm sektörlerde çalışabilirsiniz.

  • Kadıköy sosyal medya kursunda sosyal medya uzmanı olmak isteyenler için destekleyici hangi eğitimler var?

Kadıköy sosyal medya kurslarımızda SEO kursu, Google Ads kursu, Google Analytics kursu ve dijital pazarlama kursu gibi eğitimlerimiz bulunmaktadır.

  • Instagram’dan satış yapmak istiyorum ama mağaza açmak için hangi adımları izlemem gerektiğini bilmiyorum. Kadıköy sosyal medya eğitimleriniz faydalı olur mu?

Elbette. Kadıköy sosyal medya derslerimizde Instagram’dan satış yapmak isteyen kullanıcılar için her ayrıntıya değiniyoruz. 

  • Kadıköy sosyal medya kursu eğitmenleriniz kimler?

Kadıköy sosyal medya kursumuzdaki eğitmenlerimizin tamamı, sosyal medya üzerine eğitim almış, önemli firmalarda deneyim kazanmış kişilerdir. 

Kadıköy Sosyal Medya Kursu Fiyatları

Kadıköy sosyal medya kurs fiyatları, katılacağınız eğitimin süresinden hedeflerinize, grup/bireysel ders tercihlerinizden ihtiyaçlarınıza göre değişiyor. Dolayısıyla Kadıköy sosyal medya kursu fiyatlarıyla ilgili net olarak bir fiyat verebilmemiz mümkün değil. Ancak ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra kurumumuzu ziyaret ederseniz eğitim danışmanlarımızın desteği ile sizler için en doğru programı hazırlar, Kadıköy sosyal medya kursu ücretleriyle ilgili bilgilendirme yaparız.

Paylaşımlarınızın Hedef Kitlenizle Alakalı Olduğunu Düşünüyor musunuz? – Sosyal Medya Dersi Kadıköy

Etkileşim yaratacak içerik üretmenin ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuzdur. Ancak bu etkileşimi de doğru hedef kitle üzerinden oluşturmak gerekiyor. Dolayısıyla fazla beğeni ve yorum almak için alakasız içerikler paylaşmak, kişisel veya kurumsal hesaplarınız için hiçbir artı oluşturmuyor. Peki, alakalı içerikleri nasıl oluşturacaksınız?

Kadıköy sosyal medya eğitimlerimizde dikkat çeken bir sayfa hazırlamanın, hedef kitleyi tanımanın, sosyal dinleme yoluyla kullanıcıların ihtiyaçlarını belirlemenin ve sosyal toplulukları yönetmenin püf noktalarını aktarıyor, Kadıköy sosyal medya kurslarına katılan öğrencilerimizin sosyal medyada çok daha aktif olmasını sağlıyoruz.

[widget-155]

Yorum Yap